Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2011, 22:12   #21
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

Boże gdybyś zobaczył ile on siedzi na ps3...
Za każdym razem jak się loguję na ps3 on jest online.
Chłopak ma dużo czasu,żałosne jest jak wypuszczą jailbreak i ktoś kto w uj platyn to wszyscy od razu mówią,że hakuje.
Nie odbierz tylko tego w taki sposób,że uważam ,że jesteś żałosny

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2011, 22:21   #22
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

acha jeszcze jedno w stosunku do naszych forumowych "obrońców krzyża"
pewnie ci wielcy obrońcy oryginałów mają u siebie na pewno oryginalnego windowsa
pewnie wszystkie filmy jakie posiadają są zakupione na dvd lub blurey i nawet nie znają takiego formatu jak divx, oczywiście też żadna mp3 zapisana na dysku lub playerze nie jest kradziona tylko zakupiona na itunesie na przykład.
Stary 30-01-2011, 04:58   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Mhm jest dokladnie jak piszesz.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 05:08   #24
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Potwierdzam legalność i niech przyjdzie ktos ogarnąć ten burdel bo czeka nas temat "I Agree with LukkPL - Reaktywacja".
Stary 30-01-2011, 05:28   #25
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
To jakim cudem w tak krótkim czasie ma tyle punktów, platyn i jeszcze czego tam jest na PS3. Na xboxie też się ustawiał a to nie zmienia faktu, że jest jak jest.
za przeproszeniem
http://kwejk.pl/15085/obrazki/5923_4.../?back=48&id=2

niech ktoś ten temat zamknie bo to się nie smaczne robi.

po czepiajmy się piratów, achievments hunterów , policji, użytkowników wibratorów analnych, nichilistów po tym ich zlinczujemy spalimy domy i ukrzyżujemy.
Stary 30-01-2011, 11:40   #26
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Sugeruję zrobić dochodzenie, czy czas między kolejnymi jego achievami/trofeami jest w miarę w porządku, wypadaloby sie tez dowiedziec, czy ma zone/dziewczyne/kochanke i czy w miedzyczasie nie uprawiał z nią stosunku, bo to newralgiczne jest przy wbijaniu gamescore/platynek. Warto również sprawdzić, czy ma dobrze dopasowane skarpetki i wysłać ten materiał do MSu, podpisując się Dr Sheldon Cooper, , B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D, OMG.

Czytając to foro dochodzę do wniosku, że ludzie w życiu nie mają innych problemów, jak tylko patrzyć bliźniemu na ręce i z triumfalnym "AHA! Caught you red-handed!" wytykać błędy czy przywary innym, ale zrzucam to na karb dowartościowania samego siebie, jakby ktoś nie zrozumiał to po ludzku chodzi mi mniej więcej o to: "A to ch*j, ma więcej GS ode mnie, bankowo wgrwa achievy, bu bu bu"... I niech nikt nie odbiera tego jako ataku na siebie, po prostu wyluzujcie trochę i dajcie innym żyć tak, jak chcą - z lewym GSem czy też zdobytym uczciwie - oni w ten sposób przedłużają swoje e-penisy, a Wy je czochracie, pisząc o ich "osiągnięciach"...
Stary 30-01-2011, 21:24   #27
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

ja piernicze kiedys nie bylo tylu gier poniewaz zdobycie ich nie bylo wcale latwe i ludzie masterowali niektore tytuly ze to sie w glowie nie miesci a teraz jak spotkasz geniusza ktory ma 100 % w jakims tytule i nawet nie wie jak sie w ta gre gra ani nie wie o czym byla kampania poniewaz byl zapatrzony w jakiegos guida zeby mu jakas znajdzka lub trophy nie ucieklo to zal dupe sciska . a co wam tak naprawde przeszkadza ze jakis pirat ma wiecej gs od was ? znajdzcie go przez ip albo poznajcie jego adres i jedzcie do jego domu wymierzyc sprawiedliwosc a nie marnujecie czas w bezmyslnym gadaniu ktore nic nie zmieni . on nadal bedzie mial gs a wy nadal bedziecie mieli od niego mniej

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 22:20   #28
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 

Wszyscy piszecie w liczbie mnogiej ale jakos nie moge wylapac adresata tych waszych wypowiedzi
mk00h napisał jedno zdanie, jak widac troche nie w temacie, a tu cała lawina. W kupie fajnie się po kimś jedzie, tak tu sie podjaraliście ze nawet nie przeszkadzał wam brak tego kogoś.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 23:10   #29
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dzięki krzychoo, nie zamierzam tego ciągnąć dalej i proponuję usunąć ten temat, bo nic z tego nie wynika.
Każdy ma swoje zdanie i niech zachowa je dla siebie.
Stary 30-01-2011, 23:12   #30
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 

Nie wiem, czy ogarnąłeś, ale temat też nie był założony pod jednego typa, tylko pod piratów, wiec piszemy o piratach, a nie o konkretnych jednostkach. Poza tym biorąc piratów jako ogół czy też "tłum" i cytując dziadzia Terrego:

iloraz inteligencji tłumu równy jest IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników

Poza tym "Każdy ma swoje zdanie i niech zachowa je dla siebie" - jak chcesz udzielac sie na forach internetowych NIE wyrażając swojego zdania? Usuń konto, bo fora są po to, żeby takowe zdanie wyrażać.
Stary 31-01-2011, 00:30   #31
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Jak dla mnie domniemany sposób PS3 na psucie przerobionych konsol jest dobry, można by coś takiego wprowadzić i na PS3 i na X360. Ważne tylko, żeby nie psuło konsol, które Verbatima nie widziały na oczy.
Stary 31-01-2011, 01:36   #32
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

dobra tylko tak jak mówiłem czepiacie się piratów. Ale tylko tych konsolowych stańcie sobie przed lustrem i powiedzcie sobie szczerze że qrwa nic nigdy w życiu nie spiraciłem nie skopiowałem nie naruszyłem licencji,

to podejście typu że używam oryginalnych gier na konsole czyni ze mnie anty pirata i mogę sobie posty na oc nabijać spokojnie (prowadzić jakąś chorą wyprawę krzyżową)
udzielając się w idiotycznym temacie a to np 60 giga muzy na dysku i 200 filmów powypalanych gdzieś na płytkach się wala po domu to już nie jest piractwo.

najbardziej rozwala mnie fakt żenującej zazdrości jak co po niektórzy płaczą że drużyna verbatima ma większego gsa ode mnie więc ich wyzerujmy śmiać mi się chce jak takie rzeczy czytam.

co ma piractwo do gsa? dopóki ktoś sobie go nie wgrywa to można mieć pretęsje tylko do siebie że nie jest się w stanie go doścignąć
Stary 31-01-2011, 01:40   #33
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok powiedz mi gdzie w moim poście widzisz zazdrość o GS? Nie jestem no-lifem jak Swank albo Frezer, GS jest dla mnie dodatkową atrakcją w grach. Nie jest obowiązkiem zdobywanie go tylko potrafi czasem sprawić, że zrobimy coś czego normalnie byśmy w grze nie zrobili. Nie jestem przykładem osoby, która nie miała nigdy do czynienia z piratami ale już nie mam. Gry kupuję lub wymieniam, filmy kupuję, płyty z muzyką przeważnie pożyczam od kogoś z pracy. Nawet ***** takie ścierwo jak Windows mam oryginalne. Wg mnie to czyni ze mnie kogoś kto może obrzucać błotem takie ścierwo jak Fryzjer.

A co do twojego ostatniego pytania to wg ciebie zdobycie gry bardzo rzadkiej takiej jak któreś tam Cabela Big Hunter jest równie łatwe dla pirata jak i dla gracza, który nie okrada MS? Albo spróbuj dorwać Monopoly.
Stary 31-01-2011, 01:43   #34
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
To jakim cudem w tak krótkim czasie ma tyle punktów, platyn i jeszcze czego tam jest na PS3. Na xboxie też się ustawiał a to nie zmienia faktu, że jest jak jest.
To że Ty jestes cienki w gry, nie znaczy że inni też są tacy. Nie oceniaj po sobie ok? (tak, to miało byc chamskie .

I co z tego, że PS3 spiracone? To od razu ktoś kto ma ponad 100 platyn musi je wgrywać i jechac na piratach? Żałosny jesteś. A JEŚLI już cos masz do moich trofeów, to prosze po NAZWIE mi tu wymienić co Ci w której grze nie pasuje. A nie "na pewno", "musi", "ale to oczywiste" itd. Jeśli nie to STFU.

Nie bedę się wdawać z Tobą w dalsze dyskusje, a jeśli chcesz zobaczyć posiadane przeze mnie gry to zapraszam do stosownego tematu w dziale PS3.

@ Snake - tu masz Monopoly http://video-games.shop.ebay.co.uk/M...=p3286.c0.m282 I stare i nowe. Praktycznie wszystko da się dorwać jak się bardzo chce.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 31-01-2011 o 01:49
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 01:44   #35
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ok powiedz mi gdzie w moim poście widzisz zazdrość o GS? Nie jestem no-lifem jak Swank albo Frezer, GS jest dla mnie dodatkową atrakcją w grach. Nie jest obowiązkiem zdobywanie go tylko potrafi czasem sprawić, że zrobimy coś czego normalnie byśmy w grze nie zrobili. Nie jestem przykładem osoby, która nie miała nigdy do czynienia z piratami ale już nie mam. Gry kupuję lub wymieniam, filmy kupuję, płyty z muzyką przeważnie pożyczam od kogoś z pracy. Nawet ***** takie ścierwo jak Windows mam oryginalne. Wg mnie to czyni ze mnie kogoś kto może obrzucać błotem takie ścierwo jak Fryzjer.

A co do twojego ostatniego pytania to wg ciebie zdobycie gry bardzo rzadkiej takiej jak któreś tam Cabela Big Hunter jest równie łatwe dla pirata jak i dla gracza, który nie okrada MS? Albo spróbuj dorwać Monopoly.
chłe... trochę beka bo w ogóle nie miałem namyśli ciebie
miałem na myśli wypowiedzi kogo innego z poprzedniej strony
Stary 31-01-2011, 01:50   #36
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

No to wiesz jeżeli nie kierujesz swojej wypowiedzi w pustą przestrzeń to może warto określić do kogo... warte zastanowienia
Stary 31-01-2011, 01:53   #37
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ten gość ma ponad 100 platyn, a PS3 od niedawna jest spiracone, więc raczej to kiepski przykład.
Zresztą jego historia to niezły materiał na film. Typ miał 250 000 GS na Xboksie, zły M$ niesprawiedliwie wyzerował mu punkty, chłopak nie poddał się i w przyszłości powrócił z ponad 100 platynami w krainie zwanej Playstation
oh what a hero! miałam na myśli jego piracenie na x360. Po takim zbłaźnieniu się nie miał innego wyjścia jak podkulić ogon i kupić ps3 :P
Nie ma sposobu na piratów. Kradną i jeszcze czują się urażeni moimi postami
Mam w nosie czy ktoś kupuje gry czy je ściąga ale nich mi nie wmawia, że piractwo jest ok.
Jakiś osobnik napisał, że to za mnie powinni sie wziąść...ekhm, dobrze bardzo przepraszam, że kupiłam w tym miesiącu 10 oryginałów (tak wiem: mam wpie***ol! microsoft już mnie namierzył)

@somber86 mam oryginalnego windowsa, kilkanaście filmów i płyt z muzyką. Generalnie prawie nic nie zassysam oprócz divixów. Za smarka robiło się różne głupie rzeczy. Teraz człowiek myśli inaczej. Nie na zasadzie "a bo drogie", "a bo łatwo można zdobyć", "a bo nie złapią".

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
... a teraz jak spotkasz geniusza ktory ma 100 % w jakims tytule i nawet nie wie jak sie w ta gre gra ani nie wie o czym byla kampania poniewaz byl zapatrzony w jakiegos guida zeby mu jakas znajdzka lub trophy nie ucieklo to zal dupe sciska .
no ba, jaka tam przyjemność z gry... liczy sie tylko szybkie zaliczenie aczików z poradnikiem na kolanach. Miło, że są jeszcze gracze, którzy to dostrzegają.

Ostatnio edytowane przez Monika85PL : 31-01-2011 o 02:09
Monika85PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-01-2011, 01:58   #38
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

moniko ale co ma game score do piracenia w dupę jeża no to trochę bez sensu bardzo się cieszę z twoich zakupów
Stary 31-01-2011, 02:19   #39
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał somber86 Zobacz post
moniko ale co ma game score do piracenia w dupę jeża no to trochę bez sensu bardzo się cieszę z twoich zakupów
tylko tyle, że wyzerowanie im licznika byłoby w miarę skuteczną karą
Stary 31-01-2011, 02:25   #40
somber86
Stały bywalec

somber86's Avatar

Lista Osiągnięć

skuteczną karą było by obciążenie finansowe to się już stosuje(swoją drogą ziomek ma wyrok pół roku w zawieszeniu na 3 lata za brak licencji na windowsa)
skutecznym rozwiązaniem jest tak jak pisałem wcześniej (ale przy obecnej polityce finansowej wydawców to niemożliwe) namówienie ich do kupowania orginałów

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania