Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-05-2011, 19:01   #101
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ktoś tu jakiś czas temu wkleił jakiś link i ktoś tam napisał w jakimś w swoim artykule , że ma teraz swojego dwunastego Xboksa 360.
Mi pierwszy X360 padł na E74, gwarancja tego nie obejmowała, a serwis twierdził, że niema sensu tego naprawiać, bez wymiany płyty głównej która była droga. Drugi za 25 razem otwierał napęd i padła karta sieciowa czy coś, sprzedałem za 500 zł jak była okazja i kupiłem Elite, który służy mi do dziś (może dlatego, że ma sporo wolnego ).
Teraz weź osoby które nie mają marnego GS jak ja czy Ty czyli powyżej 150 tys. , piracą, grają 24/7, nie dbają o sprzęt, mają pecha. 10 konsol jest w zasięgu takich ludzi, przez 5 lat.
no tak nie brałem pod uwage RODa hehehe

---------- Wiadomość dodana 18:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:00 ----------

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
A nie czasem trzy były bany?
były dwie fale banów Baczku hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 12-05-2011 o 19:04
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 19:14   #102
evilonePL
Znajomy
evilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyć

evilonePL's Avatar

Miasto: Tarnowskie Góry
Reputacja: 269

ja dbam o sprzęt a i tak mam już 5 konsole z tego 2 bany. Dla porównania ps3 mam jedno od startu europejskiego

evilonePL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 22:13   #103
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja mam trzecią dopiero dwie zostały zbanowane z czego pierwsza była już w rozsypce i tak miałem ją wystawić na allegro ban tylko przyspieszył ten proces hehehe
Stary 13-05-2011, 15:10   #104
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Im wcześniej ktoś zaczynał i grał na konsolach z początku produkcji, tym więcej razy naprawiał. Kupiłem w 2005 na europejską premierę i przy graniu na oryginałach, licząc awarie w okresie gwarancji na równi z zakupem nowych konsol, wychodzi 7 egzemplarzy (2x premium, 2x core, 2x elite, slim). Najlepsze, że nigdy nie zepsuł mi się napęd, a kiedyś był to przysparzający problemów element.
Gdyby do tego doliczyć 2 bany w przypadku grania na przerobionej konsoli, wychodziłoby 9.
Stary 13-05-2011, 15:21   #105
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja mam 2,5 roku swojego kloca i do tej pory spisuje się bez zarzutów

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-05-2011, 15:30   #106
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mi pierwszy xbox gdzies mniej wiecej po ponad roku padl, blad e74 wyskoczyl, drugiego mam ponad 2 lata i caly czas wszystko ladnie smiga. mam nadzieje ze nic w ten sposob nie wykracze heheh :F
Stary 13-05-2011, 21:47   #107
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

A może ludzie dostaną drugą szanse.... trochę nie opłacalnie by było zbanowanie wszystkich zwłaszcza teraz gdy PSN jest nie dostępne, M$ ma szanse na zarobienie "paru groszy".
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2011, 15:22   #108
evilonePL
Znajomy
evilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyćevilonePL Można na niego liczyć

evilonePL's Avatar

żadnych szans nie dają bany się posypią jak zawsze 1mln ludzi zostanie offline część kupi xsa część ps3

Stary 14-05-2011, 16:42   #109
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

I właśnie dzięki temu że PSN nie działa bany posypią się jak z rękawa, pomyśl, powiedzmy że zbanują wszystkie przerobione konsole, ich właściciele raczej żadnej alternatywy mieć nie będą, PSN nie działą więc na PS3 po sieci nie pograją, wiem podobno 31.05 ma PSN wystartować ale dopóki nie wystartuje to nie uwierzę. Jedynym rozwiązaniem jest XBL, oczywiście cały czas mówię o osobach które bez multi żyć nie mogą
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-05-2011, 17:10   #110
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Banom według mnie znowu będzie towarzyszyć wielka premiera Gears of War 3 albo MW3. Po cholerę w maju czy czerwcu bany jak ludzie zaczynają wychodzić na świeże powietrze i nie siedzą tyle przed konsolą. Ludzie razem z banem potrzebują impulsu, aby tego samego dnia pobiec po nową konsole i najlepszym będzie premiera MW3.
Stary 14-05-2011, 17:51   #111
evilonePL
Znajomy

evilonePL's Avatar

fala pójdzie na jesień okres przed świąteczny i największy wysyp gier Pewnie 2tyg po premierze GOW3 to samo było w 2008 i 2009 roku
@sierraPL przecież psn w końcu wstanie i będzie git już nie mogę się doczekać pogrania w Killzone 3

Stary 14-05-2011, 19:29   #112
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał evilonePL Zobacz post
fala pójdzie na jesień okres przed świąteczny i największy wysyp gier Pewnie 2tyg po premierze GOW3 to samo było w 2008 i 2009 roku
@sierraPL przecież psn w końcu wstanie i będzie git już nie mogę się doczekać pogrania w Killzone 3

wiesz Adasiu czy banów można być tak w 100% pewnym wiesz przede wszystkim to że jednak up date przeflashuje napędy na oryginalny firmware 2 więc czasowo piracio będą mieli wybór między graniem na oryginałach albo nie graniem w ogóle po za tym nie jest powiedziane że m$ nie przejdzie do taktyki przeflashowywania napędów co jakiś czas powiedzmy co kwartał lub miesiąc co w najlepszym wypadku zepchnęło by przeróbkowiczów do sytuacji podobnej jak z jtagiem
Stary 22-09-2011, 10:01   #113
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Wczoraj poleciały kolejne bany. Tym razem za non-jitag. Co najmniej dwóch moich znajomych padło ich ofiarą, banowane były konta, nie konsole do roku 2099 : )
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-09-2011, 10:09   #114
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

etam, czekamy na bany konsol, co za pusi daje bana na konto pff