Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-10-2011, 19:39   #21
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Xbox Live a karta płatnicza - pytanie

Dobra, pierd*lę tego PayPala, bezużyteczne ścierwo jak dla mnie, cóż...
Stary 24-10-2011, 20:01   #22
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Co racja to racja, w Polsce jest to usługa z D&PY ale przydaje się na amazonach i ebayach A ja również nie mam zamiaru płacić co miesiąc za kartę kredytową tylko po to żeby raz na jakiś czas kupić sobie Golda na kilka miesięcy.
pozdrawiam
Stary 24-10-2011, 20:31   #23
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja mam w paypalu podpieta zwykla karte platnicza od inteligo i tez jakos dziala lol ;f
Stary 24-10-2011, 21:00   #24
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
Niestety, ja też mam zwykłą kartę płatniczą w ING i nie mam zamiaru specjalnie wyrabiać sobie karty kredytowej bo jest mi zupełnie nie potrzebna. Po założeniu konta na PayPalu okazało się to samo
Microsoft przeszedł samego siebie i stanął obok, kur*a jaki jest sens dawania opcji płacenia PayPalem skoro i tak trzeba podawać dane karty kredytowej...
Ja używam teraz PayPala do kupowania MSP na http://www.go2arena.com/pl/site/payments (jest to jakiś sklep partnerski Keye.pl), wychodzi taniej niż w markecie a z tego co pamiętam to i abonament Live mieli.
pozdrawiam

EDIT:
a nie, jednak tylko MSP
to nie wina MS a polskich banków. prawie żaden nie oferuje kart z możliwością płatności internetowej, podczas gdy np. w UK jest to standard w każdym banku. ot tyle.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2011, 21:38   #25
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

ale tu chyba nie chodzi tyle o możliwość płatności internetowej co fakt że MS chce mieć dane karty kredytowej co by w "razie czego" móc ogolić z kasy.
Ze zwykłej karty płatniczej (debetowej) nie mają możliwości ściągnięcia np zaległości za live'a.
Stary 24-10-2011, 21:54   #26
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Co wy pierdolicie za przeproszeniem. 90% polskich banków ma w ofercie karty płatnicze z opcja płatności internetowych. Nie potrzeba żadnych kart kredytowych tylko trzeba mieć konto w normalnym banku a nie w jakimś z dupy ING.
Stary 24-10-2011, 22:09   #27
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Jeszcze dodam, że czasem limity są włączone domyślnie na karcie na 0 (jak tu ktoś z forum podpowiedział) np. u mnie w mBank, ale po ustawieniu śmiga elegancko.

@Malebolge ja mam debetową z mBank i po ustawieniu limitu jak wyżej napisałem jest ok..
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2011, 22:25   #28
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Kolego mataman każdy jest w banku jaki mu pasuje, ja większość kasy wpłacam fizycznie na konto a ING jest najbliżej i do tego mam wpłatomat całodobowy.
Nie będę przez pół miasta zapier*alał żeby wpłacić 200zł na konto i mieć satysfakcję z lepszej karty.
@mando - sprawdzę, może i ja będę mógł coś takiego zrobić
pozdrawiam
Stary 24-10-2011, 22:29   #29
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

To miej pretensje do banku jeżeli okaże się że nie możesz płacić kartą online a nie płaczesz na M$
Stary 24-10-2011, 22:36   #30
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Czy ja płaczę? Chyba napisałem że ja z problemem sobie poradziłem, a odpisałem na post kolegi który miał podobnie. I tyle
Stary 24-10-2011, 23:09   #31
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Nie jest zabronione w polskim prawie posiadanie więcej, niż jednego konta bankowego, więc możesz sobie założyć np w mBanku i używać go do płatności internetowych :P
Ale wydaje mi się, że z ING też można przez internet płacić, przecież to standard.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2011, 23:20   #32
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Niestety, ja też mam zwykłą kartę płatniczą w ING i nie mam zamiaru specjalnie wyrabiać sobie karty kredytowej bo jest mi zupełnie nie potrzebna. Po założeniu konta na PayPalu okazało się to samo
Microsoft przeszedł samego siebie i stanął obok, kur*a jaki jest sens dawania opcji płacenia PayPalem skoro i tak trzeba podawać dane karty kredytowej...
Ja używam teraz PayPala do kupowania MSP na http://www.go2arena.com/pl/site/payments (jest to jakiś sklep partnerski Keye.pl), wychodzi taniej niż w markecie a z tego co pamiętam to i abonament Live mieli.
pozdrawiam

EDIT:
a nie, jednak tylko MSP
A po co chcesz wyrabiać kartę kredytową skoro bez problemu można użyć każdej karty debetowej (tj. płatniczej). Można jej użyć zarówno do dodania płatności karta w XBox Live jak i do PayPal.
Wystarczy zalogować się na swoje konto internetowe i zmienić limit dla płatności internetowych z domyślnego 0zł do jakiejś tam kwoty.

Zgrywam cwaniaka bo ostatnio mi o tym powiedzieli na infolinii mBank
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 00:31   #33
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Ok zobaczę, jakiś czas temu interesowałem się tym tematem i nawet na oficjalnym forum ing napisali że nie da rady powiązać zwykłej karty z paypalem, trzeba mieć kredytową. Będę musiał zobaczyć czy coś się w tym zakresie zmieniło.

EDIT:
Już znalazłem nawet ten wątek z kartą debetową,
http://forum.ingbank.pl/forum/karty-...ystemie-paypal
dlatego miałem wcześniej przeświadczenie że tylko kredytowe można podpiąć do live'a
zwracam honor i biję głową w krawężnik, muszę się jeszcze dużo nauczyć

Ostatnio edytowane przez Malebolge PL : 25-10-2011 o 00:48
Malebolge PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 00:46   #34
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

No i o co znowu się spinacie, srsly .____.

Mam Inteligo - nie działa, Kubersowi działa.

Mam PKO BP - nie działa.

Karta kobity - PKO SA - nie działa.

Mam ING, konto na Eurasy - nie działa.

Więc mam wyjebane - nie będę śmigał po innych bankach i zakładał nowych kont tylko po to, żeby mi PayPal działał, tylko zastanawia mnie to, po co dają opcję linkowania konta i linkowania karty, skoro i tak muszę po zlinkowaniu konta bankowego dołączać kartę - cytując: "Screw you guys, I'm going home"...
Stary 25-10-2011, 00:51   #35
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Na paypalu można dodac też samo konto, bez karty.
Stary 25-10-2011, 00:57   #36
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

na paypalu tak, ale MS w swoich płatnościach wymaga podpięcia karty niezależnie czy chcesz płacić kartą czy przez paypal.
Stary 25-10-2011, 01:04   #37
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jak to karta z Inteligo nie działa Ci z paypalem Butch? Musi.
Stary 25-10-2011, 08:13   #38
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
na paypalu tak, ale MS w swoich płatnościach wymaga podpięcia karty niezależnie czy chcesz płacić kartą czy przez paypal.
I o to wlasnie sie rozchodzi.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
W tym kraju w takich sytuacjach jeżeli coś "musi działać" to zazwyczaj nie działa i lepiej to ująć "powinno działać" ; )

Też mnie to dziwi, bo jak zagadałem do Kuby to on twierdzi, że u niego Inteligo działa. Nie wiem, może zły IBAN podaję (no ale to przecież jest PL+numer konta), ale po prostu nie chce puścić karty i tyle, a ja nie mam czasu teraz za kartami biegać ;]
Stary 25-10-2011, 08:27   #39
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Wypnij się na PayPala i płać bezpośrednią kartą. IBAN wtedy niepotrzebny, tylko sam nr karty, jego data ważności i security code z tyłu. Odblokuj też transakcje internetowe na stronie swojego banku.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-10-2011, 08:42   #40
shiibato
Nowy
shiibato Wkrótce będzie sławny

Miasto: Police
Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Oczywiście, że musi. 3 lata temu jak grałem w WoW miałem podpiętą kartę płatniczą właśnie z inteligo i bez problemu pobierało mi co miesiąc abonament.
Cytat:
Napisał Butch Zobacz post

Mam Inteligo - nie działa, Kubersowi działa.
Nie uważasz, że skoro komuś innemu działa to w ustawieniach twojego konta coś jest nie tak?
Zrób tak jak proponowałem parę postów wcześniej - zmieć limit na karcie dla transakcji internetowych w ustawieniach swojego konta na > 0. U mnie to pomogło.
shiibato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania