Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2012, 16:10   #21
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Włamanie na profil

A w historii zakupu nic nie ma? Bo jak bylem w niemczech i nie mialem dostepu do netu, to mi wyparowało 1600 punktow tych z migracji konta (380 z reward programu mam nadal). Nie mialem na co wydac, wiec tak lezaly i uznalem, ze rok pozniej ulegly przedawnieniu (z cyklu: gdzies, ktos, kiedys pisal, ze zdrapki moga ulegac temu), wiec olalem. Moze tez mi sie wlamali, nie wiem, w kazdym razie w historii zakupow nic nie mialem a haslo stare dzialalo. moze by jakos naswietlic problem, wrogu?
Stary 14-01-2012, 16:14   #22
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

---------- Wiadomość dodana 15:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:10 ----------

Cytat:
Napisał coolbary Zobacz post
Właśnie przed chwilą stałem się ofiarą włamania na mój profil. Podczas grania wyrzuciło mnie z gry i pokazał się komunikat, że mój profil został odzyskany na innej konsoli. Od razu pomyślałem, że coś jest nie tak i wszedłem poprzez komputer na konto, aby jak najszybciej zmienić hasło. Hasło udało mi się zmienić na silne, ale gościu był szybszy i z konta zginęło mi ok. 2000 punktów . Piszę to, aby przestrzec pozostały kolegów.
hasło miałeś skomplikowane i długie ? ja nigdy nie kupuje niczego ze swojego konta, nawet punktami o podpinaniu karty nie mówiac hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 14-01-2012 o 16:16
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2012, 16:20   #23
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Hosen Zobacz post
A w historii zakupu nic nie ma? Bo jak bylem w niemczech i nie mialem dostepu do netu, to mi wyparowało 1600 punktow tych z migracji konta (380 z reward programu mam nadal). Nie mialem na co wydac, wiec tak lezaly i uznalem, ze rok pozniej ulegly przedawnieniu (z cyklu: gdzies, ktos, kiedys pisal, ze zdrapki moga ulegac temu), wiec olalem. Moze tez mi sie wlamali, nie wiem, w kazdym razie w historii zakupow nic nie mialem a haslo stare dzialalo. moze by jakos naswietlic problem, wrogu?
Tobie punkty zniknęły, bo miałeś z promocji i żeś ich nie wydał.
Stary 14-01-2012, 20:39   #24
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Włamania na xbl

pewnie coś jest w historii, znajomemu włamali się na konto i wydali wszystko na piłkarzy do fifa, jedyny plus że nie miał karty podpiętej do konta
Stary 14-01-2012, 21:35   #25
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyćRabiolek Można na niego liczyć

Reputacja: 272

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  

U mnie ostatnio dwóm znajomym wyczyścili punkty na kontach a w zamian dostali jakieś pierdoły do Fify. Wygląda na to że idzie kolejna fala włamań i zakupów Fifo-podobnych. Nic to po prostu trzeba uważać i najlepiej pozmieniać hasła do live'a na jakieś silne przynajmniej 200 znakowe .
Stary 14-01-2012, 22:21   #26
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ja tam dla pewności zmieniłem hasło mimo, że miałem też mocne. ;-)
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2012, 23:59   #27
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

a jak zmienić hasło ? hehehe
Stary 15-01-2012, 00:54   #28
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Xbox.com -> Moje konto -> Zmień hasło
Stary 15-01-2012, 10:29   #29
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Niestety hasła nie miałem skomplikowanego, ale do tej pory nie było problemu. Sytuacja wyglądała następująco. Grałem sobie online w battlefielda i bardzo dobrze mi szło, czyściłem z gościem w czołgu wszystkich , nagle tuż przed zakończeniem meczu mnie wylogowało. Myślałem, że się ktoś wk*rwił i mnie wyrzucił. Niestety ja zalogowałem się drugi raz i wtedy pokazał mi się komunikat, że ktoś zalogował się na moim profilu na innej konsoli. Zalogowałem się drugi raz, po minucie znowu mnie wyrzuciło. Wtedy już wiedziałem, że coś jest nie tak, otworzyłem komputer i szybko zmieniłem hasło do konta na silne i dodałem pytanie dodatkowe. Zmieniłem również hasło do mojego maila, bo przecież to wszystko jest powiązane. Pierwsze, co zrobiłem po zalogowaniu na nowym haśle to sprawdziłem w historii pobrań, czy było coś ściągane - nic tam nie było. Uspokoiłem się bo wiedziałem, że miałem ok 2 800 punktów do wydania na dlc. Coś mnie kusiło żeby jednak sprawdzić punkty, no i tu niespodzianka zostało tylko 840 punktów. Najlepsze jest to, że ktoś mi odblokował dwa achievementy z Fify 2012, chociaż nigdy jej nie miałem. Pewnie te punkty poszły na jakieś karty z fify, ale dlaczego nie ma tego w historii, to nie wiem .

Ostatnio edytowane przez coolbary : 15-01-2012 o 10:31
coolbary jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2012, 11:22   #30
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

sprawa z wlamaniami staje sie coraz bardziej poważna dobrze ze nigdy nie mialem podpietej karty do mojego konta i zawsze mialem 0 msp , lepiej zadzwon do pl oddziału ms i poinformuj ich o tym moze jakos dostaniesz swoje punkty

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2012, 16:08   #31
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

Spokojnie miałem ostatnio to samo. Skradziono mi 2300 MSP. Wszystko było w bilingu. Chłop również odblokował mi 2 achivki w fifie 12. Dzwonimy do M$ zgłaszamy kradzież i mają 30 dni na sprawdzenie. U mnie trwało to około tygodnia i dostałem abonament GOLD w ramach rekompensaty oraz odzyskałem punkty rzecz jasna

Tutaj link do ciekawego artykułu na ten temat :

http://polygamia.pl/Polygamia/1,1071...ione.html?bo=1

Kiedyś w końcu ktoś beknie Allegro nie robi nic z lewymi punktami na kontach , zresztą M$ nie jest wcale lepszy sprawę olewają :/

Ostatnio edytowane przez Hunty : 15-01-2012 o 16:09 Powód: Brak jednej informacji
Hunty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2012, 16:20   #32
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Coolbary, miałeś może takiego samego maila i hasło do Gamertaga i do konta EA?
Stary 15-01-2012, 16:38   #33
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

Też miałem taka sytuacje tylko że udało mi się na tyle szybko zmienić hasło że nie udało im się wydać moich punktów.

Wiem że to co prawda nie było pytanie do mnie ale wtedy miałem login i hasło do live i konta ea takie samo.
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2012, 14:19   #34
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Lista Osiągnięć

Prawdopodobnie miałem chyba tego samego maila i hasło, zarówno do Gamertaga, jak i do EA. Może to była ta przyczyna? W historii zakupów nic nie znalazłem, ale w oczekiwanych zakupach wisi do tej pory, że zostały ściągnięte złote karty zawodników do fifa 12( czy coś takiego - nie wiem bo nie mam tej gierki). Dzisiaj dzwoniłem do microsoftu, sprawdzili, że ściągnięto mi z konto 2520 punktów na te paczki do fify. Tak jak pisał kolega Hunty, wypełniłem ankietą, podano mi numer sprawy i wciągu 30 dni sprawę mają wyjaśnić.
Stary 16-01-2012, 19:31   #35
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

W sumie tu na pewno gdzieś jest wina EA, a nie samego Ms-u. Ja hasło miałem inne do GT i do EA, moje punkty wiszą od listopada w sporej ilości. Do tego zawsze ktoś zakupuje dodatki do FIFY, a konto pozatym jest nienaruszone (pewnie pełnego dostępu nie ma, dzięki temu exploitowi), nie słyszałem jeszcze żeby ktoś stracił konto, jedynie punkty.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 16-01-2012 o 19:34
Stary 17-01-2012, 11:18   #36
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

nie jestem pewny czy ma to powiązanie z EA, piłkarzy do fify kupują, bo najwidoczniej można to potem upłynnić, przecież punktów MS nie da się przetransferować, ani przenieść licencji na inne konto, a po samo konto wiadomo że się właściciel upomni; opisany wcześniej sposób z odgadywaniem haseł do maila win live ID wydaje się prawdopodobny, jeżeli captcha jest rzeczywiście po 8 próbie, podobnież zgadnięcie hasła do 10 znaków zajmuje automatowi mniej niż 3 minuty;

znajomemu któremu włamali się na konto i zakupili piłkarzy udało się załatwić sprawę pozytywnie - zgłosił do MS, w ciągu dosłownie 4 dni dostał zwrot wszystkich straconych punktów (a miał ich ponad 10 tys.), dwa miesiące golda i jeszcze 800 MSP więcej na ewentualną zmianę taga, gdyby mu zmienili w trakcie tego włamania; dziwne jest to, że rzeczywiście wygląda to na plagę, a MS tego jeszcze nie załatał, no chyba że to u nas tak tylko, a firma wychodzi na tym do przodu (np. nie wszyscy zgłoszą włamanie i kradzież)
Stary 17-01-2012, 11:49   #37
coolbary
Stały bywalec

coolbary's Avatar

Lista Osiągnięć

Hunty, powiedz mi, czy podczas tej akcji ms blokowali Ci dostęp do xbox live? Bo Pan z infolinii chciał mi od razu na miesiąc zablokować konto, ale w związku z tym, że nie mam podpiętej karty kredytowej poprosiłem, żeby tego nie robił. On jednak stwierdził, że jak będą sprawdzali moje konto to może na kilka tygodni być zablokowany dostęp do live.
Stary 17-01-2012, 20:26   #38
Ownon
Fanatyk

Ownon's Avatar

Lista Osiągnięć

tak, blokują
Stary 18-01-2012, 14:24   #39
coolbary
Stały bywalec

coolbary's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie dzisiaj zaczęli coś działać, bo już mam konto zblokowane. Mam nadzieję, że się szybko uwiną, bo jak tu teraz grać bez live .
Stary 18-01-2012, 14:27   #40
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12623

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

A to nie jest tak, że oni dają jakieś kody za ten okres?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Tagi
profil, włamanie, włamanie na konto

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania