Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-06-2014, 22:36   #1
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie Zanikający dźwięk.

Mam mały problem z tym wynalazkiem. Otóż od jakiegoś czasu zauważyłem, że po nagrzaniu (tak mi się wydaje, bo jak konsola jest na ekranie głównym, ewentualnie jak oglądam film, wszystko jest w porządku) zdarzy się jej, co jakiś czas - dosłownie na sekundę, stracić dźwięk po czym go odzyskać.
Wszystko idzie via HDMI.

Po podłączeniu np. laptopa przez ten sam kabel, problem nie występuje. Więc stawiam na konsole.

Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Googlowałem problem, ale głucho. Jedynie piszą o całkowitym braku dźwięku lub obrazu.
Stary 18-06-2014, 14:28   #2
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: Zanikający dźwięk.

jesteś pewien, że to nie wina telewizora ? mój poprzedni ekran, który niedawno zmieniłem, miał takie odpały, że gubił dźwięk na kilka dobrych sekund. z czasem się pogorszyło i nawet obraz zdarzało mu się stracić. a to tylko dla sygnału pochodzącego z hdmi. sprawdź, czy sygnał z innych urządzeń nie ma podobnych zaników. aha, u mnie to się działo zupełnie losowo. były takie dni, że nic się nie działo. a innym razem zaniki zdarzały się kilkukrotnie w ciągu krótkiego odstępu czasu.
Stary 18-06-2014, 22:52   #3
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

Telewizor, serio?
Niestety, aktualnie, nie mam jak sprawdzić konsoli na innym. Anteny też nie mam podłączonej.
Dziwnym jest jednak fakt, że podłączając laptopa pod TV - po tym samym kablu, ba dodatkowo dorzucając przejściówkę na HDMI - wszystko działa dobrze. Bez zaników dźwięku/obrazu. Czasami zdarzy się, że obraz skacze, ale wystarczy poprawić kabel/przejściówkę. Na konsoli ten trik nie działa.
Stary 18-06-2014, 22:55   #4
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Skoro Ci obraz skacze to jednak coś nie tak z tym kablem jest. Może na konsoli objawia się to zanikaniem dźwięku, a na laptopie problem z obrazem.
Stary 19-06-2014, 23:31   #5
Shtv
Znajomy

Lista Osiągnięć

Władzo, usuń ten temat bo wstyd.
Zapomniałem, że do PS4 dodawali kabel, a że nie chciałem kupować nowego to nie miałem jak sprawdzić innego kabla. Używałem więc starego, często skręcanego/zwijanego, możliwe że coś się z nim stało. Na nowym kablu z zestawu, problem na razie nie występuje.

Ostatnio edytowane przez Shtv : 19-06-2014 o 23:33
Shtv jest offline  
Stary 03-07-2014, 11:35   #6
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Władza nie kasuje. Władza zamyka. Może tez ktoś będzie miał problem.. z kablem

Ważne, że działa ok

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania