Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-07-2013, 20:31   #581
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Borderlands 2

Nie obejmuje Psycho i Mechromancerki, ale nie ma za nich acziwów.
Stary 02-07-2013, 21:25   #582
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Dodatki w promocji, ale mimo wszystko bardziej opłaca się brać Season Pass'a jeśli chce się mieć wszystkie fabularne.

Ostatnio edytowane przez Yap : 17-07-2013 o 19:28
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2013, 20:47   #583
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Fajny easter egg.

http://www.gametrailers.com/videos/j...ething-s-fishy
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2013, 19:29   #584
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Znalazłem The Bee (lvl 19) w The Fridge. Myślałem, że można tylko pod koniec gry ją przytulić. Gra do mniej więcej 27 lvl'u robi się strasznie prosta.
Stary 17-07-2013, 19:39   #585
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Pewnie zawsze jest jakaś szansa na takid rop, chociaż niski level, na świniaki Ci się nie przyda. Ja mam 50lvl, ale ciekawym jaka to jest potęga na 61 plus Conference Call.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2013, 22:14   #586
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Ja również miałem ją na 50ym plus shotgun Minecraft'a. Duet robi istną rzeź. To wszystko jednak na PS3. Teraz na Xie kilka rzeczy się różni, albo ja mam tak skrzywione spojrzenie.
Sposób na zdobycie Conference Call jest dość prosty, ale wymaga około 10iu prób. Na pewno się skuszę na odrobinę farmingu na Ultimate Vault Hunter co by obczaić jak 61 lvl się zachowuje.
Stary 17-07-2013, 22:30   #587
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Ja zwątpiłem - wbiłem 54 czy 55 lvl Gunzerkerem i odpuszczam grę, niby jakoś pchałem do przodu solo na UVHM, ale mam dość. Zrobiłem wszystkie DLC (szkoda, że Sir Hammerlock takie krótkie), póki co mi starczy.
Stary 04-08-2013, 18:31   #588
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Poddaję się. Ma ktoś The Sham na zbyciu? Po trzech dniach i niekończącym się farmingu nie potrafię zdobyć ani tarczy ani the B1tch...która jest a real bitch to get. The Bee czy Social Conference Call to pikuś w porównaniu z ciągłym podchodzeniem do BNK-3R. Mój Gunzerker na 55ym lvl radzi sobie nieźle, ale walka z gromadą wyczesanych badassów na UVHM to czasem mordęga.
Stary 17-09-2014, 21:01   #590
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Jaaa, ale ta gra jest świetna. Już ponad 120 godzin na liczniku a nie nudzi nic a nic. Dawno w żadną gierkę się tak nie wciągnąłem. Jak ktoś gra jeszcze na Xie to zapraszam, można popykać.
Stary 18-09-2014, 09:20   #591
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Za jakis tydzien do dwoch powinienem odzyskac w koncu swoja konsole. Odezwe sie bosam jestem maniakiem B2.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Tagi
borderlands 2, code shift, kody

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania