Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-02-2015, 20:38   #3121
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Breaking Bad to gniot.
Stary 09-02-2015, 02:01   #3122
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Od The Wire to lepsze może być tylko Breaking Bad.
mi mowiłes podczas gyrosow, ze the wire > bb. To jak w końcu Panie :/
btw bb kończę 2 sezon
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2015, 02:10   #3123
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jestem w stanie zaakceptować jeżeli ktoś mi mówi, że BB jest lepsze od The Wire.
Stary 09-02-2015, 02:19   #3124
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

a Mad Men?
Stary 09-02-2015, 02:37   #3125
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Nie oglądałem.
Stary 09-02-2015, 02:45   #3126
Grzegorzo
Fanatyk

Grzegorzo's Avatar

Lista Osiągnięć

To polecam, Lviz też pozytywnie się wypowiadał i dobre dupy tam grają
Stary 10-02-2015, 11:58   #3127
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Z braku nowego sezonu Attack on Titan, którego start został przesunięty na 2016 (whyyyyy) zacząłem ostatnio oglądać Fullmetal Alchemist Brotherhood. Świetne anime z zajebistą dawką humoru i ciężko się oderwać od ekranu a że na yt jest kanał ze wszystkimi odcinkami to można cebulować z tabletem podczas srania
Stary 10-02-2015, 12:21   #3128
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Better Call Saul - jest i pierwszy odcinek spin-offu od BB. I co? Jest dobrze, świetna realizacja, ogromne production value - poważnie, styl jak to jest nagrane, ile kamer działa przy jednej scenie, ujęcia, kadrowanie, uwielbiam ten styl - cofamy się z Saulem do jego początków kariery, dołowania finansowego. Rzecz jest, przynajmniej na razie, lżejsza i pełna humoru, niż Breaking Bad, ale tak miało być, mnie to nie przeszkadza. Oglądać, głąby!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2015, 14:05   #3129
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Taki jest plan na dzisiejszy wieczór!
Stary 10-02-2015, 19:19   #3130
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

To znajdź więcej czasu, bo Netflix wrzucił drugi odcinek. Nie, nie ma tak dobrze, kolejny dopiero za tydzień. Fajnie się to ogląda, akcja pomału się dopiero rozkręca, zresztą z BB było podobnie, dla mnie to wcale nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Pojawiają się starzy znajomi, mały tip: jego imię zaczyna się na 't', cztery litery. Dobrze sie ogląda, a to najważniejsze. W dalszym ciągu świetne jest wykorzystanie muzyki w scenach 'przerywnikowych', styl jest nieco frywolny, ale jest też przemoc, niekoniecznie trzeba ją bezpośrednio pokazywać żeby osiągnąć efekt, same dźwięki wystarczą.

Marco Polo - taka sobie produkcja od Netflix. Średnio znam historię tytułowej postaci, ot wiem kto zacz, co robił, ale nic więcej. Serial tak naprawdę bardziej skupia się na innych postaciach, Khanie, jego aspiracjach, ale też na jego świcie i rodzinie, trochę mało o samym Marco w tym Marco Polo. Rzecz jest zrobiona przyzwoicie, ale bez polotu, widać mniejszy budżet - ktoś wspominał o 90 milionach, naprawdę?! - i do takiego Rome czy Vikings - którzy wracają w tym miesiącu, kocham ten serial - nie ma nawet startu. Brakuje mi postaci z nizin, ukazania codziennego życia Mongołów; owszem, coś się zdarza, ale na ogół obserwujemy wysokie sfery, chyba już bardziej Chińczycy bardziej mi przypadli do gustu. Sceny batalistyczne są dosyć ubogie, jeśli znów porównywać z Vikings - poważnie, kto nie oglądał niech nadrabia, jeden z najlepszych serialów ever - i nie mają dynamiki, za to sceny walki jeden na jeden, zwłaszcza TA walka w ostatnim odcinku to zupełnie inna klasa: choreografia na poziomie, dobra praca kamery, nie przesadzone slow-mo.

Być może to po prostu różnica kultur i brak fascynacji wpłynęły na moje postrzeganie Marco Polo, ale pojawiają się też wątki mnie kiedyś interesujące, jak assasini czy modelowanie stóp kobietom w Chinach. Serial był na tyle dobry, żę przyciągnął moją uwagę, obejrzałem całość, ale nie na tyle dobry, żebym go tutaj zachwalał. Dobre są postaci drugoplanowe, ich motywacje i działania, choć troszkę za dużo syndromu Dynastii - ktoś okazuje się kimś zupełnie innym, chociaż brak złych bratów bliźniaków - ale nie mam dużych zastrzeżeń. Nieźle się ogląda, ja lubię produkcje historyczne, jak ktoś nie lubi, to się może nie spodobać, ale jak się rzekło: nie znam się na tamtych czasach, nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, a ile zmyślenia na potrzeby scenariusza, wydaje się że sporo.
Stary 11-02-2015, 22:14   #3131
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Marco Polo takie sobie wg mnie. Odnosnie ''Better call Saul'' pelna zgoda z Damianem. Jest klimacik. Na bank zobacze caly sezon.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-02-2015, 02:36   #3132
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Better Call Saul fajnie się zapowiada naprawdę. Myślałem, że bedzie to jakas komediowa popierdółka, a jest raczej poważnie i momentami dosyć cieżko. Mam nadzieję, że nie skonczy się szybko i rozwiną to na miarę BB, bo potenciał jest.
Stary 15-02-2015, 02:46   #3133
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

obejrzalem te dwa odcinki i faktycznie zaczyna sie bardzo dobrze, jest mrocznie i dosc ciezki klimat - podoba mi sie.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2015, 19:29   #3134
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

John Wick - super balet i teledysk w niezłym wykonaniu Keanu. Może się podobać, jeśli przysiądzie się do filmu z odpowiednim nastawieniem. No i OSTek daje konkretnie radę, Manson, Kaleida czy M86 wpada do ucha. Bawiłem się przednio, tak na 9/10.
Stary 15-02-2015, 20:08   #3135
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dla mnie to 6/10 max, moze jeszcze z plusem, taka nawalanka z sredniofajnym klimatem, idzie obejrzec ale film do zapomnienia raczej.
Stary 17-02-2015, 13:11   #3136
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

"Kjano" ostatnio w słabiutkiej formie, same średniaki robi, a szkoda, Man of tai hi było całkiem fajne, tak gdzieś do połowy bo końcówkę totalnie spartolił.
Z innej beczki ten typek z whiplash daje radę, Spectacular now ostatnio widziałem i nie żałuję, chociaż smutnawy trochę.

Ostatnio edytowane przez evlqpa : 17-02-2015 o 13:16
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2015, 14:20   #3137
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Mnie się John Wick również bardzo podobał, właśnie ze względu na sceny akcji, bo w sumie do nich się ten film sprowadza. Fabuła jest przewidywalna i oklepana (choć jakieś tam ciekawe elementy są), a sam Wick jest postacią bardziej "płaską" od protagonisty "Equalizera" (mimo tego, że jest, nieco paradoksalnie, bardziej wyrazisty). Soundtrack również podobał mi się bardziej w filmie z Washingtonem, ale summa summarum - Wick jest znacznie lepszym filmem sensacyjnym.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-02-2015, 15:16   #3138
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

prawie wszystko jest lepsze od euqalizera, nie wiem czy jakis losowy film z Seagalem nie bylby lepszy.
Stary 17-02-2015, 16:22   #3139
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

John Wick po samym trailerze wyglądał na gówno, którego nawet patykiem nie warto dotykać.

Ale, ale....

Whiplash - nie, to nie film u Metallice wbrew pozorom, hje hje. Każdy, kto choć trochę, grał na jakimś instrumencie, wie jak dużo czasu potrzeba na masterowanie i szkolenie umiejętności. Posiadanie talentu to jedna rzecz, ale o wiele ważniejsze jest powtarzanie ćwiczeń, trening i mnóstwo samozaparcia.

Whiplash opowiada o losach młodego perkusisty jazzowego, który ma ambicje zostać nowym Buddie Ritchem; nigdy do wielkich fanów jazzu nie należałem, mimo że kunszt muzyczny tam jest ogromny, ale że techniki grania na perkusji inne, metrum zdrowo popierzone, to nigdy mnie nie ciągneło. Czasem posłucham, fajnie jak leci w tle, zwłaszcza jakieś easy listening, ale to nigdy nie była moja broszka. I film tego nie zmienił, żeby było jasne, ale Whiplash pozostawia po seansie te wszystkie rytmy w głowie, dudniąca perkusja rozmbrzmiewa w dyńce; w końcu obraz kończy się ogromnym i pięknym solo, które zapiera dech.

Każdy, jak się widzi w sieci, zachwyca się rolą Simmonsa, słusznie zresztą, rola bardzo dobra, twarz ma gość genialną, masa emocji, ale głowny bohater Andrew, grany przez Tellera, jest jeszcze lepszy. Nie sadzę żeby grał tak dobrze na baniakach, zresztą w niektórych momentach widać, żę dźwięk nie zgrywa się z obrazem, najzwyczajniej partie są za trudne, lecz chciałem o czymś innym: widać na twarzy Andrew tą determinację, to cierpienie, te łzy i pot, przez które trzeba przejść, żeby stać się najlepszym. Teller zdobywa sporą popularność, będzie grał w nowym filmie o FF Reeda Richardsa - nie czekam, nie zapowiada się dobrze - i jak najbardziej należą mu się brawa.

Whiplash to obraz świetny, nie genialny, ale warty obejrzenia i wydania kasy na kino. Mocny, pełen emocji, ale takie love story mogli sobie twórcy darować, niczego tak naprawdę nie wnosi do opowiedzianej historii, z prawdziwymi postaciami i doskonałą grą aktorską. Nie trzeba słuchać jazzu, nie trzeba grać na perkusji, aczkolwiek jakakolwiek z wymienionych rzeczy wzbogaci Wasz seans. Mi czas minął tak szybko, że po TEJ końcówce, chciałem obejrzeć jeszcze raz.

Fajnie, że takie filmy powstają. Whiplash to też jeden z najlepszych filmów o muzyce, jakie widziałem, korona jednak należy do This is Spinal Tap. I chyba tak pozostanie na zawsze. Nie widzieli Spinal Tap? Nie wiecie, co dobre.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 17-02-2015 o 16:25
Stary 17-02-2015, 17:32   #3140
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

plakat nie zacheca : P

whiplash jest faktycznie swietny, troche hype sie napompowal na forach i myslalem ze nie da rady tak jak ludzie gadajo, ale jednak jest super.

john wick nie byl taki zly, ale i tak wole glupawe filmy z niezniszczalnym Stathamem niz to, teraz niedlugo zreszta ma byc premiera czegos nowego.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania