Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-07-2015, 17:51   #3301
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Spy -naprawdę daję rade ,McCarty jako kujon komputerowiec i Jason jako super szpieg ,duet wybuchowy.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-07-2015, 18:09   #3302
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Dawno się tak nie ubawiłem właśnie oglądałem SIEDEM DNI W PIEKLE w HBO GO! http://www.hbogo.pl/fb/-81097

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2015, 12:25   #3303
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jestem na etapie ogladania Twin Peaks bo trzeba nadrobic przeciez podobno klasyka. O ile klimat jest dobry to niestety ale postacie oraz aktorzy ich grajacy bardzo czesto pie*dola caly klimat jaki sie wytworzy. Ojciec Laury to taki debil ze glowa mala, asystentka szeryfa wraz z Andym pierwsza do odstrzelenia i ta porabana baba od bezglosnych karniszy. Jezu jaki popieprzony serial. Na szczescie kilka fajnych postaci sie przewija jak Leo, Albert czy Hawk. Nie rozumiem zachwytow nad tym serialem dla mnie takie 6-7/10 a jestem w polowie drugiego sezonu moze do konca cos sie zmieni.
Stary 04-08-2015, 13:18   #3304
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Jestem na etapie ogladania Twin Peaks bo trzeba nadrobic przeciez podobno klasyka. O ile klimat jest dobry to niestety ale postacie oraz aktorzy ich grajacy bardzo czesto pie*dola caly klimat jaki sie wytworzy. Ojciec Laury to taki debil ze glowa mala, asystentka szeryfa wraz z Andym pierwsza do odstrzelenia i ta porabana baba od bezglosnych karniszy. Jezu jaki popieprzony serial. Na szczescie kilka fajnych postaci sie przewija jak Leo, Albert czy Hawk. Nie rozumiem zachwytow nad tym serialem dla mnie takie 6-7/10 a jestem w polowie drugiego sezonu moze do konca cos sie zmieni.
Widzisz. Rozpatrujesz teraz jakość serialu z perspektywy lat i innego wieku. Na czasu w których był emitowany był bardzo dobry a to, że w ostatnich czasach pojawiło się sporo bardzo dobrych seriali i podniosły one poprzeczkę to inna sprawa. Pamiętam jak jako dzieciak oglądałem ten serial to momentami zakrywałem oczy bo się bałem a teraz bardziej przeraża mnie cena paliwa
Stary 07-08-2015, 00:36   #3305
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

mimo że jestem fanem filmów Lyncha to Twin Peaks też mnie aż tak nie porwal, pierwszy sezon jest bardzo dobry, świetny klimat. Jednakże drugi sezon wprowadza zbyt dużo zamieszania, a fakt że produkcję zawieszono nie pomaga na rozwiązaniu zagadki... niby Ogniu Krocz Za Mną miało rzucać więcej światła na całą historię ale według mnie powiela tylko fakty które wynikają z serialu, ba dodatkowo wprowadza kolejne pytania bez odpowiedzi. Wiadomo, Lynch = klimat przede wszystkim i braku jego Twin Peaks nie można zarzucić.
Na koniec fundamentalne pytanie: czy obejrzalbym drugi raz?
w tym przypadku niestety podziekuje, postoje...
Stary 03-10-2015, 22:42   #3306
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A co mi tam...

Wyrmwood - postapo z zombiakami. Produkcja jest sporym zaskoczeniem, bo jest filmem niezależnym, o małym budżecie, ale co najważniejsze, z Australii. I to czuć mocno, po akcencie, czasem w każdym zdaniu pada słowo 'mate', no i jednym z bohaterów jest Aborygen - serio, wskażcie mi zombie film z autochtonem z down under - ale można wyłuskać naleciałości bardziej techniczne, mianowicie idzie o sposób jak kręcone są zbliżenia na twarze, bardzo podobnie jest to zrobione w 'Martwicy mózgu' Jacksona - ok, ok, fagasy, Nowa Zelandia, wiem, kuhwa, ale klołs enuf - i nie może być to przypadkowe.

Story, jak story u zombiaków: autbrejk, kogoś trzeba uratować, ktoś ginie, ale jest tłist - ent szaut, mistrz sucharów - bo wszelkiego rodzaju paliwo traci zdolność zapalenia, ale ale, umarlaki wydzielają gaz, który jest palny, więc tak naprawdę pojazdy są napędzane zombiakami. Tyle że wydzielają ten smród w dzień, w nocy już nie...

Niesamowite są kostiumy i całe to tałatajstwo, mówię tutaj o jakości niczym w AAA filmie, może to nie najnowszy Mad Max, a już nie na pewno ta skala, ale ogromne ukłony dla twórców za takie oddanie szczegółów. Film jest też śmieszny, znowu jakieś tam nawiązanie do Dead Alive, chociaż oczywiście nic nie przebija ostatnich scen z dzieła Jacksona, festiwal gore, który nic się nie zestarzał.

Trochę doskiera pustka na planie i brak ekstrasów, ale, jak się rzekło, obraz nadrabia czymś innym. Plus dobre aktorstwo, plus inność, całkiem przyzwoity soundtrack, dobre zombiaki, oldskulowe gore, nie to ścierwo z Hosteli czy innego łajna, czego chcieć więcej.

Polecam. Damian

Sporo teraz oglądam, ale nie chce mi się pisać o tym wszystkim, poza tym oglądam Bergmana czy co tam innego, a nie sądzę żeby znalazła się chociaż jedna osoba którą by moja pisanina zainteresowała. Wyrmwood jest wyjątkiem, bo film jest wart rekomendacji i szerszego grona widzów. Tyle. Pa
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-10-2015, 23:41   #3307
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

chętnie poczytam o filmidlach bergmana

ostatnio byłem na sicario , film spoko, dupy nie urywa, ale jest kilka fajnych scen, poza tym nic lepszego nie grajo w kinie
Stary 04-10-2015, 03:57   #3308
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał solidnys Zobacz post
chętnie poczytam o filmidlach bergmana

ostatnio byłem na sicario , film spoko, dupy nie urywa, ale jest kilka fajnych scen, poza tym nic lepszego nie grajo w kinie
Na Sicario może nawet do kina bym się wybrał, słyszałem że zdjęcia są rewelacyjne, historia już taka se.
Stary 04-10-2015, 11:09   #3309
solidnys
Stały bywalec

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

jest klimat, ale ogólnego opadu szczeny nie ma
Stary 04-10-2015, 11:28   #3310
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Mi się Sicario bardzo podobało. Fabuła może rzeczywiście dupy nie urywa, ale klimat filmy jest tak gęsty, że można kroić nożem. Zdecydowanie warto się wybrać do kina.

Ostatnio też byłem na Evereście - całkiem niezłe kino, pokazujące trudy himalaistów. Też warto obejrzeć, takie 7 z mocnym plusem.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2015, 20:17   #3311
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

kontynuacja wakacji z w krzywym zwierciadle z Chevy Chase'em (na drugim planie
szału nie ma ale parę gagów dobrych jest ,fotki coś jak w kac vegas też dają radę.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2015, 22:08   #3312
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nightcrawler - kurdele, taki film przegapiłem, Gyllenthal gra rolę życia: psychopaty opętanego ideą robienia newsów kryminalnych. Poważnie, gość jest świetny, creepy like hell, bardzo dobry obraz, chociaż samo rozpoczęcie głownego wątku jest zrobione na odpieprz, ale co tam, polecam i tak.

O wiele większym zaskoczeniem okazało się Prisoners, któe też przegapiłem; jeśli Nightcrawler jest filmem bardzo dobrym, to ten jest rewelacyjny. Świetne zdjęcia, piękny montaż, muzyka, gra aktorska, genialny pacing, bardzo wolny i budujący ciężką atmosferę. Polecam x2.

Duellist - ok, film Ridleya Scotta, o którym wcześniej nie wiedziałem. Scott ma najlepsze lata za sobą, kolejne jego obrazy okazują się klapami, może nie finansowymi, ale wielu ludziom się nie podobają. Trzeba mu jedno przyznać: ma wizję i potrafi robić dobrze wyglądające filmy, a o to w sumie w kinie chodzi, nie?
Duellist to film z '78, więc większość społeczności forum OC nie była nawet w planach - zresztą kto by tam wtedy planował - dziejący się z czasów wojen napoleońskich i...Dobre, cholera, to jest. Zupełnie inny to Scott, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, ale zdjęcia są fajne, pojedyńki mistrzowskie - chociaż tutaj trzeba oddać że w takim Potopie są nie do pobicia - nieźle się oglądało, chociaż obraz nie dla dzisiejszej widowni. Polecam x3.

Żeby nie było, to łyżkę dziegciu do beczku miodu dodam - Bloodrayne 2. Wiedziałem, że będzie źle, wszak Uwe Boll reżyserem, ale spodziewałem się chociaż odrobiny zabawy, pierwsza część - którą widziałem dosłownie tuż przed emigracją - była przynajmniej śmieszna, no i były cycki. Tutaj niestety jest wielki smutek i nuda, gra aktorska nie istnieje, dźwięk szwanuje mocno, okropny film. Nie polecam.

Damian

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 04-10-2015 o 22:10
Stary 05-10-2015, 13:25   #3313
solidnys
Stały bywalec

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

Panie trzeba było się nie przyznawać ze prisoners i nightcrawlera dopiero nadrobiles, filmy mega.
a propo, Enemy jego sprawdz jak też nie widziałeś, film obowiązkowy dla fana lyncha! , rozkmina konkret choć na pierwszy raz film wydaje się durny
Stary 10-10-2015, 10:33   #3314
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

co do Jake'a to wlasnie skonczylem Southpaw - kolejny zajebisty film z nim w roli glownej, szczegolnie ze boksu nie lubie i to dla mnie w chvj nudny i glupi sport, a on sprawil ze nie moglem sie od niego oderwac.
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2015, 12:08   #3315
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Sicario - majstersztyk, jeśli idzie o wizualia, tylu ujęć kamer w jednej scenie ze świecą szukać. Muzyka podkręca atmosferę: scena z wjazdem do Meksyku. No i film ma najlepsze zdjęcia nocne z użyciem termo- i noktowizji, jakie widziały moje zmęczone oczy.

Niestety character development praktycznie nie istnieje, film jest dosyć przewidywalny, postać grana przez Blunt coś szybko wymięka jak na agentkę FBI, która pewnie sporo widziała. Sporo jest dłużyzn, momentów niepotrzebnych zupełnie dla widza. Z drugiej strony w pewnych momentach siedzi się na końcu fotela z zaciśniętymi piąchami, tak jest intensywnie. Polecam, bo zdjęcia i montaż przepiękne.
Stary 17-10-2015, 16:03   #3316
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Damian, nie przasadzaj.. Po akcji na granicy bylo tylk gorzej. Natomiast Benicio klasa, rewelacyjny aktor.
Stary 17-10-2015, 16:50   #3317
solidnys
Stały bywalec

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

akcja na przejściu granicznym to esencja tego filmu
Stary 17-10-2015, 17:12   #3318
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 

Dokladnie, ale po niej juz jest tendencja spadkowa, jezeli chodzi o akcje.
Stary 17-10-2015, 17:24   #3319
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jak wam się tak podoba Sicario to ogarnijcie sobie tego reżysera "Labirynt" (po angielsku "Prisoners" ) Jak dla mnie był rewelacyjny.

Dzisiaj sobie przypomniałem ponownie "Żołnierzy Kosmosu" z 1997 roku. Film głupi strasznie, bezsensowne decyzje są fundamentem tego filmu ale strasznie przyjemnie się do niego wraca nawet po tylu latach. Pamiętam jak pierwszy raz go oglądałem to miałem to na kasecie VHS przegranej od kolegi i była taka ch*jowa jakość, że jak były cycki w filmie to właśnie wtedy obraz się rozlewał
Stary 17-10-2015, 18:09   #3320
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Jak wam się tak podoba Sicario to ogarnijcie sobie tego reżysera "Labirynt" (po angielsku "Prisoners" ) Jak dla mnie był rewelacyjny.

Dzisiaj sobie przypomniałem ponownie "Żołnierzy Kosmosu" z 1997 roku. Film głupi strasznie, bezsensowne decyzje są fundamentem tego filmu ale strasznie przyjemnie się do niego wraca nawet po tylu latach. Pamiętam jak pierwszy raz go oglądałem to miałem to na kasecie VHS przegranej od kolegi i była taka ch*jowa jakość, że jak były cycki w filmie to właśnie wtedy obraz się rozlewał
Ze Starship Troopers jest ciekawie, bo film jest na podstawie książki, która dosyć mocno ukazuje pranie mózgu i propagandę; film głupi, zgadzam się, ale właśnie ten element został w obrazie najlepiej oddany, najmniej tutaj idotyzmów, i dzięki temu jakoś się jeszcze broni. Bardzo mi się to podobało, bo wmawianie ludziom żeby walczyli dla 'szlachetnych ideii' ma dosyć długą historię, a i tak się na to nabieramy.

Prisoners to film rewelacyjny, pisałem o nim jakiś czas temu.

---------- Wiadomość dodana 16:09 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:06 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Damian, nie przasadzaj.. Po akcji na granicy bylo tylk gorzej. Natomiast Benicio klasa, rewelacyjny aktor.
Czy ja wiem, on tam nie ma za dużo do zagrania, tak samo jak reszta: wszyscy właściwie źli, wzrok spode łba, tylko Blunt jakoś zaplątana w to wszystko.

W czym przesadzam? Że zdjęcia są słabe? Bo nie rozumiem, przecież pieknie jest ten film nakręcony.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania