Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-11-2015, 09:23   #3341
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Fargo jest mistrz. Pierwszy sezon łyknąłem na dwa posiedzenia. Zajebiscie oddany klimaty filmu, który rozpiedala zwoje mózgowe. Moje top ten. I ta muzyka. Geniusz.
Stary 13-11-2015, 11:16   #3342
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1228

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

Zgadzam sie z komarem. Pierwszy świetny drugiego obejrzałem jeden odcinek i stwierdziłem ze poczekam na resztę i obejrze jeden po drugim.
Stary 13-11-2015, 11:30   #3343
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja też oglądam drugi sezon. Pierwszy to był petarda, klimat i jakaś taka absurdalność zachodzących tam scen wgniata w fotel. Drugi sezon oglądam na bieżąco, może ciutkę gorszy, ale i tak człowiek siedzi z zapartym tchem.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2015, 02:05   #3344
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Obejrzałem pierwszy sezon Narcos dostępny na Netflixie i chce drugi już teraz!

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2015, 00:59   #3345
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Locke (2013) - występ jednego aktora, a mimo to od początku do końca trzymał mnie przykutego do ekranu.
Oryginalnie podana, ciekawa historia która wzbudza emocje - cenie filmy które pozwalają mi zadać pytania i zastanowić się nad odpowiedziami.
Polecam bo warto.
Stary 20-11-2015, 13:53   #3346
Lens
Nowy
Lens Wkroczył na dobrą drogę

Lens's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć

Fargo - 2 sezon zdecydowanie warty polecenia.
Lens jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2015, 15:30   #3347
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

http://www.hbogo.pl/content/sr.-avil...ty--2014123025

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-11-2015, 20:18   #3348
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Jestem po 6. odcinku drugiego sezonu Fargo - chyba najlepszy odcinek ever. Klimat wylewa się z ekranu
Stary 23-11-2015, 00:43   #3349
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Marvels Jessica Jones - jestem na 10 z 13 odcinków pierwszego sezonu i muszę powiedzieć że niemożna się od niego oderwać. Nie jestem biegły w temacie, więc nie wypowiadam się czy i jak wiernie trzyma się komiksu, ale to co widziałem bardzo mi przypadło do gustu. Zdecydowanie polecam.
Stary 23-11-2015, 09:40   #3350
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ja wczoraj wypozyczylem i chyba zabiore sie w tym tygodniu. Ponoc kosa
Stary 25-11-2015, 00:58   #3351
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

IMO serial dużo lepszy od DareDevila. Na razie 4 odcinki obejrzałem, dawkuje sobie po jednym dziennie przy kawie, ale spokojnie mógłbym obejrzeć na dwa posiedzenia, bo wciąga.
Stary 28-11-2015, 22:44   #3352
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

igrzyska śmierci- dawno nie widziałem tak słabego filmu, fabularnie leży, infantylny, wątki bez sensu, łańcuch przyczynowo skutkowy rozdrobniony w mak, bohaterowie jednych scen, wątki trwające dosłownie jedna scene, strasznie się umeczylem, nie polecam
Stary 30-11-2015, 01:55   #3353
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jessica Jones - może nie ogromne, ale jednak rozczarowanie. Główna wada? Długość: z 13 odcinków można było zrobić 8, serial by nic nie stracił, nabrał dynamiki, a tak oglądamy masę dłużyzn nikomu niepotrzebnych. Widać też o wiele mniejsze, niż w przypadku DD, production value, walki wyglądają słabo, czasem czuć pustkę na planie, gra aktorska do najlepszych nie należy, najlepiej broni się chyba Tennant w roli Purplemana. Zakładam, że nie chciano ryzykować i szastać kasą, na produkcję o postaci o wiele mniej znanej, dla polskiego widza JJ to już zupełna abstrakcja. Sam komiksu jeszcze nie czytałem, jest w planach, więc może kiedyś...Jest omnibus z całym runem Bendisa, jakby ktoś był zainteresowany.

Można obejrzeć, rzecz jest taka sobie, ale jak chcecie coś miażdżącego, to polecam drugi sezon Fargo: obejrzałęm dopiero 2 odcinki, bo praktycznie nie mam czasu wolnego, a jak coś oglądam, to tylko dlatego, że ograniczam ilość snu. Fargo to mistrzostwo, wszystko tam gra jak w drogim zegarku, szkoda tylko że nie mają za dużej widowni, bo wolicie oglądać szajsy jak Chodzące Trupy. Oglądajcie Fargo
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2015, 02:01   #3354
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Też dzisiaj skończyłem i mi się bardziej od DD podobał, ale ja się nie znam.
Stary 30-11-2015, 10:33   #3355
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Zapowiedzieli, że ma być 3. sezon fargo, więc na szczęście widownia nie jest taka mała. Zdecydowanie mistrzowski serial.
Stary 30-11-2015, 11:13   #3356
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Damiano poleca gorąco Fargo, samemu mając za sobą tylko dwa epizody. Wstyd!
Stary 01-12-2015, 01:58   #3357
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Też dzisiaj skończyłem i mi się bardziej od DD podobał, ale ja się nie znam.
to samo dobrze że zakończyli sezon sensownie i nie z robili z tego tasiemca na kilka sezonów.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2015, 01:14   #3358
solidnys
Stały bywalec

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

Makbet - historię każdy znać powinien, w końcu lektura, więc na temat fabuły nie będę się wypowiadał. Jeżeli chodzi o inne aspekty to jak dla mnie film jest fantastycznie zgrany audio-wizualnie. To co widać i to co jednoczesnie słychać potężnie buduje ponury klimat. Piękny surowy krajobraz, do tego świetne zdjęcia, ludzie od post procesu odwalili kawał roboty -filtry, klimatyczne slo. muzyka (!) która na szczęście nie znika ani na moment. Piękne widowisko raz jeszcze, aktorstwo kapitalne.
Polecam sprawdzić na własnych zmysłach.
Stary 19-12-2015, 02:23   #3359
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

STAR WARS Przebudzenie Mocy - bez pierdolenia i spoilerowania - idzcie na to do kina. Naprawde warto i JJ nie zepsul uniwersum. Zreszta gorzej juz byc nie moglo po czesciach 1, 2 i 3.

9/10
Stary 20-12-2015, 00:38   #3360
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Też się wybrałem na Przebudzenie Mocy. Super się oglądało, a żaden ze mnie maniak Star Wars. Bardzo bezpiecznie zrobiony film, typowo pod fanów. Żaden to jednak zarzut, tak chyba było trzeba otworzyć następną serię.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania