Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-11-2015, 15:56   #141
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Uchodźcy w Europie

Jako naród jesteśmy bardzo zaściankowi W dupie byliśmy i gówno widzieliśmy.

Mnie np bawią te parady 11 listopada w stolicy Że niby fajni jesteśmy LOOOL Nikogo to nie interesuję, a na arenie międzynarodowej nie znaczymy nic. I tu mi się podoba polityka zagraniczna PiS. Nie ma włażenia w tyłek tej całej UE.
Ta sama wazelina w kierunku USA. I ten zakup jednorazowych F-16 za takie hajs, że wtopa jakich mało. Mogliśmy mieć więcej, taniej, lepiej. Ale po co.... Wizy są dalej. Przyjaciele Amerykanów..

Nie wadzi mi czarnoskóry na ulicy, że ktoś jest gejem- dopóki ja tego nie muszę oglądać to mnie wali co kto robi w swoich 4 ścianach.

W sumie ja bym proponował zamknąć temat, bo nic tutaj nie ruszymy. Będą fani wysadzenia tej całej dziury na mapie, będą tacy co będą chcieli ratować garstkę islamistów ale nie terrorystów, a nikt nikogo nie przekona do swoich racji.

BTW
Dodam, że jestem zdziwiony metodami tych ludzi 2015, a oni nadal są gotowi się wysadzić. W czasach gdzie powinna już królować broń chemiczna. Bezzałogowy samoloty, pył, mgła, jakiś roztwór. cichy i niewidzialny zabójca.
Bardzo duże obawy są przed czymś takim. Tego się nie da kontrolować, to byłoby gorsze od Hiroszimy. Wybuch da się kontrolować jako tako odpowiednimi proporcjami ładunku. A tutaj.... nagła zmiana warunków atmosferycznych i klęska jak przy operacji Market Garden.

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 14-11-2015 o 16:02
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2015, 16:08   #142
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Jak sobie wyobrażasz wlecenie samolotu bezzałogowego nad terytorium Francji, dolecenie do Paryża, zrzut broni chemicznej i bezpieczny powrót do Syrii? Przecież to jest ułamek sekundy, kiedy zostają poderwane ich myśliwce i jak nikt się nie zgłasza to zestrzeliwują to cholerstwo. Raczej przedostanie się jednostek mających pasy Shahida na sobie jest łatwiejsze do zrealizowania, niż wystrzelenie pocisku w miasto.

Ostatnio edytowane przez Sokoov : 14-11-2015 o 16:14
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2015, 16:14   #143
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Znasz świat techniki? Wojska?
Teraz nad naszym niebem przelatuję takich samolot- automat, bez załogi. Odczyta okładkę miesięcznika który leży na Twoim stoliku.
Dzisiejsze samoloty myśliwskie, to takie zabawki, że pilot spojrzy na cel i rakieta leci sama, a kolo nie musi nawet wciskać guziczka xD
A oni mieli problem ze znalezieniem dziadka z kałaszem na plecach gdzieś w górach lol
USA się lubi lansować swoimi zabawkami i osiągnięciami. To najlepsza armia na świecie.
Ale wracając na właściwy tor. Taki samolocik spokojnie by sobie doleciał we wskazane miejsce. Nie musi lecieć z Syrii, bo ktoś zareaguję do tego czasu. Ale puszczony w okolicach Paryża.
I nie musi to być samolot pasażerski.
Zbiornik wodny też można odpowiednio przygotować i nie muszą być do tego hektolitry płynu czy bakterii.
Wojna chemiczna, to trudna wojna. I obyśmy nie byli tego świadkami.

Wracając do WTC. Oficjalnie mówi się, że Boeing wleciał w Pentagon. Fani teorii spiskowej twierdzą, że za mały ślad na Boeinga. Pentagon nie ma nagrań, bo akurat w tym dniu wysiadło coś tam. Do dzisiaj w stanach chcą wznowienia śledztwa i nie ma zgody na to.
Stary 14-11-2015, 16:19   #144
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Znam świat techniki i znam świat wojska. Interesuję się mocno tematem, czytam książki o tej tematyce. Nadal twierdzę, że taka sytuacja jest praktycznie niewykonalna. Zdecydowanie łatwiej ukryć kałaszka pod łóżkiem, niż bezzałogowego drona w garażu z baniakiem broni chemicznej.

Oglądałeś kiedyś np. reportaże Rossa Kempa? Był kiedyś w strefie gazy, spotkał się z "przedstawicielami" terorrystów. To fanatycy. Dla nich nie liczy się ich ciało, wysadzenie się w powietrze jest dla nich spełnieniem. Tacy ludzie się bardziej niebezpieczni niż bezzałogowy dron.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2015, 16:22   #145
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Szczerze pisząc nie mam pewności czy to był zamach 11 września czy spisek
Niby kilka czy kilkadziesiąt tysięcy inżynierów w USA podpisało się pod petycją aby wznowić dochodzenie w sprawie zawalenia budynku WTC7. Bo nie uderzył w niego żaden samolot, a się zawalił jak domek z kart. Jedynie był tam pożar, ale temperatura nie miała szans stopić stalowej konstrukcji. Oficjalny raport niby nie wyjaśnia jakim cudem się ten budynek zawalił i ogólnie całe to śledztwo zrobiono na *********. Raczej w USA się tym ponownie nie zajmą, bo już dawno społeczeństwo nie ma nic do gadania w ważnych sprawach. Jak widać po Europie u nas nic lepiej. Większość Niemców przeciwko uchodźcom, te landy jak Bawaria pozywają Merkel do sądu za burdel jaki wywołała, a ona dalej swoje. Wielu polityków już dawno dba o interesy "kogoś innego" niż społeczeństwo. Ale mam nadzieje, że to się niedługo skończy i takie "PiSy" zaczną wygrywać w całej Europie. Trochę normalności by się przydało.
Stary 14-11-2015, 16:25   #146
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Współcześni Kamikaze. Tylko nie za Cesarza, a za Boga. Wiara, to kurestwo Chrześcijaństwo to największa sekta na świecie.

Zero szacunku dla kościoła po ostatnich akcjach u siebie w mieście.
Jedno z najlepszych LO w Poznaniu zostaje przeniesione, bo Kurii się przypomniało że to ich. A jak wyjechali z ceną, to w papcie nikt się nie zmieścił. A teraz od miasta chcą kasę ze kolejkę Maltankę. Bo przejeżdża przez ich teren. Zero szacunku dla tych pedofilów!

Rosja jak miała interwencję w Afganie, to tam ładnie ich załatwili. Nowy rok, Rosjanie się napili i wyrżnęli tam ładną część ich armii nie zużywając jednego naboju. Tak się gra!

Z takich ciekawostek dodam, ze papieros ma taką samą średnicę jak nabój do kałasza. W razie W fabryka fajek w ciągu kilku godzin staję się fabryką amunicji.

Chrono. Budynek 7, to ten co był obok i nie był w ogóle ruszony? Tam były jakieś tajnie biura CIA czy kogoś tam.
WTC to w ogóle beka na teraz. Oficjalnie zawaliło się przez pożar.
POŻAR?!

Empire State Building też się palił. Samolot przeleciał na wylot i spadł jak przeleciał. ESB stoi do dzisiaj.
W Dubaju też się palił wieżowiec. Stoi do dzisiaj.
Gdzieś jeszcze się palił wysoki wieżowiec i co ciekawe prawie dobę się kopcił. Stoi ofcoz do dzisiaj. Ale nie pamiętam czy to na terenie USA czy gdzieś tu bliżej.

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 14-11-2015 o 16:31
Stary 14-11-2015, 18:05   #147
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Amerykanie nie są chętni, bo
bo obecność ISIS obniża cenę ropy i trzyma Arabię w szachu. Zawsze chodzi o kasę, nie gadaj o jakiś ideach czy zamachach

Nie bedę drugi raz się produkował, tylko zacytuję mądrzejszych
Cytat:
Komentarz skopiowany od "Raz prozą, raz rymem Walczmy Z Reżimem"
WYRAŹ ZANIEPOKOJENIE! Europo, Merkel, Tusku - wyraźcie zaniepokojenie! Terroryści srają ze strachu, kiedy wyrażacie zaniepokojenie! To najskuteczniejsza broń!
Obama, po wczorajszym ataku powiedziałeś, że ,,terror nie wygra". Jak masz jaja to idź i powiedz to rodzinom ofiar wczorajszych zamachów na Europę. Na pewno ich te słowa pocieszą!
Lewaki, wychodźcie na ulicę i organizujcie te swoje symboliczne marsze milczenia! Wyjdźcie z kolejnymi pustymi hasłami typu ,,Je suis Charlie" albo ,,wszyscy jesteśmy Francuzami"! Nic tak nie zniechęci terrorystów do kolejnych ataków, jak marsz milczenia, albo budynki oświetlone w barwach Francji! Islamiści jak to widzą to schodzą ze złej drogi, porzucają karabin i zatrudniają się na kasie w markecie.
Idziecie jak stado baranów na rzeź, a jeśli czymkolwiek różnicie się od baranów, to tylko tym, że one podobno wyczuwają, że zbliża się ich koniec.
Cytat:
"Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…"

luck to chyba za duzo mgsa się nagrał
Stary 14-11-2015, 18:55   #148
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie. Byłem w wojsku 10 lat temu i tam przepowiadali przyszłość

Reszta to bełkot i farmazony które każdy z nas moze napisać i wydać w postaci książki
Stary 14-11-2015, 20:12   #149
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Chrono. Budynek 7, to ten co był obok i nie był w ogóle ruszony? Tam były jakieś tajnie biura CIA czy kogoś tam.
WTC to w ogóle beka na teraz. Oficjalnie zawaliło się przez pożar.
POŻAR?!
Ten budynek. Mało się o nim mówiło. Raport niby mówi "jebnął to jebnął...".
Stary 14-11-2015, 20:24   #150
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

No tam jakieś tajne biura były.
Jakiś dokument oglądałem i były tam strażaki. Tam jakieś grube ryby były i generalnie nie wyszły żywo z tego budynku.
No to jak pisałem, prawdy nie poznamy. To wszystko teraz gdybanie, przepuszczenia i nasze przemyślenia po wsiąknięciu różnych rzeczy z neta/tv.

Na Fejsie już mam profile w FR barwach.... co za kraj...
Stary 14-11-2015, 21:03   #151
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

robi się coraz bardziej ujowo

"Po wczorajszych działaniach we Francji można powiedzieć, że mamy już wojnę w Europie - tak wydarzenia w stolicy Francji skomentował były antyterrorysta, gen. Roman Polko. Były szef GROM przyznał, że terrorystom z tzw. państwa islamskiego udaje się skutecznie przenieść konflikt z Syrii do Europy" (za wiadomości.onet.pl)
Stary 14-11-2015, 21:05   #152
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Na Fejsie już mam profile w FR barwach.... co za kraj...
Najgorsze, że wg tych ludzi zmiana zdjęcia profilowego i zapalenie wirtualnego znicza sprawi, że ten świat jest lepszy
Stary 14-11-2015, 21:06   #153
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak pokazywali EU pomoc i jak oni reagują, to już wtedy był jasny sygnał żeby dać im kopa w dupę i pokazać drogę powrotną. Dostali miejsca, odzież, posiłek, wodę pitną. Zgrzewki wody latały- dodam, że to wszystko kosztuję.
ale to nic, pomagajmy dalej.
Stary 14-11-2015, 22:40   #154
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

nie czytam bo nie mam zamiaru sie wkurwiac...bo juz jak czytam te prawacko-nacjonalistyczne komenty [jakie np debil kukiz glosi] to mi sie rzygac chce

luck generalnie zaprzeczasz sam sobie - piszesz,ze **** znaczymy na arenie miedzynarodowej [tak jest] i jednoczesnie ze podobia ci sie polityka pisu [no sorry, ale z polityka pisu bedziemy znaczyc jeszcze mniej] - zreszta juz jestesmy posmiewiskiem europy wystarczy poczytac wpisy w zachodnich mediach...
generalnie pis zrobi z nas jeszcze wiekszy zasianek europy

dwa jak czytam kretynke straszydlo,ktora pisze o 22.30 na twitku, ze piatek 13 to dobry dzien - to nie mam pytan, ***** to ma byc premier,ktory nie wie co sie dzieje na swiecie?
duda wyglasza swoje smieszne pitupitu ok 15-to jest ***** smiech na sali...
o przyglupie,ktory wyglada jak granarem od pluga oderwany, waszczykowskim ktory ma byc ministrem SZ i wyglasza jakies szmieszne teorie- TO MA BYC RZAD?
to nawet parodia rzadu nie jest...

trzy pierdolicie o tych uchodzcach,ze zlo wcielone - ONI DO ***** NEDZY WLASNIE PRZED TERRORYZMEM TAKIM JAK WCZORAJ WE FRANCJI UCIEKAJA - nie wiem jakim trzeba byc przyglupem zeby tego nie rozumiec, a ze wsrod nich sa potencjalni terrorysci-no wow...serio?
i jeszcze pieprzenie,ze merkel ma krew na rekach-...nie wiem jakim trzeba byc bezmozgiem zeby glosic takie hasla

w sumie to sie nie dziwie, ze z takim podejsciem kazdy nas w przeszlosci w dupe *****...narod wspanialy tylko ludzie *****-jak to powiedzial pilsudski

i faktycznie dla mnie wszyscy nacjonalisci i prawicowcy moga wypierdalac-najlepiej na madagaskar ale niech sie *********a od mojej Polski
Stary 14-11-2015, 22:55   #155
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

1. Nie zaprzeczam, bo napisałem o wazelinie. PO wchodziło, a PiS nie- to mi się podoba Śmiech na sali był i będzie. Wypowiedź Korwina o uchodźcach.

2. Nie oczekujmy cudu od tego kraju Prezydentem był elektryk, potem typ co musiał kilka godzin kołować z Jelcynem nad stolicą żeby doszli do siebie, trzeci przysypiał na spotkaniach i żaden nie zna ang. Ja mogę nie znać, ale ktoś kto nas reprezentuje.... Tak, to jest śmiech na sali. O nowym nie ma co pisać, bo to marionetka.

3. Gdzie uciekają? Widziałeś jak się zachowują? To mają być ludzie którzy uciekają przed wojną? Nie sądzę. A problemem jest nadal fakt, że trudno odróżnić potrzebującego od oszołoma.
Stary 14-11-2015, 22:55   #156
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

gwiazdek więcej niż w Boże Narodzenie
ból dupy większy niż u lewaków po wyborach
Stary 15-11-2015, 10:06   #157
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Skończmy pier**ć jacy oni są źli- potrzebują pomocy.

Biedni, poszkodowani. Chcą kasy, a nie leków. A w ogóle idą dalej, bo żarcie chu*we.
Tak się nie zachowują ludzie którzy potrzebują pomocy.
I tak, my tez uciekaliśmy do innych jak byliśmy pod okupacją. Ale my lataliśmy nad Angielskim Niebem, a nie sapaliśmy o kase i że Angielska herbatka nam nie smakuję.

Uciekali przed wojną, a kolo sapie że za wolny internet LOL To się nie dzieje..... Jest źle, wolny internet mają w obozie

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 15-11-2015 o 10:09
Stary 15-11-2015, 11:20   #158
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Kubers pewnie wyrazi oburzenie. Wyśle kondolencje do rodzin ofiar. I przypomni, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści. W końcu wyznaje europejskie wartości.
No tak, bo żyjąc w PL pewnie znasz tylu muzułmanów że hej.

Sam znam kilku, z jednym pracowałem, spoko człowiek, bardzo pracowity. Pewnie terrorysta, wracał do domu z tyry i knuł.

Generalizacja to największe zło, oczywiście obie strony medalu walą memami i faktami z odbytu, wieć należy się trzymać od tego z daleka. Pewnie, zmienianie profilowego nic nie zrobi, ale takie czasy też nastały, że ludzie tak wyrażają swoje opinie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-11-2015, 12:55   #159
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

To po prostu są głupie hasła. Bo wiadomo że większość to nie terroryści. Ale jestem ciekawy ilu ich już jest na terenie EU. Może jak coś będą wysadzac raz w miesiącu wszyscy zrozumieją o co nam chodziło.
Stary 15-11-2015, 13:04   #160
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Pewnie. YT się na nich uwziął. Nikt nie opublikował żadnego filmiku jak dziękują za pomoc, schronienie przed wojną. Pokazują tylko sapy o wolny net (zrobiło mi to dzień) jak rzucają pomocą w policję i w ogóle. Uwzięli się na nich

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania