Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2017, 13:10   #1
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Airsoft - kanał na youtube

Powitał wszystkich braci konsolowych,

Jakiś czas temu wyposażyłem się w kamerkę sportową i zacząłem nagrywać filmiki z airsoftu. Zapraszam na mój skromny kanał, gdzie co jakiś czas wrzucam jakieś materiały. Nie, nie będzie durnych filmików pokroju "7 sytuacji w airsofcie, które..." . Może ktoś złapie bakcyla i zacznie się interesować tematem - im więcej airsoftowców tym lepiej!

Kanał na YT -> KLIK
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2017, 09:13   #2
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Airsoft - kanał na youtube

Bardzo ciekawa zajawka przyznam, sam miałem parcie na szkło. Ile tak ogólnie Ciebie wyszło cenowo wszystko? Sprzęt ciuchy itd.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2017, 22:54   #3
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Bardzo ciekawa zajawka przyznam, sam miałem parcie na szkło. Ile tak ogólnie Ciebie wyszło cenowo wszystko? Sprzęt ciuchy itd.
Jest to bardzo drogie hobby o ile celuje się w wierne odwzorowanie jakiejś jednostki najczęściej są to ciuszki kontraktowe. Kupienie osprzętu umundurowania często przekracza koszty kupienia samej repliki ASG (AEG)

Chcesz skompletować jakiś mundur, oporządzenie to najlepszym źródłem jest ebay.com a jeżeli celujesz w repliki to np. Helikon True Spec
Osobiście mam od kilku lat Multicam True Spec, kolory odbiegają znacznie od kontraktu (teraz podobno się poprawili). Ale ciuchy te są nie do zayebania. Używam do lasu i na ryby.

Unikaj tak zwanego Ripstop 100% coton nosi się to świetnie mega przewiewne ale po roku masz jak w banku przetarcia dziury itp. Wiem bo mam z 15 par spodni w szafie na szmaty
Jak Ripstop to mieszanka 50%/50%
Pozdro

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2017, 22:51   #4
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiem, refleks szachisty...

Żeby zacząć potrzeba Ci tylko dwóch rzeczy - okularów ochronnych i repliki. W miarę znośną replikę powinieneś wyrwać za ok. 400-500 zł. Dobre okulary (np. Uvexy I-VO) to wydatek rzędu 39 zł. Z takim zestawem możesz już cisnąć w teren, nikt Cie nie wyśmieje.

Możesz przyjść w dresie czy nawet w przebraniu różowego króliczka. Jeśli jednak chciałbyś mundur, to najlepiej po taniości wyrwać np. DPMa - myślę że za komplet powinieneś się zamknąć w 50-60 zł.

Później oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak się złapie bakcyla, to jest to studnia bez dna

P.S.
Na kanale nowy filmik z poprzedniej niedzieli, zapraszam
Stary 14-07-2017, 22:15   #5
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakiś czas temu wrzuciłem filmik z tegorocznej edycji Pyrkonu, zachęcam do obejrzenia

I ostatnia niedziela airsoftowo, w trochę innej konwencji:
Stary 16-09-2017, 12:49   #6
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Mała aktualizacja, filmik z Tatr:
Oraz kolejna luźna airsoftowa niedziela:
Żebro-lajki lub żebro-nie-lajki mile widziane.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania