Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Games for Windows

Games for Windows O grach na PC - z LIVE i bez LIVE.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-03-2010, 15:45   #21
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Starcraft II

ale piszesz

Cytat:
Nooo panowie i co taka cisza w tym temacie?? toż to huczeć tu powinno
a jak widzisz, nie huczy, przyczyne ci podalem, jednak to tylko moje domniemania, ktore niekoniecznie musza okazac sie celne

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2010, 17:13   #22
halficzek
Początkujący
halficzek Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Katowice
Reputacja: 10

chyba jednak fanów SC nie ma tu aż tak wiele - sam swego czasu grałem w 1 ale jakoś mi się to przejadło - na SC2 nie czekam, bardziej na dodatek do Dow2 :P

halficzek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2010, 18:55   #23
Dywan93
Znajomy
Dywan93 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Dywan93's Avatar

Reputacja: 5

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Swój! PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

Cytat:
Napisał halficzek Zobacz post
chyba jednak fanów SC nie ma tu aż tak wiele - sam swego czasu grałem w 1 ale jakoś mi się to przejadło - na SC2 nie czekam, bardziej na dodatek do Dow2 :P
Szkoda że znowu będą SM, już mi się przejadli po zbieraniu WH40k , graniu w pierwszego dawn of wara, no i 2 gdzie byli tylko oni

Dywan93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2010, 11:39   #24
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

http://www.gametrailers.com/video/te...craft-ii/62514

Ciekawe.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2010, 18:35   #25
evilpillman
Nowy
evilpillman Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

ja gralem troche w bete zeby sprawdzic czy mnie ta gra pociagnie :P, tyle ludzi jest na nią napalonych, co mnie zdziwilo to male wymagania sprzetowe bo mozna na upartego zagrac na moim laptopie hp nx7400, 1,6 CentrinoDuo co najsmieszniejsze moj komp ma zintegrowaną kartę graficzną po graniu troche w jedna plansze znudzila mi sie, wole zdecydowanie warcrafta 3, moze kiedys sie jeszcze przekonam do niej po dluzszym kontakcie ale to pewnie jak już będzie full
evilpillman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-07-2010, 23:24   #26
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

http://www.youtube.com/watch?v=C_E83...layer_embedded

To chyba mam gre roku.Jednak nie Mass Effect 2, nie nowy Fallout, a produkcja Blizzard na PC.Obejrzyjcie trailer w full HD, na dobrym sprzecie i dzwiekiem podkreconym na maxa!!!!W bete nie gralem, ale i tak jest to must buy dla mnie.Krol powraca, Xbox idzie w odstawke-sam sie dziwie, ze to pisze, bo PC kojarzy mi sie glownie ze sprzetem do netu itp.
Stary 23-07-2010, 17:17   #27
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

A ja sie zastanawiam czy bez problemu bede mogl grac na Core 2 Duo P8400 (2.26ghz) z 4 gb ramu i Geforce 9650M z 1gb ramu. Czy ktos jest w stanie to na oko ocenic czy da rade to pojsc na moim laptopie ?

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-07-2010, 17:49   #28
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Raczej...Blizzard nigdy nie robil gier pod jakies kombajny, chca zeby duzo ludzi gralo, to pisza dobry kod.Tu masz limitke, zjedz na dol, tam sa wymagania-minimalne i rekomendowane.

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAM...20Edition.html
Stary 23-07-2010, 18:01   #29
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał Silencer PL Zobacz post
A ja sie zastanawiam czy bez problemu bede mogl grac na Core 2 Duo P8400 (2.26ghz) z 4 gb ramu i Geforce 9650M z 1gb ramu. Czy ktos jest w stanie to na oko ocenic czy da rade to pojsc na moim laptopie ?
Spokojnie pograsz, beta na takim śmigała. Oczywiście nie mówimy o maxie, ale detale i rozdziałka przyzwoita. Jak ten geforce to ddr3, chociaż wątpie, to pograsz z paroma opcjami na ultra.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2010, 15:49   #30
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ile osob z forum OC zamierza kupic nowa produkcje Blizzard?
Stary 26-07-2010, 15:51   #31
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Ja mam zamiar kupić tak na gwiazdkę jak cena może troszkę pójdzie w dół (jak wiadomo to blizz a oni się cenią),na razie są inne wydatki

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 04:36   #32
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

U mnie już sie pobiera. Keya dostałem o 22:39. na rano bede mial.
Oczywiscie kampania na max poziomie i pozniej kilka lat w multi.

W SC1 gralem od 1998 do 2006 bardziej niz amatorsko. Ponad 5000 gier po multi, duzynowe MP, WCG etc. Oczywiscie pozniej rowniez, aczkolwiek przesiadlem sie na X360. Teraz X bedzie grzecznie stal na polce przez kolejne kilka dni, a pozniej 50/50.

KRÓL WSZYSTKICH RTS-ow powrocil!
I zapewne za rok dojdzie 1. dodatek z 2. kampania, a pozniej kolejny. (3 kampanie - 3 czesci SC2). Pozniej pewnie jeszcze jeden zbiorczy, jak SC:BW.
Bedzie sie dzialo.

Hell, It's About Time!
Stary 27-07-2010, 09:33   #33
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja zaczalem instalowac po polnocy, caly proces zajal mi mniej niz godzinke, lacznie z utworzeniem konta na BN, ale nie moglem uruchomic gry.Zaczalem sciagac jakiegos ich clienta ze strony, chyba jest potrzebny do ruszenia , zostawilem lapciaka wlaczonego na noc, i jak na razie, mam 40%-client wazy 7 giga, sciaga sie tak wolno, ze mozna czegos dostac.
Ech, zachcialo mi sie grania na PC, moze jak wroce z pracy, to juz bedzie pobrany, o ile cos nie wykraszuje.Ktos wie, co jest grane?
Stary 27-07-2010, 11:09   #34
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Premiera gry dekady, pewnie mają serwery przeciążone
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2010, 11:24   #35
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba nawet tego clienta nie trzeba sciagac, bo to to samo, co na plytce.Wroce z pracy i zrobie restart, moze wtedy...
Stary 27-07-2010, 11:47   #36
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

instalacja godzine, jesli masz wersje virtual, ale lacze na poziomie 20Mbps. a nie 2. w wawie mam i wiecej, w domu niestety nie.
Stary 27-07-2010, 11:59   #37
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam wersje dyskowa, wiec penwie client nie jest mi potrzebny.OK,nie chce mi sie o tym myslec teraz, mam robote do zrobienia, wroce do domu bede kombinowal.
Stary 27-07-2010, 19:53   #38
Nesta93
Uzależniony
Nesta93 Wkroczył na dobrą drogę

Nesta93's Avatar

Miasto: Rumia
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Konsekwentny Każdy piłkę kopie Donator 
Liczba Osiągnięć: 12

kogo moge dodac do znajomych ?? podawac nick i kod (?) gracza
Nesta93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-07-2010, 03:31   #39
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Powiem tak:krol powrocil!!!Pieprzyc konsole, pieprzyc achivy-chociaz gierka ma swoje-ciezko mi sie oderwac od laptopa, a gra mi sie dosyc dziwnie, bo ostatni raz gralem tak na powaznie przy uzyciu myszki i klawiatury jakies 6-7 lat temu.
Jest tyle rzeczy do zrobienia, tak swietnie pomyslane sa misje, na tak wiele roznych sposobow mozna to wszystko przechodzic, kombinowac z upgrejdami, reserchami, zadaniami dodatkowymi....Gra roku, pieprzyc Mass Effect 2, a jeszcze nawet multi nie tykalem, i pewnie nie tkne szybko, bo chce przejsc kampanie najpierw.
Marko, ja nie wiem, jak mogles nie kupic S2, i oszczedzac na jakies Dead Raising 2 i nowe Halo.Halo akurat spoko, mysle ze bedzie to naprawde dobra produkcja, ale Starcraft 2!!!!Brak mi slow, grajcie.Troche wszystko sie wolno laduje i krzaczy nieco, ale mam ustawione dosyc wysokie detale, a lapciak juz poltora roku ma.
Dobra, czas spac.Najchetniej wzialbym tydzien wolnego i lupal ile sie da.Ale gra, ale gra!
Stary 28-07-2010, 11:36   #40
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Powiem tak:krol powrocil!!!Pieprzyc konsole, pieprzyc achivy-chociaz gierka ma swoje-ciezko mi sie oderwac od laptopa, a gra mi sie dosyc dziwnie, bo ostatni raz gralem tak na powaznie przy uzyciu myszki i klawiatury jakies 6-7 lat temu.
Jest tyle rzeczy do zrobienia, tak swietnie pomyslane sa misje, na tak wiele roznych sposobow mozna to wszystko przechodzic, kombinowac z upgrejdami, reserchami, zadaniami dodatkowymi....Gra roku, pieprzyc Mass Effect 2, a jeszcze nawet multi nie tykalem, i pewnie nie tkne szybko, bo chce przejsc kampanie najpierw.
Marko, ja nie wiem, jak mogles nie kupic S2, i oszczedzac na jakies Dead Raising 2 i nowe Halo.Halo akurat spoko, mysle ze bedzie to naprawde dobra produkcja, ale Starcraft 2!!!!Brak mi slow, grajcie.Troche wszystko sie wolno laduje i krzaczy nieco, ale mam ustawione dosyc wysokie detale, a lapciak juz poltora roku ma.
Dobra, czas spac.Najchetniej wzialbym tydzien wolnego i lupal ile sie da.Ale gra, ale gra!
Dlatego dziś albo jutro będę miał starcrafta także będziem mogli po napier^$@%! online,a kasa na dr2 jakoś się znajdzie.

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > PC > Games for Windows

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania