Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-01-2011, 15:20   #1
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38
Domyślnie Co dzisiaj zajadasz internauto?

U mnie pieczone ziemniaczki ze szczypiorkem z doniczki parapetowej - cebuleczka popuściła szczypiorku zieloniutkiego, świeżego i bez nawozów! Do tego żerzucha sadzona na wacie i na wodzie! Piwko bezalkoholowe Karmi! Nawet jak alkoholowe bym pił to i tak trener piłkarskier reprezentacji Polski w piłce, nożnej gadał, że piwo to nie alkohol - on w sporcie robi to wie! Czyli po piwie nie można wylądować na wytrzeźwiałce . . . zresztą pijany człowiek to leży albo go karetka zabiera i stać nie może! Do ziemniaczków ketchup Heinz amerykański wymieszany z polskim majonezem kętrzyńskim (mam keczupy z Kotlina i Włocławka ale Hajnc bije je na głowę smakiem i konsytstencją!). Mięsa nie jadam, więc lecą wegetariańskie papierosy, kawa zmleczkiem działająca na kawusię niczym chłodziwo + niemieckie chips'y Funny Frish czosnkowe-cebulowe - Pringels'y równie smaczne ale smaków mało w Polsce tych, których w USA jest więcej! Na deser wszamam czekoladę z orzechami laskowymi (całe) oraz popiję wodą mineralną Żywiec gazowaną rozcienczoną z miodem [pszczoły były karmione cukrem dla wydajności produkcji]. Ziemniaczki pastewne koloru żóltego i słodziutkie - najlepsza z odmian! Zupka to barszczyk z koperkiem zabielany śmietanką taką najmniej z 18%! Potarkowany ser do zasypki i kurze jajeczko wlane do gorącej zupiny . . . wszystko, można chować do lodówki, trzymać w pokojowej temperaturze lub odgrzewać . . . jedzenie bardzo smaczne, tanie i zdrowe!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 15:29   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Co dzisiaj zajadasz internauto?

Nic z tego, co napisales, nie kumam, ale dostamiesz plusa.

Dzis na lunch:jacket potato with chicken curry.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 15:33   #3
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał simian raticus Zobacz post
Nawet jak alkoholowe bym pił to i tak trener piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce, nożnej gadał, że piwo to nie alkohol - on w sporcie robi to wie!
O stary...

Co do tematu, to jak zwykle szybko i niezdrowo.
Stary 26-01-2011, 15:50   #4
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

wow,to ja dziś na "lunch" mam ziemniaki + schabowy + pieczarki.Smaaaaczne

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 16:29   #5
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Simian mnie niszczy po prostu

Dziś śniadanie miałem trochę bogate, bo zamiast standardowej kawy z fajką, kupiłem również chleb w sklepie i twarożek Hochlandu. Na obiad-kolację pewnie zakupię jakiegoś śledzika w śmietanie, bo niestety, ale mój osiedlowy sklep ma taki mały wybór asortymentu i ceny takie, że płakać się chce
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 17:28   #6
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

pizza standard ale na jutro starsza przebąkiwała o gołąbkach
Stary 26-01-2011, 18:16   #7
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Mi dziś moje kobieta zrobiła mi tortille z nuggetsami na obiad. Kolacja pewnie jak zawsze gdy siedzę sam w domu - pizza.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2011, 18:17   #8
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Marchewki.
Stary 26-01-2011, 19:35   #9
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Obiad: makaron ryżowy + kurczak w czerwonym sosie curry
Kolacja: filet z kurczaka nadziewany serem haloumi i suszonymi pomidorami

I wcale nie z knajpy, wszystko DIY!
Stary 26-01-2011, 20:37   #10
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Pizza salami z Chicken Pizza Ogólnie polecam skurwesynów jeżeli ktoś przebywa w Poznaniu. Tanio i w miarę smacznie.
Stary 26-01-2011, 20:44   #11
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Pizza salami z Chicken Pizza Ogólnie polecam skurwesynów jeżeli ktoś przebywa w Poznaniu. Tanio i w miarę smacznie.
Kubek, ogarnij się. Idź do Asian Express, kup sobie Kurczaka z warzywami i nie dość, że zjesz zdrowo, to najesz się jak świnka.
Stary 26-01-2011, 20:57   #12
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Zaraz sprawdzę. Właśnie szukaliśmy z kumplem jakiegoś chińskiego żarcia, ale nic nie moglim znaleźć...

e: no ta *******. Będę jechał pół godziny na Maltę żeby coś godnego opierdolić, akurat
Stary 26-01-2011, 21:01   #13
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Tej, tylko jest w malcie ? Ja tam mam najbliżej, dlatego zawsze tam wsuwam, ale na mieście powinny być jeszcze jakieś lokale. Sprawdź w innych galeriach, zwykle tam występują.
Żarcie pierwsza klasa, no i w końcu robi to Azjata, który widać, że się na tym zna.
Stary 26-01-2011, 21:03   #14
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wg stronki w Poznaniu mają restaurację tylko na Malcie. Ja mieszkam w Poznaniu B niestety i muszę zadowolić się byle gównem.
Stary 26-01-2011, 21:10   #15
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

To jak będziesz przy okazji w Poznaniu A i podjedziesz na Maltę, to oprócz Asian Express masz jeszcze Wok to Walk, klimatowe Chińskie kubeczki do żarcia, sam sobie składasz potrawę i jazda. Jeno trochę drogo, dlatego zawsze jem w AE
Spoiler:
http://www.galeriamalta.pl/strefa-marek-gastronomia,wok-to-walk.html
Stary 26-01-2011, 22:19   #16
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

kolacja padła - bułka z 7 rodzajami ziaren z serkiem, kiwi a na koniec gorąca herbata
Stary 27-01-2011, 00:01   #17
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
To jak będziesz przy okazji w Poznaniu A i podjedziesz na Maltę, to oprócz Asian Express masz jeszcze Wok to Walk, klimatowe Chińskie kubeczki do żarcia, sam sobie składasz potrawę i jazda. Jeno trochę drogo, dlatego zawsze jem w AE
Spoiler:
http://www.galeriamalta.pl/strefa-marek-gastronomia,wok-to-walk.html
Oj dawno nie byłem na woku. Zajebiste żarcie. Zawsze biorę ryż jajeczny, kurczaka, krewetki i chyba jakiegoś grzyba Taki jeden kubeczek i prawie pełny jestem. Fakt, że drogi ale kutwa jakie dobre

Byłem w kinie na "Polowaniu na czarownice" dzisiaj i jadłem nachosy z sosem serowym Zanim weszliśmy do sali już było zjedzone bo przyszliśmy 30 minut za wcześnie i trzeba było czekać na pufie Ale koleś, który rozwijał sobie jakieś cukierki kilka miejsc niżej powinien dostać buta w ryj.
Stary 27-01-2011, 00:06   #18
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

To ile kosztuje ten wspomniany przez was wyżej kubeczek ?
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2011, 00:10   #19
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Zależy co weźmiesz ale około 25-30zł. Jasio ty w Poznaniu bywasz chyba to koniecznie tam zajrzyj
Stary 27-01-2011, 00:10   #20
Infidel
Stały bywalec
Infidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna auraInfidel Jest wokół niego pozytywna aura

Infidel's Avatar

Reputacja: 225

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Pokaż się! Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ale koleś, który rozwijał sobie jakieś cukierki kilka miejsc niżej powinien dostać buta w ryj.
Za nachosy powinna być taka sama nagroda.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania