Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2011, 12:00   #1
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Stare chłopy grają na kompie

Nie wiem czy był zamieszczany ten artykuł już. Jeśli nie to lepiej zastanówcie się nad własnym życiem ...

http://gosc.pl/doc/872054.Stare-chlopy-graja-na-kompie
Stary 11-06-2011, 12:57   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Stare chłopy grają na kompie

Wencel to wierchuszka mlodej prawicy, chrzescijanstwa i Jezuska, czyli tego wszystkiego, czym gardze i omijam lukiem.Artykul jest dla Juvaska, mysle, bo laczenie Smolenska i tematyki gier, moze wykielkowac tylko w chorych umyslach.Dzieki za artykul, smiac sie nie smialem, ale autora powinno sie poddac sterylizacji, zeby wiecej takich debili nie plodzic.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 13:03   #3
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Poza tym my gramy na konsolach a nie na komputerkach
Stary 11-06-2011, 13:05   #4
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Przynajmniej poprawną polszczyzną napisał. Niedojrzały to jest ten buc kościelny, myśląc, że ma jakiekolwiek prawo, wiedzę i podstawę do stwierdzania jak maja inni dorośli ludzi spędzać wolny czas i sobie życie organizować. Z drugiej strony nie powinno to dziwić, bo przecież "kościółkowi" uważają, że mają monopol na ustalanie co należy robić, jednocześnie mają czelność wytykać swoim protestanckim kolegom, że oni są bardziej zamordystyczni, bo takie pomysły jak predestynacja się u nich zrodziły, lol.
Rozwaliło mnie to o tym, ze "single z wyboru" mają infantylizm we krwi. Pisze to ten co w cudowne uzdrowienia i Matkę Boską Botaniczną wierzy.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 16:29   #5
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

dobrze że nie gram na kompie hehehe
Stary 11-06-2011, 18:03   #6
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Ja gram wiec jestem nie moralną jednostką
Stary 11-06-2011, 18:28   #7
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Niełatwo zgadnąć, jak będzie wyglądało niebo. Ale można być pewnym, że trafi do niego większość współczesnych mężczyzn.
Ja jestem badboyem i trafie do piekła, bo nie chodzę do kościoła. ^^
Stary 11-06-2011, 18:41   #8
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Jak patrzę, kto miałby iść do nieba to świadomie piekło wybieram...
Stary 11-06-2011, 19:14   #9
Spliff
Początkujący
Spliff Wkrótce będzie sławny

Miasto: Wronki
Reputacja: 62

W takim razie do zobaczenia w piekle

"jak niektórzy moi rówieśnicy – żałośni, pielęgnujący na przeoranych zmarszczkami twarzach błazeńskie uśmiechy."

Zapewne większość jego rówieśników twierdzi, że to "Wentyl" i jego artykuły są żałosne

Spliff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 19:53   #10
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Phi, nasza polska zaściankowość. Szkoda, że u nas dalej gierki są "dla dzieci", a Heavy Rain czy LA Noire ustępują miejsca nagłówkom przeklinającym "szczelanki i wiadra krwi". Widać nawet Kinect/PS Move nic nie pomagają, chociaż dostępne i prezentowane prawie wszędzie. Do tego dochodzi "prestiż" związany z posiadaniem konsoli/dobrego komputera. Bo przecież uzbieranie 500zł na Xboxa to wielki majątek, wiążący się z potrzebą zaciągnięcia kredytu, którego oczywiście potem niedojrzali faceci nie potrafią spłacić. NIGGA PLEASE.

Muszę przyznać, że sam nieco jestem ofiarą takiej ignorancji co do rzeczywistego stanu rzeczy odnośnie giercowania w Polsce. Pojechałem na zeszłorocznego FunDay'a w przekonaniu, że nie będę zbytnio wyróżniał się wiekiem, a jeżeli już to w taki sposób, że będę nieco starszy od innych- no bo wiadomo- gierki DLA DZIECI. I co? Kiedy pierwszy raz przechadzałem się obok stolika OnlineCenter uciekłem w strachu przed tą całą geriatrią, która go oblegała Serio, nie spodziewałem się, że u nas jest tak jak na Zachodzie, meaning, konsolowiec = ustabilizowany finansowo dojrzały mężczyzna, często nawet już z własną rodziną, traktujący elektroniczną rozrywkę jako miłą formę relaksu.
Stary 12-06-2011, 01:52   #11
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Phi, nasza polska zaściankowość. Szkoda, że u nas dalej gierki są "dla dzieci", a Heavy Rain czy LA Noire ustępują miejsca nagłówkom przeklinającym "szczelanki i wiadra krwi". Widać nawet Kinect/PS Move nic nie pomagają, chociaż dostępne i prezentowane prawie wszędzie. Do tego dochodzi "prestiż" związany z posiadaniem konsoli/dobrego komputera. Bo przecież uzbieranie 500zł na Xboxa to wielki majątek, wiążący się z potrzebą zaciągnięcia kredytu, którego oczywiście potem niedojrzali faceci nie potrafią spłacić. NIGGA PLEASE.

Muszę przyznać, że sam nieco jestem ofiarą takiej ignorancji co do rzeczywistego stanu rzeczy odnośnie giercowania w Polsce. Pojechałem na zeszłorocznego FunDay'a w przekonaniu, że nie będę zbytnio wyróżniał się wiekiem, a jeżeli już to w taki sposób, że będę nieco starszy od innych- no bo wiadomo- gierki DLA DZIECI. I co? Kiedy pierwszy raz przechadzałem się obok stolika OnlineCenter uciekłem w strachu przed tą całą geriatrią, która go oblegała Serio, nie spodziewałem się, że u nas jest tak jak na Zachodzie, meaning, konsolowiec = ustabilizowany finansowo dojrzały mężczyzna, często nawet już z własną rodziną, traktujący elektroniczną rozrywkę jako miłą formę relaksu.
Nie uciekles, tylko sie nie odzywales.Czujesz sie wiekiem, na tyle, na ile sie czujesz, ja mam juz prawei 30, ale zatrzymalem sie mentalnie jakos na 24-25.I niech tak zostanie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 04:03   #12
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Kubuś Ty to nawet byłeś jednym z najmłodszych z "naszej ekipy"
Stary 12-06-2011, 14:41   #13
simian raticus
Banned
simian raticus Może być tylko lepiej

Miasto: Hebefrenic brain 666!
Reputacja: -38

Lepsza konsola i PC, niż kler!
simian raticus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 15:26   #14
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Napisałbym coś odnośnie tego tekstu, ale wole iść na piwo.
Stary 12-06-2011, 20:20   #15
simian raticus
Banned

Tak, więc proszę Hosen! Oto moje krótkie, a i mam nadzieję treściwe wypocinki jak tego żądasz:

Nie chce mi się nawet tych bzdur czytać. Na popkulturę to ja wykładam lachę. Liczą się tylko gry, a nie pop-gwiazdki pseudo podszywające się pod konsolę (Piotr Szwedes, Dowbor i raper Abradam czy Prokop jakiś oraz inni na przemierze X360). Fakt, ze patologii w Polsce jest dużo ale to państwo generuje bezdomnych, alkoholików czy narkomanów. Tutaj nie chodzi o naszą wrażliwośc czy jej brak ale to inne organy się tym zajmują do tego są powołane przecież. Polaków mamy z 38 mln w kraju z tego co mi się zdaje, więc nie wolno graczy obwiniać. W USA czy na zachodzi szpilających jest jeszcze więcej, a takich problemów jak Polska mają znacznie mniej. Popkultutą to ja gardzę ale to jest czysta rozrywka hedonistyczna - tutaj zależy od samej jednostki co wybiera. Mamy szajsowate gry, muzykę filmy jak i nic nie wartych ksieży (nie wszyscy oczywiście). Największy szatan to USA, bo produkuje się tam najwięcej syfu (druga jest japonia). Jestem genetyczno socjalizacyjnym ateistą i stawiam na lekcje etyki w szkole, niż religii (narzuconej przez klero-kuratorium). Każdy ma zapewne po troszę racji, ale nigdy całej. Nadmierny konsumpcjonizm jest tak samo szkodliwy jak nadmierna bieda, więc jak tu wybrać zdrowy balans? Wielu ludzi się gubi zapewne w tym wszystkim. Lepiej wychować dziecko przed komputerem czy konsolą, niż miałaby być dla niego wszystkim ulica albo "złe towarzystwo". POPkultura to w większości syf bezwartościowy ale, można tam coś wyłuskać. Są gry Suikoden i Final Fantasy z wartościami pewnymi i można się przy nich poplakać z romantyzmu czy ze zwykłej wrażliwości danej jednostki. Za bezdomność częsciowa odpowiada sama jadnostka jak i państwo, gdzie się urodził i ma "zadanie żyć". Kler niby pomaga ale słabo tak myślę. Pamiętam jak we 1994 bodajże roku na dworcu w Olsztynie było multum berzdomnych i Rumunów, a obok stały automaty w salonie z Mortal Kombat 1 . . .

Ostatnio edytowane przez simian raticus : 12-06-2011 o 20:26 Powód: edycja tekstu
Stary 12-06-2011, 20:26   #16
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Wydawnictwo które zamieściło ten tekst powinno publikować artykuły tematyczne a nie tego typu przepełnione zazdrością i nienawiścią brukowe 'felietony'. Cóż, szkoda się denerwować, lepiej odpalić rzeczoną 'grę dla dzieci' ze znaczkiem PEGI 18 i sprawdzić dlaczego jest taka popularna, czego autor w swojej 'wszechwiedzy' nie raczył zrobić .
Stary 12-06-2011, 20:32   #17
simian raticus
Banned

Jedne jednostki są altruistyczne, a drugie zatracają się w swoim nałogu jak to od dawien dawna bywa. POPkultura jest stworzona na zyski i dla rozrywki, a nie dla dobra społecznego. Raperów dobrych jest mało. Celebryci drażnią z TV czy Internetu. Oni nic nie wnoszą, a jak wnosić chcą dla społeczeństwa to tylko pod przykrywką dla własnych korzyści. Jakby byli tacy dobrzy to by za młodu zajmowali się wolontariatem i siedzieli w tym od początku do końca w tych pro-społecznych instytucjach.
Stary 12-06-2011, 20:41   #18
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

z jednej skrajnosci w nastepna, przestancie juz pisac prosze was ;f
Stary 13-06-2011, 00:13   #19
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

o co tu k... chodzi ja to prosty czlek jednak jestem ale tu zaraz wywody o egzystencjalizm
mialem tu napisac cos madrego ale mi sie odechcialo
blebleble

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-06-2011, 20:53   #20
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Olać dziada, mimo, że ilu ludzi tyle opinii i każdy ma prawo do wyrażania własnego stanowiska. Nie warto nawet tego argumentować tym, że wychodzą gry ze znaczkiem PEGI18. Tak się utarło, że gry są dla dzieci. Pamiętam jak miałem ok.17 lat ile to razy się nasłuchałem, że jestem na to za stary. Teraz z tym problemów nie mam, bo sama rodzicielka się uzależniła od n-k i gier online. W wiedźmina co prawda nie grała, ale kilka razy musiałem jej coś załatwić na PC.
A autor zapomniał wspomnieć, że jest to jeden z powszechniejących sposobów zabijania wolnego czasu, poprzez urządzanie libacji alkoholowych przy grach typu FPS ludzi w wieku grubo po 20/30.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania