Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2015, 14:38   #421
YuSuzuki
Sega AM2
YuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki Celebryta

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 4718

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: PlayStation Vita

Koniecznie odpal ,gra na długie godziny

Stary 09-01-2015, 15:35   #422
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6506

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Dzwieki jak z samurai shodown jak sie ju beiem walczylo, mialem chyba 8 lat i przejebalem wszystko na automaty :|

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2015, 03:15   #423
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10174

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Panowie mam problem. Gram w klasycznego MGS z PSX na Vicie i przy zmianie plyty nie mogr nic zrobic. Widze na filmikach ze wystarczy przytrzymac palcem na ekranie i wyskakuje menu do takich wlasnie akcji ale u mnie nic nie reaguje. Zna ktos problem i jakies rozwiazanie? Soft mam najnowszy.
Stary 28-05-2015, 15:37   #424
sobol
Spambot
sobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebrytasobol Celebryta

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 4540

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

no to szybko to zdechło http://www.pssite.com/news-41680-son...zez_firme.html

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2015, 23:29   #425
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1529

Dobra mam taką sprawę. Myślałem o PS TV. Niech mi ktoś zaokrągli o co tu chodzi, bo wiem, że jest to PS Vita bez ekranu, ale też chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie by działały tytuły z PSP, PSV i PS ONE, bo to jest najważniejsze z tego wszystkiego.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2015, 18:57   #426
YuSuzuki
Sega AM2
YuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki CelebrytaYuSuzuki Celebryta

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 4718

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Dobra mam taką sprawę. Myślałem o PS TV. Niech mi ktoś zaokrągli o co tu chodzi, bo wiem, że jest to PS Vita bez ekranu, ale też chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie by działały tytuły z PSP, PSV i PS ONE, bo to jest najważniejsze z tego wszystkiego.
nikogo , łoniak i czarnulka na fali, kto będzie grał w takie gówno...już wiem Ty Wojciechu
Stary 07-11-2015, 13:53   #427
czesio83
Uzależniony
czesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innychczesio83 Wzór dla innych

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 864

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
zapoznaj się z tym już samo to że większość i tak małej kolekcji normalnych gier nie działa (brak dotykowego ekranu) dyskfalifikuje to urządzenie . jeśli nie posiada się pada = dodatkowy wydatek,większa karta pamięci=dodatkowy wydatek ,wniosek nasuwa się sam jak już to tylko wita .

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 07-11-2015 o 13:58 Powód: nikogo to co jest na fali ,nie mam nic dodadania ale spamię w każdym temacie .
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania