Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2016, 02:04   #8241
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8086

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Duke Nukem 3d anniv - 1000/1000: a se zrobiłem, do DN3D mam ogromny sentyment, pamiętam reckę z SS z maja '95 chyba, na 95% na tylnej stronie okładki.

Niestety ta edycja ma swoje złe strony: spodziewałem się masy smaczków i dodatków od deva po pierwszej planszy, gdzie roi się od 'mirofonów'.Gdyby cała reszta gry się tak przedstawiała...
Jest tak, że czasem komenty są, czasem ich brak przez kilka plansz, audio kuleje,odgłosy środowiska sie nakładają na siebie.

Nowe plansze też nie za specjalne, takie toto wtórne, no ale nówki do Duke'a.

Niesmak jest, na jakiejś wyprzedaży jednak bym łapał.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2016, 06:25   #8242
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 7988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Gratuluje, ciesząc się przy tym że wróciłeś do naszego ulubionego hobby.
Stary 10-12-2016, 14:14   #8243
kroolik37
Pokemon
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 5758

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Ten jedyny 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 22

Damian teraz tylko retro gry. Nie ufa współczesnym wydawcą, którzy wydają półprodukty za pełna cenę!
Stary 28-12-2016, 20:44   #8244
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innych

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 827

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Damian a jak oceniasz Marathon?

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2017, 14:11   #8245
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3037

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Z ostatnich dni 2016:

Batman od Telltale - 1000/1000 - kilka fajnych momentów, kilka słabych, ogólnie trochę zmarnowano potencjał, a ekipie najwyraźniej brakuje świeżych pomysłów. Osiągnięcia tradycyjnie wpadają same.

Virginia - 1000/1000 - interaktywne, nieme śledztwo, więcej tu 'symulacji chodzenia', niż faktycznego grania. Historia pęka po ok. 2h, speedrun (a raczej fastwalk, bo biegać się nie da) zajmuje jakieś 50min i można spokojnie nadrobić resztę osiągnięć. Wśród nich kilka bardzo fajnych, choć natrafienie na wszystko samemu może okazać się karkołomnym zadaniem.

Firewatch - 1000/1000 - koledzy z forum pisali, że w sumie nic ciekawego, ale jednak skusiłem się. Dla samego dialogu między bohaterami warto zagrać, do tego mamy bardzo fajny, choć stosunkowo niewielki obszar do zwiedzenia, ciekawą historię w tle i uroczą oprawę. Jeden z lepszych indyków na rynku. Osiągnięcia proste, a ewentualne braki pozwala sprawnie uzupłnić specjalny tryb.

ABZU - 1000/1000 - magiczna gierka, zakup obowiązkowy. Do calaka trzeba trochę uwagi, więc najlepiej przejść dwukrotnie.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2017, 22:25   #8246
Shanga
Znajomy
Shanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiekShanga Po prostu miły człowiek

Shanga's Avatar

Reputacja: 410

State of Decay Year One 1500/1500 wspaniala gra mnustwo frajdy tzn dla osob ktore lubia survivalowe gry mi dala duzo zabawy i przyjemnosci. Moze dlc Breakdown troszke zabiera czasu to nie zaluje ani jednej minuty straconej na ta pozycje teraz czekam na druga czesc.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2017, 13:52   #8247
Rabiolek
Początkujący
Rabiolek Jest wokół niego pozytywna auraRabiolek Jest wokół niego pozytywna auraRabiolek Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 207

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Zapalczywy Go! Go! PSP/Vita  
Liczba Osiągnięć: 12

I znowu hurtem bo się uzbierało:

Assassin's Creed Chronicles: China (XOne) - 1000/1000
Peggle 2 (XOne) - 1450/1450
Ben-Hur (XOne) - 1000/1000
LEGO The Hobbit (XOne) - 1000/1000
NBA 2K17: The Prelude (XOne) - 1000/1000
Assassin's Creed Chronicles: India (XOne) - 1000/1000
Assassin's Creed Chronicles: Russia (XOne) - 1000/1000
The Fall (XOne) - 1000/1000
LEGO Pirates of the Caribbean (X360) - 1000/1000
Prey (Xbox 360) - 1000/1000
Brothers - A Tale of Two Sons (XOne) - 1000/1000
Tiny Troopers Joint Ops (XOne) - 1000/1000
Frozen Free Fall: Snowball Fight (XOne) - 1000/1000
Contrast (XOne) - 1000/1000
Gears of War 4 (XOne) - 1000/1000
Stary 16-01-2017, 14:07   #8248
Aczik
Uzależniony
Aczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłośćAczik Przed nim wspaniała przyszłość

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 1954

To żeś poleciał hurtowo i ładnie

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2017, 23:17   #8249
czesio83
Uzależniony
czesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądze

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2030

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Gratsy za pigliki 2 -polecam dużo trudniejszą jedynkę,gdzie fizyka kulek jest całkiem inna.

Killer is dead - 1000/1000
Uboga wersja Ninja gaiden ,slasher z tego jest niezły ale jest trochę grindu i parę irytujących momentów jak minigierka z panienkami.Grę trzeba skończyć kilka razy,przejście na hard nie zalicza za normal. fajny wygląd przeciwników,wszelkiej maści yoszimitsu podobne samurajeale już bossowie to schiza sudy52 ...
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2017, 15:34   #8250
Grzenio10
Stały bywalec
Grzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innych

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 965

Forza Horizon 3/Blizzard Mountain - 1500/1500
Po pięknej Australii kolejna cudna lokalizacja. Model jazdy, efekty pogodowe mistrzostwo. Jak dla mnie gra/dodatek marzenie. Gra roku!
Stary 17-01-2017, 19:35   #8251
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Grzenio10 Zobacz post
Forza Horizon 3...Gra roku!
Gra roku, chyba że zgliczują się osiągnięcia i dupa z calaka

Gow 4 1000/1000
czym dalej w las tym ciemniej, chyba tak mogę podsumować moje niecałe 3 mce spędzone z tą grą
początkowe achy i ochy dosyć szybko ustępują klepaniu w kółko tego samego. do tego masa różnych baboli ze strony MS zniechęca jeszcze bardziej
Stary 17-01-2017, 21:02   #8252
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10815

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał morus Zobacz post
Co Ci się zgliczowało? Acziw za wszystkie mistrzostwa, za 3 gwiadki w driftach, radarach itp.?
Stary 18-01-2017, 00:02   #8253
Grzenio10
Stały bywalec
Grzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innychGrzenio10 Wzór dla innych

Grzenio10's Avatar

Cytat:

Gow 4 1000/1000
czym dalej w las tym ciemniej, chyba tak mogę podsumować moje niecałe 3 mce spędzone z tą grą
początkowe achy i ochy dosyć szybko ustępują klepaniu w kółko tego samego. do tego masa różnych baboli ze strony MS zniechęca jeszcze bardziej
Z osiągnięciami nie miałem żadnego problemu. Ogólnie ta gra pozbawiona jest jakichkolwiek wad.

Co do Gow 4 to powiedział bym, że jest odwrotnie. Im dalej to tylko lepiej. A i w multi spędziłem sporo czasu. Tak czy inaczej, gratsy za calaka.
Stary 18-01-2017, 12:17   #8254
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Co Ci się zgliczowało? Acziw za wszystkie mistrzostwa, za 3 gwiadki w driftach, radarach itp.?
acziw za wszystkie mistrzostwa, zatrzymał się na 67%
kombinowałem jak to naprawić (poradnik TA) i skasowałem przy okazji save'a z prawie skończonym osiągnięciem za 3 gwiazdki
suma sumarum musiałem doklepać te mistrzostwa w nowej grze a teraz będę musiał od nowa robić gwiazdki
co do gliczy w tej grze to tak jak piszesz ludzie mają problem z mistrzostwami, radarami, gwiazdkami itp a nie są to wyzwania które poprawisz w 5 min. jak dla mnie to takie buble potrafią zabić całą frajdę z grania

Cytat:
Napisał Grzenio10 Zobacz post
Z osiągnięciami nie miałem żadnego problemu. Ogólnie ta gra pozbawiona jest jakichkolwiek wad.

Co do Gow 4 to powiedział bym, że jest odwrotnie. Im dalej to tylko lepiej. A i w multi spędziłem sporo czasu. Tak czy inaczej, gratsy za calaka.
thx Grzeniu
może pisałem to na gorąco, zaraz po skończeniu ale i tak finalne 300/1000 punktów jest związane głównie z nudnym klepaniem hordy (nie wierzę że to napisałem, ja który hordę kocham) bo idzie najszybciej wbijać prestiż chyba że ktoś jest Baczkiem i wymiata w multi co daje mu super frajdę
bardziej podobało mi się rozwiązanie przyjęte w 3ce - level leciał za wszystko
ps.
co do zgliczowanych osiągnięć to tu nie wpadło mi od razu seriously 4.0 (zatrzymało się na 87%) ale na szczęście pomogło odpalenie innego trybu i poszło. caly MS
Stary 18-01-2017, 16:14   #8255
Grzenio10
Stały bywalec

Grzenio10's Avatar

Właśnie horda i roboty najmniej przypadły mi do gustu. Ale multi z mieszanymi trybami to juz inna bajka.
Problemy z osiągnięciami to wina gry czy MS ?
Stary 19-01-2017, 04:50   #8256
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
acziw za wszystkie mistrzostwa, zatrzymał się na 67%
kombinowałem jak to naprawić (poradnik TA) i skasowałem przy okazji save'a z prawie skończonym osiągnięciem za 3 gwiazdki
suma sumarum musiałem doklepać te mistrzostwa w nowej grze a teraz będę musiał od nowa robić gwiazdki
co do gliczy w tej grze to tak jak piszesz ludzie mają problem z mistrzostwami, radarami, gwiazdkami itp a nie są to wyzwania które poprawisz w 5 min. jak dla mnie to takie buble potrafią zabić całą frajdę z grania

Więc w sumie trafił Ci się powszechny glicz, na który jest rozwiązanie, a z gwiazdkami zjebałeś sprawę po prostu usuwając sejwa. W poprzednim poście tak przedstawiłeś sprawę jakbyś już nie mógł zrobić calaka definitywnie. Wychodzi na to, że jednak nie taka zła ta forza.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 20-01-2017, 14:37   #8257
Druhu
Nowy
Druhu Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Mirrors Edge: Catalyst - 1000/1000. Calak nie jest zbyt wymagający, połowa wpada za robienie misji fabularnych i pobocznych (ok. 5-6h). Gorzej jest z achievementami które wymagają ukończenia danej sekwencji ruchów (dopadł mnie glitch, osiągnięcie odblokowało się dopiero po zebraniu nagrody za jego ukończenie) i ukończenia wszystkich wyścigów na 3 gwiazdki - system poruszania się nie jest zbyt dobrze skonstruowany przez co ukończenie wielu wyścigów w odpowiednim czasie jest dosyć kłopotliwe.

Gry nie polecam, fabuła jest tragiczna i bardzo krótka, a osoby których nie interesuje wykręcanie rekordów na trasach nie znajdą tu nic dla siebie. 4/10.
Druhu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2017, 16:36   #8258
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10280

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Co jest złego w systemie poruszania się? Jak opanujesz podstawy, to potem zostaje tylko znajdowanie odpowiedniej drogi i dobry timing.
Stary 21-01-2017, 13:46   #8259
czesio83
Uzależniony
czesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądzeczesio83 Sława i pieniądze

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2030

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

400/400 The cave .
Tę grę można porównać do amigowego the goblins w 2d.Jest to typowa przygodówka,mamy 7 postaci każda z unikalnymi zdolnościami.Jednorazową przygodę zaczynamy 3 postaciami,przełączając się miedzy nimi w odpowiednich momentach.Przygoda jest podzielona na sekcję z puzlami dla danej postaci i kilka dla wszystkich.Co wyróżnia tę grę to humor czasami trochę groteskowy,zagadki są sprytnie pomyślanę.Micha się cieszy jak zobaczy się jak potoczyły się losy rycerza który miał zdobyć serce princesy,zabijając smoka ale wszystko się rypło...Lub zagadka blizniaków na rodzinnym obiadku.Do każdej przygotowano też dwa zakończenia dobre i złe.Grę robił gostek od monkey island .Jest kilka ciekawych aczików jak przeniesienie przez całą grę zakoszonej z sklepu pocztówki czy przejście bez zgonu.Polecam! gra była w goldzie.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2017, 02:00   #8260
Assassin
No-life

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Ostatnio dokończyłem:

Grand Theft Auto V 1500/1500 - Powtórka z rozrywki w ładniejszym i bogatszym wydaniu. Fajnie było postrzelać i pojeździć z pierwszej osoby, na początku chciałem tak przejść całą grę, ale wróciłem do standardowej kamery po kilku godzinach. Dobrze się bawiłem kończąc singla po raz drugi, multi na szczęście nie musiałem tykać, czas spędzony na 360 zdecydowanie mi wystarczył, propsy dla rockstar za wpadające acziwmenty przy transferze postaci, fajnie, że te za napady również wskakują. Tryb reżyserski nie dla mnie, chociaż spoko było pobiegać i polatać przez chwilę zwierzętami.

Child of Light 1000/1000 - Średnio mi siadło, nie lubię turowych walk, w sumie nawet nie wiem skąd mam gierkę, była w goldzie za darmo?

Mafia II (X360) 1500/1500 - Dokończyłem te bardzo słabe dodatki, które mi zalegały ze 4 lata na dysku. Vendetta Jimmiego beznadziejna, tak samo acziwmenty, zwłaszcza ten za 1600 km, który do tego za pierwszym razem mi nie wpadł, na szczęście nie musiałem wszystkiego nabijać od początku, załapał przy drugim dobiciu tych kilku brakujących kilometrów. Przygody Joego też bardzo słabe, kilka fabularnych misji, reszta jakieś zapychacze. Ogólnie te dodatki nie powinny wyjść, sama gra było dużo lepsza.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania