Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-11-2018, 02:46   #8481
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 630
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Teraz robia gry na ********* tak by kasa sie zgadzala.Malo ktore studio robi gre naprawde dobre, na dodatek wolaja sobie kosmiczne ceny.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-11-2018, 09:46   #8482
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11261

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Brak supportu dla gry - źle.
Za długi support dla gry - źle.

Nie dogodzisz
Stary 28-11-2018, 11:40   #8483
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7738

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Nawet bym się nie zdziwił jakby jeszcze nowe acziwy wleciały.

Gówno jebane 4 4000/4000 - Pluje na was śmiecie z koalicji, jesteście jebanym dnem deweloperskim, mam nadzieje, że w następną część mało osób będzie grało i was majkosoft wyskrobie. No takiego chujowego podejścia do gracza to nikt nie ma, jeszcze ten menel octus potrafi napisać na twitterze "dajemy nowego osiągniecia, bo tego chcą fani" ty łakujebany wy nie macie fanów, wy tam wszyscy chyba mefedron żrecie na śniadanie, a później wam w robocie odpierrdala. Chujja na was kładę, nie pozdrawiam. ocena: jesteściejebanymiśmieciami/10
jak sklinasz to dałeś serce tej grze,cudowny calak ,gratsy
Stary 07-01-2019, 19:16   #8484
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Jakieś własne sugestie w sprawie poziomu niepojętego z włączonym mocarzem ?
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2019, 19:39   #8485
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12555

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Red Dead Redemption 2 1000/1000 - Trochę się zawiodłem. Gra mnie jakoś mocno nie wciągnęła tak jak pierwsza część czy GTA, fabularnie jest "tylko" dobrze, misje moim zdaniem są przegadane i się dłużą. Nie mam problemów z długimi dialogami pomiędzy akcją jeżeli są ciekawe, niestety słuchanie Dutcha jak pierdoli planie i ostatnim skoku takie nie jest. W sumie to tylko wątek z Indianami był ciekawy. Graficznie, technicznie rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, błędów prawie, w ogóle nie uświadczyłem. Po jakimś czasie animacje do każdej czynności zaczynają być męczące. W temacie o tym z kimś pisałem i byłem zdania, że właśnie dobrze, że tak to wszystko zrobili - zmieniłem zdanie, powinna być opcja wyłączenia np. animacji podczas podnoszenia przedmiotów. Do tego dochodzą jeszcze takie kwestie jak zmuszanie gracza do chodzenia po obozie albo automatyczne chowanie broni do juk konia - tu też powinna być opcja do wyłączenia tego. Multi to gówno, nie chce mi się nawet o tym pisać.
Co do acziwmentów to wszystko jest proste tylko czasochłonne. Najgorsze 100% w singlu ze wszystkich sandboxów od Rockstara, wynudziłem się mega, quest z wypchaną wiewiórką i egzotykami dla Waspa to jebana porażka, challenges tak samo (zwłaszcza jak się ich nie połączy z questami). Złote medale spokojnie do zrobienia, nie interesowałem się nimi jak zacząłem grę, ale miałem sejwa z początku III rozdziału ze zrobioną legendarną torbą, więc się dobrze zaopatrzyłem i przeszedłem grę od tego momentu jeszcze raz (powtarzając misję nie mamy swoich przedmiotów, postać jest słabo rozwinięta, a koń to jakaś chabeta co się męczy po 500m cwału).
Daje 8,5/10 (słabo jak na Rockstar, każde GTA od 3 i pierwsza część RDR to dla mnie 10/10). Jak CDRed zrobi CP2077 tak ja trzeba to bezdyskusyjnie zostaje królem branży.

Czekam z niecierpliwością na jakieś zjebane DLC online z acziwmentami.
Stary 11-01-2019, 20:23   #8486
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Gratulacje! Życzę Ci oczywiście, by Rockstar - wzorem mistrzów z Coalition - na biężąco dodawał przez kilka lat dużo osiągnięć.
Stary 11-01-2019, 20:50   #8487
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6113

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Z wroga to taki śmieszek się zrobił

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2019, 20:56   #8488
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Gratulacje! Życzę Ci oczywiście, by Rockstar - wzorem mistrzów z Coalition - na biężąco dodawał przez kilka lat dużo osiągnięć.
Myślę, że można na nich liczyć, do GTAV takimi acziwmentami dojebali po 3 latach, że aż 300 osób na 200k je zrobiło .
Stary 23-01-2019, 13:04   #8489
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8284

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Red Dead Redemption 2 1000/1000 - Trochę się zawiodłem. Gra mnie jakoś mocno nie wciągnęła tak jak pierwsza część czy GTA, fabularnie jest "tylko" dobrze, misje moim zdaniem są przegadane i się dłużą. Nie mam problemów z długimi dialogami pomiędzy akcją jeżeli są ciekawe, niestety słuchanie Dutcha jak pierdoli planie i ostatnim skoku takie nie jest. W sumie to tylko wątek z Indianami był ciekawy. Graficznie, technicznie rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, błędów prawie, w ogóle nie uświadczyłem. Po jakimś czasie animacje do każdej czynności zaczynają być męczące. W temacie o tym z kimś pisałem i byłem zdania, że właśnie dobrze, że tak to wszystko zrobili - zmieniłem zdanie, powinna być opcja wyłączenia np. animacji podczas podnoszenia przedmiotów. Do tego dochodzą jeszcze takie kwestie jak zmuszanie gracza do chodzenia po obozie albo automatyczne chowanie broni do juk konia - tu też powinna być opcja do wyłączenia tego. Multi to gówno, nie chce mi się nawet o tym pisać.
Co do acziwmentów to wszystko jest proste tylko czasochłonne. Najgorsze 100% w singlu ze wszystkich sandboxów od Rockstara, wynudziłem się mega, quest z wypchaną wiewiórką i egzotykami dla Waspa to jebana porażka, challenges tak samo (zwłaszcza jak się ich nie połączy z questami). Złote medale spokojnie do zrobienia, nie interesowałem się nimi jak zacząłem grę, ale miałem sejwa z początku III rozdziału ze zrobioną legendarną torbą, więc się dobrze zaopatrzyłem i przeszedłem grę od tego momentu jeszcze raz (powtarzając misję nie mamy swoich przedmiotów, postać jest słabo rozwinięta, a koń to jakaś chabeta co się męczy po 500m cwału).
Daje 8,5/10 (słabo jak na Rockstar, każde GTA od 3 i pierwsza część RDR to dla mnie 10/10). Jak CDRed zrobi CP2077 tak ja trzeba to bezdyskusyjnie zostaje królem branży.

Czekam z niecierpliwością na jakieś zjebane DLC online z acziwmentami.
Gratsy Paweu.
Zdziwiony, że Ci się chciało multi walić. Ja tego tutoriala nawet nie skończyłem.
Stary 23-01-2019, 15:13   #8490
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Chciało mi się .

Nic nie było trudnego na multi, tylko grind. Wbijałem xpa i oglądałem serial na laptopie.
Stary 23-01-2019, 17:08   #8491
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8284

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Chyba, że tak.
No i za Gyrosy propsy. Najlepsza opinia jaką ostatnio czytałem.
Stary 23-01-2019, 19:18   #8492
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

No raczej. Sama prawda.

Dokończyłem Bioshocka 2 po prawie 7 latach . Mój 100tny calak. Ale jestem dobry w te arcziwmenty. Oczekuję dużo plusików.
Stary 24-01-2019, 09:50   #8493
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Tyle arcziwmentów, a Gamerscore taki biedny
Stary 24-01-2019, 12:04   #8494
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Gamescore nie jest ważny, tylko calaczki się liczą .
Stary 24-01-2019, 21:15   #8495
Druhu
Nowy
Druhu Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 72

jak grindowałeś expa w multi red deada? Jest coś mniej irytującego od powtarzania do porzygu misji w forcie mencer?
Druhu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2019, 23:27   #8496
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie znam, powtarzałem ostatnią misję. Co cię nie zabije to cię wzmocni .
Stary 16-02-2019, 18:27   #8497
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Trials Evolution 600/600 - japierdole, ale ta gra mnie zniszczyła. Zdecydowanie najtrudniejszy tytuł w moim profilu. Drugi calak w Polsce (gra miała premierę prawie 7 lat temu). Gierka jak wyszła była dużo łatwiejsza od pierwszej części (pierwszy calak w Polsce, ale jestem dobry), w drugim DLC twórcom coś się pojebało i podnieśli poziom trudności o milion procent. Zrobienie acziwów za tournament i neverending trials zajeło mi z 70h (tournament to 6 min jazdy a NT 3 min, LOL). No co tu dużo pisać, jestem najlepszy w acziwmenty.
Stary 16-02-2019, 19:23   #8498
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7748

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

hehe ze ci sie chcualaialo

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2019, 20:25   #8499
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

No akurat Trials HD i Trials Evo to dla mnie gierki 10/10. Jakby tak nie było to bym do tego nie wrócił, nie da rady się wkurwiiać przez tyle godzin w grze, która jest fchuj trudna i do tego słaba. Trials Fusion przeszedłem na pleju i mi nie siadło, niby to samo, ale jakieś takie przekombinowane (podobnie jak np. Plant vs Zombies GW 2).

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania