Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-07-2018, 19:07   #201
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1357

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Destiny 2

Niekoniecznie, z tego co wiem jak wkręcisz się do dobrego klanu wszystko to można obejść, przede wszystkim od samego początku można się wymieniać czym popadnie czego mi strasznie brakowało w 1 destiny(choć nie ukrywam że fajnie się grało, ale pod 2 już na pewno nie sięgnę, jakoś kompletnie mnie już ta seria nie bawi). Kwestia gustu jest tu kluczowym czynnikiem, ale jakoś większy fun mam ze szczelania w WF.
Stary 31-07-2018, 22:55   #202
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

W momencie premiery, posiadacze gry w wersji na PlayStation 4 otrzymają też dostęp do zawartości ekskluzywnej czasowo (przynajmniej do jesieni 2019), tj. ekskluzywnego statku, egzotycznej broni i zestawu pancerzy oraz nowej misji typu Szturm.
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 09:23   #203
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
W momencie premiery, posiadacze gry w wersji na PlayStation 4 otrzymają też dostęp do zawartości ekskluzywnej czasowo (przynajmniej do jesieni 2019), tj. ekskluzywnego statku, egzotycznej broni i zestawu pancerzy oraz nowej misji typu Szturm.
Destiny 2: Forsaken – Legendary Collection Trailer - YouTube
morzynus zapomniał cały tekst przekleić z ppe...

szkoda że Grzegorz nie ma nic wspólnego z ppe bo bym morzynusa tam p*********ił

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 11:45   #204
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
morzynus zapomniał cały tekst przekleić z ppe...

szkoda że Grzegorz nie ma nic wspólnego z ppe bo bym morzynusa tam p*********ił
nie mieszaj w to Grzegorza
Stary 01-08-2018, 18:49   #205
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1357

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał murinus Zobacz post
nie mieszaj w to Grzegorza
stary, jesteś jak Marek Sierocki (dla młodzieży tłumaczę, że to ten starszy pan z sekcji muzycznej telexpressu) tego forum, pojawiasz się cyklicznie, coś tam piszesz, ale tak naprawdę nic nowego nie wnosisz, sorry dooog
Stary 01-08-2018, 19:06   #206
murinus
Banned

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał evlqpa Zobacz post
stary, jesteś jak Marek Sierocki (dla młodzieży tłumaczę, że to ten starszy pan z sekcji muzycznej telexpressu) tego forum, pojawiasz się cyklicznie, coś tam piszesz, ale tak naprawdę nic nowego nie wnosisz, sorry dooog
bano widzisz tak juz mam i nic z tym nie zrobie za to ty bardzo duzo wznosisz bym powiedzial aż za dużo
Stary 04-08-2018, 20:45   #207
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Moze mi ktos wyjasnic dlaczego przestalem otrzymywac osiagniecia? Mam juz druga postac na 30ym lvlu, a nie dostalem jeszcze achievementa za 20ty. To samo z sub-classami. Mam wszystkie trzy dla ttana i nic.
Stary 05-08-2018, 01:32   #208
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11155

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To samo było w jedynce. Włącz grę, zaloguj się na postać, potem Start -> Settings > Log Out -> Switch profile. Wyloguje Cię. Zaloguj się ponownie do gry i wszystkie zaległe osiągnięcia powinny wpaść.
Stary 05-08-2018, 15:21   #209
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Dzieki Marcin

Edit:
Ktos te zbroje jeszcze grinduje? Na mojej tytanicy porobilem Cruciblowe wymogi, ale adventure’sy czy inne challenge w otwartym swiecie to istna mordega.

Ostatnio edytowane przez Yap : 11-08-2018 o 11:06
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-08-2018, 07:20   #210
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3211

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2018, 13:13   #211
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Wrogu zacząłeś ogrywać dlc już?

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 05-09-2018, 15:26   #212
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Siedziałem prawie do 4 rano i skończyłem nową kampanię. Pozytywnie jak na razie, zobaczymy endgame.
Stary 06-09-2018, 21:27   #213
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja jestem zachwycony, świetny dodatek. Będzie grane. Dużo grane.
Stary 07-09-2018, 11:19   #214
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Samo pokończenie triumfów zajmie w cholerę czasu Levelowanie też wolno idzie.
Stary 07-09-2018, 11:47   #215
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Samo pokończenie triumfów zajmie w cholerę czasu Levelowanie też wolno idzie.
Lvlujesz postać sobie na Gambicie. Triumfy swoją drogą, a najgorzej od lvlowania się zejdzie z farmieniem pierdół i ulepszaczy do broni, bo jak ktoś wcześniej nie farmił, to teraz w dupie jest. Mniejsza ilość tego leci.

Stary 07-09-2018, 14:28   #216
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z Gambitem nie ma reguły. Zdarzało się, że za nowy poziom niebieskie na softcap wpadało.
Stary 07-09-2018, 15:47   #217
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Legendarki chcesz na 500 lighta, to dokąd raidu nie ma, bo na Nightfall potrzeba około 520 czy 540, to na zwykły tygiel rangi wbijać i zawsze legendarkę masz jakąś.

Stary 07-09-2018, 16:00   #218
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

NF idzie zrobić, wczoraj go przeszedłem w ponad 50 min - Handlarz. Light 501, 508, 509. Było ciężko ale pykło
Stary 08-09-2018, 15:26   #219
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Ja mam pytanie z innej paki. Z racji tego, że podstawka była ostatnio w plusie. Pobrałem przeszedłem itd. ale jak zrobić trophy shaxx call to arms? Mam już 270 lighta, na pvp przegrane całkiem sporo meczy coś koło 30-40 a shaxx oferuje mi tylko daily questy, wymianę tokenów i takie tam. Jak aktywować tego questa?

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-09-2018, 00:43   #220
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Legendarki chcesz na 500 lighta, to dokąd raidu nie ma, bo na Nightfall potrzeba około 520 czy 540, to na zwykły tygiel rangi wbijać i zawsze legendarkę masz jakąś.
Uwierz mi, że wiem, jak w tej grze wbijać poziom

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania