Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-08-2012, 12:42   #1201
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

MOTORSTORM: APOCALYPSE- bylo jako gratis w ps plus to wzialem sie i splatynowalem. Jeden z najlatwiejszych motorstormow. Boostowanie rangi online mozna zrobic na 2 pady co ulatwia dosc mocno sprawe. Polecam kazdemu kto nie gral. Ocena 8/10
TRINE- fajna gierka better then developer pekl dzieki poradnikowi na youtubie trzeba trzymac sie lewej strony i grac zlodziejka z ognistymi strzalami. jak ktos nie daje rady to bez patcha to trofeum jest latwiejsze, ale niestety trzeba usunac cala gre samego patcha nie da sie wywalic.Ocena 8/10
TRINE 2- tutaj trofea to banal nawet nie trzeba konczyc gry a warto bo 2 czesc jest bardziej dopracowana i ma fajne patenty cos ala LIMBO. Czekam na 3 czesc ktora raczej nie wyjdzie . Ocena 9/10

2 komplety z ps vita:
UNCHARTED GOLDEN ABYSS- fajne przenosne uncharted dobrze wykorzystane mozliwosci konsoli wkurzyly mnie tylko losowo wpadajace bounties.Ocena 8,5/10
KACIK POWITALNY 100%- dosc latwe oprocz przekletych puzzli na ktore jest sposob. Trzeba scignac specjalny program ktory wylicza jakie i ile ruchow trzeba wykonac by ulozyc puzzle. Do tego trzeba sobie pomagac ps buttonem zeby szybko wychodzic, gre widac a czas sie zatrzymuje.
Stary 12-08-2012, 15:00   #1202
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Mass Effect 3 - daleki jestem od jakiejkolwiek krytyki. Miałem rację czekając te kilka miesięcy na dodatki. Zagrałem od razu z końcówką "do strawienia", a i ostatnie mapki do multi obczaiłem z przyjemnością.
Sama gra wywarła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Bawiłem się zayebiście. Podobało mi się niemal wszystko, a to do czego mogę się przyczepić czyli drażniący momentami cover system przepadł w gąszczu pozytywów. Zwykła gra, a potrafi grać na moich emocjach, a to już coś znaczy.
Spoglądając na tę generację konsol będę ją wspominał jako niezmiernie udaną właśnie ze względu na takie serie jak Mass Effect, Gears of War, Uncharted czy wszystkie gry ze skrótem DS. Koniec trylogii z Shepard'em jest moim skromnym zdaniem godnym zwieńczeniem tej niesamowitej sagi kosmicznej. Ciężko mi się do tego przyznać, ale mam nadzieję, że nie będzie już kontynuacji czy spin-off'ów. Ten rozdział powinien już zostać zamknięty.

Ocena serii: 9+/10
Stary 12-08-2012, 22:52   #1203
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Resistance BS: gra jest dobra jak na konsolę przenośną, ale odsłony na PS3 mimo wszystko dużo lepsze. Levele liniowe, zdażyło się kilka bugów, ale ogólnie ok. Platyna łatwa, nawet znajdziek zbytnio nie trzeba szukać. Problematyczne było multi (1 mecz wymagany do platyny), bo gra wykrywała problem z siecią.

Gravity Rush: imo znacznie lepsza gra niż Resistance, mimo że też na swój sposób liniowa. Trochę niewykorzystany potencjał odkrywania miasta, które samo w sobie robi ogromne wrażenie. Fabuła znośna, grafika bardzo ładna no i gra sama w sobie oryginalna. Platyna wpadła w jakieś 10 godzin, tylko jednej znajdzki sam nie znalazłem. Polecam każdemu posiadaczowi Vity!

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2012, 23:44   #1204
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

2 platyny wpadły:

Syndicate (#11) - gra dobra, czasami bardzo dobra - CO-OP fajny, ale w pewnym momencie robi się z tego grind straszny i w dodatku nie możesz niektórych rzeczy zrobić z randomami tylko z ludźmi z własnego syndykatu. Dodać do tego zacinanie się multi i niech szlag mnie trafi . Ale udało się

Ocena 7,5 / 10

Need for Speed: Undercover (#12) - co za szrot brzydki jak noc z ulewą. Totalny brak fizyki, przeciwnicy oszukujący na każdym kroku. Poziom trundości w ogóle niezbalansowany. Multiplayer i 119 wyścigów to jakieś nieporozumienie , ale na szczęście są jeszcze ludzie grający MP.

Ocena 4,5 / 10

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2012, 00:58   #1205
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

Warhammer 40000 Space Marine 100%-ogolnie gra bardzo fajna,platyna bardzo prosta ale dlc jest troche trudne szczegolnie bonusowa fala 21 ale wszystko jest do zrobienie
MOTORSTORM PACIFIC RIFT 100%-gra stara ale nadal fajnie sie gralo,singiel w miare prosty dlc niktore ghosty bylo ciezko ale jakos poszlo no i wiekszosc czasu zajmuje multi ktore tez w miare udalo sie zrobicNo i czas teraz dorobic 100% UNCHARTED 3
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 00:41   #1206
szyjeczka@
Znajomy
szyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna auraszyjeczka@ Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Poland
Reputacja: 239

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Swój! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

Smile Odp: Mistrzowie Platyn

LONDON 2012 1# platyna w Polsce a moja 18 dlugo nad nia pracowalem, latwa ale nieco czasochlonna w miare intuicyjne sterowanie move nie sprawdzalem bo jest w pozyczce. Online mozna zrobic samemu bez ustawki a na ustawce w privacie wiec luz. Przydatny czasmi jest turbo pad zwlaszcza to podnoszeniea ciezarow 220 kg to pikus. Do biegania polecam odwrocic pada i wciskac palcem tak jakby z pistoletu. Do plywania kajakiem dobrze jest odwrocic pada do gory nogami i wtedy spusty sa do siebie i jest latwiej. Jesli ktos potrzebuje jakies rady chetnie pomoge.

Ostatnio edytowane przez szyjeczka@ : 21-08-2012 o 00:43
szyjeczka@ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2012, 12:15   #1207
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Sound Shapes (x2)

Podwójna platyna. Zawiodłem się, bo o ile gra jest całkiem sympatyczna, tak na pewno nie jest warta 37zł60gr (promocja dla plusowiczów). Wyciśnięcie z niej wszystkich soków zajęło mi nieco ponad 4h z przerwami na toaletę i jedzenie. Hunterów zachęci niski poziom trudności - zdobycie wszystkich trofeów to tylko formalność, a po przejściu gry na Vicie, można przetransferować save na PS3 i dostać drugą platynkę. Teraz biorę się za dalsze platynowanie Persony 4, która jest wyzwaniem na dłuższe godziny .
Stary 21-08-2012, 17:32   #1208
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał SwankCzarny77 Zobacz post
Warhammer 40000 Space Marine 100%-ogolnie gra bardzo fajna,platyna bardzo prosta ale dlc jest troche trudne szczegolnie bonusowa fala 21 ale wszystko jest do zrobienie
MOTORSTORM PACIFIC RIFT 100%-gra stara ale nadal fajnie sie gralo,singiel w miare prosty dlc niktore ghosty bylo ciezko ale jakos poszlo no i wiekszosc czasu zajmuje multi ktore tez w miare udalo sie zrobicNo i czas teraz dorobic 100% UNCHARTED 3
rozumiem że teraz jest growy sezon ogórkowy ale tylko dwie platynki ? opuszczasz się stary hehehe
Stary 22-08-2012, 16:21   #1209
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Tekken 6 - bardzo przyjemna platyna , zresztą powtórka z rozrywki ( x360) hee
Stary 31-08-2012, 09:19   #1210
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Up

Yu, Twoja ksywka to przypadek, czy jesteś tym YuSuzuki robiącym interesy na wiadomej aukcji internetowej?

Dark Souls - kurcze, tyle grindingu i farmowania nie doświadczyłem od czasów...Demon's Souls. Bieganie za pierdołami typu medaliony potrzebne do pogłębienia covenantów czy co rzadszymi kamykami było dość upierdliwe, ale już po wszystkim i będę najeżdżał światy innych nagminnie teraz.
Gra w swej prostocie systemu, "fabuły" i niektórych rozwiązań jest rewelacyjna. Klimat, elementy zaszczucia i konieczność nauczenia się lokacji oraz rozmieszczenia wrogów na pamięć sprawia, że pogoń za trofeami jest dość naturalna. Po pierwszym/drugim przejściu nic absolutnie nie ma prawa cię zaskoczyć. Może jakiś element historii albo smaczek, który pominęło się wcześniej, ale nie przeciwnik. Zróżnicowanie zbroi, broni białej, spellów, pierścieni oraz przedmiotów naprawdę pozwala na stworzenie iluś tam buildów, z których każdy będzie miał inny styl radzenia sobie z przeciwnościami.

Mało takich gier, a szkoda bo jak widać w internecie i pozycje z trudniejszą rozgrywką pozwalają na zgromadzenie olbrzymiej rzeszy fanów. Grając w Demon's/Dark Souls czułem się jak młodzik szarpiący nagminnie w Ninja Gaiden Black, a zayebistości tamtej gry nic nie przebije.
Stary 31-08-2012, 17:18   #1211
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Yap Zobacz post
Up

Yu, Twoja ksywka to przypadek, czy jesteś tym YuSuzuki robiącym interesy na wiadomej aukcji internetowej?

Dark Souls - kurcze, tyle grindingu i farmowania nie doświadczyłem od czasów...Demon's Souls. Bieganie za pierdołami typu medaliony potrzebne do pogłębienia covenantów czy co rzadszymi kamykami było dość upierdliwe, ale już po wszystkim i będę najeżdżał światy innych nagminnie teraz.
Gra w swej prostocie systemu, "fabuły" i niektórych rozwiązań jest rewelacyjna. Klimat, elementy zaszczucia i konieczność nauczenia się lokacji oraz rozmieszczenia wrogów na pamięć sprawia, że pogoń za trofeami jest dość naturalna. Po pierwszym/drugim przejściu nic absolutnie nie ma prawa cię zaskoczyć. Może jakiś element historii albo smaczek, który pominęło się wcześniej, ale nie przeciwnik. Zróżnicowanie zbroi, broni białej, spellów, pierścieni oraz przedmiotów naprawdę pozwala na stworzenie iluś tam buildów, z których każdy będzie miał inny styl radzenia sobie z przeciwnościami.

Mało takich gier, a szkoda bo jak widać w internecie i pozycje z trudniejszą rozgrywką pozwalają na zgromadzenie olbrzymiej rzeszy fanów. Grając w Demon's/Dark Souls czułem się jak młodzik szarpiący nagminnie w Ninja Gaiden Black, a zayebistości tamtej gry nic nie przebije.
haaa, nie jestem tym gościem z "wiadomej aukcji internetowej"
Stary 11-09-2012, 12:09   #1212
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

The Darkness II - gra bardzo mi się podobała, połaczenie cel-shadingu i dość brutalnej i mrocznej gry wypadło na prawdę ok. Jedynie można się przyczepić, że gra jest krótka jak niektóre CoD. Pierwsze przejście na easy robiłem 3 dni (nie grałem zbyt długo w czasie tych sesji), a na Donie skończyłem w jeden dzień (jakieś 4-5h)... Jedyny cieżki fragment w całej grze, to kiedy nie ma się mocy ciemności, poza tym banał. Używanie na przemian swarma i gun chanellinga + odpowiednie power upy i już. Dobrze, że twórcy zrobili jeszcze tryb dodatkowych misji powiązanych z fabułą i cztery postacie do wyboru. Przyjemnie sprawdzało się ich moce i wypełniało pustkę po krótkim wątku głównym. Ogólnie platyna prosta i przyjemna, tak samo jak cała gra. Polecam.

Stary 11-09-2012, 16:16   #1213
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Trine 2 - urzekająca grafiką Trine 2, doczeka się jesienią dodatku Gobline Menace, będzie nowa kompania , 6 nowych poziomów, różne nowe umiejętności, na razie tylko na specjalną wersję Wii U, inne platformy trochę później, a co do samej platynki każdy wie: BANAŁ
Stary 21-09-2012, 14:46   #1214
bandyckie
Nowy
bandyckie Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Na początek witam Wszystkich, to mój pierwszy post w topicu.
Battlefiel BC2 - Większość grała wiec wiadomo o co kaman.
VANQUISH - Ta gra na pewno nie należy do łatwych platyn. Uzyskanie Platynowego pucharka zajęło mi 12 dni. 3 dni spędziłem tłucząc kampanie(po 2-3 h grania, praca na więcej nie pozwoliła ), którą rozpocząłem od razu na poziomie hard, aby nie tracić czasu. Przyznam szczerze że był to jeden z trudniejszych singli w jakie miałem przyjemność grac, szybka dynamiczna rozgrywka nie pozwalała się nudzić, nie jest zbyt długi, ale jest to adekwatne do poziomu natężenia akcji w grze. Po kampanii przyszedł czas na chellenge no i tu dopiero zaczęły się schody, szczególnie z nr 6 pozostałe zrobiłem w 2 dni kolejne 7 męczyłem się z szósteczką która okazała sie arcyku**ą, Są 2 sposoby na ukończenie tego chellenga, 1 latwy : grac według określonej taktyki, 2 trudny grac na freestylu bez taktyki. Problem tylko w tym że nawet ten pierwszy łatwy sposób jest cholernie trudny. Reasumując siadając do platynowania Vanquisha trzeba mieć dużo cierpliwości i samozaparcia(lub wiadro melisy ).

Ostatnio edytowane przez bandyckie : 22-09-2012 o 08:15
bandyckie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2012, 20:46   #1215
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Wczoraj przyszedł. Do świąt platyna na pewno zawita w kolekcji. A że trudno? Mam nadzieję. Ostatnim wyzwaniem były dla mnie Demon's/Dark Souls.
Stary 25-09-2012, 13:35   #1216
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ratchet and Clank HD - w przygody Ratcheta grałem jeszcze na PS2, ale jako że niedługo miałem się wziąć za jedyną zaległą część - A Crack in Time - chętnie sobie przypomniałem jedynkę. I to cały czas bardzo dobra gra. Imo lepsza niż Sly 1, w Jaka jeszcze nie grałem. Trofea całkiem łatwe, wyzwaniem był wyścig, ale po kilku próbach wpadło. Zebranie miliona śrubek łatwe z glitchem. A jak już o glitchach mowa to kilka zauważyłem grając, mogli to poprawić, ale aż tak gry nie uprzykrzają. No i nie ma napisów w cutscenkach, ale nie jest trudno zrozumieć. Denerwuje brak podniesienia rozdziałki filmików, chociaż swoje logo mogli wkleić z nowszych części, ale co zrobić.
Ogólnie polecam!
Po borderach przyjdzie czas na dalsze częsci z trylogii

Stary 02-10-2012, 22:11   #1217
bandyckie
Nowy
bandyckie Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

PES 12 - Co tu dużo mówić,platynowałem bo odpaliłem przypadkiem na swoim profilu i nie mogłem usunąc z historii, a 0 % raziło by mnie w oko. Przyznam jednak, że platyna dość banalna. Banalna, ale czasochłonna, monotonna i momentami irytując z powodu nie wpadających pucharków po entej próbie zdobycia go jak mi się wydawało we właściwy sposób, jednak wszystko się udało jest 100 % gra do pudełka i na półeczkę.
Stary 07-10-2012, 16:18   #1218
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Platyna w Borderlands 2 wbita...i to mnie cieszy
Stary 07-10-2012, 19:55   #1219
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Jak by nie mój glicz to bym był zaraz za Tobą, synu
Stary 07-10-2012, 22:34   #1220
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Ognista Sucz Zobacz post
Platyna w Borderlands 2 wbita...i to mnie cieszy
Rozpisałbyś się może nieco?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem