Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2015, 12:45   #1421
roto1
Początkujący
roto1 Jest wokół niego pozytywna auraroto1 Jest wokół niego pozytywna aura

roto1's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 163
Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Bloodborne (platyna)
dla tego cuda warto kupić Ps4 i tyle na temat

Ostatnio edytowane przez roto1 : 04-10-2015 o 12:47
roto1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2015, 19:20   #1422
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Samo wpadło
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2015, 08:34   #1423
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

God of War: Ascension (platyna) - mówią ze to najgorsza część GoWa ale mi pasuje, epicka rozgrywka, poziom trudności taki sobie (oprócz 2 walk gdzie trzeba mieć taktykę to resztę można bez przygotowania przejść na hardzie), historia średnia, Boguś jako Kratos zdecydowanie na +. Dobry średniak 6+/10

Ostatnio edytowane przez lokiGEO : 07-12-2015 o 11:05
lokiGEO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-12-2015, 16:19   #1424
SephiroT
Nowy
SephiroT Jest wokół niego pozytywna auraSephiroT Jest wokół niego pozytywna aura

SephiroT's Avatar

Miasto: Gdzieś
Reputacja: 195

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 27

Pierwsza platyna w Polsce a szósta na świecie w Rocksmith 2014 na PS4.
Stary 16-01-2016, 00:47   #1425
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

BB.
Ninja Gaiden bardziej mnie wyszmacił.
Stary 12-02-2016, 17:34   #1426
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Fallout 4 (platyna)

Nie jest to wybitna gra, ale dobry średniak. Jeżeli ktoś zwraca bardzo uwagę na grafikę w grach, to odradzam mu kupno gra zatrzymała się w poprzedniej generacji.
Stary 25-02-2016, 19:44   #1427
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2705

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Diablo 3 Platinum

długa i piękna, jedynym irytującym trofikiem jest zebranie 5 mil. złota od potworków (około 30 godzin),zaskoczony byłem sporą ilością graczy w tak starej grze na multi-szczególnie z Ameryki Pdn. polecam 7/10
w cholerę się to zbierało...a w multi do tej pory na PS3 w cholerę luda
Stary 04-03-2016, 19:32   #1428
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

The Witness - gra to w zasadzie ładna wyspa wypełniona łamigłówkami. Do platyny trzeba rozwiązać łamigłówki w 12 miejscówkach na wyspie i rozwiązać jedno wyzwanie. O ile w tym pierwszym można wspomagać się filmikami tak wyzwanie jest na czas i mamy tam kilkanaście generowanych losowo zadań do rozwiązania. Trochę się naprodukowałem, żeby to zaliczyć, ale nie będę wchodził w szczegóły
Gierka dla tych co lubią w grach wytężyć umysł, a nie tylko jebać granatami przed siebie i patrzeć jak level rośnie W zasadzie odpowiedziałem czemu deweloper nie kwapił się wydać gry od razu na Xboksa.
Stary 04-03-2016, 20:59   #1429
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Na Xboxie by się po prostu nie sprzedało (tak jak wszystkie inne gry na tę platfromę )
Stary 04-03-2016, 22:00   #1430
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Być może
Stary 06-03-2016, 22:33   #1431
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Fallout 4

Muszę powiedzieć, że bardzo się pomyliłem, jeśli chodzi o ocenę tej gry. Pierwsze wrażenie fatalne, ale gra później się rozkręca i jak się przymknie oko na kolejną grę "od linijki" w wykonaniu Bethesdy, czyli makieta plus kukły gra się przyjemnie. Tylko trzeba dać F4 mnóstwo czasu, by się wciągnąć i odkryć UKRYTE bogactwo tego świata. Problem w tym, że nie każdy będzie miał tyle cierpliwości, a przede wszystkim czasu, by się przemęczyć przez mizerny początek.

Platyna prosta, ale czasochłonna. Teoretycznie wszystko można odkryć samemu, ale problemem będzie zebranie figurek Vault-Boya bez jakiegoś poradnika oraz upierdliwe osiągnięcie 100 procent zadowolenia w osadzie.

Trudność platyny: 3/10.

Ocena gry: 8/10.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2016, 13:44   #1432
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Lista Osiągnięć

Wiedźmin 3

O tej grze napisano już chyba wszystko. Nagrody i peany na jej cześć w pełni zasłużone. Gra wybitna, dodatek jeszcze lepszy. Po premierze dodatku Krew i Wino jak wydadzą wersję GOTY i Ktoś to kupi, nie grając wcześniej w podstawkę, przeżyje growy orgazm. Moim zdaniem będzie to gra kompletna, w dziesiątce najlepszych gier w historii branży.

Life is Strange

Nasłuchałem się o tej grze samych dobrych opinii i moim zdaniem gra jest ostro przehajpowana. Mi się bardziej podobał The Walking Dead, LiS jest bardzo dobre, ale nie wybitne. Wkur.wiała mnie jedna z głównych bohaterek - Chloe, zresztą Max też nie lepsza - rozmymłana dziewoja Platyna bardzo prosta - robimy zdjęcia, jak coś się przeoczy, można wybrać chapter i zrobić brakujące foty, co ułatwia jeszcze bardziej specjalny tryb, więc nie jest wymagane przejście danych chapterów w całości.

Stary 17-04-2016, 01:58   #1433
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

PLATYNKA w Dark Souls 3 Mam nadzieję, że pierwszy w PL Zajebista gra 10/10
Stary 17-04-2016, 10:39   #1434
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
oczywiście ,że pierwszy -big congrats and plus reputation
Stary 17-04-2016, 17:12   #1435
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
oczywiście ,że pierwszy -big congrats and plus reputation
Da sie sprawdzic, ktora na swiecie?
Stary 18-04-2016, 10:04   #1436
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Da sie sprawdzic, ktora na swiecie?
rejestruj się na TrueTrophy/ na razie tylko 13 platyn na świecie i bardzo wysokie ratio ponad 7 tys ,gratsy

http://www.truetrophies.com/100club.aspx?gameid=4084

---------- Wiadomość dodana 09:04 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:52 ----------

Cytat:
Napisz jak trofea? czy są jakieś upierdliwe i ile godzin zajęło Ci przejście DS3?
Stary 19-04-2016, 09:10   #1437
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
rejestruj się na TrueTrophy/ na razie tylko 13 platyn na świecie i bardzo wysokie ratio ponad 7 tys ,gratsy

---------- Wiadomość dodana 09:04 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:52 ----------

Napisz jak trofea? czy są jakieś upierdliwe i ile godzin zajęło Ci przejście DS3?

Dzięki bardzo za info

---------- Wiadomość dodana 08:10 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:07 ----------

Cytat:

Na innej stronce sprawdzałem i było jakieś 500 platynek
Stary 19-04-2016, 10:10   #1438
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

\Tak na pewno będzie dużo więcej platynek ,jednak TrueTrophy to taki mały i chyba najlepszy wyznacznik dla gracza (tak jak TrueAchievements)
Stary 19-04-2016, 15:05   #1439
[InSanE]
Uzależniony

[InSanE]'s Avatar

Lista Osiągnięć

MGS V : Ground Zeroes i Phantom Pain

MGS to jedna z moich ulubionych serii, czekałem na piątkę z niecierpliwością. Co z tej gry wyszło?

W jakiejś recenzji (chyba pisał ją Koso) było napisane, że Konami odcięło Kojimie dofinansowanie na grę i pozostało zaszyć kikuta i ją wypuścić niedokończoną. I to dobre porównanie, bo MGS V to gra niedokończona. Na dodatek zrobili z niej tak nielubianego przeze mnie shitboxa, gdzie zawsze w takich produkcjach rozmywa się główny wątek i słabuje fabuła. Nie inaczej jest tutaj - fabularnie to najgorsza część. Co prawda Kojima pisał całą tę historyjkę serii od d.u.py strony i musiał ją dopasować, by jakoś to trzymało się kupy, ale cała ta koncepcja z "fantomem" nie przekonuje.
Moim zdaniem najgorsza jest jednak podmianka głosu Snake'a, który zresztą się prawie wcale nie odzywa i przypomina bardziej kukłę niż charyzmatycznego bohatera.

Ground Zeroes jeśli chodzi o cenę i w ogóle wypuszczenie tego w formie płatnego prologu było chybionym pomysłem, bo gra powinna stanowić całość. Ale paradoksalnie, mimo chorej premierowej ceny i wypuszczenia tego oddzielnie to właśnie cały MGS V powinien wyglądać jak to Ground Zeroes - pełne efektownej akcji, filmików i ukrytych smaczków, których jest mnóstwo. Polecam w to zagrać, jak Ktoś ma do tego dostęp za dobrą cenę, na PSN w promocji chodzi to chyba za 21zł.

Grafika, muzyka, oprawa - wszystko chodzi płynnie, nie doświadczyłem żadnych bugów i pod tym względem nie ma co narzekać.

Przyjemnie się w to grało, ale mimo wszystko jest rozczarowanie.

Obie części wymaksowałem, obie nie mają dla mnie żadnych tajemnic. Do prawda Phantom Pain nie zamierzałem platynować, ale zostało mało tych trofeów, więc sobie pomyślałem, że dokończę. Nie przewidziałem, że będzie to tak czasochłonne Obiecałem sobie, że już nigdy nie będę się w grach do niczego zmuszał, ale złamałem tę zasadę - zbieranie tych wszystkich zwierzaków to była potworna nuda, ale jakoś dobrnąłem z tym do końca.

Całość oceniam na 8/10, może naciągane 8,5/10. Na dzisiejsze, g.ó.w.niane pod względem growym czasy to bardzo dobra gra, ale tylko oceniając przez ten pryzmat.

Stary 10-05-2016, 16:44   #1440
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Indeed, to się musiało dzisiaj stać, Rouge ostatni padł parę minut temu, a zarazem pierwsza platyna dla mnie bardzo ważna, bo byłem zawzięty i się udało - czas gry około 4d 3h 52m

opcjonalny tekst może zawierać spojlery, więc czytać na własną odpowiedzialność !!!!!

1. Tom Clancy's The Division - jest to tytuł od Ubisoftu, wykorzystujący silnik snow drop. Co mogę powiedzieć na temat fabuły, a mogę teraz się troszkę więcej rozpisać. Do rzeczy przechodząc zaczynamy w Bostonie, jak dobrze pamiętam i po zrobieniu dość krótkiego samouczka przerzuca nas historia do piekła, które się rozpętało w Manhattanie, jednej z dzielnic w Nowym Jorku. Pierwszym głównym zadaniem będzie założenie bazy operacyjnej, co za tym idzie potem jej rozwijanie, a mamy trzy skrzydła: medyczne, techniczne i trzecie zapomniałem Walczymy z dość oporowymi przeciwnikami, którzy nam się skalują po zdobyciu wyższego poziomu, co za tym idzie, to lepsze dropy, ale to nic w porównaniu co się dzieje w Strefie Mroku. Walczymy tutaj z czyścicielami, Rikersami oraz Last Man Battalion, czyli LMB. Misji jest od groma, co za tym znajdziek i innych pomniejszych pobocznych, co nam się odkrywają po znalezieniu kryjówki i tablicy ogłoszeń. Wracając do znajdziek, tutaj mamy dzienniki przetrwania, echa i akta zaginionych agentów, wszystkiego jest ponad 200. Co do Strefy Mroku, a jest ona podzielona na 6 Stref, czyli koszyków. Boty natomiast z początku mogą wydawać się dość trudne do zabicia, jak i agencji, ale z każdą śmiercią ich można liczyć na lepsze rzeczy, ale większość i tak idzie do przemiału. W pewnych strefach mamy schrony, tak jak i wejścia do nich, co skutkuje odnalezieniem lepszych dostawców, jak i mocniejszych przeciwników, a i najważniejsze, to Strefy Wydobycia, a jest ich 6. Co do samych graczy, mamy podział na dobrych i złych agentów, ale to większość graczy wie o co chodzi. To chyba tyle.

Pozdrawiam

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania