Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-05-2011, 00:35   #41
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Game Of Thrones

Pewnie standardowo dla HBO 11-12 odcinków.
Stary 31-05-2011, 01:53   #42
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Według Wikipedii ma być 10 odcinków.

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2011, 02:02   #43
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

odcinek bez karzelka = troche lipa

ale jestem ciekawy jak wroci do zamku i co tam powie na temat tego co sie stalo w ostatnim odcinie
Stary 05-06-2011, 02:31   #44
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

kupil ktos ksiazke? 800 stron.
Stary 05-06-2011, 07:12   #45
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Jo żem kupił i wiem już że na pierwszym tomie się nie skończy
Stary 05-06-2011, 16:36   #46
Vartan
Wariat

Vartan's Avatar

Lista Osiągnięć

to samo...
no ale na szczescie duzo do czytania przed nami.
Stary 07-06-2011, 14:22   #47
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Preview kolejnego - 9 odcinka, oj będzie się działo. Szkoda że to już prawie koniec... I sezonu
p.s. każdemu polecam książkę, czyta się ją kapitalnie. Nawet wyparła PSXa podczas posiedzeń na tronie

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=VwEQgMCmyeQ
Stary 13-06-2011, 10:29   #48
Vartan
Wariat

Vartan's Avatar

Lista Osiągnięć

Dziś 1x09. Dzieje się!
Stary 13-06-2011, 10:37   #49
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

przewidzianych jest 10 czy 12 odcinków ?
na imdb.com wylistowanych jest jedynie 10 odcinków, aczkolwiek u nich bywa tak, że aktualizują to on the fly wraz z emisją kolejnych epizodów.
Stary 13-06-2011, 13:45   #50
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Niestety będzie tylko 10 odcinków, a szkoda. Dziewiąty odcinek jest rewelacyjny.
Stary 13-06-2011, 16:58   #51
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Faktycznie świetny, jak cały serial zresztą. Szkoda, że tylko 10 odcinków, myślałem, że standardowo dla HBO będzie. Emisja kolejnych na jesieni, dłuższa przerwa, czy nie wiadomo jeszcze?
Stary 13-06-2011, 17:02   #52
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Końcówka odcinka rozj*** mnie na maxa, w książce jeszcze nie doszedłem do tego momentu i nie miałem pojęcia że tak się to "potoczy"
Na allegro już znalazłem fajny komplecik pozostałych tomów za mniej niż 150 zeta, łykam na dniach.
Stary 14-06-2011, 03:32   #53
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

wlasnie skonczylem ten odcin,

Spoiler:
wiedzialem ze ten maly ******** dżofrej cos takiego wywinie, mial to wypisane na tej swojej mutanckiej mordzie : D mam nadzieje ze potem go posiekaja czy cos heh
Stary 14-06-2011, 11:13   #54
Vartan
Wariat

Vartan's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Emisja kolejnych na jesieni, dłuższa przerwa, czy nie wiadomo jeszcze?
Nie wiadomo wciaz.
Tu mozna spekulowac.
Przewaznie pelne sezony sa co rok. Tutaj jest to tylko 10 odcinkow i moze byc co pol roku, ALE!
Sa dopiero 4 ksiazki, 5 w te wakacje (w Polsce 6 i 7).
Jesli zrobia co pol roku, moga dogonic ksiazke a pozniej czekac nawet 3-4 lata na ostatni.

Pozyjemy, zobaczymy.
Jedno jest pewne, dla mnie Got>LotR obecnie.
Stary 14-06-2011, 18:55   #55
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Spoiler:
kbrs, Liczę na finisher podobny do tego wykonanego przez Drogo na tym pięknisiu Co do ostatniego odcinka to nie spodziewałem się, że Ned może zginąć. Wielka szkoda, liczyłem na jego dłuższy udział w serialu. Tak czy inaczej machina się rozkręca, ja już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2011, 07:37   #56
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Spoiler:

Początkowo nie byłem zbytnio zachwycony serialem. Jednak po obejrzeniu odcinków 7,8,9 (wiem, muszę nadrobić zaległości, bo wcześniej tylko dwa odcinki widziałem) pozytywnie się do niego nastawiłem. O zachwycie jednak nadal nie może być mowy, choćby z uwagi na typowy (acz wytłumaczalny ograniczeniami budżetowymi) bullshit w stylu HBO, czyli pseudo-epika. Wygląda tu to tak samo jak w "Rzymie", ale o ile jeden czy dwa takie incydenty można puścić płazem, to stosowanie tego samego rozwiązania raz po raz jest równie żałosne co wymówki ucznia kiedy przychodzi od sprawdzania zadań domowych. Chodzi o sposób w jaki HBO wykręca się ze scen bitewnych - w ostatnim odcinku: "przypadkowe" znokautowanie Tyrona (tak się karzeł zowie, c'nie?).
Co mnie natomiast uderzyło to to, że w tym świecie magia krwi działa właściwie identycznie co w świecie Dragon Age.

Co do samych wydarzeń z ostatniego odcinka: mały fajfus musi zginąć,a le winna jest ta sucz królowa. Nie dość, że wredna jędza najpierw męża namawia żeby posłów do studni wrzucał*, a teraz jeszcze potwora wyhodowała. Znając życie jednak nikt jej pewnie nie utnie łba na koniec "jak normalny biały człowiek", tylko pewnie ją wygnają.
Pytanie: dlaczego synowie Neda nie uderzyli po pomoc do tego bitnego prawowitego spadkobiercy tronu, przecież jakby ojczulka odbili to on i tak by go poparł i zażądał jego osadzenia na tronie (skoro sobie wszyscy testamentem króla odbyt podtarli).

* - nie mogłem się powstrzymać, bo ta aktorka grała Gorgo, żonę Leonidasa z "300", gdzie tez mnie wnerwiała.

A tak w ogóle to mnie irytuje, że to serial, wiec na konkluzję całości trzeba będzie ruski rok (albo i 4 jak już napisano) czekać. Chyba, że to sprytny sposób na zachęcenie ludziów do przeczytania książki. Niestety, książek fantasy jest zatrzęsienie, wszystko i tak się jawi mi jako naśladowanie Tolkiena, za to na ekranie brakuje takich produkcji.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 15-06-2011 o 07:41
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-06-2011, 22:30   #57
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Serial zaczyna wzbudzać emocje
Spoiler:
to, że z każdym odcinkiem będę czekał, aż zapierdolą tego Jofreya o tym dobrze świadczy. W sumie młody ma takie upośledzone spojrzenie, że od razu mnie drażnił Bez Seana Beana to już nie będzie to samo.

Stary 17-06-2011, 21:24   #58
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Jaskier - w samej książce również nie było za bardzo scen bitewnych. Nie wiem jaką dokładnie masz na myśli scenę, bo nie widziałem jeszcze 9 odcinka, ale wiem, iż w książce sceny epickich bitew najczęściej były opisywane dopiero po fakcie i to też bardzo po krótce np. relacją jakiegoś pachołka który przyniósł wiadomość

Btw. dla zainteresowanych, 20 czerwca George Martin będzie w Poznaniu, o 17:00 można się z nim spotkać w Empiku przy ulicy Ratajczaka 44. Jest to jego ostatni punkt wycieczki po Polsce.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2011, 13:10   #59
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Sokoov a czytałeś pozostałe tomy? Ja się zbliżam do końca pierwszego i zastanawiam się czy pozostałe też dają radę. Książka rewelacyjna, lepsza od filmu.
A tak z innej beki, Khal Drogo aka Conan w dość krwawym trailerze
Stary 18-06-2011, 17:24   #60
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Je.bać Drogo. Jest Ron Perlman i tylko to się liczy.

wojajczyk.pl
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania