Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-07-2017, 23:07   #8341
czesio83
Uzależniony
czesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłośćczesio83 Przed nim wspaniała przyszłość

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 1785

Lista Osiągnięć
Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość Old School Playaz 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Hehe W sumie tak też mogło być.
Stary 11-07-2017, 10:54   #8342
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1142

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny  Weteran Xbox Live 
Liczba Osiągnięć: 17

Life is Strange - 1000G

Świetna gra i łatwe 1000 Gamerscore.
Stary 11-07-2017, 20:13   #8343
dark star
Stały bywalec
dark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innychdark star Wzór dla innych

dark star's Avatar

Reputacja: 655

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
No i jest i on.
CoD:advance warfare 2000/2000
O samej grze trudno coś napisać.Podstawkę skończyłem zaraz po premierze.Jako że sezonowy był w promocji więc wypadało skończyć co się zaczęłocod jaki jest każdy widzi.Jako wieloletni fan kpt Price'a muszę stwierdzić że jest jeden z gorszych cod'ów w jakie dane mi było grać.Chyba jedyną radochę miałem z trybu zombie.Bo o ile robienie 90% było w miarę tak zrobienie ister egów to była masakra.Jako że nikt już nie grał robiłem je solo.Zastanawiająć sie skąd ludzie wpadli na pomysł jak je zrobić.Jak zrobili je bez podpowiedzi twórców to szacun dla nich.Ten na statku z maszyną do granatów,laserowym labirtyntem,zbieranie części teleportu i kopaniem w piasku......Ten z ostatniego dlc też był hardkorowy.Takich wiązanek przy tym skakaniu to nie poleciało nawet prze meat boyu.Tych wypocin i tak nikt nie zrozumie Na forumku tego hita skończył tylko Wojtek:P

Szacun nie mogę ci dać rep up to przynajmniej napiszę.
Stary 11-07-2017, 20:34   #8344
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5968

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
No i jest i on.
CoD:advance warfare 2000/2000
O samej grze trudno coś napisać.Podstawkę skończyłem zaraz po premierze.Jako że sezonowy był w promocji więc wypadało skończyć co się zaczęłocod jaki jest każdy widzi.Jako wieloletni fan kpt Price'a muszę stwierdzić że jest jeden z gorszych cod'ów w jakie dane mi było grać.Chyba jedyną radochę miałem z trybu zombie.Bo o ile robienie 90% było w miarę tak zrobienie ister egów to była masakra.Jako że nikt już nie grał robiłem je solo.Zastanawiająć sie skąd ludzie wpadli na pomysł jak je zrobić.Jak zrobili je bez podpowiedzi twórców to szacun dla nich.Ten na statku z maszyną do granatów,laserowym labirtyntem,zbieranie części teleportu i kopaniem w piasku......Ten z ostatniego dlc też był hardkorowy.Takich wiązanek przy tym skakaniu to nie poleciało nawet prze meat boyu.Tych wypocin i tak nikt nie zrozumie Na forumku tego hita skończył tylko Wojtek:P
mimo,iż nie rozumiem tego całego durnego strzelania to calak jak to calak- pogratulować i dam z łaski swej plusika
Stary 15-07-2017, 00:02   #8345
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10594

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Metro 2033 Redux 1000/1000 - Zapowiedź Exodus zrobiła na mnie wrażenie, więc postanowiłem skończyć poprzednie części. Przyjemnie mi się grało, fajny, nie za ciężki klimat, dobra historia, długość gry w sam raz, krótko mówiąc - solidny tytuł. Polecam.

Pytanie do osób, które grały w obydwie części - która lepsza?
Stary 15-07-2017, 00:09   #8346
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10974

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Last Light zdecydowanie lepsze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 15-07-2017, 01:26   #8347
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 5024

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Troll Celebryta Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 19

zjjjebane jest te metro, taki cod w 30 klatkach
Stary 15-07-2017, 07:01   #8348
Balisard
Stały bywalec
Balisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłośćBalisard Przed nim wspaniała przyszłość

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 1924

Sam nie dawno skończyłem, obie są świetne, ale dzięki dodatkom last light lepsze i dłużej się gra, na poprzednią generację calaki były o wiele trudniejsze.

btw. metro redux ma 60 fps
Stary 20-07-2017, 21:09   #8349
Assassin
No-life
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 10594

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Titanfall 2 1000/1000 - Czytając opinie spodziewałem się lepszej kampanii. Była w porządku, ale nie zrobiła na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, codowe są lepsze (pozdro Wojtek). Czas na torze przeszkód też nie był jakiś wyśrubowany, godzinę mi zajęło wykręcenie 33:50, nie trzeba jakoś niesamowicie perfekcyjnie go przebiec, popełniłem kilka błędów, ale i tak się wyrobiłem. Triale w Mirror's Edge były trudniejsze. Ludzie, którzy piszą, że zajmuje to wiele, wiele godzin ćwiczeń są jebnięci.
Stary 23-07-2017, 10:12   #8350
YuSuzuki
forever Charlie
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 5968

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Diablo 3 ROs - Rise Of The Necromancer 1215/1215

powiem,że nas mało na True Ach. tylko dwie flagi polskie na ponad 570 calaczków z dlc. (pozdrawiam pana morpha); co do samego dodatku to rzeknę ,że troszkę przesadzili z ceną , 63 zeta za jedną postać aczkolwiek chyba najlepiej się prezentującą z całej drużyny i parę miejscówek , przedmiotów to za mało stanowczo . Osiągnięcia bardzo proste , wystarczy grać i same wpadają, najdłużej bo parę godzin trwa uzyskanie aczka za pokonanie 500 elitarnych, unikatowych przeciwników umiejętnością Necro - Rozkazywaniem Szkieletom - parę godzin i po sprawie, przeciwnicy pojawiają się najczęściej w szczelinkach i poznacie ich po charakterystycznym zabarwieniu (błękitny, złoty kolor). Generalnie mogę dać 7/10 ważne ,że ciągle twórcy pamiętają o graczach...

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 23-07-2017 o 14:41
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2017, 21:43   #8351
High Glos
Stały bywalec
High Glos Grabi sobieHigh Glos Grabi sobie

High Glos's Avatar

Reputacja: -139

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Hall of Fame SuperStar Zapalczywy Hall of Fame Star 

Smile Odp: Mistrzowie "calaków"

Escape Dead Island 1245/1245
High Glos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-08-2017, 13:31   #8352
High Glos
Stały bywalec
High Glos Grabi sobieHigh Glos Grabi sobie

High Glos's Avatar

Reputacja: -139

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Hall of Fame SuperStar Zapalczywy Hall of Fame Star 

Smile Odp: Mistrzowie "calaków"

Borderlands 2 1625/1625

Gra pod każdym względem lepsza od pierwszej części.
Tak powinno robić się sequele.
BORDERLANDS 3 i can not wait !!!
High Glos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania