Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-12-2011, 23:05   #341
Camouflage PL
Początkujący
Camouflage PL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem ?

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
bo sie tak nie mieszcza? lol

tritton ax720
Gdzie w dekoderze?
Camouflage PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2011, 23:15   #342
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

eh jakim dekoderze

sluchawki potrzebuja wyjscia optycznego na kablu component, a nie wloze jednoczesnie componenta i hdmi, albo obraz idzie z componenta, albo z hdmi tyle ze wtedy nie podepne sluchawek.
Stary 27-12-2011, 23:21   #343
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
eh jakim dekoderze

sluchawki potrzebuja wyjscia optycznego na kablu component, a nie wloze jednoczesnie componenta i hdmi, albo obraz idzie z componenta, albo z hdmi tyle ze wtedy nie podepne sluchawek.
To ja juz nie kumam,u mnie w AX PRO podpinam optyka z konsoli do dekodera a hdmi puszczam z konsoli do tv

Oki juz wiem o co chodzi ,nie ma hdmi w dekoderze,zonk! :/

Ostatnio edytowane przez Camouflage PL : 27-12-2011 o 23:28
Stary 28-12-2011, 08:59   #344
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Camo
kbrs ma stary model X360. tam nie było osobnego wyjścia optycznego. można go było jedynie uzyskać podłączając component do konsoli, ale wtedy nie może podpiąć hdmi. swoja drogą - jebnięte rozwiązane.
Stary 29-12-2011, 02:21   #345
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Jak ktos wczesniej pisal, mozna, tylko trzeba zdjac plastik z component, sam mam tak podlaczone. Wkladasz wtedy optic w component a obraz puszczasz przez HDMI, zero problemu
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2011, 19:16   #346
basog
Początkujący
basog Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Poznań
Reputacja: 8

Na dniach dam znać jak się realnie sprawuje zestaw Razer Chimaera 5.1 i czy jest wart swojej ceny, bo większość recenzji na sieci dotyczy albo zestawu stereo, albo wyglądają jak sponsorowane przez producenta, same zachwyty przypominające reklamę z katalogu. Trochę cennej krytyki jest na zagranicznych forach i sklepach (np. Amazon). Dopiero dziś kupiłem, więc za ok. tydzień będę miał w miarę obiektywny pogląd. Audiofilem nie jestem, ale porównywać będę do zestawu Sharkoon X-Tatic 5.1 (którego używałem wcześniej) oraz do głośników Z-5500, chociaż wiadomo, że z głośnikami słuchawki nie mają większych szans.
Jakby były jakieś pytania to śmiało.

Stary 29-12-2011, 22:15   #347
Camouflage PL
Początkujący

Mam pytanie jak ustawic te AX PRO po faceliftingu! pod MW3 bo nigdzie nie moge znaleść żadnego poradnika,jakies cenne wskazówki jak to zrobic?
Stary 01-01-2012, 21:14   #348
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Witam
Zastanawiam się nad wyborem między trittonami AX 720 a AX PRO, miał ktoś z Was możliwość porównać w/w modele, czy w tym przypadku droższe znaczy lepsze.
Jeszcze jedno pytanie czy kupując te słuchawki muszę zainwestować w jakąś przejściówkę/adapter? Czy po przyjściu ze sklepu i odpakowaniu ich mogę śmiało podpiąć je do swojego Elita i cieszyć się dźwiękiem przestrzennym w słuchawkach.
Pzdr @ll
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2012, 21:29   #349
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Adapter w ax720 jest w zestawie, podpinasz je bezposrednio do konsoli.
Stary 01-01-2012, 23:10   #350
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał SierraPL Zobacz post
Witam
Zastanawiam się nad wyborem między trittonami AX 720 a AX PRO, miał ktoś z Was możliwość porównać w/w modele, czy w tym przypadku droższe znaczy lepsze.
Jeszcze jedno pytanie czy kupując te słuchawki muszę zainwestować w jakąś przejściówkę/adapter? Czy po przyjściu ze sklepu i odpakowaniu ich mogę śmiało podpiąć je do swojego Elita i cieszyć się dźwiękiem przestrzennym w słuchawkach.
Pzdr @ll

A ta różnica w cenie to ile?
Na zagranicznych forach większość podobno chwali AX 720 lecz one nie maja wyjścia HDMI więc trzeba kombinować z podlaczeni HDMI i optykiem ,natomiast ja posiadam wersje PRO i tam Jest HDMI
Stary 02-01-2012, 01:27   #351
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

720 mozna od 530zl wychaczyc a pro od 710zl
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2012, 02:38   #352
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał SierraPL Zobacz post
720 mozna od 530zl wychaczyc a pro od 710zl
Jeśli to faktycznie cena 200 to myśle ze nie warto przeplacac bo efekt w praktyce bedzie taki sam jak nie ciut lepszy na plus 720tek tylko musisz sprawdzic czy w tym modelu po faceliftingu jest tez wejście HDMI chodzi mi o 720tke z tym nowym dekoderem
Stary 02-01-2012, 09:03   #353
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał Camouflage PL Zobacz post
A ta różnica w cenie to ile?
Na zagranicznych forach większość podobno chwali AX 720 lecz one nie maja wyjścia HDMI więc trzeba kombinować z podlaczeni HDMI i optykiem ,natomiast ja posiadam wersje PRO i tam Jest HDMI
Cytat:
Napisał Camouflage PL Zobacz post
Jeśli to faktycznie cena 200 to myśle ze nie warto przeplacac bo efekt w praktyce bedzie taki sam jak nie ciut lepszy na plus 720tek tylko musisz sprawdzic czy w tym modelu po faceliftingu jest tez wejście HDMI chodzi mi o 720tke z tym nowym dekoderem
wyjście/wejście HDMI ? w przetworniku dźwięku słuchawek ?
o czym Ty w ogóle piszesz ?
Stary 02-01-2012, 20:00   #354
I Tom3k I
Nowy
I Tom3k I Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

To samo miałem napisać jakie HDMI?

I Skąd te wnioski że 720 są lepsze niby w czym są lepsze ?

Ostatnio edytowane przez I Tom3k I : 02-01-2012 o 20:03
I Tom3k I jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2012, 17:16   #355
Camouflage PL
Początkujący

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
wyjście/wejście HDMI ? w przetworniku dźwięku słuchawek ?
o czym Ty w ogóle piszesz ?
Tak masz racje pomylilem sie nie to napisałem co miałem na myśli ,chodziło mi o to ze jeśli kupimy 720 to optykiem musi iść przez component i jeśli chcemy miec obraz przez HDMI to musimy kombinować

---------- Wiadomość dodana 17:16 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:12 ----------

Cytat:
Napisał I Tom3k I Zobacz post
To samo miałem napisać jakie HDMI?

I Skąd te wnioski że 720 są lepsze niby w czym są lepsze ?
Nie napisałem ze napewno są lepsze tylko ze na zachodnich forach ludzie tak piszą (glosniejsze,mniej awaryjne,bardziej dokładne) ale jak juz pisałem nie mam porównania bo posiadam tylko AX PRO.
Stary 17-01-2012, 23:40   #356
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Hejaho

Czaje sie teraz na Astro A40 i nie wiem czy sa one warte swojej ceny Jak z konkurencja? Sa jakies lepsze sluchawki na rynku, badz w nizszej cenie, ale oferujace taka sama badz porownywalna jakosc dzwieku? Sporo tez myslalem nad Turtle Beach Ear Force Delta, ale z tego co wyczytalem w sieci Astrosy sa jednak lepsze (i tutaj tez nie wiem czy to prawda)...

No i powiedzmy ze bym sie na nie zdecydowal, to jak z dostepnoscia? Trzeba skladac zamowienie bezposrednio u producenta? Bo sprawdzalem na Amazonie i produkt niedostepny, lub w ogole mi ich nie wyszukuje...

Pozdro i licze na odpowiedzi
Stary 18-01-2012, 00:45   #357
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

daniob ja ci powiem tak, jesli nie masz zamiaru grac profesjonalnie, mam na mysli turnieje i takie tam (glownie FPS) to szkoda kasy na Astro, tak samo jak na AX Pro. Jesli chcesz sobie komfortowo pograc w domowym zaciszu tak dla funu i dla siebie to bierz Trittony AX720.

Nie wiem jak jest z dostepnoscia na polskim rynku ale biorac Trittony masz dobre sluchawki do grania, swietny dzwiek i naprawde bardzo dobry mikrofon za calkiem rozsadna cene.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 18-01-2012 o 00:47
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2012, 19:32   #358
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

Ok, to w najblizszym czasie zamawiam AX720 Jak z jakoscia wykonania? Duzo kabli? Trudno to wszystko popodlaczac?
Stary 19-01-2012, 09:29   #359
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

podłączenie jest proste, pod warunkiem że masz slima. słuchawki do konwertera, konwerter do konsoli i do prądu. kabel jest jeden na każde połączenie. jak chcesz dodatkowo korzystać z mikrofonu, to się robią dwa kable przy Tobie, bo konieczne jest podłączenie słuchawek do kontrolera, jak przy klasycznym hs.

ze swojej strony polecam te słuchawki. nie dość że jakość dźwięku jest naprawdę wysoka. uczucie przestrzenności znacznie ułatwia granie, bo wiesz gdzie licho na Ciebie dybie. do tego design i wykorzystane materiały są imho wysokiej jakości. choć spotkałem się z komentarzami, że materiał, którym są wyścielone głośniki, może powodować alergię. ja na szczęście nie mam z tym problemu.
Stary 19-01-2012, 16:26   #360
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Tritton dba o jakość swoich gadżetów jak i Razer na PC-ie. Mam AX 120 od tygodnia i je sobie chwalę, nawet w najniżsyzm modelu jakość wykonania jest świetna, jak AX 720/Black Ops/Gears 3 Theme z powrotem na zavvi będa po 70 funciaków zamiast obecnych 100 to sobie je wymienię .

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
słuchawki, tritton, turtle beach

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania