Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-03-2012, 05:18   #781
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Telefony komórkowe

Mam możliwość kupna bardzo tanio iPhone 4 z uszkodzoną tylnią klapką. iPhone jest z UK. Na co muszę zwrócić szczególną uwagę sprawdzając osobiście telefon czy np. nie jest kradziony, czy simlock nie jest jakoś badziewnie ściągnięty, że po aktualizacji softu wróci z powrotem blokada itd. ?
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2012, 09:59   #782
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

przede wszystkim to jaka do uja tylnia klapka ?? zaden iP nie posiada klapek wyjmowanych baterji, dual-sim

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2012, 10:16   #783
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Mam możliwość kupna bardzo tanio iPhone 4 z uszkodzoną tylnią klapką. iPhone jest z UK. Na co muszę zwrócić szczególną uwagę sprawdzając osobiście telefon czy np. nie jest kradziony, czy simlock nie jest jakoś badziewnie ściągnięty, że po aktualizacji softu wróci z powrotem blokada itd. ?
Simlock może być ściągnięty hardware`owo, albo software`owo przez jailbreaka. Jak jest jailbreak i zainstalujesz oficjalny soft to simlock zejdzie. Na stałe możesz zdjąć u operatora, albo w Twoim przypadku np. na simlock.pl. Korzystałem z ich usług i wszystko wporzo. Bez żadnego wysyłania, wszystko się dzieje zdalnie w 2 dni. Nie wiem, czy po formacie telefonu działa funkcja find my iphone, ale jeśli nie to spisz numer IMEI i na policji powinni sprawdzić, czy telefon nie jest kradziony. Najlepiej jest spisać umowę sprzedaży i być czystym, no ale wiadomo że pewnie tego nie zrobisz.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-03-2012, 13:56   #784
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

@ sobol

Może chodzi o tylną obudowę :P Niewiem ile wymiana "lustra" bedzie kosztować ale tanio z pewnością nie.
Stary 02-03-2012, 14:01   #785
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

za wymianę wyświetlacza dałem 150zł + robocizna
Stary 03-03-2012, 02:09   #786
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
przede wszystkim to jaka do uja tylnia klapka ?? zaden iP nie posiada klapek wyjmowanych baterji, dual-sim
Chodzi o tył iPhone. Jest małe pęknięcie coś w tym stylu lecz zdecydowanie mniejsze:

Jednak i tak czy kupił bym nówkę czy pęknięty włożę go w hard case od gelaskins. Dzięki za odpowiedzi, przed kupnem wszystko posprawdzam.
Stary 09-03-2012, 17:49   #787
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Miałem dziś okazję zobaczyć tego iPhone i odnoszę wrażenie, że to podróbka. Wizualnie jest praktycznie wszystko identyczne. Jedynie co mnie dziwi to, to, że wejście jest na kartę zwykłą SIM, a nie micro (chyba, że po prostu jest jakiś zamiennik, dzięki któremu nie trzeba ciąć karty). Druga sprawa to flash. Jest tylko żółta kropka i nie ma metalowej obwódki. Aż mi się nie chce wierzyć, że Chińczycy potrafią tak dokładnie telefon podrobić.
Stary 09-03-2012, 21:46   #788
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

mało jeszcze widziałeś to podróbka, nie ma zamiennika karty sim zdejmowanych paneli itd.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 09-03-2012 o 21:50
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2012, 22:58   #789
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Jak napisałeś, że masz okazję kupić tego iPhone bardzo tanio to wiadomo było, że wałek. Nie potrafiłbym kupić tanio coś od Apple. Czułbym się brudny wśród innych posiadaczy.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-03-2012, 13:39   #790
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
mało jeszcze widziałeś to podróbka, nie ma zamiennika karty sim zdejmowanych paneli itd.
Tyłu nie był możliwy do otwarcia normalnie. Trzeba było odkręcić śrubki od spodu tak samo jak w oryginalne. Nazwałem to klapką bo jednak po odkręceniu śrubek jest to klapka. Zresztą na myapple czy tutaj też tak to nazywają. Właśnie w wyglądzie różnił się tylko i wyłącznie tym, że wchodziła cała karta sim.

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Jak napisałeś, że masz okazję kupić tego iPhone bardzo tanio to wiadomo było, że wałek. Nie potrafiłbym kupić tanio coś od Apple. Czułbym się brudny wśród innych posiadaczy.
Sytuacja wyglądała tak, że kumpel, którym mało się zna na cenach, telefonach itd. kupił go bardzo tanio w Anglii (lecz jak na podróbę bardzo drogo) i chciał mi sprzedać bo woli Galaxy S. Sam nie wiedział, że to podróba bo jest praktycznie identyczny, a on go używał tylko do sms-ów i dzwonienia. Dopiero ja go uświadomiłem, że jest z nim coś nie tak. Fajnie, że miałem okazję zobaczyć tak dobrze zrobioną podróbę bo dzięki temu nie mam ochoty już oszczędzać na telefonie dla siebie. Wole poczekać jeszcze miesiąc i kupię nową 4 lub 4S.
Stary 11-03-2012, 17:22   #791
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Witam. Jako, że skończyła mi się umowa, to zamierzam sobie wziąć nowy telefon. Myślę o smartfonie, coś na Androidzie (HTC, bądź samsung). Chodzi mi o coś ze średniej półki, żebym tel. kupił prawie za bezcen (do 200zł), a abonament nie przekraczał 80zł. Wiem, że nie znacie się na ofertach operatorów, ale sam wywnioskowałem, że to jest właśnie ta średnia półka jeśli chodzi o smartfony. Doradźcie mi jakieś modele i podajcie ich zalety, wady. Warto w ogóle kupować smartfona za taką kasę? Chodzi mi o oglądanie filmów, wygodne korzystanie z neta i jakieś gierki od czasu do czasu. Z góry dzięki za pomoc.
Stary 11-03-2012, 17:33   #792
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

http://apps.t-mobile.pl/productApp-w...&type=postpaid

ziomek ma takie cos, tanio to stoi i jest calkiem niezle, chociaz jest problem z wifi nie zawsze to chce dzialac tak jak powinno, nie wiem czy to tylko dany model czy wina androida/serii telefonow.

http://oferty.orange.pl/oferty_b2c/T...FcjO3wod7jykbQ

ta nowa nokia lumia na win 8 jest tez calkiem niezla, bawilem sie nia w sklepie i sam system jest super, wszystko chodzilo plynnie, jest bardziej czytelny niz android, nie wiem jedynie jak z aplikacjami, obstawiam ze jest ich mniej niz w appstorze/google storze

przy okazji sprawdzilem sobie cene iphona 4s w t-mobile, zabawne ze jest drozej niz jakiejs miesiac-dwa temu jak sprawdzalem ostatni raz. przy abo 99zl - ponad 1700zl haha posralo ich do reszty. w najnizszym abonamencie telefon kosztuje tyle ile na allegro, mowie oczywiscie o modelu 16gb. no to sa jakiejs zarty

Ostatnio edytowane przez kbrs : 11-03-2012 o 17:37
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-03-2012, 22:35   #793
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Podobną xperię ma mój braciak, to dopytam się jak mu się podoba. Ta Lumia serio taka fajna? Win 8 jak się ogólnie sprawuje, bo słyszałem, że tylko iOS i Android się liczą. A jakiś HTC? W zasadzie to teraz korzystam z E63 i jak zobaczyłem E6, to od razu mi się spodobała. Domyślam się, że nie ma tych wszystkich bajerów co reszta, ale jest dla mnie bardzo funkcjonalna. QWERTY bardzo przypadło mi do gustu. Dodam, że będę przedłużał umowę w Play, więc gdybyście mogli brać też pod uwagę czy dany tel jest w ich ofercie.
Stary 12-03-2012, 02:12   #794
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ta nowa nokia lumia na win 8 jest tez calkiem niezla, bawilem sie nia w sklepie i sam system jest super, wszystko chodzilo plynnie, jest bardziej czytelny niz android, nie wiem jedynie jak z aplikacjami, obstawiam ze jest ich mniej niz w appstorze/google storze
Należy się małe sprostowanie Lumia 800 chodzi na WP 7,5, jak i inne telefony działejące na tym systemie. WP 8 ma dopiero wejść wraz z pojawieniem się wersji na komputery stacjonarne, ma być pełna synchronizacja powiązana z kontem Windows Live ID, jak to wyjdzie zobaczymy. Apek w markecie jest faktycznie mniej niz na andku czy iOS, ale te ważniejsze już są i cały czas pojawiają się nowe, należy też pamiętać iż jest to młody system i dopiero się rozwija.
Ogólnie jestem zadowolony z przesiadki z SGS2 na L800, nie żałuję.
Stary 14-03-2012, 19:15   #795
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dwa pytanka komar, ile trzyma bateria w lumii? standardowo jak smartfonach czyli gora dwa dni czy moze mniej lub wiecej? i czy w sklepie z aplikacjami jest hipstamatic lub cos w tym stylu?
Stary 15-03-2012, 03:04   #796
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Mnie bateria trzyma max 1,5 dnia, przy cały czas włączonym pakiecie danych, w domu jadę na wifi, automatycznych synchronizacjach, lokalizacjach itp. Na SGS2 również osiagalem podobny wynik, wiec nie narzekam.
Nie znalazłem w markecie apki o takiej nazwie, nie wiem też do czego ona służy wiec nie wymienię zamienników.

Sent from my Lumia 800 using Board Express
Stary 15-03-2012, 13:27   #797
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

zaraz po tym jak napisalem tamtego posta przeczytalem test lumii na gsmonline.pl ktory mnie dosc niezle zniechecil do nokii. hipstamatic to appka do robienia zdjec i ich edytowania, wiesz tysiac filtrow glownie retro itd. itp. na appstorze jest troche tego wiec myslalem ze na windowsie tez cos musi byc.
Stary 24-03-2012, 00:48   #798
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Jak w sumie wygląda sprawa bezpieczeństwa na Windows Phone? Kupiłem dzisiaj Lumię 710, mam na tym zalogowany główny profil, podpiętą kartę. Można się jakoś ustrzec przed kłopotami w przypadku stracenia telefonu? Tzn. wiadomo, jakby co to biegiem zmieniać hasło, ale nie zawsze jest taka możliwość. Bo to nie xbox, który sobie w domu siedzi bezpiecznie.
Stary 24-03-2012, 04:58   #799
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Na stronce Windows Live jest opcja resetowania/wyłączania/lokalizowania telefonu a nawet włączenia dzwonka. Inna sprawa jak to dziala w praktyce

Sent from my Lumia 800 using Board Express
Stary 26-03-2012, 09:59   #800
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Przy zakupach w AppStore i iTunes trza podać każdorazowo hasło do konta Apple. Strasznie mnie to drażniło na początku ale widzę, że ma to sens Pewnie i na WP da się taką blokadę ustawić.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania