Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-03-2012, 13:24   #1
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Internet mobilny i laptop do 2500 zł

Poważnie nie wiem, gdzie ten temat wrzucić, w razie, gdybym źle wybrał proszę o przeniesienie.

Czy ktoś z Was używa mobilnego internetu i może polecić jakąś ofertę (Plus / T-Mobile / Play / Orange / cokolwiek)? Chodzi mi o full wypasioną opcję, gdzie mogę od razu netbooka / laptopa dostać w abonamencie, w ostateczności tablet.

Ewentualnie czy ktoś może polecić na szybko jakiegoś laptopa / netbooka do 2,500zł, żeby spokojnie na nim Diablo III odpalić, przed wyjazdem do Austrii chciałem się zaopatrzyć, żeby tam z nudów nie umrzeć ; )

Ostatnio edytowane przez Butch : 24-03-2012 o 13:39
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2012, 14:16   #2
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Internet mobilny

nie bierz zadnych laptow i inny gownien dolaczanych do pakietow przewaznie jest to mega dziadowski sprzet ktory po przeliczeniu wyjdzie cie 3 razy drozej niz w sklepie ( swoja opinie pisze po przeanalizowaniu oferty tp z przed ponad pol roku ), lepiej weź kup sobie normalny internet bezprzewodowy i laptop/tablet jaki chcesz polecam ci galaxy tab , kupilem go dziewczynie i jest mega zadowolona mniejsze niz laptop a do spr maili i neta w sam raz kiedy pocwiczy sie sztuke pisania mozna calkiem wygodnie z niego korzystac

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2012, 15:43   #3
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

A w Austrii twój interrnet z abonamentu,może być bezużyteczny. Nie wiem na jakich zasadach to działa. Więc po co płacić abonament jak można ratę i mieć o wiele lepszy sprzęt.
Stary 24-03-2012, 16:20   #4
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Nie wiem dokładnie jakie Diablo będzie miało wymagania, ale na laptopie za 2,5k to sobie zbytnio nie pograsz, chyba, że na minimalnych, ale co to za gra.
Stary 24-03-2012, 16:30   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

bzdura, znajomi maja roczne laptopy za ok 2,5 kafla i normalnie gry im smigaja, dead space 2 czy bulletstorm na maxie, skyrim na nisko-srednich, wiedzmin2 tak samo. diablo 3 nie ma przeciez jakichs kosmicznych wymagan.
Stary 24-03-2012, 17:03   #6
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

laptop do gier nie jest dobrym pomyslem po roku wiekszosc gier pojdzie na low detalach albo wymuszonym srednim , jeden glupi wyjazd a ty tyle kombinacji wyprawiasz ?

Stary 24-03-2012, 17:40   #7
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Od grania mam w głównej mierze XBoxa, przecież nie będę go ze sobą woził + TV do tego, dlatego potrzebuję laptopa - żeby zabić czas na przenośnym sprzęcie. A będę wysyłany na delegacje trwającą trzy tygodnie - bez neta się obejdzie, ale pograłby coś w wolnej chwili.

To samo ze stacjonarnym PC - spoko, mogę go mieć za 4-5k, nie ma problemu, ale też go ze sobą nie przewiozę.

Diablo III napisałem dla przykładu, poza tym i tak potrzebuję nowego laptopa, więc właśnie na tym mi zależy, żeby odpalić jakieś nowsze gierki + nowe Diablo na nim, żeby miał wlot HDMI i w zasadzie reszta to mnie tam wsio jedno ; )

No i tak, jak Kubers pisze - bez kitu, procki i3 czy i5 spokojnie pociągną nowe dzieło Blizzarda, a ja wcale na ultra high nie muszę grać.

Z tym internetem mobilnym to była moja pierwsza myśl tak na dobrą sprawę, ale też doszedłem do wniosku, że lepiej coś na raty/za gotówkę skrobnąć. Poza tym w cenie 2,5k znalazłem dobrego potworka:

http://allegro.pl/hp-pavilion-dv6-i7...198665806.html

I w coś w ten deseń pocisnę - nie powiesz mi, że nie odpalę na tym Diablo III na wysokich wymaganiach ; )

Chyba, że ktoś ma inny pomysł to z chęcią wysłucham.
Stary 24-03-2012, 18:15   #8
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

szczerze mowiac na 3 tygodnie nie zawracalbym sobie glowy w kupowanie laptopow i internetow , zwlaszcza ze zawsze wieczorem wyskoczy sie gdzies z ludzi z ktorymi sie pojechalo albo pracownikami z danej fili , zawsze mozna wziasc tableta albo zwyklego lapka i obejrzec jakis film .

Stary 24-03-2012, 18:21   #9
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Nie pakuj się w HP z serii Pavilion, tak samo jak w ten tanie plastikowe Sony Vaio. Poczytasz sobie opinie o nich w internecie to od razu zrezygnujesz. Ostatnio sam szukałem laptopa dla mojej kobiety i przeczytałem mnóstwo opinii, doradzałem się kolegów informatyków i większość poleca najnowsze laptopy firmy Dell. Na początku byłem sceptycznie do tego nastawiony bo jakoś marka do mnie nie przemawiała, ale kupiliśmy go. Komputer ma już prawie rok i sprawuje się do tej pory wyśmienicie. Ostatnio nawet zainstalowałem sobie na nim BF3 i poszedł na średnich detalach. Tak, więc jak najbardziej polecam Della. Wykonanie i stosunek możliwości do ceny moim zdaniem jest bezkonkurencyjny wśród laptopów. Sam mam od 3 lat Sony Vaio bo był najbardziej zbliżony wyglądem do Maca na czym mi zależało i niestety zadowolony nie jestem. Wszystko plastikowe, zaczyna pękać, a dałem za niego 4,500 k. Już po 2 miesiącach był w serwisie. Dell moim zdaniem jest zdecydowanie lepiej wykonany.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 24-03-2012 o 18:37
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2012, 19:16   #10
Q-Jot
Guest

Reputacja:
Domyślnie Odp: Internet mobilny i laptop do 2500 zł

Dałeś 4,500 PLN (słownie: cztery i pół tysiąca!!) za laptopa na Windowsie? To ja głupi kupiłem Toshibę za 3,5 tys. brutto i po tygodniu żałowałem. Nigdy więcej.

Butch- odradzam Toshibę. Przynajmniej te błyszczące bo to gówno. Ramka od ekranu pękła, kratka wentylatora popękana od gorąca, na baterii nie trzymał już pół roku po kupnie, touchpad się ściera, klawisze świrują, szczególnie te dotykowe, które wyciszają mi dźwięk, nawet jak kurz na nich jest, był w serwisie bo się przegrzewał i brudzi się dziadostwo. Za 2,5 tysia to akurat kupisz iPad 2 16GB WiFi + Netbook co jest zajebistym combo. Netbooki Samsunga są ok.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2012, 19:44   #11
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja mam blyszczaca toshibe od 3 lat, nic mi sie nie sciera, nic nie peka, jedynie bateria jest syfna ale to raczej z mojej winy bo nontoper go trzymalem na ladowaniu. tak to nie moge mu nic zarzucic, jak sie przegrzewal to wystarczylo przeczywiscic sprezonym powietrzem i jest ok. jakbym ja dokladnie przeczyscil z zewnatrz to pewnie jak nowka by wygladala. tak samo siostra ma vaio z tej nizszej polki cenowej (2,4k chyba kosztowal) 17 cali, ma go kilka miesiecy i poki co zero problemow, tez wyglada jak nowka. nie wiem co wy cudujecie z tymi laptopami ze pekaja i sie tak szybko niszcza.

to pewnie od modelu zalezy, zas kumpel mial della za cos ponad 6k i dysk sie w nim bardzo szybko zjebal, potem cos jeszcze i w koncu go sprzedal jako uszkodzonego i kupil samsunga za ok 2,5k i smiga, slyszalem ze potrafi sie przegrzac jak cisnie w LoL'a ale to chyba tyle.
Stary 24-03-2012, 19:51   #12
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał hub3k pl Zobacz post
szczerze mowiac na 3 tygodnie nie zawracalbym sobie glowy w kupowanie laptopow i internetow , zwlaszcza ze zawsze wieczorem wyskoczy sie gdzies z ludzi z ktorymi sie pojechalo albo pracownikami z danej fili , zawsze mozna wziasc tableta albo zwyklego lapka i obejrzec jakis film .
Jezu, człowieku - mam od 6 lat Acera i działa - jest w takim stanie, że aż zrobię fotkę i wrzucę tutaj, żebyś zobaczył na czym działam - jak piszę cokolwiek to przy co drugim uderzeniu klawisza ekran się robi cały czarny na ułamek sekundy, ekran musi być oparty o biurko, bo inaczej leci w dół, łączy go z resztą bebechów tylko jedna tasiemka, jedyne, co na nim można odpalić to Simsy 2, ale działają jak łojezusmaria. Tak czy siak muszę mieć nowy sprzęt, poznawać ludzi nie mam zamiaru, bo jestem aspołeczny i wolę cisnąć w Diablo i zwiedzać sobie Wiedeń, do tego najwyższa pora na zmianę sprzętu na coś nowszego.

Jasio + Q-Jot - thx za rady, na pewno się przydadzą, tylko ilu userów danego sprzętu, tyle opinii - mój dobry znajomy też kupił kiedyś jakiegoś lapka i zaraz musiał na dwa miechy go wysłać do serwisu. Do Czech, bo w PL nie było takowego. No ale tak czy siak po dziesiątym będę się musiał za jakimś pierdzielnikiem rozejrzeć. Ogólnie to wolałbym kupić jakiegoś PCta i ewentualnie w podróże tablet / netbook, ale w tym momencie opór nie mam kasy i na to, i na to, a jak przez tydzień łączność ze światem miałem poprzez Samsunga Galaxy Ace to wysiadam, na tym małym ekraniku zjadło mi oczy praktycznie, dlatego potrzebuję pieprzonego laptopa, a jak już go kupię to chcę na nim móc odpalić wspominane przeze mnie X razy Diablo III, może King's Bounty, bo to zajebista gierka i tyle, reszta mnie nie obchodzi, bo od tego mam XBoxa i później next-gena w planach, yoyo.

A i dziękuję jakiejś dobrej duszy, która mi nazwę topicu zmieniła, sam chciałem to zrobić, koffam <3
Stary 26-03-2012, 12:08   #13
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Pjer***enie... wszystko zależy od Serii/ przedziału cenowego danej marki. Do 2,5k najlepiej kupić Acera bądź Asusa - w tym przedziale cenowym nic lepszego nie znajdziesz.

Jasio - ja mam Vaio ponad 3 lata - też zapłaciłem 4,5k tyle że obudowę mam magnezową (VGN-FW41E). Lapek od początku jeździ ze mną po całej polsce i nie tylko. Spadł na ziemię kilkanaście razy i poza kilkoma otarciami na obudowie (wada fabryczna, lakier sam z niego schodzi w newralgicznych miejscach na krawędziach obudowy przy kawierce) wygląda jak nowy. Kroolik go widział jakiś czas temu to potwierdzi.

Ale nie o tym chciałem - Butch. Zdajesz sobie sprawę z kosztów transmisji danych w roamingu??? Nie wiem czy modemy dołączane do umowy u naszych operatorów nie mają Simlocka - wtedy mógłbyś sobie ewentualnie prepaida jakiegoś kupić ostrisz...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2012, 12:25   #14
Q-Jot
Guest

Reputacja:

magnezową obudowę masz, o ja pierdziu
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2012, 15:00   #15
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Zdupiej

Spoiler:
(...)Niebagatelnym atutem tego laptopa jest obudowa z magnezu, który można zlokalizować bez pudła szczególnie od spodu, a to ze względu na niepowtarzalne uczucie towarzyszące jego obmacywaniu. Ten materiał konstrukcyjny nie tylko jednak robi miłe wrażenie w dotyku, ale ma też inne ważkie zalety.

Przede wszystkim więc obudowa jest bez reszty sztywna i niepodatna na odkształcenia, oszczędność na wadze przenosi się na zwiększoną poręczność przenośnego komputera, zaś fakt, że okazuje się ona znakomitym jego przewodnikiem skutkuje równomiernym rozkładaniem się wydatkowanego przez komponenty ciepła po całej powierzchni i sprawnym odprowadzaniem go do otoczenia. W ten sposób skutecznie zapobieżono powstawaniu niepożądanych "gorących punktów".(...)

Opis dotyczy innego modelu Vaio ale chodzi o sam fakt materiału wykorzystanego do produkcji obudowy
źródło: http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...1B.2373.0.html

Stary 26-03-2012, 15:34   #16
Q-Jot
Guest

Reputacja:

a jak mam metalowy długopis Parkera to mi przyciągnie ta Twoja obudowa z magnezu?
Spoiler:
obudowa z magnezu ...

Z MAGNEZU KU.RWA OBUDOWA!!
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2012, 15:38   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ta obudowa z magnezu to coś jak kino domowe 1000W za 1000zł? W takim razie może mamy nowy mem forumowy.
Stary 26-03-2012, 16:16   #18
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Qjot magnes k***wa, chodzi Ci o magnes...

Stary 26-03-2012, 17:54   #19
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Ale nie o tym chciałem - Butch. Zdajesz sobie sprawę z kosztów transmisji danych w roamingu??? Nie wiem czy modemy dołączane do umowy u naszych operatorów nie mają Simlocka - wtedy mógłbyś sobie ewentualnie prepaida jakiegoś kupić ostrisz...
Zdaję sobie sprawę, już raz płaciłem 1000zł za jeden miesiąc za granicą jak byłem, ale w Austrii nie będę potrzebował neta, tylko kompa, poza tym jadę do siedziby Siemensa, więc sądzę, że jakieś WiFi tam będą mieli ; )
Stary 26-03-2012, 19:01   #20
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Qjot magnes k***wa, chodzi Ci o magnes...
Łeee jak magnez to sorry, ale no bonus, przecież to się w wodzie rozpuszcza jak plecy bolą, albo się za dużo kawy wypije, pic na wode jakiś a nie magnezowa obudowa

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania