Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-04-2012, 12:14   #2341
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

Chrono - nie nie chodzę jeszcze na solarium Jak już będę miał body fat 8% to sie zastanowię... NOT

Loki - Ten Isolat dostałem przypadkowo bo zamawiałem Ostrovit, a dostałem z Olimpu. To dopiero moja druga odżywka białkowa, więc porównanie mam tylko z Ostrovitem. Ten rozpuszczał się tak że za każdym razem kluchy zostawały, więc jestem pod dużym wrażeniem Olimpu.

BCAA - wziąłem po raz drugi Xplode bo byłem z niego zadowolony, chociaż poprzedni smak (pomarańczowy) wchodził mi lepiej niż ten ananasowy... Biorę tylko przed treningiem - więcej niż pisze na opakowaniu, tak aby czystego BCAA przypadło 1g na 10kg wagi.

Po treningu pije białko, a ono też ma sporo BCAA (mniej więcej 5-6g na porcję) no i wrzucam HMB, które podobno też działa antykatabolicznie.

Regeneracja po całym zestawie jest naprawdę fajna. Jeśli chodzi o spalanie polecam tą mocną L-Karnitynę. W połączeniu z neoprenowym pasem w czasie cardio naprawdę mocno pali.

HMB dorzuciłem eksperymentalnie, bo sporo można się naczytać w sieci, że to placebo jest.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2012, 12:29   #2342
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Białko ostrovii jest średnie jeśli chodzi o rozpuszczalność i smakuje jak tynk z odrobiną snieżki Ale jest niezastąpione jeśli chodzi o wypieki dietetyczne np ciastka z bakaliami czy bananowce; do deserów z owocami pasuje jak ulał jeśli przepuścisz wszystko przez blender.
oprócz tego najważniejsza rzecz - cena (jest prawie jak za darmo)
olimp jest sehr gut jak potrzebujesz na szybko coś strzelić a nie chcesz grudek pić, polecam pistację.
Stary 02-04-2012, 12:34   #2343
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

bez grudek to jest WPC - nic nie zostaje, izolaty maja tak samo jak BCAA Xplode.
Jakie dawki bierzesz tej l-karnityny ??
HMB to nie jest placebo ale dział tylko na początku jak zaczynasz treningi a później organizm się przyzwyczaja.
Masz jakąś dietę do tego ??
Stary 02-04-2012, 12:53   #2344
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Chciałem wziąć WPC ale wg ogólnej opnii WPI jest lepsze (przynajmniej jeśli chodzi o redukcję)...

L-Karnityny biorę jednego kapsa przed i jednego po treningu. Tu masz skład

Dietę trzymam już ósmy miesiąc, co dwa-trzy miesiące, lekko ją modyfikując.
Pierwsze 3-4 miesiące całkowicie obciąłem węgle i tłuszcze, utrzymując ujemny bilans energetyczny...

W tej chwili węgle ograniczam do posiłków okołotreningowych (kasza, brązowy ryż, płatki owsiane), napój izotoniczny do cardio. Dużo warzyw do posiłków ot.

Tłuszcze tylko zdrowe - łosoś, oliwa z oliwek ev, orzechy.

No i białko, dużo białka. Rano jajecznica z białek lub twaróg z miodem. Później jogurt z muesli, póżniej serek wiejski, przed treningiem pierś z kurczaka + ryż + warzywa, po treningu koktajl z bananów, białek, miodu i mleka. Na noc twraróg z oliwą z oliwek.

Do tego suplementy i dużo dużo wody. W weekend w jeden dzień robię dyspenzę od supli i diety i machnę cztwropak lub whiskey plus śmieciowe jedzenie

Stary 02-04-2012, 18:00   #2345
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

ciekawe czy będzie taki jak Fajter, budził postrach na osiedlach.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2012, 19:38   #2346
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Bicka i klate rozbuduje, ale ryło ma jak po liposukcji i tym szacunku nie wzbudzi
Stary 02-04-2012, 19:45   #2347
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Bicka i klate rozbuduje, ale ryło ma jak po liposukcji i tym szacunku nie wzbudzi
Hehe. Komar wszedl i podsumowal rozmowe secik sweet focie mi wczoraj wrzucil. Moze pokazac?

Zeby nie bylo ot.
Oto moje zapasy:
Plus
Załączone Grafiki
File Type: jpg ImageUploadedByTapatalk1333384885.299384.jpg (24.9 KB, 27 wyświetleń)
File Type: jpg ImageUploadedByTapatalk1333384968.097921.jpg (20.5 KB, 16 wyświetleń)
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2012, 20:02   #2348
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Jak tu sami bodybuilderzy to tak z ciekawości spytam - jaki spalacz polecacie? Bawiłem się już Alri Venom Hyperdrive (przeje*ane, efydryna to jest jednak zło), HMB i L-Karnitynami różnymi, teraz tak patrzę lekko w stronę Man Scorch, jakieś opinie?

Pytam czysto z ciekawości, nie musicie pisać "weź się najpierw za dietę i ćwiczenia, wtedy schudniesz ebuebuebuebue", nie robię z siebie eksperta, ale jakieś tam doświadczenie mam ; )
Stary 02-04-2012, 20:15   #2349
Q-Jot
Guest

Reputacja:

weź się najpierw za dietę i ćwiczenia, wtedy schudniesz ebuebuebuebue
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2012, 20:24   #2350
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
secik sweet focie mi wczoraj wrzucil. Moze pokazac?
Nie wrzuciłbyś, na pewno nie, bo jesteście kumplami i tak sie tylko droczysz z nim przez internet.
Stary 02-04-2012, 20:38   #2351
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
weź się najpierw za dietę i ćwiczenia, wtedy schudniesz ebuebuebuebue
Jeśli sarkazm mógłby zabić to wygrałbyś Igrzyska Śmierci, łohohohoho.

A poważnie - ni to zabawne, ni pomocne, więc po co w ogóle cokolwiek pisać?
Stary 02-04-2012, 20:54   #2352
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
secik sweet focie mi wczoraj wrzucil. Moze pokazac?
Poka, poka Hanysa się nie obawiaj, bo mimo pod pompowanych bicków nadal jest ćwierćstrzałowcem :p
Stary 02-04-2012, 21:57   #2353
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

na zbicie wagi to tylko dieta i ćwiczenia a spalacz bierzesz jak masz już sporo miesni i jakieś 12-14% BFa i chcesz to pokazac w przeciwnym razie spalacz alebo pojedzi ci wątrobę i dostaniesz nadciśnienia a efekty będą krótkotrwałe. Kontrola michy czyni cuda w odpowiednio długim czasie. Osobiscie spalacze jak nie masz małego Bfa to bym sobie darował po prostu wyżucisz kase w bloto i zdrowie sobie zniszczysz.
Dietka zbilansowana albo CKD w ostateczności. Dukana stanowczo odradzam, mimo tego że zbijesz ze 20kg mięśnia to zajedziesz sobie organizm.
Stary 02-04-2012, 22:10   #2354
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Loki - pisałem powyżej, że miałem już styczność z dietetyką, spalaczami i ogólnymi zasadami "z czym to się je". Po raz kolejny napiszę - nie robię z siebie eksperta, wiem co nieco o ketozie, cisnąłem interwały, więc tak, jak napisałem - prawidła typu "zrób dietę i rusz dupę z wyra" znam, pytanie o spalacze czysto retoryczne, w tym momencie zostaje mi "zrzucić" brzuch (a to się równa abstynencji od alkoholu i regularnym posiłkom), już 10kg sadła ostatnio poszło (z prawie stówy do 87kg) ;]

Swoją droga wracając do fat burnerów - to jest ciężkie gówno - pracowałem w Irlandii w restauracji, gdzie miałem za darmo kilotony dobrego żarcia i ważyłem 101 kilo to zrzuciłem dzięki diecie + ćwiczeniom + pracy 27kg - pracowałem w fabryce, rano kapsułka, power wchodził, do południa lekkie śniadanie, po pracy od razu bieganie + ćwiczenia, dopiero później obiad + druga kapsułka. Ogólnie wyniki cudowne, ale problemy ze snem i ogólne pobudzenie momentami dzikie - absolutnie nie wolno wtedy walić wódy ani żadnego alkoholu, bo miazgę bani to powoduje.
Stary 02-04-2012, 22:30   #2355
lokiGEO
Wariat

lokiGEO's Avatar

Lista Osiągnięć

odnośnie spalaczy to poszukaj na sfd tam są testy róznych spalaczy i dla różnych potrzeb, koniu też ma jakiś spalacz ale zciągany z usa bo u nas nie przeszedł jakiś badań

---------- Wiadomość dodana 21:30 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:22 ----------

Ja brałem tylko lajtowe typu thermspeed i thermslim od Olimpa ale sraszne pocenei po nich z zwazywszy na prace nie mogę sie za dużo pocić więc musiałem odstawić. Kumpel bral Animala 2 capsy ale po tygodniu odstawił bo serduchu mu nie wyraabialo i miał problem z zasypianiem - za duzo kofeiny
Stary 02-04-2012, 22:45   #2356
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja miałem Thremo Burner od Multipowera i po kilku dniach przyjmowania oddalem całe opakowanie kumplowi bo za bardzo banię mi to ryło. Na początku fajnego kopa to dawało ale po kilku minutach ćwiczeń serce mi nie wyrabiało i ogólnie czułem się aż za bardzo pobudzony, nawet po skończonym cardio.

Loki piszesz, że Dukan do dupy, a moja dieta w sumie wiele wspólnego ma z Dukanem. Pisałem o niej pokrótce wyżej, zobacz proszę gdzie popełniam błędy

Stary 02-04-2012, 22:50   #2357
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Załóżcie sobie koksiarze osobny temat o tych smakołykach, bo spamujecie strasznie. Siła!
Stary 02-04-2012, 23:36   #2358
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kupiłem sobie konto za 39,99 z Vanquishem, Outlandem, nowym Alankiem i I AM Alive. Cyknąłbym fotkę, ale czego? : o
Stary 02-04-2012, 23:49   #2359
Marlowe
Początkujący
Marlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znają

Marlowe's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 599

Lista Osiągnięć
Bogacz Old School Playaz Wyginam śmiało ciało 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Metro 2033 za 25zł - książka była całkiem, całkiem zobaczymy jaki kod uknuli na jej podstawie.

PSX->N64->DC->PS2->X360->XONE->PS4
Marlowe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2012, 00:09   #2360
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Marlowe Zobacz post
Metro 2033 za 25zł - książka była całkiem, całkiem zobaczymy jaki kod uknuli na jej podstawie.
Haha, gotcha ya!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania