Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-12-2012, 18:02   #2281
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Całkiem ich tam powaliło chyba Medala też nie nominowali?
Nominowali w tej kategorii Epic Mickey 2, Max Payne 3, CoD:BO (Vita), Hitman: A, Ninja Gaiden 3. Żart z ich strony po całości
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-12-2012, 18:58   #2282
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Max Payne 3 też? Trolling niezły
Stary 22-12-2012, 19:18   #2283
Tek7iLa
Nowy
Tek7iLa Wkroczył na dobrą drogę

Tek7iLa's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 14

Ale w tym zestawieniu Max powinien wygrać ;]
Stary 23-12-2012, 12:45   #2284
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

bzdura, max payne 3 to zajebista giera

od wczoraj - asura's wrath - jakie to jest pokrecone i jednoczesnie swietne, dlugo sie wstrzymywalem z ta gra bo myslalem ze to bedzie nudny samograj ale jak bardzo sie mylilem. tzn. jest raczej latwo (na normalu gram) i zgubic sie w grze nie da ale wartwa artystyczna, grafika, muzyka, wszystkie dzwieki, cala ta otoczka polbogow, pomysly to jest pierwsza klasa!
Stary 23-12-2012, 14:59   #2285
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

na 360-ce bad company1, aż wstyd przyznać że dopiero teraz:P, na pc syndicate
evlqpa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-12-2012, 16:36   #2286
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

pogralem troche w splatterhouse'a, fajne ale niedopracowane, a juz sie wkurzylem raz jak na 15 fali na arenie zginalem w glupi sposob, gosc swieci mi na czerwono to ja stoje obok niego i mashuje b zeby zaczela sie egzekucja ale nic sie nie dzieje i te niebieskie stwory mnie zabily : P
w ogole jak dopakujemy postac w singlu, to potem w wyzwaniach tez bedzie silniejsza?
Stary 24-12-2012, 12:41   #2287
ZigHor
Początkujący
ZigHor Grabi sobie

ZigHor's Avatar

Miasto: Rzeszów
Reputacja: -65

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Jakość, nie ilość Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja znowu zacząłem przygodę z Crysis 2, ponieważ nie mogę doczekać się 3. Większość pewnie grała w Crysisa, więc się streszczę. Grafikę zasila CryEngine - jest piękna. Na samym silniku graficznym (Cry Engine SDK) nie jest już tak pięknie. Dobra rozgrywka, świetne animację, modele z czego Crysis słynie. Gra bajeczna, dlatego zdecydowałem się przechodzić na poziome "superżołnierz".

ZigHor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2012, 02:55   #2288
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Dance Central 3. Na hardzie jakby trudniejsza od poprzednich części... albo po prostu za dużo się obżarłam na święta hah :P W każdym razie fanom godna polecenia.
Stary 25-12-2012, 11:12   #2289
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

myśle że granie w Dance Central wyjdzie ci tylko na dobre, tylko nie zawal podłogi jak bedziesz gicać hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 25-12-2012 o 11:20
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2012, 19:14   #2290
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Aż sam nie wierzę ale robię od nowa na game+ Darksiders 2 ta gra to istny samograj
Stary 26-12-2012, 16:36   #2291
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
myśle że granie w Dance Central wyjdzie ci tylko na dobre, tylko nie zawal podłogi jak bedziesz gicać hehehe
Ktoś mi kiedyś powiedział, że widział cię na zjeździe XBFD i jesteś małym chudym chłopaczkiem z dziwnym piszczącym głosem. Czy to prawda?

The Walking Dead ep. 1. Przyjemne i za free. Zachęciło do zakupu reszty epizodów ^^
Stary 26-12-2012, 19:34   #2292
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

powiem tak ze shadows of the damned to naprawde zajebista gra, do momentu uzywania big bonera to bylo ciagle wow, ale wlasnie etapy z bb i pozniejsze sidescrollingowa strzelaninka to juz padaka wcisnieta na sile, zobaczymy co bedzie dalej planuje to skonczyc najpozniej jutro :f
Stary 26-12-2012, 23:57   #2293
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Parę dni temu zacząłem grać w Warhammer 40K Space Marine i po dotarciu do 7go chaptera jestem mile zaskoczony. Nie wiedziałem kompletnie czego się spodziewać a grę kupiłem za 30zł (tak samo Deus Ex) a okazało się, że gra się przyjemnie, na normalu nie ma większego wyzwania póki co ale spodziewam się, że jeszcze nieraz pewnie zginę tym bardziej, że planuje podejście na hardzie. System walki nie jest zbyt rozbudowany ale jest ok. Przyjemnie się sieka Orki
Wczoraj grałem też w The Walking Dead i jest moc. Skończyłem pierwszy epizod na raz i czekam na obniżkę kolejnych części, żeby nabyć całość. Jest moc i na pewno fajnie będzie się przechodziło grę ponownie z innymi wyborami.
Stary 30-12-2012, 22:00   #2294
Wolfman7
Nowy
Wolfman7 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Niedawno zacząłem grać w Rayman Origins. Gra wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Dawno nie grałem w tak piękną platformówkę. Jedyny co mi sprawa problem to sterowanie, ale wynika to pewnie z tego, że jest to moja pierwsza gra na Xa i nie zdążyłem się jeszcze dostatecznie przyzwyczaić do pada. Wciągnąłem się na tyle w achievmenty, że za niedługi czas pewnie zrobię calaka Po za tym, Rayman wymiata w coopie :P
Wolfman7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2012, 22:36   #2295
dydol
Nowy
dydol Komuś podpadł

Reputacja: -3

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Złomiarz Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 12

Far Cry 3 ukończony, obecnie Sleeping dogs gra pozytywnie zaskauje, polecam
dydol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2012, 02:09   #2296
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Nie wiem w co grać, więc *********** we wszystko po trochu . FM4, Wiesiek 2, Mortal Kombat Kollection (szukam do online kogoś nikt w to nie pyka), Crazy Taxi, Walking Dead no i jutro pewnie odpale Hitmana. Co za dużo to nie zdrowo jednak : - /

Ostatnio edytowane przez MANDo : 31-12-2012 o 02:13
Stary 31-12-2012, 02:20   #2297
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

W sumie na MK mogę się umówić kiedyś.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2012, 12:29   #2298
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Ok to wal kiedyś na live. Odpaliłem wczoraj 1943, serwery pełne (grałem późno w nocy/wczesnym rankiem jak kto woli ). Już zapomniałem jakie zyebane sterowanie tam jest, ale fun przedni.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 31-12-2012 o 12:33
Stary 31-12-2012, 15:08   #2299
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

No, w dalszym ciagu ludzie lupia, sam ostatnio znow wlaczylem, a co wiecej nie tylko sami generalowie, chociaz tych duzo.
Co jest nie tak ze sterowaniem? Trzeba sie przyzwyczajac od nowa, ot co, kazdy BF tak ma; po sesjach z BC2 zawsze mam problem w czolgu w 1943.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2012, 15:09   #2300
MANDo
Spambot

MANDo's Avatar

Dokładnie jak napisałeś - "Guzikologia" na padzie . Odstaje od standardów, nawet nie wiesz jak ciężko w to grać po powrocie z BF3.
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania