Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-08-2012, 09:32   #61
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Ban na konsole i konto za konta z allegro czy za coś innego ??

Cytat:
Napisał Ownon Zobacz post
tylko udajesz że nie rozumiesz, chcesz czepnąć się słówka zamiast podejść inteligentnie do wypowiedzi, zabłysnąć ciętą ripostą na forum i wyjść chociaż w necie na szefa wszystkich szefów, czy też naprawdę muszę to wytłumaczyć jak pięciolatkowi...?
Ależ nie obrażaj się od razu, mała dziewczynko, zwyczajnie pozwoliłem sobie zauważyć, iż w Twoim poście jest pewna nieścisłość, po co od razu uskuteczniać jakieś wycieczki osobiste, co? Sam rzucasz górnolotnymi sentencjami z łaciny, a mi zarzucasz czepianie się słówek. Łamanie regulaminu to łamanie regulaminu, tyle z mojej strony.

Ah, a co do reszty Twojej, jakże głębokiej, wypowiedzi i zarzutów odnośnie mistrza-ciętej-riposty-wannabe - pozwól, iż przytoczę tu pewną anegdotę, dowcip, suchar, jakkolwiek:

Cytat:
Wujek Staszek - Mistrz cietej riposty
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! HAHAHA!!! – znów zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
– Spier*alaj.
Tak, tak, dobrze myślisz - powyższa puenta to moja sugestia dla Ciebie, użytkowniku Ownon.

---

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ty tak dla jaj czy tylko głupi?

Wysłano z GT-S5660 z użyciem Tapatalk

Ostatnio edytowane przez Butch : 12-08-2012 o 09:35
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2012, 12:47   #62
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ty tak dla jaj czy tylko głupi?

Wysłano z GT-S5660 z użyciem Tapatalk

troche dla jaj troche glupi bardziej chodzilo mi oto ze zbliza sie nowa generacja konsol (jesien tuz tuz) i prawdopodobnie bardziej sie wzieli za te konta itp

---------- Wiadomość dodana 10:47 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:42 ----------

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post

lepiej sie poczules wklejajac ta fotke ?
czy teraz dobrze jest ci ?
Stary 12-08-2012, 12:53   #63
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Nigdzie nie ma zapowiedzi nowego Xboxa na jesień. Nie wiem gdzie ty to wyczytałeś chyba na CDA albo pudelku
Stary 12-08-2012, 16:07   #64
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
daj spokój szkoda twojego czasu na tych gamoni, tak jak napisałem wcześniej jesteś osobą zieloną w temacie i nikt cie nie moze obwiniać za to że kupieś coś na allegro jedyne co to powinieneś dostać bana na te lewe konta i ewntualnie na konsole aczkolwiek to też idiotyzm bo konsola nie była modowana w żaden sposów, na twoim miejscu bym kupił x360 i odrazu go przerobił zaoszczedzisz kupe siana i odegrasz się na M$ z nawiazką hehehe
Przepraszam ale nie widzę związku. To chłopak stracił konto przez swoją niewiedzę i złodziei z allegro a nie przez Ms-a.

Cytat:
Napisał damiantc Zobacz post
to Ty nie wiedziales ?
wszedzie trabia ze nowy Xbox ma wyjsc na jesieni a ty w takiej niepewnosci zyjesz to raz a dwa nie medrkuj

ps.do wszystkich co kupuja konta punkty podstawa jest by nie przesadzic
Kiedyś bym obstawił wszystkie pieniądze, że najpierw zapowiedzą konsolę na E3 ale po akcjach typu info np GoW J w internecie a nie na targach to juzsam nei jestem pewien takiego gromu z nieba i konsoli np na następne wakacje (chociaż wciąż wierzę w kolejność E3-> jesień '13 nowe konsole Sony i Ms-a)
Stary 25-12-2012, 03:22   #65
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Nie ma żadnych banów od M$ za lewe punkty z allegro. Cwele zwyczajnie sprzedają konta z MSP czy gierkami a później odzyskują te konta i sprzedają naiwnym ponownie i tak w kółko. Co niektórzy g***no by spod siebie zżarli. Taki naród Współczuje koledze, że się dał nabrać.
Stary 25-12-2012, 05:37   #66
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Lepiej późno niż wcale, pani archeolog.
Stary 21-04-2013, 14:23   #67
Dru
Nowy
Dru Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam

Od razu zaznaczam, że jestem nowym użytkownikiem Xboxa i chcę sobie kupić parę gierek. Na allegro znalazłem oferty gdzie można kupić gry, a właściwie dostęp do konta, z którego można pobrać gry.
http://allegro.pl/dragon-age-2-gry-a...168139962.html
http://allegro.pl/gears-of-war-2-gta...191365181.html
http://allegro.pl/1373-borderlands-g...181214953.html

Nie wiem, czy kupowanie licencji i przenoszenie jej na moje kont jest w pełni legalne? Nie kupuje na własność czyjegoś konta, żadnych punktów czy cośtakiego, tylko podobno licencje na grę którą mogę pobrać, a póżniej usuwam to kogoś konto.

Czy mogę dostać za to jakiegoś bana i czy jest to legalne? Czy lepiej dać sobie spokój i kupić normalnie droższą grę w wersji pudełkowej?

Dziękuję za wyjaśnienie
Dru jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2013, 14:25   #68
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Lepiej daj sobie spokój i kup normalną, pudełkową wersję. Te konta to lewizna. Nie warto ryzykować banem na "dzień dobry"
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2013, 14:48   #69
Dru
Nowy

OK ale rozumiem, że używane gry z pudełek to mogę normalnie grać bez obawy o bana ? :P Bo to jednak zawsze wychodzi taniej kupić używaną grę niż nową Chyba, że macie jeszcze jakieś sposoby na kupowanie gier w tanich cenach ? :>
Stary 21-04-2013, 14:56   #70
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Kupuj używane bez obaw.
Popełniłeś jednak błąd w twoim przypadku najlepszym wyjsciem byłoby PS3 i abonament PS+. Pozdrawiam.
Stary 21-04-2013, 15:10   #71
Dru
Nowy

Ciałkiem możliwe że popełniłem błąd, osobiście wolałbym kupić PS3, ale dziewczyna wolała Xboxa z Kinectem :P Teraz nie ma sensu bym kupował drugą konsole tej samej generacji, poczekam na PS4 bo podobno i tak ma mieć możliwość uruchomienia gier z PS2,PS3
Stary 21-04-2013, 15:40   #72
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Nie sluchaj uzytkownika chrono, to znany fanboj Sony i forumowy troll. Zacznij zdobywac achievementy, wycalakuj kilka gier, a wspomnienia o Sony uleca niczym sen.

W konta sie nie baw, uzywki to nie problem, ale zawsze pytaj o season passy i temu podobne sprawy.

PS4 nie bedzie mialo takiej mozliwosci, bedzie mial ja Gaikai, to nie to samo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2013, 15:54   #73
Dru
Nowy

Oki to będę kupował używane gry, bo piraty nie wchodzą grę :P

Nie chcę schodzić z tematu, ale Twoja wypowiedz mnie zaintrygowała - Gaikai to nie będzie przypadkiem usługa PS4, w takim sensie, że grę kupujesz na dysk konsolki (tak jak Xbox Arcade)? Czy to wogle jakieś osobne urządzenie będzie?
Stary 21-04-2013, 16:05   #74
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Gaikai to usługa, konkretniej chyba przemianowana na PlayStation Cloud na PS4. Lvizzzz miał na myśli to, że jako takiej wstecznej kompatybilności nie będzie (sprzętowo). Będą starsze tytuły udostępniać w sposób elektroniczny za kasę.
Stary 21-04-2013, 16:12   #75
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Dru, nie słuchaj użytkownika lvizzz, to znany fanboj M$ i forumowy spamer. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami to PS3 i PS+ było by lepszym posunięciem, masa gier za darmo i wiele z obniżką dla plusowców, a o to chyba Ci chodziło, by było jak najtaniej.
Stary 21-04-2013, 16:21   #76
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Teraz to już za późno
Stary 21-04-2013, 16:38   #77
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Zacznij zdobywac achievementy, wycalakuj kilka gier ...
... wsiąknij, z czasem jakość gier zejdzie na drugi plan i zamiast grać w Last of Us to będziesz boostować w tym czasie multi w jakiejś "może być" grze
Stary 21-04-2013, 16:46   #78
Dru
Nowy

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Gaikai to usługa, konkretniej chyba przemianowana na PlayStation Cloud na PS4. Lvizzzz miał na myśli to, że jako takiej wstecznej kompatybilności nie będzie (sprzętowo). Będą starsze tytuły udostępniać w sposób elektroniczny za kasę.
No i dobrze o to mi chodzi, Nie posiadałem nigdy żadnej konsoli Playstation, więc nie posiadam, żadnych płyt z tych konsol, także taka forma mi jak najbardziej odpowiada by zapoznać się ze starymi tytułami z poprzednich generacji PS

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Dru, nie słuchaj użytkownika lvizzz, to znany fanboj M$ i forumowy spamer. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami to PS3 i PS+ było by lepszym posunięciem, masa gier za darmo i wiele z obniżką dla plusowców, a o to chyba Ci chodziło, by było jak najtaniej.
Jak powiedział Wrog, teraz to już za późno :P Mam nadzieje, że taki sam system będzie również działał na PS4 i też będzie można kupić gry taniej Bo rozumiem, że działa to tak, że kupujesz taki abonamnet na rok i dostajesz albo gry za darmo, albo z mega obniżką? i póżniej ściągasz to w wersji elektronicznej na dysk, tak?
Stary 21-04-2013, 16:47   #79
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Chrono i jego Last of Us, które nawet nie wyszło jeszcze
Stary 21-04-2013, 17:24   #80
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Nie rozumiem
Przecież jakby gra była only on xbox to sraczka na forum byłaby ostra już teraz.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania