Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-09-2012, 19:01   #41
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: PlayStation Plus

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
mi się podoba właśnie takie podejście jak Seriously 3.0 czy Max Payne 3, zupełnie jak na poczatku startu x360 calaki były trudne i tylko najtrwalsi zdobywali wszystko a nie jak teraz gdzie 90% tytułów każdy jest w stanie scalakować hehehe
W GoW3 Seriously nie jest trudne, jest czasochlonne. W PDZ masz podobnie: mozesz boostowac z drugim padem do usranej, sam tak robilem, ale olalem sprawe. Kampania na najwyzszym poziomie to juz co innego. Zreszta, kogo to w ogole obchodzi, achivy i platyny nikogo.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2012, 16:19   #42
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Jest rozpiska na październik
http://blog.eu.playstation.com/2012/...tober-content/
Hell Yeah! Wrath of Dead Rabbit
Resident Evil 5: Gold Edition
Bulletstorm
Oczywiście za darmo
Stary 02-10-2012, 16:22   #43
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

to jest wypożyczanie gier a nie dawanie ich za darmo hehehe
Stary 02-10-2012, 16:33   #44
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Zwał jak zwał, gram w nie za darmo.
Stary 02-10-2012, 16:56   #45
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

tzn nie zapłaciłemś za PSplus rozumiem skoro grasz za free ? hehehe
Stary 02-10-2012, 17:20   #46
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Tyle samo płacisz za golda żeby w ogóle pograć online. Koniec offtopa.
Stary 02-10-2012, 17:53   #47
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
to jest wypożyczanie gier a nie dawanie ich za darmo hehehe
Widzę, że Ci gul skacze, bo te gierki na XBL w sklepie pewnie są po 100 zł, albo więcej. Gul gul gul ...
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2012, 18:02   #48
Mr Perfect
No-life

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Widzę, że Ci gul skacze, bo te gierki na XBL w sklepie pewnie są po 100 zł, albo więcej. Gul gul gul ...
a ty skończ z trolowaniem na forum i zacznij wreszcie grać bo masz mało pucharków na PS3, nawet widze ze sygnaturke wywaliłeś bo pewnie ci głupio z tego powodu hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 02-10-2012 o 18:05
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2012, 18:30   #49
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
a ty skończ z trolowaniem na forum i zacznij wreszcie grać bo masz mało pucharków na PS3, nawet widze ze sygnaturke wywaliłeś bo pewnie ci głupio z tego powodu hehehe
Będę grał jak wyjdzie jakaś gra warta mojej uwagi np: Last of Us, Beyond, albo MGS5.
Ostatnio kupiłem Fife 13 i już mi się nie chce w to grać, bo jest pod niektórymi elementami gameplay'u krytycznie słaba
Rynek gier jest zalany przereklamowanym gównem, na który już nie warto tracić regularnie czasu.
Ty masz jakąś dziwną sygnaturkę, żeby ludzie myśleli, że masz 220 tys. GS, a nie jakieś marne 150 tys.
Stary 26-12-2012, 15:30   #50
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Tyle samo płacisz za golda żeby w ogóle pograć online. Koniec offtopa.
I to jest największy argument i plus plusa o ile nie masz już tych gier w kolekcji...
Ostatnio nawet rozdawali kody na darmowe 30dni
Stary 25-01-2013, 12:49   #51
ZychuPL
Nowy
ZychuPL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 22

Ja napiszę że nawet jak masz te gry w swojej kolekcji to warto mieć plusa. Ja np. jak zobaczyłem mortal kombat w plusie, to sprzedałem swoją wersje na plycie. I zarobiłem 50 zł No a jak zobaczyłem że ps plus jest na vita, zamiast komy wziąłem ps vita. I przynajmniej mam świadomość że w przypadku vity, nie będą mi się gry powtarzać. Ciekawi mnie co dadzą w lutym
Stary 25-01-2013, 15:15   #52
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Pucharki, acziki - no tak, to jest argument by obalić każda tezę. Coś na zasadzie, "twoja stara"

W przyszłym miesiącu kupię Plusa bo takiego czegoś Xboksowcy nigdy nie dostaną.
Stary 28-01-2013, 15:58   #53
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post

W przyszłym miesiącu kupię Plusa bo takiego czegoś Xboksowcy nigdy nie dostaną.
6th February: Sleeping Dogs
6th February: Quantum Conundrum
6th February: F1 Race Stars
Te gierki będą w lutym na PS3.
Szczerze to PS+ jest jedyną rzeczą którą wymyślono w tej generacji na konsolach, a na której gracze może nie stracą.
Stary 28-01-2013, 16:03   #54
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
6th February: Sleeping Dogs
6th February: Quantum Conundrum
6th February: F1 Race Stars
Te gierki będą w lutym na PS3.
Szczerze to PS+ jest jedyną rzeczą którą wymyślono w tej generacji na konsolach, a na której gracze może nie stracą.
Dogsy, nieźle.., racja, na ps3 pojawiają się porządne giery w ramach abonamentu a na iksie łajno w stylu happy wars czy doritos crash i thx za info
Stary 28-01-2013, 17:00   #55
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Plus to świetna rzecz dla osób, które nie grają na bieżąco w najważniejsze tytuły. Wiadomo, że Gold ze swoimi bonusami się chowa. Ja bym jednak raczej nigdy na plusa się nie zdecydował, gdyby PS3 było moją główną platformą - albo już w to co dają zagrałem, albo nie interesuje mnie dana produkcja Chyba że Plus zmieniłby moje przyzwyczajenie do brania gierek na premierę. Ciekawe czy to się nie odbije Sony czkawką kiedyś, bo uczą właśnie ludzi czekania aż coś się pojawi "za darmo" w ramach PS+.
Stary 28-01-2013, 17:36   #56
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Wrog jak pójdziesz do pracy i braknie Ci czasu na granie, to taki plus okazuje się ideałem. Teraz gram juz sporadycznie - nie te czasy co miałem jeszcze Xa, gry pudelkowej nie kupiłem juz od kilku miechów... ps+ idealnie mi starcza, ktoś kto napiera często na konsoli na takiej usłudze się zawiedzie, zreszta nie do nich jest kierowana ta oferta.
Stary 28-01-2013, 17:47   #57
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ja też pracuję i gram sporadycznie, głównie w weekendy, ale od kupowania najważniejszych premier trudno się odzwyczaić, zwłaszcza jak jest fajna kolekcjonerka.
Stary 28-01-2013, 18:51   #58
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Mnie też często kuszą nowości, ale wolę kaske odłożyć na nową dziarkę choć pewnie wymięknę przy premierze Bioshock'a i TLOU.
Stary 28-01-2013, 21:18   #59
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Dokładnie. O tym dziś pisałem. Świetna sprawa bo ja np. nie jestem w stanie miesięcznie wypluć na x gier. Zwłaszcza jak się ma obie konsole. Plus sporo poprawia
Stary 05-02-2013, 14:25   #60
ZychuPL
Nowy
ZychuPL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 22

No gdzie chłopacy nie ma czasu na granie jak jest praca. Najmniej czasu na granie to się ma w liceum. Do szkoły, po szkole lekcję to wychodzi 2 h. No ale nie powiem, najwięcej czas miałem na studiach

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania