Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-01-2013, 15:33   #2341
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

Warhammer 40k Space Marine fajna gierka tym bardziej że wyrwołech na allegro za 19 zł nówka,chyba wróca do GOW 3 bo ino pare onyksów zostoło a nowo część juz na horyzoncie.
Stary 30-01-2013, 11:59   #2342
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Od wczoraj gram w DmC Devil may cry.

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2013, 17:25   #2343
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Beta Crysis 3.
Spec Ops: The Line - zostały mi dwa ostatnie rozdziały, a robię przejście na poziomie trudności FUBAR - k*rwicy dostaję, jak Sztuczny Idiotyzm (Sztuczną Inteligencją bym tego nie nazwał) sprawia, że muszę powtarzać dany fragment X razy. I do tego to pytanie "Powtarzasz ten fragment po raz kolejny. Czy zmniejszyć poziom trudności?" - NIE! I wy******laj! Ostatni achiev wisi w powietrzu, skończę w weekend pewnie.
Battlefield 3 jakiegoś Conquesta walnę od czasu do czasu.
Stary 30-01-2013, 21:56   #2344
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Beta Crysis 3.
Spec Ops: The Line - zostały mi dwa ostatnie rozdziały, a robię przejście na poziomie trudności FUBAR - k*rwicy dostaję, jak Sztuczny Idiotyzm (Sztuczną Inteligencją bym tego nie nazwał) sprawia, że muszę powtarzać dany fragment X razy. I do tego to pytanie "Powtarzasz ten fragment po raz kolejny. Czy zmniejszyć poziom trudności?" - NIE! I wy******laj! Ostatni achiev wisi w powietrzu, skończę w weekend pewnie.
Battlefield 3 jakiegoś Conquesta walnę od czasu do czasu.
,,...Czy zmniejszyć poziom trudności?" - NIE! I wy******laj!'' < haha - usmialem sie Widze, ze bedzie zabawnie bo koncze na hardzie i zamierzam potem na fubar cisnac...

Ja tez ogrywam bete CRYSIS 3.
oraz
Spec Ops: The line
NFS Most Wanted 2012.
Forza Horizon
Halo 4

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2013, 16:37   #2345
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Beta Crysis 3 póki jeszcze jest okazja, chyba 12.02 się kończy. Pozytywne wrażenia, ale na krótką metę, takie multi mnie raczej nie kręci. Nie byłem entuzjastą Crysisa 2 na multi, więc nie dziwie się że mnie kolejna część szczególnie nie porwała.

Duke Nukem Forever leżał od kilku miesięcy, się zakurzył. Dzisiaj powróciłem i gra w sam raz jeśli szuka się bezmózgiego shootera z obcymi wszelkiego rodzaju. Gra zmieszana z błotem tutaj i przez recenzentów, ale dla mnie ujdzie, nie miałem wygórowanych oczekiwań wobec tego tytułu.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2013, 17:11   #2346
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Czas dokończyć parę gier; DoA5, Halo 4 i oczywiście Warriors Orochi 3
Stary 18-02-2013, 22:52   #2347
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja wróciłem znowu do smoków i aktualnie odkrywam smaki dodatku Dragonborn
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-03-2013, 23:41   #2348
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Czas na klasyk Segi Phantasy Star Universe , szkoda tylko,że oficjalnie wyłączono serwery w 2010 roku i niestety dlc poszło się .ebać
Stary 04-03-2013, 17:59   #2349
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 

Klasyk segi to Aliens Colonial Marines hehe
Stary 06-03-2013, 20:38   #2350
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja wczoraj, po dosc dluzgiej przerwie, wrocilem do PGR 4 i powiadam wam nic, ale to nic nie jest wstanie przebic tej gry. Zadne Forzy, GT, Dirty czy NFSy gameplayowo nie daja rady. Jak dla mnie PGR 4 nadal pozostaje najlepsza gra wyscigowa tej generecji i nic juz raczej tego nie zmieni.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2013, 05:23   #2351
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Ja wczoraj, po dosc dluzgiej przerwie, wrocilem do PGR 4 i powiadam wam nic, ale to nic nie jest wstanie przebic tej gry. Zadne Forzy, GT, Dirty czy NFSy gameplayowo nie daja rady. Jak dla mnie PGR 4 nadal pozostaje najlepsza gra wyscigowa tej generecji i nic juz raczej tego nie zmieni.
Wg mnie rowniez!. Tesknie bardzo za Bizarre i seria PGR. Zaczelo sie od kumpla, ktory mial makarona i Metropolis Street Racer. Potem Gotham 1 i 2 na pierszego xboxa. Cisnelo sie nocami z kumplem platyny i nigdy sie nie nudzilo. Czworke mam wycalakowana razem z DLC a na multi spedzilem wiecej czasu niz w jakiejkolwiek innej grze. No moze w PGR3 kupionego razem z pierwszym xboxem gralem rownie dlugo. Moze kiedys pykniemy cos razem w czworeczke?

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 08-03-2013 o 09:40
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 09:23   #2352
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie

Skonczylem Fable 2 wiec czas na 3 menu zamienili jakims sanktuarium, ale tak to git. Do 2 wroce pewnie, bo mam kilka pobocznych misji do skonczenia. Tak to Gow 2 i TR. Pewnie nie dam rady gowa 2 i 3 skonczyc przed premiera nowego :/

----------
Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk, wiec zapomnij o polskich znakach i sensownej wypowiedzi.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 13:03   #2353
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Madagascar Kartz, Samurai Shodown Sen

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2013, 14:05   #2354
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Czas dokończyć Doa 5 (survival mode) i Warriors Orochi 3
Stary 16-03-2013, 17:03   #2355
kamykill
Nowy
kamykill Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Wyginam śmiało ciało Old School Playaz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Left4dead2 & CS:GO
Stary 17-03-2013, 19:14   #2356
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Black Ops na split-screenie, nieustający imprezowy fun przeplatany FIFA 13.
Stary 18-03-2013, 04:40   #2357
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Tomb Raider - po skończeniu story przyszła kolej na znajdźki i challenge, więc pewnie trochę czasu mi to zajmie, chociaż cholera wie, miałem 85% na ekranie koncowym , głównie challenge zostały. Nieszczęsny achiv za wygranie na rankingu wpadł, więc pozostaje boostowanie do 60 lvl i oczekiwanie na patch, dzięki któremu postać generała będzie dostępna dla wszystkich.

Forza Horizon - wyścigówek nie lubię, jest to chyba najbardziej nielubiany przeze mnie gatunek gier, no może sportowe są gorsze, ale Horizon ma w sobie ten lajcik, to śmiganie po drogach, tą lekkość i kaszualowość, dzięki której po właczeniu gry spędziłem stanowczo zbyt wiele czasu na jeżdzeniu i ściganiu się. Jestem noobem, więc sobie na easy śmigam, ale ranga leci pomału: wpadła mi pink bransoletka a mam chyba 223 do pokonania. Tak ma być?
Jedyna gra wyścigowa, która naprawdę polubiłem, to był Burnout 3 na pierwszego klocka, praktycznie wymaksowania, tak się wkręciłem. W przypadku Forzy może nie jest aż tak, ale mam smaki na calaka, a nie widzę żeby coś było trudnego, należy tylko jeździć.
Festiwalowa atmosfera bardzo mi się podoba, mimo żem grumpy dziad i uśmiechnięci młodzi i piekni ludzie mnie wkurwiają; muzyczka przygrywa, samochody buczą, dobrze jest. Do czego mam zastrzeżenia obecnie, to tylko trzy stacje radiowe i zbyt wielka powtarzalność numerów. Czasem sobie przeskoczę na stację dla królika albo tą dubstepową, ale wolę gitarowe granie, a to się szybko przejada. Ogólnie gierka bardzo mi przypasowała, nie sprawdzałem jeszcze online, na razie jeżdżę wyścigi, poznaję świat.
Wpadło 100k GS właśnie w Horizon, co uważam za nieprawdopodobne, bo planowałem wejść setką Judgmentem, ale stało się, może to znak od nowego papieża, żebym cisnął w wyścigi. Tak czy inaczej plan na obecną generację zaliczony, 100 koła to był taki wyznacznik, a tak nie idzie się scigać z czołówką, bo mało czasu, pieniędzy i czego tam jeszcze. Zresztą, to nie o wyścigi na achivy i ilość gieesa idzie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2013, 08:32   #2358
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Zresztą, to nie o wyścigi na achivy i ilość gieesa idzie.
Ta, jasne.

GoW Judgment beta i BF3.
Stary 25-03-2013, 20:48   #2359
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Tomb Raider - wszystkie znajdźki i challenge na 100% a progress gry zatrzymał się na 99%...WTF? Hah, co zrobiłam źle? Teraz czeka mnie pasjonujące multi. <Zzzzz> Choć nie jest tak źle jak w Asassins Creed :] Ogółem dla mnie jedna z najciekawszych gier, w które ostatnio grałam.
Stary 25-03-2013, 20:50   #2360
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja katuję Ninja Gaiden 2 i stwierdzam,że bije na łeb NG3...ale to każdy wie...

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania