Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-01-2014, 00:06   #2501
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
You're next -sielankowa rodzinna kolacja nagle sru wpadają kolesie w maskach i zaczyna sie zabawa.
Film momentami zalatuje tym scierwem lecącym co roku w świeta (na +)i jest tym filmem gdzie role sie odwracaja:-D. 8/10
Nic nie zrozumiałem z recki.

It's Always Sunny in Philadelphia - 9 sezon: Netflix wrzucił nowy sezon, więc nie pozostało nic innego jak obejrzeć kolejne 10 odcinków przygód Ekipy. Jest dobrze, klimat utrzymany, choć pomału czuć też i zmęczenie materiału i sięganie po sprawdzone patenty, jak Lethal Weapon, tym razem robią część szóstą. Tak czy inaczej: najlepszy sit com out there.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2014, 12:00   #2502
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

12 Years a Slave (Zniewolony) - co by tu napiać... Tak serio to jestem pod ogromnym wrażeniem po seansie. Nie będe tu za wiele pisał o odczuciach jakie film wywołał u mnie osobiście, bo recenzentem nie jestem, są od tego inni znacznie lepsi na tym forum. Ten film trzeba zobaczyć chociażby przez to, że aktorzy Ejiofor i Fassbender świetnie wykonali swoją pracę. Napewno będe chciał zobaczyć raz jeszcze,żeby utrwalić ten świetny obraz. Mam tylko jedno ale co do głównego bohatera:
Spoiler:
moim zdaniem troszke za łatwo godzi się z losem i sytacją jaka go spotyka, myślałem,że będzie troche więcej sytacji w których podejmie próby odzyskania wolności
Stary 26-01-2014, 13:12   #2503
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

"W ukryciu". Dno i 100metrów mułu. Film o niczym. Nie polecam chyba że ktoś lubi spać w kinie.

Sent from my RM-941_eu_poland_377 using Tapatalk
Stary 26-01-2014, 13:52   #2504
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

nic nie szkodzi0 zaryzykuj i zobacz ten film.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2014, 13:57   #2505
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
nic nie szkodzi0 zaryzykuj i zobacz ten film.

Łukasz używaj odnośnika do kogo się zwracasz i piszesz
Stary 26-01-2014, 15:32   #2506
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Łukasz używaj odnośnika do kogo się zwracasz i piszesz
Dzięki z za te bardzo dobrą radę Wojciechu;-) ale pisałem z telefonu i tak mi sie to napisało.

Lvizzz sie domyślił że to było do niego.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2014, 21:54   #2507
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Układ kolejny utarty schemat o tajnym spisku służb bezpieczeństwa i próbie dociekniecia prawdy przez adwokatów. Kończący się zwycięstwem Brytyjskiego ABW
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2014, 00:28   #2508
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Widział ktoś American Hustle lub Capitan Phillips? Fajne to to? Jest na co popatrzeć?
Stary 27-01-2014, 00:38   #2509
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Capitan Philips rewelka.
Stary 27-01-2014, 03:23   #2510
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Widział ktoś American Hustle lub Capitan Phillips? Fajne to to? Jest na co popatrzeć?
Na ogół spotykałem się z opiniami, żę AH to rozczarowanie, a jedyną rzeczą godną uwagi są cycki Lawreance.
Stary 27-01-2014, 10:10   #2511
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dziś się przekonam
Stary 27-01-2014, 10:10   #2512
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

sa cycki lawrence? ogladam!

przelecialem caly film na przewijaniu, gdzie sa cycki Lawrence cos sciemniasz elvis : |

Ostatnio edytowane przez kbrs : 27-01-2014 o 10:37
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-01-2014, 10:39   #2513
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale dekolt jest, jak chcesz cale, to juz na wlasna, echm, reke.
Stary 27-01-2014, 18:14   #2514
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Też sobie oglądam te oskarowe filmy, jak na razie zobaczyłem Kapitana Phillipsa i Dallas Buyers Club. Całkiem fajne, kapitan phillips momentami się dłużył, ale ogólnie na plus. A McConaughey naprawdę sporo kilo zrzucił, normalnie jest hudy jak ja lol, rola też bardzo spoko.
Stary 27-01-2014, 18:40   #2515
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dekolt heh to juz wiecej pokazuje w xmenach jak nosi 'kostium' mystique

dallas mi sie podobal, wczoraj sieknalem zniewolonego i w sumie dobre, ale jakos tak bez rewelacji jednak. nie rozumiem kompletnie nominacji dla tej babeczki co to jej pierwsza rola byla, wszystko fajnie i dobrze ale zeby od razu oskar? meeh

kapitana mam juz od jakiegos czasu, american hustle i wilk z wall street ciagle sa w biednych jakosciach to poczekam az beda bluraye, jakis wymagajacy sie zrobilem ostatnio : p

jeszcze obejrzalem 'przelotni kochankowie' - dosc sredni jak na almodovara, jest ten specyficzny humor i cpajace gejuchy ale jakos nic poza tym. skóra w której żyje było zajebiste, to takie sobie.
Stary 28-01-2014, 00:29   #2516
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Przez 3/4 seansu Kapitana Phillipsa miałem mokre dłonie ze zdenerwowania. Film 3ma napięcie jak ja pier/dolę POLECAM.

aha,

wczoraj byłem na "Pod Mocnym Aniołem"

Jakiś czas temu widziałem Różę, później Drogówkę i teraz to. Jak na moje, to najlepszy jego film jak do tej pory ( w weekend skubnę Dom Zły, bo ponoć też rewelka ).
Nie jestem znawcą kina, ale filmy Smarzowskiego mają to coś, co nikt inny powtórzyć w Polskim kinie nie potrafi ( dołujący klimat i sama prawda o danym temacie ).
Więckiewicz jak zawsze rewelacja. 8/10

Ostatnio edytowane przez kroolik37 : 28-01-2014 o 00:33
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2014, 15:18   #2517
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

dom zły & wesele > drogówka

a kapitan phillips tez fajny, szkoda tylko ze
Spoiler:
zakonczenie takie oczywiste

ale t.hanks super zagral, i ten caly Barkhad Abdi to imo w **** lepiej sie zaprezentowal niz Lupita, to jego 'wszystko bedzie dobrze irish' bylo swietne.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 29-01-2014 o 00:07
Stary 28-01-2014, 20:16   #2518
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Kubers popraw opcję spoiler

Dla mnie Drogowka jednak jest lepsza niż Wesele. Jakoś nie lubię tego typu "rodzinnych dramatów". Poza tym w filmie o policjantach podobała mi się grą aktorów, którzy znacznie podwyższyli poziom tego "dzieła". Temat kontrowersyjny ale o to chodzi u Smarzewskiego, czymś ludzi trzeba przyciągnąć
Stary 28-01-2014, 23:52   #2519
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
12 Years a Slave (Zniewolony) - co by tu napiać... Tak serio to jestem pod ogromnym wrażeniem po seansie. Nie będe tu za wiele pisał o odczuciach jakie film wywołał u mnie osobiście, bo recenzentem nie jestem, są od tego inni znacznie lepsi na tym forum. Ten film trzeba zobaczyć chociażby przez to, że aktorzy Ejiofor i Fassbender świetnie wykonali swoją pracę. Napewno będe chciał zobaczyć raz jeszcze,żeby utrwalić ten świetny obraz. Mam tylko jedno ale co do głównego bohatera:
Spoiler:
moim zdaniem troszke za łatwo godzi się z losem i sytacją jaka go spotyka, myślałem,że będzie troche więcej sytacji w których podejmie próby odzyskania wolności
Ja właśnie skończyłem oglądać i do połowy było powiedzmy trochę nudno i przewidywalnie, ale druga połowa, to już mistrzostwo świata zarówno w fabule, jak i w zdjęciach.

Fassbender to klasa sama w sobie. Główny bohater też odegrany celująco przez Ejiofora.. no i duży plus za Cumberbatcha i Pitta mimo ich krótkich ról

tak btw, to przecież nie kto inny, jak Zimmer odpowiadał w dużej części za muzykę i znowu pokazał na co go stać!
9/10
Stary 29-01-2014, 00:09   #2520
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no fassbender jest extra, ostatnio ogladalem z nim 'shame' i zagral swietnie, zreszta w ogole lubie goscia.

poprawilem juz ten spoiler, na szczescie za duzo w nim nie zdradzilem : p

teraz odpalam 'lone survivor', dvdscr w jakosci dvdrip+ wiec mozna cisnac.
no i obsada zajebista, ladnie sie zaczyna, moze byc bardzo dobrze.
no po godzince ogladania przyznaje, warto ogladac film jest zajebisty.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 29-01-2014 o 01:01
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania