Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-06-2010, 19:53   #1
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Motorstorm Apocalypse

Coś przed E3 nowych gier na naszą ukochaną Peestrójkę wyskakuje cała masa. Jak na razie z nowego motorstorma jest kilka skrinów z jakiejś wersji pre-alpha, ale co nieco już wiadomo. Ma być San Francisco, ludzie na drogach itp. Czy to wyjdzie? Nie wiem, ale jeśli 3 będzie stała przynajmniej na takim poziomie jak PR to biore w ciemno. Oj tak.

PS. Skriny z mojej ulubionej strony ps3site:
http://www.ps3site.pl/wyciekly-scree...storm-3/47065/
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-06-2010, 22:24   #2
meczyk_2007
Początkujący
meczyk_2007 Wkroczył na dobrą drogę

meczyk_2007's Avatar

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Motorstorm 3

No strasznie dziwna sprawa z tym wyciekaniem tytułów przed e3. Wczoraj infamous2,
niedawno jeszcze killzone 3(trailery itp.),dzisiaj mostorstorm .Miejmy nadzieje ,że Sony ma naprawde ciekawy line-up tytułów do zaprezentowania
Stary 06-06-2010, 11:53   #3
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Motorstorm 3

Te shooty wyglądają bardzo cieniutko. Zalatuje kalką carmageddona. Pierwsze wrażenie niestety na minus.
Stary 12-06-2010, 16:40   #4
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Motorstorm Apocalypse

Krótka zapowiedz:
http://e3.gamespot.com/story/6265124...lypse-hands-on
Stary 30-07-2010, 11:09   #5
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Niby starawe gameplaye, ale i tak dają radę:

http://www.youtube.com/watch?v=ViSmL...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Yvh8i...eature=related
Stary 30-07-2010, 11:28   #6
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Gawlick Zobacz post
Graficzka rewelacyjna. Mi to wygląda na mieszankę Burnouta i Split/ Second. Może się skuszę. Ale najpierw muszę zagrać w końcu w drugą część
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-07-2010, 21:39   #7
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

no faktycznie mozna tutaj zauwazyc duzo nawiazania do burnouta, zwlaszcza tego z ps2 mi osobiscie nie zabardzo sie podoba. IMO najlepsza czesc to 1, dwojka na jej tle wypada nijako :]

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2011, 01:12   #8
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Wyszło demko a tu cisza

Generalnie po zapowiedziach byłem napalony jak szczerbaty na suchary a tu..... jedna wielka KUPA !

Jeździ się źle, samochód jest za lekki, kompletnie go nie czuć. Spodziewałem się czegoś w stylu S/S ale rozczarowałem się totalnie.
Stary 12-03-2011, 09:55   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Ja mam ledwo ruszoną dwójkę i GT5, więc jakie to Apocalypse by nie było nie mam zamiaru kupować żadnych wyścigów przez co najmniej rok.
Stary 12-03-2011, 11:44   #10
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Też byłem zaciekawiony, a wyszło właśnie tak, jak napisał matta- kupsztońc. Level w demku wygląda biednie, jakieś marne wybuchy, w ogóle nie czuć prędkości. Wygląda na to, że będzie powtórka z "rozrywki"- nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Stary 17-03-2011, 11:00   #11
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Pojawiła się informacja o tym, że przesunięto premierę MS Apocalypse na 12 kwietnia.
Nie dziwne jak w grze wszystko jest niszczone przez trzęsienie ziemi.

http://www.ppe.pl/news-6381-Premiera...opozniona.html
Stary 18-03-2011, 00:07   #12
Lijon
Początkujący
Lijon Może być tylko lepiej

Lijon's Avatar

Reputacja: -48
Wyślij wiadomość przez AIM do Lijon Send a message via Skype™ to Lijon

Ja dostałem gre w dni premiery bez problemow ale problem pojawil sie okolo godzinny 20.00 wczoraj amianowicie czy servery online zostaly zamkniete ?? Bo gralem online i nagle pomalutku ludzie wychodzili z servera a nikt nie dochodzil az nagle zostalem sam i gdy wyszedlem z gry rownierz nie moglem juz nic szukac dzis jest to samo. Dlamnie tragedią jest gdy wydaje 200zł na gre i nie moge w nią grać bo w japonni wydarzyła sie tragedia ciekawe czy jak by unas cos sie stało na taka skale to tez by przesuwali date premiery i zamykali server??
Stary 18-03-2011, 00:13   #13
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Lijon Zobacz post
Ja dostałem gre w dni premiery bez problemow ale problem pojawil sie okolo godzinny 20.00 wczoraj amianowicie czy servery online zostaly zamkniete ?? Bo gralem online i nagle pomalutku ludzie wychodzili z servera a nikt nie dochodzil az nagle zostalem sam i gdy wyszedlem z gry rownierz nie moglem juz nic szukac dzis jest to samo. Dlamnie tragedią jest gdy wydaje 200zł na gre i nie moge w nią grać bo w japonni wydarzyła sie tragedia ciekawe czy jak by unas cos sie stało na taka skale to tez by przesuwali date premiery i zamykali server??
Pie*dolnij się w łeb i zastanów o czym ty piszesz. Zginęło kilka może nawet kilkanaście tysięcy ludzi a dla ciebie jest ważniejsze 200zł?
Premiera przesunięta na 12 kwietnia ale nie jest to ostateczna data.
Stary 18-03-2011, 00:47   #14
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

To jak to jest ? Jedni mają grę, a reszta dostanie 12 kwietnia ? Co do wypowiedzi Lijona nie mam pytań, trzeba być głupim egoistą, aby tak się wypowiadać o tragedii tylu osób. Trochę szacunku. Mama z tatą nie nauczyli ?
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 00:54   #15
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ci co kupili mają ale widocznie serwery nie działają.
Wiem, że w MM w Szczecinie wycofali towar do magazynu i czekają na oficjalne potwierdzenie nowej daty premiery.
Stary 18-03-2011, 01:37   #16
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

wygląda na to że wiekszość ludzi musi poczekać, piraci już dawno ciorają ale się porobiło, jeżeli chodzi o przenoszenie premiery z powodu trzesienia rzemi to dla mnie głupota takie rzeczy sie dzieją i co trzeba zaraz gre banowac z tego powodu bez przesady ? hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 18-03-2011 o 01:50
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 10:38   #17
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

tragedia byla ale to nie jest powod zeby caly swiat mial stanac w miejscu i uzalac sie nad soba , ci ludzie potrzebuja pomocy a nie dostana jej przez ograniczanie reszty swiata

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 12:26   #18
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 

Sądze podobnie i prosze mi nie zarzucać, że brak mi współczucia czy coś w tym stylu. To nie jest powód aby premiere odwoływać.
Moim zdaniem jest to po prostu sprytny marketing, bo nie wierze aby firma mająca deadline, chcąca zarobic kase, ot tak odwołała premierę. Tylko nie wiem czy chodzi tu o to, że doszli do wniosku, że teraz w Japonii Motorstorm by sie nie sprzedał zgodnie z oczekiwaniami (co zrozumiałe, a to paredziesiąt/set tysięcy klientów w plecy), czy o darmową reklamę aby potem ludzie pobiegli do sklepów oczekując niesamowitych "doznań".

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 12:56   #19
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem czego psioczycie. Premiera przesunięta = online nie działa. Koniec. Singla nikt Wam nie blokuje chyba. A dlaczego przesunęli to juz inna historia.
Stary 22-03-2011, 03:01   #20
Lijon
Początkujący
Lijon Może być tylko lepiej

Lijon's Avatar

Reputacja: -48
Wyślij wiadomość przez AIM do Lijon Send a message via Skype™ to Lijon

Gierka śmiga ale powiem wam ze juz chyba wiem czemu przesuneli premiere, zalogowanie sie online jest dlamnie duzym wyczynem najczesciej moja konsola lapie zwiecha jak proboje wbic sie online, a jak zlapalem zwiechce na singla grajac to juz bylem pewien ze te wydarzenia w Japoni to dobra wymowka by podrasowac gre. JA JAK TYLKO DOSTALEM GRE OD KURIERA TO AUTOMATYCZNIE po wlorzeniu do napedu byl pierwszy patch 200mb czyli smie twierdzic ze motor storm apocalipse jest zawieszaczem mojej plejki a nie zdarzalo mi sie to tak czesto jeszcze nigdy ;/ ale gra przednia. A i aprpo egoisty to uwierzcie mi ze nim nie jestem ;p ale jak czekam na jakas gre prawie 2 lata to sorry ale trzesienie ziemi i setki zabitych to dlamnie tez glupi powod zeby zawieszac sprzedasz gry.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi
motorstorm, playstation 3, łojezus

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania