Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-01-2011, 18:07   #1
Roraito
Nowy
Roraito Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Gra multiplayer

Witam, mam pytanie odnośnie gier multiplayer. Dawno nie grałem na swoim xklocku z różnych powodów i teraz do niego wracam. Chciałbym pograć w jakąś dobrą grę przez sieć, ale sam nie wiem co wybrać. Moglibyście coś polecić? Grałem w Gta IV ale zauważyłem że mało osób gra, w Halo 3 średnio mi szło z uwagi na trudności w zabiciu przeciwników i w Gears of War 2 i tu problem był taki sam jak z Halo.

Z góry dzięki
Roraito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 18:18   #2
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Gra multiplayer

Ja oczywiscie polecam Battlefieldy-i tego retailowego BC2 i arcade BF 1943-ludzie w dalszym ciagu graja, wlasnie skonczylem meczyk z pierwszym miejscem i 22 killami.

Jesli niezupelnie jaraja Cie takie klimaty, to nowe Halo ma genialne multi.Jest i Black OPs, ale tu juz nie moge pomoc, bo owe multi mi sie nie podoba.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 18:21   #3
Roraito
Nowy

a właśnie jak z tym nowym Halo? Czy zostało coś poprawione względem 3? Kwestia tego czy nadal trzeba wypruć x amunicji w przeciwnika żeby ten padł, dodam, że na razie nie jestem mistrzem analoga ^^
Stary 30-01-2011, 18:23   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jak chcesz wydać mniej kasy a mieć lepszą zabawę niż np w Black Ops to na pewno Modern Warfare 2. Na serwerach jest cały czas masa ludzi i jeżeli nauczysz się obsługiwać analogiem to ze spokojem powinieneś się wczuć w klimat. Jest jeszcze pierwsze Modern Warfare ale w to coraz mniej ludzi gra.
Stary 30-01-2011, 18:26   #5
Roraito
Nowy

Powiem, że do modern warfare 2 mam delikatny wstręt po tym co sie działo na multi w wersji PC
Stary 30-01-2011, 18:33   #6
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Cytat:
Napisał Roraito Zobacz post
Powiem, że do modern warfare 2 mam delikatny wstręt po tym co sie działo na multi w wersji PC
To bierz Black Ops. A na konsolach nigdy nie jest nawet w połowie tak źle, jak na PC, jeżeli chodzi o hakerów. Ja przez ok 800h gry spotkałem jednego...
Stary 30-01-2011, 18:33   #7
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

black ops, masa ludzi teraz gra, prawie zero jakichs denerwujacych bledow/glitchy, niedlugo wychodzi dlc.
jeszcze jest betka crysisa 2, za friko mozesz z marketplace sciagnac a jest calkiem konkretna.
Stary 30-01-2011, 19:45   #8
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Do multika tak jak poprzednicy polecam Modern Warfare 2. Dwa map packi można dokupić jak znudzą Ci sie standardowe mapy, ale spokojnie - trochę to potrwa Spory wybór broni, rozbudowane lokacje i jeszcze sporo ludzi w to gra (przynajmniej grali miesiąc temu, jak ja jeszcze pocinałem).

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 20:39   #9
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ja polecam tobie Gears of War. Gra jest bardzo tania,starsza,ale wypasowa! Dużo ludzi jeszcze w to gra. Jak pograsz trochę,to wkręci Cie to,że powiesz to najlepsza gra na multi.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 20:59   #10
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Ja polecam tobie Gears of War. Gra jest bardzo tania,starsza,ale wypasowa! Dużo ludzi jeszcze w to gra. Jak pograsz trochę,to wkręci Cie to,że powiesz to najlepsza gra na multi.
Skąd wiesz? Mnie wcale nie przypasiło...
Stary 30-01-2011, 21:03   #11
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Zależy też czy ktoś woli multi wojenne czy takie jak GoW.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 21:12   #12
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

ale gosciu odrazu powiedzial ze gow odpada . w reachu raczej duzo sie nie zmienilo to lepiej odpusc go sobie na starcie i inwestuj w BO ktory jest o klase lepszy od MW ktore jest niewywazone i denerwujace

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 21:38   #13
ZigHor
Początkujący
ZigHor Grabi sobie

ZigHor's Avatar

Miasto: Rzeszów
Reputacja: -65

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Jakość, nie ilość Promotor 
Liczba Osiągnięć: 8

Ja próbuję multi w Dead Space 2. BFBC2 też ma dobry tryb multiplayer.

ZigHor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2011, 21:39   #14
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

W GTA IV mało ludzi gra? Jak ja wchodzę to jest ich zatrzęsienie, dziwna sprawa.
Stary 30-01-2011, 22:11   #15
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

multi w dead space 2 jest raczej dosc nietypowe, no i tez imo przecietne
Stary 30-01-2011, 22:13   #16
Roraito
Nowy

tzn jak ostatnio grałem to oporowo mi szukał graczy, chyba raz udało mi sie zagrać w pełnym składzie. Co więcej słyszałem po paru tygodniach że mało osób gra w gta IV i stąd mój wniosek. Myślę, że sie skuszę na black ops, zawsze chciałem zagrać w coda na konsoli, bo przynajmniej nie ma super ekstra precyzyjnych snajperów camperów co przez wygięcie trawy headshota ustrzelą.
Stary 31-01-2011, 00:20   #17
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ja polecam wszystkie czesci call of duty od pierwszego modern warfare, oraz ostatnio sciagnolem z xbox live battelfield 1943 tez spoko
Stary 31-01-2011, 00:28   #18
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Cytat:
tzn jak ostatnio grałem to oporowo mi szukał graczy, chyba raz udało mi sie zagrać w pełnym składzie. Co więcej słyszałem po paru tygodniach że mało osób gra w gta IV i stąd mój wniosek. Myślę, że sie skuszę na black ops, zawsze chciałem zagrać w coda na konsoli, bo przynajmniej nie ma super ekstra precyzyjnych snajperów camperów co przez wygięcie trawy headshota ustrzelą.
zebys sie potem nie zdziwil hehe
Stary 07-02-2011, 18:40   #19
Roraito
Nowy

A co powiecie o Red Dead Redemption?
Stary 07-02-2011, 19:56   #20
R4ZOR
Fanatyk

Cytat:
przynajmniej nie ma super ekstra precyzyjnych snajperów camperów co przez wygięcie trawy headshota ustrzelą.
No, nie ma

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania