Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-03-2011, 21:42   #1
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Perkusja Guitar Hero

Ehhh udało mi się pożyczyć perkusję z zestawu GH World Tour. Podłączyłem, wszystkie podstawowe czynności wykonałem, włączam piosenkę i co się dzieje? Ano czerwony panel nie reaguje tak jak trzeba. Tzn. działa, ale trzeb mocnego uderzenia (ale zdarza się mu nie działać, kapryśny), nienaturalnego w porównaniu z pozostałymi bębnami/talerzami. Patrząc co się dzieje na YT pod hasłem GH problems, widzę że nie tylko ja mam ten problem. Pytanie moje jest takie: czy to się da jakoś naprawić? Chodzi mi o to, czy ktoś się z tym spotkał i poradził temu

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2011, 23:12   #2
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Perkusja Guitar Hero

Ja miałem taki problem z perką ale na PS3. Wystarczyło rozkręcić perkę, dostać się do wadliwego talerza i sprawdzić co nie tak. U mnie jeden z kabelków (są 2 na każdy talerz) był odczepiony i dlatego nie działał. Lutownica + cyna = 5 minut roboty.
Bez obaw, że nie złożysz - perka jest tak prosto zbudowana, że w sumie nie dziwie się, że tak nie działają
Stary 23-03-2011, 09:56   #3
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Podłączam się pod temat: mam podobny problem, tylko że u mnie średnio działają talerze...

Jak leca pojedyncze nutki, to działa - gorzej z podwojnymi(np. czerw+żółty) hak uderzam ròwnoczesnie, to raz mi zaliczy talerz, a raz nie - jakby gra specjalnie mnie chciala wnerwic

Jak uderzam czerwony i potem szybko zólty, to zaliczy, ale jak leca same podwojne, to nie idzie wyrobic...

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 10:23   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ta sama rada Rozkręć i sprawdź czy kabelki się trzymają. One są przyczepione tak delikatnie, że naprawdę żal dupę ściska
Stary 13-05-2011, 21:21   #5
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Rozkręciłem i wszystko wyglądało normalnie...

A dzisiaj doszedł nowy defekt - gdy uderzam w talerze lub mocniej uderzam w zielony lub niebieski bęben, to odzywa się również czerwony przez cały czas się rypie mnożnik.

Jak to naprawić - czego mam szukać w środku tej perkusji co by mogło to powodować? Jestem trochę zielony w sprawach elektronicznych, więc proszę o w miarę szczegółowe rozwiązania

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2015, 19:06   #6
patrico89
Nowy
patrico89 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam potrzebuje pomocy kupiłem dzieciom perkusje i gitary do xboxa i nie moge ich połączyc z konsolą prosze o jakies rady pozdrawiam!!!
patrico89 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2015, 19:19   #7
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

A jak próbowałeś podpiąć? Bo rozumiem, że to na kablu jest? I czy na pewno to akcesoria do Xboxa?
Stary 10-08-2015, 21:57   #8
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

no wlasnie wypadaloby podac jakie perkusje i jakie gitary, bo czesc byla bezprzewodowa, czesc na kablu, no i jeszcze mamy 3 systemy, a nie kazdy jest alfa i omega jesli chodzi o gierki