Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-07-2017, 14:46   #8321
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Tak czekałem, i czekałem... Taimeil przepadł. Miałem już dość. Napisałem do niego wiadomość z prośbą, by numer konta mi podesłał - chciałem przelać mu hajs na baterie. Po dwóch dniach dostałem odpowiedź - "Cześć, oto numer *****. Mam 20 zł. debetu". *****, ja pjerdolę. Co ja, do chója, debet będę komuś spłacał? Ale z drugiej strony, już tak bardzo chciałem mieć za sobą tę cholerną arcade'ówkę, że byłby zdolny do dużo większych wyrzeczeń niż wpłata trzech dyszek. Sprawdziłem, ile mam na koncie - widzę, że jak zwykle, kasy jest dostatek. Już miałem robić przelewik, lecz coś mnie podkusiło, żeby na xbox.com zajrzeć. Patrzę na listę znajomych, a tu Taimeil siedzi w dashboardzie konsoli. Czyżby kupił baterie? Najwyżej wejdę na XBL i spytam. Po zalogowaniu natychmiast dostałem od niego zaproszenie do rozmowy. W jej trakcie dowiedziałem się, że skołował wkłady - był u kumpla i pożyczył. Zapytałem go tylko, dla pewności, czy zrobić ten przelew. W odpowiedzi usłyszałem, że mogę wpłacić mu kasę, bo się przyda. *****, szok. "Co to ja jestem, matka Teresa!? Przecież masz już baterie. Nie mam zamiaru Cię utrzymywać" - powiedziałem. Ta krótka wymiana zdań zakończyła się ustaleniem terminu
kolejnej ustawki...

Ciekawe czy Fuji w ogóle jeszcze żyje.
Stary 07-07-2017, 16:33   #8322
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

To było 6 lat temu? ale żeś złoto wykopał
Stary 07-07-2017, 19:10   #8323
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

No to faktycznie maniana ja uj

---------- Wiadomość dodana 18:10 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:07 ----------

Takich rzeczy się nie zapomina za 6 lat pewnie się przypomni czitowanie yu w diabolo i fałszywe oblicze ,,promocyjnego''
Stary 07-07-2017, 19:32   #8324
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Fujiego chyba cygany zjadły :/ a tak serio chyba byl na PS4 jakis czas temu ale ilosc crapow jakie wychodza zmalała wiec nie na biedok w co grac

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 07-07-2017, 20:32   #8325
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

widzę że życie wraca na forum, to ja też coś wrzucę hehehe

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 1250/1250 moim zdaniem jeszcze lepsza niż poprzedniczka, wiecej zawartości ładniej i dobry suport rozłożony w czasie, niespełna 200godz zabawy polecam fanom jedynki, najgorsze było zrobienie osiągnieciea polegajacego na ubiciu bossa w tajemniczym portalu na szalonym poziomie trudności, dzieki zgranej ekipie wreszcie poszło, może dlatego że średnia wieku ludzi w ekipie wynosiła 40lat ? hehehe

The Walking Dead: A New Frontier 1000/1000
najsłabszy sezon jak na moje ( jeszcze nie grałem w Michonne) ale nie ma dramatu można zaliczyć hehehe

Batman - The Telltale Series 1000/1000
po darmowym pierwszym epizodzie nawet się napaliłem, niestety im dalej w las tym gorzej, czwarty i piąty przechodziłem już na siłe, Batmana zgubiły nudne dialogi i słaby scenariusz, na techniczne niedoróbki przymykam oko w tego typu grach ale jak zobaczyłem kukłowatego Batmana jak się mizia na kanapie z równie kukłowatą Catwoman to zaniemówiłem, natomiast bardzo mi się podobało że można czesto wybierać czy chce się być Batkiem i kopać tyłki czy nieskazitelnie ubranym Brusem i prowadzić wiecej dialogów hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 07-07-2017 o 21:06
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2017, 20:45   #8326
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

,,widzę że życie wraca na forum, to ja też coś wrzucę hehehe''
i to przez głupie acziwmenty

Dali w 2 automatyczne wyciszanie wszystkich? bo w jedynce to był koszmar tak drących ryja dzieci jeszcze nie słyszałem w innych grach.
A miałem w jedynce przegrane przeszło 300h.A każdego pojedynczo wyciszać to była męka.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 07-07-2017 o 20:51
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2017, 20:57   #8327
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

faktycznie zwykle pierwsze co trzeba zrobić jeżeli się wbija na zwykłe multi to szybki odsiew dzieciarni z tego co pamietam nadal trzeba wciszać każdego z osobna hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 07-07-2017 o 21:04
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2017, 21:05   #8328
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Wystarczy grupę przecież założyć i nie słychać ludzi z meczu.
Stary 07-07-2017, 21:18   #8329
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

No fakt ale samemu w grupie siedzieć to tak trochę smutno
Stary 07-07-2017, 21:18   #8330
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
No to faktycznie maniana ja uj

---------- Wiadomość dodana 18:10 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:07 ----------

Takich rzeczy się nie zapomina za 6 lat pewnie się przypomni czitowanie yu w diabolo i fałszywe oblicze ,,promocyjnego''
hmmm stać Cię na więcej młody człowieku.... no cóż mody są słodkie w diabełku (dlatego nie stosuje tych kretyńskich strojów postaci tylko shadow custom mod edition)
Stary 07-07-2017, 21:50   #8331
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

No chwała ci za to starszy człowieku
Tylko nie wiem co jest wspaniałego w graniu z modami.To tak jak z graniem na kodach.To tak jakby dajmy na to wpisać sobie kod w ninja gaiden na nieśmiertelność i cieszyć się z tego że się przeszło na master ninjaAle widocznie co kto lubi.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 07-07-2017 o 21:58
Stary 08-07-2017, 07:21   #8332
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

za stary jestem , nie znam się ale skoro porównujesz D3 do NG to hmm.... wymiękam
Stary 08-07-2017, 10:53   #8333
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Chodziło mi o fakt grania w coś na modach,czitach czy innym guano.A że ng mi przyszła pierwsza na myśl to napisałem.A chciałem napisać o graniu w mojego kunia,to byś dopiero wymiękł he hehe.
Stary 08-07-2017, 14:36   #8334
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Kurde ziomy, a ja oprócz dobicia nowych acziwków w newerwinter to nic ale mam w shadow warriorze dwójce chyba 830gsa fajnie co, dajcie pare plusikuw

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2017, 14:57   #8335
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Mi został jeden aczi w warfare rozwalenie bossa na hardzie.Zawsze mnie pod koniec dziabną albo mi braknie ammo.Nie wspominając jak się nawku*wiałem robiąc tego EE z tym skakaniem.Najgorszy 3 skok
A masz plusika.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 08-07-2017 o 15:00
Stary 08-07-2017, 20:13   #8336
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 1250/1250 moim zdaniem jeszcze lepsza niż poprzedniczka, wiecej zawartości ładniej i dobry suport rozłożony w czasie, niespełna 200godz zabawy polecam fanom jedynki, najgorsze było zrobienie osiągnieciea polegajacego na ubiciu bossa w tajemniczym portalu na szalonym poziomie trudności, dzieki zgranej ekipie wreszcie poszło, może dlatego że średnia wieku ludzi w ekipie wynosiła 40lat ? hehehe
Zrobiliśmy to w ekipie na Yetim. Masakra. Z Raidami w Destiny bywało łatwiej, chociaż z drugiej strony w PvZ z postaciami i ich zmaksowaniem był problem
Stary 08-07-2017, 21:36   #8337
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post

Ciekawe czy Fuji w ogóle jeszcze żyje.
Żyje, żyje ten Fuji, i nie chce nikogo straszyć, dziękując za pamięć w międzyczasie, ale - cytują Terminatora - „I'll be back”

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2017, 21:44   #8338
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Patrząc na sygnaturę, w gierki juz nie pogrywasz
przynajmniej te najnowsze xd
Stary 09-07-2017, 22:26   #8339
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

No i jest i on.
CoD:advance warfare 2000/2000
O samej grze trudno coś napisać.Podstawkę skończyłem zaraz po premierze.Jako że sezonowy był w promocji więc wypadało skończyć co się zaczęłocod jaki jest każdy widzi.Jako wieloletni fan kpt Price'a muszę stwierdzić że jest jeden z gorszych cod'ów w jakie dane mi było grać.Chyba jedyną radochę miałem z trybu zombie.Bo o ile robienie 90% było w miarę tak zrobienie ister egów to była masakra.Jako że nikt już nie grał robiłem je solo.Zastanawiająć sie skąd ludzie wpadli na pomysł jak je zrobić.Jak zrobili je bez podpowiedzi twórców to szacun dla nich.Ten na statku z maszyną do granatów,laserowym labirtyntem,zbieranie części teleportu i kopaniem w piasku......Ten z ostatniego dlc też był hardkorowy.Takich wiązanek przy tym skakaniu to nie poleciało nawet prze meat boyu.Tych wypocin i tak nikt nie zrozumie Na forumku tego hita skończył tylko Wojtek:P

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 09-07-2017 o 22:29
Stary 09-07-2017, 23:20   #8340
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
Na forumku tego hita skończył tylko Wojtek:P
Ekhem... Wojtek sam nie grał*.

Spoiler: