Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Lokalizacje

Lokalizacje Czy w swoją ulubioną grę grasz po polsku? Czy tłumaczenie jest dobre? Czy podłożone głosy postaci są odpowiednio intonowane i wiarygodne? Czy może wolisz grać w oryginalną wersję językową? Podziel się swoimi przemyśleniami.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-04-2011, 00:40   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Call of Duty Modern Warfare 2

Myślę, że ten temat będzie jednym z najbardziej obleganych przez narzekania.
Kompletnie nieudane próby przetłumaczenia perków (Ja jako użytkownik wersji PL nie potrafiłem przekazać znajomym jakim perkiem gram dopóki go nie zacząłem wyjaśniać), zupełnie poprzekręcane nazwy nagród w Multi, dziwne ftopy w samej fabule i masa innych rzeczy.
Jak dla mnie jedna z najgorszych lokalizacji w jakie grałem (jest jeszcze Black Ops).
Tak btw to LEM niech da sobie spokój z lokalizacjami albo niech zatrudni ludzi, którzy wiedzą co jest 5 w grach.
Stary 22-04-2011, 12:35   #2
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Domyślnie Odp: Call of Duty Modern Warfare 2

Cytat z wywiadu dla polygami.

"Gracz musi wybrać czy chce piękne spolszczenie czy sprawna grę" - Marcin Turski

LEM ma to w dvpie czy nam się nie podoba polonizacja czy nie, oni mają opłaconych ludzi od tego i nie ważne jakie to by było góvno zawsze znajdą jakieś chore wytłumaczenie. Zapewniam was że polonizacja co roku będzie taka sama, tłumaczona przez idiotów.
Stary 22-04-2011, 12:46   #3
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Call of Duty Modern Warfare 2

Byłem tolerancyjny dopóki nie pojawiło się DLC z mapkami z MW1 gdzie genialna mapa nazwana w oryginale Overgrown w rodzimej wersji przyjęła nazwę Zarośniętej a Crash nazwano Wypadek (tu mogę się mylić)...Jestem zdania, że nazwy map to powinni zostawić w spokoju a nie na siłę tłumaczyć. :|

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Lokalizacje

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania