Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-08-2014, 12:17   #561
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: The Last of Us / Remastered

Jaki odzew . Nawet nie napisałem nic złego, poczekajcie aż skończę .

@komar: grałem wczoraj 7h, przepraszam, że nie dałem rady więcej.

@crazzie: dokańczaj wyrazy, bo nie rozumiem.
Stary 17-08-2014, 14:54   #562
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

7h
Tak Cię wciągnęła przygoda czy tak Cię Xbox wypościł ? Pewnie jedno i drugie
Stary 17-08-2014, 17:46   #563
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Gra jest bardzo dobra, już jestem prawie na końcu, napisałem tylko, ze jest długa, zaczęła mnie trochę nudzić, ale zima uratowała sytuację.

---------- Wiadomość dodana 17:46 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:01 ----------

Skończyłem, bardzo dobry tytuł, warto zagrać, na kolana,mnie nie powalił, ale naprawdę przyjemnie mi się grało.

Elie to taka mała, pyskata pizda. Joel w porządku, ale duet Elizabeth-Booker bardziej mi się podobał. Fabuła spoko, ciekawe zakończenie, podobało mi się. Do gejmpleju też się nie mogę przyczepić, wszystko jest poprawnie rozwiązane, walka wręcz, skradanie, strzelanie itd. - wszystko ok. Ogólnie mówiąc nie ma się za bardzo do czego przypjerdolić. 9/10.

Ile czasu przejście dodatku zajmuje?
Stary 17-08-2014, 17:50   #564
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Z 2 godziny.
Stary 17-08-2014, 19:28   #565
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Mowisz ze az tyle? To mi ten czas przelecial jak z bicza strzelil, myslalem ze dlc to gooora godzina

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2014, 19:37   #566
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Chyba możesz sprawdzić na save'ie czas. Mi gdzieś tyle zeszło. Oczywiście można przejść i w mniej niż godzinę jak się komuś spieszy ale nie widziałem powodu żeby to robić grając w Left Behind. Komar ile w to grałeś ?
Stary 17-08-2014, 21:20   #567
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Prawie trzy, ale z lizaniem ścian, wersja na ps3 bo na nadkonsoli jeszcze nie odpaliłem.
Stary 18-08-2014, 20:13   #568
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

panocki z wysp, wasza wersja tysz mo polskie napisy?
Stary 18-08-2014, 22:43   #569
Belkaenes
Nowy
Belkaenes Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ma pełną wersje pl,eng,rus.Napisy i dubbing.
Belkaenes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-08-2014, 09:15   #570
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Wczoraj przeszedłem Left Behind.

Podobało mi się dozowanie napięcia i niepewności.

3/4 grania, to bieganie, zabawa, fotki, sklep z zabawkami i maskami na Halloween ( zajebista sprawa ), ale pod koniec już zawiało grozą i nawet 2 razy lekko spociły mi się dłonie

Spoiler:
Fajno tez, ze pokazali jak dziewczyny sie zarazily i jak Ellie zdobyla medykamenty dla Joela, po akcji z nadzianiem się na pręt

Podsumowując: podstawka + dlv jest świetne, nic się nie zestarzało i nadal bawi tak, jak na PS3.

Teraz dłuższa przerwa na Diablo + Destiny, a pod koniec roku wracam do New Game +
Stary 19-08-2014, 13:25   #571
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Teraz dłuższa przerwa na Diablo + Destiny, a pod koniec roku wracam do New Game +
Jeśli przymierzasz się do Grounded, to szykuj się na festiwal gliczy i pełnej losowości. Tak czy srak warto, bo dopiero na tym poziomie gra oddaje idealnie klimat walki o przetrwanie.
Stary 12-10-2014, 11:20   #572
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

wczoraj skończyłem. Gra jest kapitalna, fabuła świetna - dawno nie czułem się jak dojrzały gracz w oczach scenarzysty. Klimat i relacja ojciec-dziecko od samego początku kojarzyły mi się z filmem 'Droga' ( kto nie widział niech biegiem nadrabia! ), do tego świetna delikatna ścieżka dźwiękowa - uwielbiam te pojedyncze brzdęknięcia w menu.

Gra jest spójna i przemyślana od menu aż do napisów końcowych, wliczając w to nawet multi.

Kawał dobrego kodu. Jedna z tych gier, które chce się zostawić na półce.
Teraz czas na DLC, a później ng+
Stary 14-10-2014, 14:26   #573
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

w dlc malo grania, lecz klimat wylewa sie uszami - krotkie ale jak dla mnie robi większe wrażenie niż podstawka. "Drogi" nic nie pobije

Ostatnio edytowane przez Ownon : 14-10-2014 o 14:28
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-10-2014, 20:39   #574
solidnys
Stały bywalec

solidnys's Avatar

Lista Osiągnięć

to prawda, DLC mocno przegadane, ale ani przez chwilę się nie nudziłem.
Podobało mi się puszczanie fabuły na zmianę z retrospekcjami.
Świetne uzupełnienie podstawki.
Stary 12-10-2015, 09:46   #575
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Panowie w co najlepiej jest pakować ulepszenia postaci na początku gry?
Stary 12-10-2015, 11:19   #576
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Wg mnie celowanie i ostrza, chyba ze grasz na normalu to wtedy bez różnicy, bo jest dość łatwo
Stary 14-10-2015, 13:09   #577
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jestem po akcji w hotelu i gra jest niesamowicie klimatyczna a fabuła wciąga cholernie mocno. Strasznie mnie raduje fakt, że mimo iż gra jest na rynku de facto 2 lata to udało mi się jakimś cudem nigdzie nie natrafić na informacje odnośnie fabuły czy zakończenia. Jedno mi jednak nie pasuje a mianowicie
Spoiler:

20 lat po apokalipsie, nic nie ma, wszystkiego brakuje a kolesie rozbijają się Hummerem, który w cywilnej wersji pali 20 litrów na 100km Może się trochę czepiam ale nie pasuje to do całości, która jest bardzo pieczołowicie przygotowana. No chyba, że jeszcze nie dotarłem do etapu gdzie się wyjaśnia, że typy pochodzą z Kataru albo przerobili auto na gaz
Stary 14-10-2015, 13:17   #578
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Takie same kwiatki jak w sadze o zumbiakach TWD
Stary 14-10-2015, 13:22   #579
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Szatap dla Damiana to gra roku była

Na szczęście ten mały szczegół nie rzuca cienia na tą grę, która jest genialna w każdym względzie. Pamiętam moje pierwsze podejście do gry i byłem trochę znudzony gameplayem ale teraz jak już dosiadłem na spokojnie to takie skradanie się i kombinowanie byle nie wejść w starcie z użyciem amunicji jest bardzo klimatyczne i sprawia, że nieraz mi serce na moment zamarło jak mnie koleś prawie przyuważył. No i jest niesamowita relacja Joel - Ellie. Jak był etap
Spoiler:
w którym na moment się odłączyłem od niej byłem przerażony nie faktem, że jestem po raz pierwszy w tej grze sam chociaż też mocno to zadziałało na wyobraźnię ale sama troska o to aby jej się nic nie stało i żeby jak najszybciej do niej dotrzeć. Bardzo mi się też podoba taki mały kurde szczegół ale jak bardzo morda się cieszy widząc jak młoda przy kucaniu za murkiem chowa się pod ramieniem Joela. No jest to tak genialne zagranie, które tylko podbudowuje relacje ojcowskie pomiędzy dwiema postaciami
Stary 14-10-2015, 13:30   #580
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Przekonaj do tego Marcina ;p
Poza tematem, kotlet Drake też fajnie zremasterowali, jak wcześniej nie ograles to polecam bo warto.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania