Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-11-2014, 17:14   #321
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Watch Dogs

Pogram jeszcze trochę i może się przekonam jakoś aczkolwiek początek nie napawa optymizmem jeszcze wczoraj miałem jakąś misję gdzie strzelałem do jakiś ufoków z cyfrowego pistoletu no kuwa co to ma być?

SD okazało się dla mnie gierką bardzo dobrą tak jak mówi komar nie jest wybitna ale faktycznie jako jedyna najbardziej przypomina Shenume, które może kiedyś okaże się trylogią ale w to wierzy już chyba tylko forumowy Yu
Stary 02-11-2014, 17:28   #322
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

WD nuda jak skurwesyn.

Odpuść, bo warto te kilka godzin przeznaczyć w twoim przypadku na masturbacje, albo inną grę.
Stary 02-11-2014, 17:30   #323
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Marcin ponoć był WD zachwycony
Stary 02-11-2014, 17:32   #324
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Może nie zachwycony, ale fajna gierka. Nie znacie się po prostu i nie macie gustu, ale spokojnie - to normalne u fanów PlayStation
Stary 02-11-2014, 17:39   #325
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Może nie zachwycony, ale fajna gierka. Nie znacie się po prostu i nie macie gustu, ale spokojnie - to normalne u fanów PlayStation
każdy ma inne odczucia, gusta to my mamy wrogu,wiadomo ,ty zawsze będziesz za łoniakiem ,w to nikt nie wątpi
Stary 02-11-2014, 17:40   #326
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Te chopok, jam chwilowo jest xbotem hłehłe
A poza tym, może miałem innego Marcina na myśli
Stary 02-11-2014, 17:47   #327
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
WD nuda jak skurwesyn.

Odpuść, bo warto te kilka godzin przeznaczyć w twoim przypadku na masturbacje, albo inną grę.

Zajonc widze ze kazdego mierzysz swoja miara?
Stary 02-11-2014, 17:54   #328
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 

ale użył poprawnego leksemu "mastrubację", a mógł wyrazić się niechlujnie np. "bzykać mahmeda" ,brawo uszaty
Stary 13-01-2015, 18:10   #329
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 

jakieś wskazówki co do zebrania 23 utworów muzycznych?
Stary 15-01-2015, 13:39   #330
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

mi brakowało jednego. objeżdżasz molo (prawy górny róg mapy) w kółko jak na filmiku, aż znajdziesz wszystkie.

Stary 25-01-2015, 21:19   #331
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Troszki h nabite, nie dużo, ale też w sam raz na ten moment. Co prawda, grafika to nie wszystko, ale już mi troszkę nie odpowiada jazda autem. Jakoś tak dziwne mam odczucia, co do niej, ale niech będzie, że się nie znam Wątek nawet dość ciekawy, misje poboczne mi podpasowały, no i główkowanie z przejmowaniem wieżyczek CToS, sama frajda

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2015, 07:47   #332
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Odświeżam.
Widze,że panują różne opinie ale zapytam. Dobre toto? Oplaca sie łyknąć edycje Vigilante za 90zł?
Stary 12-04-2015, 10:26   #333
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Bez rewelacji, ale całkiem miło wspominam. Więcej niż średniak, to na pewno, przyzwoita dobra gra, jak lubisz otwarte światy, to bierz. Fabuła niestety kiepskawa.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2015, 12:05   #334
YBAX
Znajomy
YBAX Wkroczył na dobrą drogę

YBAX's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 44

Uczucia związane z grą są średnie. Wyżej niż średniak to dobre określenie dla tej gry, problemem jest fakt, że nie wciąga na długo - odpuściłem sobie po pierwszej grubszej misji fabularnej - która jakby zamykała pewien rozdział (nie pamiętam jak jest podzielona gra). Poszedłem spać i nigdy więcej do tego tytułu nie wróciłem - wyleciał z dysku. Może i by się rozkręciło - mnie niestety UBI nie zatrzymał na dłużej.
YBAX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2015, 14:27   #335
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

o "2"
http://www.gamesradar.com/watch-dogs-2-details/

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2015, 17:47   #336
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Moze dwojka bedzie w polowie tak dobra jak jedynka miala byc

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2016, 21:38   #337
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Nie będe zakładał tematu do acziwów, więc zapytam tu, czy ktoś miał problem ze znalezieniem 2 piosenek, które zdobywa się poprzez hakowanie ludzi ? Chodzi o te 2 songi:
– Dark Steering
– Ms. Crumby
Pamiętam że 3 razy hakowałem piosenki od ludzi, lecz tych 2 nie mam. Teraz nigdzie nie widze ludzi, którzy słychają muzyki, jedyne opcje to ukraść dostęp do konta lub coś związane z działalnośćia przestępcza. Miał ktoś podobnie ?
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2016, 10:59   #338
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

kiedy dostaje się dostęp do hakowania ludzi online? Trzeba przejść którąś misje fabularną czy coś innego zrobić?
Stary 04-08-2016, 11:53   #339
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Jak dobrze pamiętam, to była jakaś misja fabularna z pierwszego aktu lub drugiego, ale teraz z pamięci nie powiem, jaka to jest, żeby w błąd nie wprowadzić, ale jest tam wstęp do hakowania i wtedy online można potem załączyć, bo na mapce są pokazane sektory odpowiedzialne za multi.

PS. W pewnym momencie pojawi się Tobie komunikat, że ktoś próbuje szchaczyć Twój telefon i to jest misja wstępowa, tak jakby i odblokowująca online, tak mi teraz po głowie chodzi.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.

Ostatnio edytowane przez Aczik : 04-08-2016 o 11:58
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-08-2016, 13:32   #340
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Jak dobrze pamiętam, to była jakaś misja fabularna z pierwszego aktu lub drugiego, ale teraz z pamięci nie powiem, jaka to jest, żeby w błąd nie wprowadzić, ale jest tam wstęp do hakowania i wtedy online można potem załączyć, bo na mapce są pokazane sektory odpowiedzialne za multi.

PS. W pewnym momencie pojawi się Tobie komunikat, że ktoś próbuje szchaczyć Twój telefon i to jest misja wstępowa, tak jakby i odblokowująca online, tak mi teraz po głowie chodzi.
wyczytałem coś że może to być misja 3 z aktu 1. Nazywa się Backstage Pass. Nic pewnie ci to nie mówi?

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania