Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-12-2011, 08:20   #1
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie The Last of Us / Remastered

Nie pamiętam ex'a na PS3 który byłby tak zapowiadany.
Materiały z gry już na VGA 10 .12.2011.
Według mnie nowa gra Quantic Dream lub Santa Monica.
http://www.lastofus.com/
Stary 07-12-2011, 08:29   #2
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: The Last of Us

obstawiam Santa Monica, bo już od dawna mówiło się, że dłubią nad jakimś nowym tytułem i do dziś nic nie ujawniono.
Stary 07-12-2011, 15:04   #3
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Ale bym się śmiał gdyby rozwinięcie tytułu brzmiało "The Last of Us... Guardians" i cały szum byłby o exa, który powstaje, ale tak, że nikt w niego jeszcze nie grał.
Stary 07-12-2011, 15:39   #4
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Jakbyś raczył kliknąć w link do strony gry to jako w miarę inteligentna osoba skojarzyłbyś że raczej chodzi o jakiś post apokaliptyczny świat.
Gdzieś rozpracowali ten filmik z mrówka na stronie i chodzi o to :
http://badania.net/grzyb-pasozyt-i-mrowka-zombi/

No i ta zapowiedz tego znanego dziennikarza, nie sądze aby targał swoją reputacją odstawiając takie jaja

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 07-12-2011 o 15:41
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2011, 20:04   #5
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Keighley to ten sam znany dziennikarz co zapowiadał rok temu, że będzie nowa gra od Epic. Skończyło się na przesuniętej premierze i zapowiedzi bety.
Stary 11-12-2011, 08:02   #6
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Najwięksi perfekcjoniści w branży Noughty Dog robią przerwę od Uncharted i robią swoje Resident Evil.
Stary 11-12-2011, 09:59   #7
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

No to mamy kolejny hit na 10/10 na PS3, znając możliwości wyciśnięcia soków z PS3 pod wzgledem graficznym studia Noughty Dog to ta gra będzie wyglądać fenomenalnie.
Ostatnie ujęcie wygląda jak żywcem wyjęte z filmu Jestem Legendą. Uwielbiam takie klimaty.

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 11:21   #8
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

pierwsze skojarzenia ? Enslaved + 28 Days Later.
biorę w ciemno !
Stary 11-12-2011, 11:24   #9
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Łosz kureeeewa, same kopanie tyłkow widze. Zostałem zaciekawiony. A to niełatwe ostatnio
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 11:46   #10
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
biorę w ciemno !
Takie samo skojarzenie mialem co do Enslaved.Naughty(noughty?)Dog robia gry perfekcyjne, ale po teaserach spodziewalem sie czegos wiecej niz kolejnej produkcji o zombie, czy jakis innych potworach zmutowanych przez wirus czy co tam wymysla.Poszli po linii najmniejszego oporu, ale pewnie uratuja calosc mega grafa i filmowym doznaniem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 12:42   #11
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiedziałem, że tak będzie Gra zombie jako exclusive dla playstation i fanboje już mają jaja pourywane. Mi tam bardziej to przypomina Alana Wake'a (problem z amunicją wkraczający w fabułę) pomieszanego ze wszystkimi zombie slasherami typu Dead Island czy inne Left 4 Dead. Nie mogłem też pozbyć się wrażenia, że sytuację bohaterów gdzieś już widziałem- przecież to "Droga" McCarthy'ego ino z dzieciakiem płci żeńskiej. Ogólnie w miarę ciekawie się zapowiada, ale bez podjary.
Stary 11-12-2011, 12:49   #12
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To robił podobno drugi zespół, nie ludzie od Uncharted, więc mam nadzieję, że nie będzie to kolejne Uncharted z innymi postaciami i klimatem. Mam na myśli gameplay polegający na tym, że od jednego skryptu przechodzimy do kolejnego. Przyciągnęli moją uwagę, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Stary 11-12-2011, 12:53   #13
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

No, czekamy na pierwszy gameplay. Stawiam na E3
Stary 11-12-2011, 14:01   #14
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Gra zombie jako exclusive dla playstation i fanboje już mają jaja pourywane.
Gra zombie to Dead Nation. To będzie gra killer Podejrzewam, że nie jeden zombie w tej grze będzie miał lepszą mimike twarzy i osobowość niż bohaterowie innych dużych gier.

Trochę mnie zastanawia przy czym tak opierdziela się Santa Monica i Quantic Dream. ND zapowiada czwarta grę, a oni po jednej mają na koncie.
Stary 11-12-2011, 15:15   #15
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ten trailer jest przeciez zajebisty, ja sie podjaralem a pewnie i tak nie zagram
troche mnie to martwi ze dwa studia ktore robily swietne exy na dana konsole (epic i naughty dog) robia kolejne projekty i gra od epica to jakiejs niewadomoco kreskowkowe a tutaj mamy gruba rure i zapowiedz czegos co moze byc hitem.
Stary 11-12-2011, 15:57   #16
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
biorę w ciemno !

Raczej " I Am Legend"
Stary 11-12-2011, 16:05   #17
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Klimatów zombie nie trawię w ogóle, ale giercę od Naughty Dog biorę w ciemno
Ciekawe jak będzie prezentował się gameplay - coś na wzór Enslaved/Resident Evil?
Stary 11-12-2011, 16:15   #18
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Ja liczę na gameplay jak w Uncharted bez przesadnych akrobacji, wolniejszy czyli najbliżej Gears of War . A trailer mi przypomina ten nudny serial Walking Dead - walka o przetrwanie w grupie a nie sieka. A w grze z typowymi zombie raczej walczyć nie będziemy, zbyt sztampowe dla ND według mnie :]
Stary 11-12-2011, 16:17   #19
Marlowe
Początkujący
Marlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znająMarlowe Wszyscy go tu znają

Marlowe's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 599

Lista Osiągnięć
Bogacz Old School Playaz Wyginam śmiało ciało 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

No i zapragnąłem mieć PS3 :/

PSX->N64->DC->PS2->X360->XONE->PS4
Marlowe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 16:48   #20
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ja liczę na gameplay jak w Uncharted bez przesadnych akrobacji, wolniejszy czyli najbliżej Gears of War . A trailer mi przypomina ten nudny serial Walking Dead - walka o przetrwanie w grupie a nie sieka. A w grze z typowymi zombie raczej walczyć nie będziemy, zbyt sztampowe dla ND według mnie :]
No tak, bo odświeżenie Indiany Jonesa i przeniesienie go na konsolę to żadna sztampa

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania