Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-10-2019, 18:15   #101
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Gears 5

ludzie pisza na oficjalnym forum ze europa jest w dupie i kazdy ma tam ping 100+

btw dzisiaj odblokowałem drugą postać z tych nowych, wardena, na arcade jest całkiem zajebisty
Stary 28-10-2019, 18:40   #102
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
ludzie pisza na oficjalnym forum ze europa jest w dupie i kazdy ma tam ping 100+

btw dzisiaj odblokowałem drugą postać z tych nowych, wardena, na arcade jest całkiem zajebisty
No czyli wychodziło by na to że MS znowu tnie w ch...
A można postowić porządne serwery przykładem Były Tytany jakość usług sieciowych na XPudle to mistrzostwo (podobno na PC już tak kolorowo nie było)

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2019, 02:01   #103
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

titanfall? grałem na pc i xboxie w obie części i zawsze tam działało wszystko super.

w gersach to chyba powaznie przycieli te serwery, moze dlatego ze tak malo osob gra i wyglada to slabo, chyba ze grasz w eventy i arcade to tam problemow nie ma, czasem jedynie cisniesz rundy z botami bo malo osob jest (chyba) ale ping jest przynajmniej znosny.

jakos ciagle sie wkurwiam, wiecej niz 2 rundy nie gram pod rzad bo zaraz wszystko sie wali ale mimo wszystko potem wpadna dwie gry gdzie wyjdzie mi dobry wynik i ciagle fun z grania jest. w horde tez spoko, w ucieczke gra jednak za duzo dzbanow i wszystkie wyzwania cisne sam bo szybciej i latwiej, a jak juz zagram z kims to zwykle trzeba liczyć tylko na siebie. tutaj akurat spoko jest ten nowy gear bo sie chociaz moze sam podniesc.
Stary 30-10-2019, 09:44   #104
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Jakiś tydzień po premierze były normalne pingi na rankingach. Przez jakiś czas. Później znowu 90+ i teraz znowu grałem na normalnych. Nie wiem co oni tam kombinują.
Mam nagranych kilka takich akcji, że nie wiadomo o co chodzi.
Co do wczytywanie się skórek, widziałem tylko kilkukrotnie problem z terminatorem. Wyglądał jak z płynnego metalu.
Stary 30-10-2019, 13:48   #105
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Wczoraj próbowałem zagrać w eskalację to po 10 minutach szukania graczy odpuściłem :P

Dzisiaj znowu zagrałem tę nową hordę, za pierwszym razem na poziomie tym prawienajłatwiejszym to też szukałem dość długo graczy i na koniec wszyscy mieli pingi w okolicy 150. Ale dwie kolejne próby i na najniższym i jeszcze raz na tym co za pierwszym razem i bez problemu. W ogóle to fajnie że dają za darmo skórki na wszystkie pozostałe bronie, poza tymi które można kupić za żelazo :>

Co do skórek to chodzi mi o skórki broni i te gesty które są pod prawą gałką, często mi się nie wczytują, zwykle jak dołączam do już trwającej hordy. Te z postaci to kilka razy się zdarzyło, ale ostatnio już ani razu.
Stary 09-11-2019, 16:40   #106
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Odpalilem po malej przerwie girsy, byla aktualizacja, dali skina za free, 3 dni wzmocnienia, no to sobie nabije troche expa zeby odblokowac debeka.

pierwsza gra: przy wyniku jakiejs 32-34 do 29 w arcade, gdzie ja sam mam 25 killi, nagle czarny ekran i ****, reset kompa gra sie spierdoliła.
odpalam znowu (po paru godzinach przerwy), podobny scenariusz, nagle polaczenie sie zesralo i mnie wywalilo z gry.

no ***** genialna robota łamagi z coalition
Stary 09-11-2019, 19:07   #107
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Hehehe, a ja sobie platynkę w Horizon Zero Dawn zrobiłem, to jest exclusive, a nie jakieś pseudo Gearsy od partaczy, tfu. FOR THE PLAYERS. @chrono87, pozdrawiam.
Stary 10-11-2019, 00:58   #108
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja wracam co jakis czas, pass mam do grudnia to szkoda zmarnowac i jak gram te kilka gier dziennie to nie lapie az takiego wkurwa : p

jest jeszcze jedna rzecz ktora mnie irytuje, gram 4 vs 5 bo mamy jednego bota, no i ten bot ma tak w 1/3 gry staty na poziomie 0-11 i chocbym czarowal to i tak przegrywamy.

dzisiaj (akurat bez botow) mialem wynik 31 czy 32 kille, 6k pktow zdobytych, a i tak przegralismy bo w druzynie goscie o statach podobnych do bota :v
Stary 10-11-2019, 13:32   #109
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

mi sie cod nie wylacza bardzo fajnie moge se grac i se dziala caly czas ahahha
I HERKULES DUPA KIEDY TEAM JEST KUPA

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2019, 09:30   #110
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

Reputacja: 703

Wie ktos czemu w hordzie nie moge kickowac mimo ze dali ta opcje juz ?
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania