Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-09-2013, 15:19   #661
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894
Domyślnie Odp: Darmowe gry XBLA, dodatki itd.

Macie swoje kombinacje : D. Ja tam tylko ptaszki od ruskich mam, bo to normalny błąd był. Te konta Yemen, Oman etc. to teoretycznie rynku na nich nie ma, dopiero wszystko ma pójść pełną parą, a MS miał najazd randomów pobierających stuff .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 15:20   #662
Misiunia07
Początkujący
Misiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyćMisiunia07 Można na niego liczyć

Misiunia07's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 300

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Achievement Whore Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 4

Dajcie spokój, co roku jesienią jest ta sama panika. Ostatnio banowali podobno za konta z " lewymi punktami". Nieco później ci który zostali zbanowani przypomnieli sobie , że używali o używanych na konsoli jtagach. Teraz jest sraczka bo ktos pobrał kilka darmowych gier. Jakoś za ACIII żadna fala banów nie poszła.
Misiunia07 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 15:29   #663
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5670

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja się połasiłem na season passa do Saints Row 4, a jak już założyłem to konto, to od razu pobrałem ze dwie normalne gierki. Na szczęście nic z tych rzeczy nigdy nie włączyłem. Jak mi jednak główne konto przez takie coś poleci, to delikatnie mówiąc wkurwię się...
a ja tak wierzyle w twoja prawosc :P
co zrobisz kupisz PS4 jak reszta placzkow ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 15:36   #664
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11829

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Też te konta pozakładałem, nie wiem po uj tak naprawdę, dodałem do kolejki tylko te gry, a pewnie i tak ich nigdy nie ściągnę.
Stary 27-09-2013, 15:46   #665
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Misiunia07 Zobacz post
Dajcie spokój, co roku jesienią jest ta sama panika. Ostatnio banowali podobno za konta z " lewymi punktami". Nieco później ci który zostali zbanowani przypomnieli sobie , że używali o używanych na konsoli jtagach. Teraz jest sraczka bo ktos pobrał kilka darmowych gier. Jakoś za ACIII żadna fala banów nie poszła.
Teoretycznie to mogą zbanować nawet za samo posiadanie konta na inny kraj niż się faktycznie mieszka, z czego oczywiście nie korzystają. Z tym całym Omanem czy inna Bośnią to jednak sytuacja jest trochę inna niż w przypadku poprzednich błędów (więcej kombinowania). Z drugiej strony, jeśli faktycznie za to zaczęli banować, to kara wydaje się zbyt drastyczna. Wystarczyłoby pokazać np. kilkudniową blokadą GT, że koniec z takimi akcjami. Następnym razem dopiero leci wszystko.
Stary 27-09-2013, 16:11   #666
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Ja się pokusiłem o Injustice: Gods Among Us, jak mi zbanują profil lub konsolę,to definitywnie skupiam się tylko na Ps 4....ave

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 16:21   #667
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

No to ładne jaja. Nic z tych rzeczy narazie nie odpalałem, wiec może rozejdzie po kościach.
Stary 27-09-2013, 16:32   #668
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Cytat:
Napisał Misiunia07 Zobacz post
Jeśli to prawda to dlaczego na xbox360iso masa osób pochwaliła się że dostała bana. Jakiś agent od razu poszedł kupić nowego xboxa. Jest to jego 27 xbox. hahahahah Banowanie ludzi przed premierą nowego klocka to bardzo inteligentne posuniecie.
Stary 27-09-2013, 16:36   #669
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Teoretycznie jest tak, że jak w sklepie jest wybita szyba(błąd MS) to nie możemy sobie stamtąd niczego brać bo jest okazja. Nie można mieć pretensji tylko do MS jak wyjmie młot
Także:
Spoiler:
Stary 27-09-2013, 17:08   #670
Tokan
Nowy
Tokan Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Zbanowane konta na Oman i Bośnię + ban na konsolę ;( Główny GT nietknięty
Tokan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 17:29   #671
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Teoretycznie jest tak, że jak w sklepie jest wybita szyba(błąd MS) to nie możemy sobie stamtąd niczego brać bo jest okazja. Nie można mieć pretensji tylko do MS jak wyjmie młot
Tylko bez takich porównań. Nie mają one najmniejszego sensu.
Stary 27-09-2013, 17:57   #672
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ale szczęście, że nic nie odpalałem, ale jak mnie zbanują to oleje xboxa i ide na ps.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 18:17   #673
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
Ale szczęście, że nic nie odpalałem, ale jak mnie zbanują to oleje xboxa i ide na ps.
Microsoft na pewno dotkliwie odczuje taką stratę ;/
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 18:26   #674
PPWojtek
No-life
PPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narodyPPWojtek Klękajcie narody

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7064

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

kurv nie straszcie mnie bo padne na zawał :CCCCCC

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 18:57   #675
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
Jesteś na prawdę zabawny. Idiota..

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 19:08   #676
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

obaj z Bydgoszczy????no to ziomki nie prowokować się wzajemnie, bo ja krva do akcji wkroczę....

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 19:28   #677
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Teraz boję się wyjść z domu ;_;

Dobra, koniec offtopa.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 19:52   #678
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

moje marokanskie konto na xbox.com to chyba nietkniete jest, omanu i innych nie ruszalem (poza angry birds z rosji) i tez poki co luzik. a pisalem z 10 stron wczesniej 'ciekawe kiedy poleca bany' hehe
Stary 27-09-2013, 20:11   #679
igor8472
da Sztig
igor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebryta

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 4946

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Jak za chińszczyznę czy piracenie pewnie, poleci trochę na ostrzeżenie, wszystkich przecież nie palną chociaż jakby chcieli to by mogli.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 27-09-2013 o 20:15
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2013, 20:13   #680
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5670

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
To juz dwoch chyba pora na zaklady

---------- Wiadomość dodana 20:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:11 ----------

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Spoiler:
Pozyczam

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania