Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2

PlayStation 2 Peesdwójkowe gry i akcesoria bez tajemnic.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-03-2006, 19:54   #61
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Reputacja: 198

Lista Osiągnięć
360 stopni Achievement Whore Donator Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 5

Domyślnie Metal Gear Solid 3:Snake Eater

Cytat:
Napisał KamilW
MGS 2 to jest wedlug mnie zero.
WTF ?! Argumenty.
Cytat:
Napisał KamilW
Co do Subsistence, to mam swoje watpliwosci. Praktycznie jedyne co sie w grze zmienilo to jest ta kamera ktora pozwala na lepszy widok strategiczny i sa tam jeszcze kilka nowych, ale nooboskich modow.
A przepraszam online to co ? Przecież Snake Eatera nie wywrócą do góry nogami, a dodanie wydoku TPP i tak uważam za rewolucje w stosunku do tego co mówił Kojima.
Cytat:
Napisał KamilW
Ale i tak uwazam ze Gamespot nie ma pojecia o dawania punktow gier.
Polecam IGN
Stary 16-03-2006, 22:48   #62
KamilW
Znajomy
KamilW Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do KamilW Wyślij wiadomość przez MSN do KamilW

Znam IGN, ale jakos sie tak stalo ze sie przezwyczailem do tego Gamespota i tam patrze, hehe.
Co do online mody to tez prawda, zapomnialem wspomniec tej nowosci. Ale wedlug mnie to nie bedzie fajne bo i tak jak zawsze gracze spapraja ta gre tak jak i spaprali gameplay na Socomie. Bo beda grac nie w sposob prawidlowy.
Np.: Ja uwazam (nic uwazam! Poprostu jest tak) ze MGS to gra stealth. A tu napewno i tak online bede rzucac do woli bomby i strzelac na co popadnie i bedzie 'pelna k u r w a' ze tak powiem brzydko. Gdzie tu trzeba grac w taki sposob wszycy znowu beda grali w ten odwrotny sposob. Mozna to z Socomem porownac: gra teamwork i stealth a czy ktos online to robi. NIKT! Tylko padaja granaty z wszystkich stron. I to samo bedzie na MGS online, mysle. Poprosy zniszcza ta gre online.

A co do argumentow MGS2, to ich niestety nie mam. Gralem w gre i w porownaniu do jedynki i trojki jest ona zerem. (to jest tylko wlasna opinia!)
KamilW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2006, 23:31   #63
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Publicznie pojechał przy wężu MGSa, huh Kamil do odważnych należysz. Dla mnie wszystkie trzy części były ok, a tak się składa że przy 2 spędziłem najwięcej czasu. Sam nie pamiętam ile razy tankowca ukończyłem. Snake Eater ciągle czeka żeby go skończyć, jakoś brakuje czasu albo chęci.

PS. co do ocen GS i IGN, to ostatnio ze snejkiem robiliśmy sobie ciekawe porównania. GS bardziej surowo ocenia.
Stary 17-03-2006, 17:55   #64
snakemaycry
Wariat
snakemaycry Jest wokół niego pozytywna aurasnakemaycry Jest wokół niego pozytywna aura

snakemaycry's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał KamilW
A co do argumentow MGS2, to ich niestety nie mam. Gralem w gre i w porownaniu do jedynki i trojki jest ona zerem.
Nie rozumiem. Nie masz argumentów ale mówisz że gra jest zerem ... wtf ?! Bedę drążył bo MGS2 zdobyłem po cięzkim kombinowaniu, schodzeniu ul. Piotrkowskiej ze trzy raz i kupionej za ciężkie pieniądze których nie żałuje (233 zł ) więc oczekuję argumentów.

Cytat:
Napisał KamilW
Ja uwazam (nic uwazam! Poprostu jest tak) ze MGS to gra stealth.
Snake Eater powyżej Hard trochę przestaje być stealth. Raczej zaczyna być: Spieprzaj jak najdalej i martw się żeby starczyło amunicji jak cię dogonią. O strażnikach chodzących pomiędzy lokacjami i zachodzącymi z dwóch stron bez możliwości ukrycia nie wspomne.

Cytat:
Napisał KamilW
Gdzie tu trzeba grac w taki sposob wszycy znowu beda grali w ten odwrotny sposob. Mozna to z Socomem porownac: gra teamwork i stealth a czy ktos online to robi. NIKT!
No nie mów że nie widziałeś dobrej gry zespołowej na Socomie, bo ja nie raz widzialem jak przeciwnik po prostu nie daje szans, tak jest zorganizowany. A stealth ... hmmm. W MGS tego chyba nie przewidziano, chociaż nie. Jest Snake vs. All, czyli BB musi się przedostać pomiędzy strażnikami do celu. Nie powiesz że będzie nawalał z respa granatami. Do tego polecam Splinter Cell: Chaos Theory. Też bardzo fajny stealth i udany w online.

Cytat:
Napisał wrog
Sam nie pamiętam ile razy tankowca ukończyłem.
Tankowiec - European Extreme - 9 razy - 0 killsów, 0 alarmów, 0 ratio, 0 savów, 0 deathsow, 1h ... nie pamiętam ile Dog Tagów.
Stary 17-03-2006, 21:28   #65
KamilW
Znajomy
KamilW Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do KamilW Wyślij wiadomość przez MSN do KamilW

Patrz snake, gralem druga czesc i poprostu mi nie podpadla, co tu sie mam tlumaczyc, poprostu mnie nie wciagala, nie podobalo mi sie to co musiales wykonywac, glupie okolice i miejsca. To jest wlasne zdanie. Chyba sie nie bedziesz klucic ze mna. (Boze, przypomina mi to eLo, lol)

Co do ocen, wrogu, tak jak mowilem. Masz racje, ze GS ocenia srogo ale oni nooboskim gra to daja takie super punkty a dobrym gra nic.

Co do twojego Hard. Ja teraz gram w MGS 3 jeszcze ostatni raz bo sie mi zachcialo. Pierwszy raz gralem na Normal. Teraz gram na EXTREME i jestem daleko w grze. No i musze powiedziec ze nie mam problemow, gram superstealthownie jak zawsze i wszystko idzie gladko. Moze ja poprostu lepiej gram? :twisted: :hurra: (to ostatnie to zarcik heh snake, lol)

Ale masz racje co do teamwork. Tylko ze mi BARDZIEJ chodzilo o fakt ze nikt w to nie bedzie gral w ten FAJNY SPOSOB tylko wszyscy beda latali i bombardowali wszystko a tak sie nie gra w MGS. To samo z S2. Sealsi nie bombarduja i nie rzucaja tyle granatow a tu online sie ich nie mozesz doliczyc. Nie przepadam za Splintercell by the way. Fajnie raz pograc z kumplami na co-operator ale to wszystko.
KamilW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2006, 12:47   #66
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Amerykańcy już się cieszą Subsistance`m, qrna może Konami znów coś doda dla biednej Europy za ten czas oczekiwania. (jakieś stejdże albo cuś innego...)
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2006, 13:26   #67
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

Pewnie dodadzą za darmo Metal Gear Saga albo będzie tak jak w Stanach tylko z pre-orderem. A w Japonii mieli turniej :wow:
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2006, 12:55   #68
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Tum tururum. 2 nowe trailery z Subsistance`a Single/multi.
Linku : http://gametrailers.com/gamepage.php?id=1848
Stary 20-04-2006, 22:54   #69
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Pisałem sobie w shoucie ale zaraz zniknie pewno :P

Cytat:
x [Dzisiaj 22:48] Devil_2k5: Będzie coś jak Sneaking Missions - Jeden gracz jest Snakiem i musi coś zrobić a reszta (7) jest żołnierzami i muszą mu przeszkodzić.
x [Dzisiaj 22:51] Devil_2k5: Oprócz tego normalnie - deathmatch,team deathmatch, capture the frog i rescue missions
x [Dzisiaj 22:52] Devil_2k5: W ostatnim trybie jedna drużyna ma żółtą gumową kaczuchę i jej broni, a druga drużyna próbuje ją ukraść.Jedyny tryb, w którym nie ma respów po śmierci w czasie rundy, gracze zamieniają się w duchy i mogą się normalnie przemieszczać po mapie (ciekawe czy będzie takie duszki widac ).
x [Dzisiaj 22:53] Devil_2k5: Coś mi się zdaje, że MGS zarządzi bardziej niż S3.Z drugiej strony mam wrażenie, że będzie to gra na rozluźnienie, jak MH a nie taka, w której będzie się klanówki grać.l

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2006, 23:15   #70
snakemaycry
Wariat

snakemaycry's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, to ja nie śmiejąc się z Ciebie, też napiszę to co teraz dopisałem w shoucie:

Cytat:
[Dzisiaj 23:14] snakemaycry: aha ! sięgnąłem do mojego super źródła wiedzy i już wiem że premiera Subsistence będize w EU (Uwaga!!!) .... wrzesień 2006 !!!! a czemu ? ponieważ Konami wydało wersje platynową o której pisałem i żeby się w ogóle sprzedała to przesuneli premiere na wrzesień
Nie musicie na mnie bluzgać za tą "świetną" infromację ;]
Stary 20-04-2006, 23:37   #71
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Japidole taaaak więcej takich niespodzianek... Ile to będzie miechów po US? 7/8? Man dupa i tyle....
Stary 20-04-2006, 23:42   #72
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

we wrzesniu dojda do wniosku, ze dzieciaki do szkoly chodza i poczekaja na gwiazdke. paranoja, z s3 tez nie wiem czemu sie tyle ******.
Stary 21-04-2006, 15:13   #73
Silencer
Stały bywalec
Silencer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do Silencer

Nie zauważyłem, że dyskusja się tu przeniosła. Moja opinia na ten temat

Cytat:
z tym Subistence to przerąbane. Wiedizłem że tak bedzie gdy gościu odpowiedzialny za Sage powiedział ze w EU będzie dodawana do "budget version". Miałem jednak nadzieje że chodzi o Sub a nie platyne
Devil ja o tym wszystkim pisałem w zapowiedziach swego czasu :ok:
Silencer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2006, 15:40   #74
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ciekawe tylko czemu jest zawsze takie opuźnienie co do daty premiery z USA do EU. Przecież nie muszą zmieniać języka (tak jak z kraju kwitnącej wisienki do USA), jedyne co musza zrobić to zmienić z NTSC na PAL. Ciężko jest być Europejczykiem
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2006, 15:57   #75
snakemaycry
Wariat

snakemaycry's Avatar

Lista Osiągnięć

Afair to jest kilka wersji językowych w EU.
Stary 13-09-2007, 13:21   #76
przem
Nowy
przem Zobaczymy co z niego wyrośnie

przem's Avatar

Wyślij wiadomość przez AIM do przem

hej może mi ktoś powiedzieć czy serwery mgs3 sa jeszcze czynne i może wiadomo do kiedy?
innymi słiwy warto kupować tą grę na dziś dzień?
Stary 13-09-2007, 13:37   #77
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Sprawdzałem przedwczoraj na PS3 i serwery chodziły. Niewiem kiedy Konami bedzie je zamykac, słyszy sie cos o grudniu bądz lutym, zaraz przed MGO na PS3. Co do Całego pakiety Subsistence to ja bym brał, no ale to jestem ja Wczoraj obejrzałem wkoncu cały film na 3 płycie Existence i Naprawde fajnie to wyszło.
Stary 14-09-2007, 11:26   #78
przem
Nowy
przem Zobaczymy co z niego wyrośnie

przem's Avatar

Wyślij wiadomość przez AIM do przem

nie trzeba było mnie długo namawiać już mam MGSa
pisze się dziś ktoś na giercowanie?
może Pan Gawlicki?
zainteresowanych proszę o kontakt gg:5516483 o godz 16 odpalę kompa to się ugadamy, ew wieczorem 20-21godż
idę grać!!
Stary 14-09-2007, 11:42   #79
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

No moge tam wbić wieczorkiem np. Ale niestety z niewiadomych powodów nie moge zakładać gier także bedziemy skazani na innych No chyba ze Ty bedziesz mogł
Stary 31-10-2007, 17:33   #80
szarak
Nowy
szarak Zobaczymy co z niego wyrośnie

Żegnaj na zawsze MGS Online
http://www.gameonly.pl/newsy/13047
szarak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2