Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-07-2010, 18:49   #521
MaKsIk PL
Stały bywalec
MaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiekMaKsIk PL Po prostu miły człowiek

MaKsIk PL's Avatar

Reputacja: 438

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Fighter bez przesady,50 godzin?
Ja to zrobiłem może w 20 :PP
Nawet w poradniku ps3trophies.org masz 20-30 godzinek.

http://www.ps3trophies.org/forum/bor...e-roadmap.html

MaKsIk PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2010, 19:14   #522
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Ok. 50 h.

Tu masz PORADNIK
Ty w tym poradniku tak napisałeś ;] Ja robiłem jakieś 25-30h więc 50 to dużo na wyrost. Takie jest moje zdanie

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 12:32   #523
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

God of War II - super, dużo lepsza od części pierwszej. Dużo ładniejsza graficznie (i że PS2 to pociągnęło), dłuższy gameplay a cała gra wygląda na bardziej dopracowaną. Wkurzające 2 chalenge, ale dobrze, że po każdym jednym jest juz save.
9/10

Dead to Rights: Retribution (100%) - gierka nawet, nawet, ładna graficznie, ciekawe grało się zarówno głównym bohaterem, jak i jego kompanem (fajnie odwzorowane ruchy pieska). Wkurzała mnie bardzo mała ilość podnoszonych naboi (nienawidze, gdy trzeba co chwile giwere nową podnosić), niektóre części na najwyższym poziomie trudności oraz jakieś głupie robienie misji na GOLD. DLC nawet dosyć długie, ale co z tego jeśli jego długośc polega na przechodzeniu w kółko Macieju tej samej misji.
7/10

G.I.Joe wersja USA - identyczne zalety i wady jak w wersji EU. Polecam, gra mi się podoba.
7/10

Hasbro Family Game Night
- całkiem fajny zestaw gierek, w sam raz do pogrania w parę osób. Tylko troszke drogie to :/
6/10

Madden NFL 10 (100%) - podstawka do zrobienia w 5-6 godzin (jeśli się ma kogoś do multi co-op), DLC także łatwe poza jednym trofeum, które należy zrobić z kompem. (btw. chce ktoś kupić? tanio sprzedam).
7/10

Pure Football
- nawet fajna piłeczka, przypominająca Fife Street. Jak dla mnie troszkę za mało trickow mozna wykonywać, mecze są tyci nudnawe (bieg przy linii autu, wrzutka na pole, gol), a osiągnięcie za wszystkich zawodników odblokowanych trochę przegięte.
6.5/10

Shrek Forever After - kiepściutko, gra nijaka. Do tego niepotrzebnie jesteśmy zmuszani do skończenia jej 2 razy. Mało walk, dużo przełaczania przełączników i ogólnego kombinowania. Już chyba Shrek the 3rd mi się bardziej podobał.
5/10

Toy Story 3 - główny wątek strasznie krótki (ok 4h), wiele czasu za to zajmie tryb Toy Box. Który jest bezsensowny, nudny w cholere i nie wiem po jakiego grzyba został dodany. Graficznie ładnie (nawet bardzo), mnóóóóóóóstwo zbieractwa, co powoduje, iż Platyna zajmuje około 14h.
6/10

Wanted wersja niemiecka
- współczuję Niemcom - tyle w temacie. Poza tym gra średnich lotów, podobnie jak normalne wersje.
5/10

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 12:47   #524
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
God of War II - super, dużo lepsza od części pierwszej. Dużo ładniejsza graficznie (i że PS2 to pociągnęło), dłuższy gameplay a cała gra wygląda na bardziej dopracowaną. Wkurzające 2 chalenge, ale dobrze, że po każdym jednym jest juz save.
9/10

Dead to Rights: Retribution (100%) - gierka nawet, nawet, ładna graficznie, ciekawe grało się zarówno głównym bohaterem, jak i jego kompanem (fajnie odwzorowane ruchy pieska). Wkurzała mnie bardzo mała ilość podnoszonych naboi (nienawidze, gdy trzeba co chwile giwere nową podnosić), niektóre części na najwyższym poziomie trudności oraz jakieś głupie robienie misji na GOLD. DLC nawet dosyć długie, ale co z tego jeśli jego długośc polega na przechodzeniu w kółko Macieju tej samej misji.
7/10

G.I.Joe wersja USA - identyczne zalety i wady jak w wersji EU. Polecam, gra mi się podoba.
7/10

Hasbro Family Game Night
- całkiem fajny zestaw gierek, w sam raz do pogrania w parę osób. Tylko troszke drogie to :/
6/10

Madden NFL 10 (100%) - podstawka do zrobienia w 5-6 godzin (jeśli się ma kogoś do multi co-op), DLC także łatwe poza jednym trofeum, które należy zrobić z kompem. (btw. chce ktoś kupić? tanio sprzedam).
7/10

Pure Football
- nawet fajna piłeczka, przypominająca Fife Street. Jak dla mnie troszkę za mało trickow mozna wykonywać, mecze są tyci nudnawe (bieg przy linii autu, wrzutka na pole, gol), a osiągnięcie za wszystkich zawodników odblokowanych trochę przegięte.
6.5/10

Shrek Forever After - kiepściutko, gra nijaka. Do tego niepotrzebnie jesteśmy zmuszani do skończenia jej 2 razy. Mało walk, dużo przełaczania przełączników i ogólnego kombinowania. Już chyba Shrek the 3rd mi się bardziej podobał.
5/10

Toy Story 3 - główny wątek strasznie krótki (ok 4h), wiele czasu za to zajmie tryb Toy Box. Który jest bezsensowny, nudny w cholere i nie wiem po jakiego grzyba został dodany. Graficznie ładnie (nawet bardzo), mnóóóóóóóstwo zbieractwa, co powoduje, iż Platyna zajmuje około 14h.
6/10

Wanted wersja niemiecka
- współczuję Niemcom - tyle w temacie. Poza tym gra średnich lotów, podobnie jak normalne wersje.
5/10
Gratuluję. Podziwiam cię stary, że nadal ciśniesz w te crapy Ja staram się wybierać tylko hiciorki.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 15:54   #525
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

No nie wiem czy to crappy. Dla ciebie GoW2 jest crappem? lol

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 16:05   #526
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Podejrzewam, że Fajter miał na myśli większość pozostałych gier :CSI OC:
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-07-2010, 16:08   #527
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Podejrzewam, że Fajter miał na myśli większość pozostałych gier :CSI OC:
Dokładnie tak. Nie żebym się go czepiał. Mi tam wsio ryba w co inni grają
Sorry za OT. Nie chcę kolejnego warna
Stary 18-07-2010, 02:22   #528
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 

Hannah The Movie - znacznie lepsza od swojego odpowiednika z gorszej konsoli. Głównie dzięki wprowadzeniu obsługi sixaxisa, dzięki czemu podczas śpiewania czułem się, jakbym to ja był na tej scenie, a sekcja jazdy konnej swoim realizmem zostawiła daleko w tyle My Horse & Me 2. PS3 posiada również więcej pucharków, niż xbox arcziwmentów, dzięki czemu i zabawa była lepsza. Ratowanie Jacksona z opałów, przymierzanie nowych ciuchów, oraz zdobycie serca swojego Ukochanego - taka właśnie jest ta gra. Jeżeli ktoś chciałby samemu zagrać, to po forumowej znajomości opchnę za 45zł z wliczoną wysyłką. Polecam tego Sprzedającego.

Burnout Paradise - nie. Nie, ponieważ z powodu jakiegoś durnego dlc, które daje od początku wszystkie auta [i psuje balans rozgrywki], nudziłem się jak mops podczas singleplejerowej części gry. Że już nie wspomnę o wkurzającej konieczności oglądania kilku spadających pojazdów za każdym razem, gdy wejdziemy do junk yarda. Fuj. Singiel z podstawki - kupa.
Dalej, miliard dlc. Weźmy motory. Jest ich całe cztery, czy tam pięć, czy tam sześć, i każą nam nimi przejechać około 40stu takich samych, niesamowicie nudnych i przeraźliwie prostych time triali Zero przeciwników, zapas czasowy duży, no po jakiego, za przeproszeniem, ku'rwa chu'ja wsadzili do motorów 40 eventów? Skoro gdyby było ich 20, to wyszłoby na to samo? Albo 10? Albo 5? Albo WCALE? 2.5h usypiającej jazdy z miejsca na miejsce - kupa.
Toy cars/legendary cars/asdf_qwerty cars - do reszty dlc z pojazdami też nie ma jakiś specjalnie ciekawych osiągnięć. Co mnie najbardziej wkurzało, to debilizm i bezcelowość niektórych. Przykład - zrób beczkę toy carem na lotnisku. Na LOTNISKU. I weź teraz zapierniczaj z jednego końca miasta na tę wieś i szukaj wjazdu do lotniska, a wszystko po to, by zrobić jedną zasraną BECZKĘ. Czym się różni beczka zrobiona na lotnisku, od beczki zrobionej max 1km od miejsca startu? Powiem Wam, absolutnie NICZYM. Co gorsza, takich gówien jest więcej. Dałny nie potrafią wymyślić ciekawych osiągnięć, to niech się za to nie zabierają. Przypomina mi to arcziwmenty z SoF Payback na żydboksa, gdzie trzeba było na przykład wbić komuś nóż w plecy 50 razy, ale oczywiście tylko i wyłącznie w jednym określonym trybie gry, tóry nie ma NIC wspólnego z wymaganą do zrobienia czynnością. Serio, jaki jest sens tego? Pucharki za dlc z samochodami - kupa.
Wyspa - za dużo jeżdżenia po dachach, by znaleźć te durne bilbordy. Niemniej wygląda trochę lepiej, niż teren z podstawki, który był niesamowicie nużący.Big Surf Island - może być.
Oprócz tego nie podoba mi się minimapa, która jest zbyt mała i równie dobrze mogli ją sobie w dupę wsadzić i wcale jej na ekranie nie zamieszczać. Brak porządnego systemu GPS to również porażka. Wkurzają mnie free-roamingowe wyścigi, bo to parcie na łatwiznę, niemniej da się je zrobić dobrze [hej Midnight Club], no i spieprzyć [hej Burnout].
Żeby nie było, że tylko narzekam, to bardzo podobało mi się multi, przemyślane, dobrze działa, oczywiście ma kilka ciulowych trofeów, ale już sobie daruję Ale i tak Hannah Montana > Burnout.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2010, 03:17   #529
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
dzięki czemu podczas śpiewania czułem się, jakbym to ja był na tej scenie
Dasz mi autograf?
Za te Twoje autorskie recki powinieneś dostać jakiegoś Pulitzera

Hyperballoid HD - Arkanoid, nudny, długi, beznadziejny. Sama idea odbijania piłki przez 150 leveli jest idiotyczna. Dodajmy do tego cały czas poruszające się malutkie kwadraciki, które trzeba zbijać z precyzją snajpera i znikające obiekty, które zazwyczaj znikają, gdy piłeczka leci właśnie w ich kierunku.
Muzyka i dopałki na plus, reszta na minus. I nie wiem co robi HD w tytule, bo gra wygląda bardzo brzydko.
Podstawka liczy 100 leveli, kolejne 50 już trzeba sobie dokupić O_o. Twórcy nawet nie dodali muzyczki do DLC, także przez te 2-3h cały czas z głośnika słychać: Trzch!, Brszt! Pting! oraz Tpong!
Nie dotykać nawet kijem od szczotki!

Little Big Planet
(na 100%) - MGS w porządku, choć całość opiera się na naparzaniu z paintballa. Trofea lekko HC, ale bez przesady. Piraci byli łatwiejsi, pośmiałem się trochę ze scen z filmu umieszczonych w grze i w końcu zrobiłem użytek z 3 zapasowych padów. Ogólnie dodatki bez szału.
Stary 18-07-2010, 15:09   #530
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć

Ratchet & Clank: A Crack in Time -
najlepsza platformówka w jaką grałem na ps3, chyba jedyna godna uwagi, fajne główkowanie z czasem grając Clank'iem i masa broni, gra mega łatwa oprócz nabicia 10 tys. w głupawą gierkę na automacie, zawsze kończyłem nie wiadomo dlaczego na 9700 ;/ gra na 9/10

Hyperballoid HD + DLC - nie zgadzam sie z przedmówcą, co można oczekiwać od gierki polegającej na odbijaniu piłki, to jak gry z szachami które wszyscy uznają za dno chociażby nie wiadomo jak odzwierciedlały rzeczywistą grę. Taki gatunek trzeba lubić, a w gierce jest wszystko co powinno być, no może na minus zbyt dużo poziomów do przechodzenia

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 12:50   #531
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Modern Warfare 2 - Fabularnie kiepsko, za to gameplay to pierwsza klasa shooterów. Dynamicznie, precyzyjnie, krwawo - to lubię. Na dodatek granie na veteranie było samą przyjemnością - najprostszy veteran w serii.
Prawie wszystkie spec opsy skończyłem solo. Takie przejście daje oczywiście więcej satysfakcji, ale gdy do celu brakuje 7 metrów, a sniper oddaje 2 strzały w Twoje plecy i Cię zabija to ma się ochotę zrobić konsoli coś brzydkiego
Dziękówki dla sąsiada, który pomógł w kilku misjach.
Stary 19-07-2010, 13:17   #532
cbool
Nowy
cbool Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

QBalu gratzy platynki, szkoda że ostatnio miałem brak czasu(inne gry, koledzy) to bym ci pomógł z Spec-opsami ale graty platynki
Stary 20-07-2010, 01:54   #533
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

100% w Deathspank: jak dotąd jedna z najlepszych, jak nie najlepsza gra Arcade/PSN w jaką grałem. Genialne i zarazem prześmieszne dialogi, lekka fabuła, świetny gameplay. Broni dużo i większość ma kolejne levele o coraz lepszych nazwach (Fire Axe 3: Fire's Revange). Zakończenie zajęło mi 7-8h. Nie wspomniałem o unikatowej grafice, która bardzo przypadła mi do gustu. Ogólnie 9-/10

Stary 20-07-2010, 09:28   #534
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Pujos kupowałeś ją w amerykańskim sklepie? Bo na europejskim jej nie widziałem. Sam się poważnie zastanawiam nad zakupem.
Stary 20-07-2010, 10:36   #535
Fighter Pl
Spambot

Fighter Pl's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
Pujos kupowałeś ją w amerykańskim sklepie? Bo na europejskim jej nie widziałem. Sam się poważnie zastanawiam nad zakupem.
Jak by coś to robimy zrzutę.
Stary 20-07-2010, 11:32   #536
Pujos PL
Wariat

Pujos PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest na polskim pss, za 47 zeta o ile dobrze pamiętam. Nawet na głównej reklama była ;] Nie ma się co zastanawiać bo gra świetna, polecam.

Stary 21-07-2010, 13:00   #537
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć

Platyna w :

God of War 3 - co tu dużo pisać, pewnie każdy gierkę zna 10/10

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2010, 18:59   #538
H_Revolution
Nowy
H_Revolution Wkroczył na dobrą drogę

H_Revolution's Avatar

Platyna w The Saboteur.
Nie spodziewałem się, że gra tak mnie wciągnie (wcześniej udało się to Prototype), nawet te 1300 Ambient Freeplay nie było zbyt upierdliwe, sama radość przy oczyszczaniu Paryża z Niemców

Pozdrawiam
Stary 21-07-2010, 21:15   #539
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Cytat:
Napisał H_Revolution Zobacz post
Platyna w The Saboteur.
Nie spodziewałem się, że gra tak mnie wciągnie (wcześniej udało się to Prototype), nawet te 1300 Ambient Freeplay nie było zbyt upierdliwe, sama radość przy oczyszczaniu Paryża z Niemców

Pozdrawiam
Jak ty dałeś radę z tymi wszystkimi wieżyczkami Mnie platynka chyba ucieknie przez te magiczne Ambient Freeplay... ta ilość mnie przeraża a szkoda bo giera jest bardzo fajna, szczególnie teksty jakie puszcza Devlin
Stary 21-07-2010, 21:34   #540
H_Revolution
Nowy
H_Revolution Wkroczył na dobrą drogę

H_Revolution's Avatar

Cytat:
Napisał komarek78 Zobacz post
Jak ty dałeś radę z tymi wszystkimi wieżyczkami Mnie platynka chyba ucieknie przez te magiczne Ambient Freeplay... ta ilość mnie przeraża a szkoda bo giera jest bardzo fajna, szczególnie teksty jakie puszcza Devlin
Nie było tak tragicznie najpierw zrobiłem wszystko co się da, a Ambient Freeplay'e zostawiłem na koniec. Pistolet Executioner + Panzersherk i jazda Najwięcej krwi mi napsuło wydanie 75000 kontrabandy, po zdobyciu wszystkich trofeów miałem wydane niecałe 50000.. Trzeba było stać przy kolesiu od broni i strzelać z bazooki w powietrze, jak amunicja się skończyła to dokupić (warte jakieś 300 Kontrabandy) i tak w nieskończonośc. Może jest jakiś łatwiejszy sposób, ale nie szukałem nigdzie po necie.

Ogólnie platyna zajeła ok 35h Komarek do dzieła, bo satysfakcja po zaliczeniu platyny w tej grze murowana

Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania