Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-05-2011, 19:01   #25
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ktoś tu jakiś czas temu wkleił jakiś link i ktoś tam napisał w jakimś w swoim artykule , że ma teraz swojego dwunastego Xboksa 360.
Mi pierwszy X360 padł na E74, gwarancja tego nie obejmowała, a serwis twierdził, że niema sensu tego naprawiać, bez wymiany płyty głównej która była droga. Drugi za 25 razem otwierał napęd i padła karta sieciowa czy coś, sprzedałem za 500 zł jak była okazja i kupiłem Elite, który służy mi do dziś (może dlatego, że ma sporo wolnego ).
Teraz weź osoby które nie mają marnego GS jak ja czy Ty czyli powyżej 150 tys. , piracą, grają 24/7, nie dbają o sprzęt, mają pecha. 10 konsol jest w zasięgu takich ludzi, przez 5 lat.
no tak nie brałem pod uwage RODa hehehe

---------- Wiadomość dodana 18:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:00 ----------

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
A nie czasem trzy były bany?
były dwie fale banów Baczku hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 12-05-2011 o 19:04
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania