Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-05-2011, 16:03   #1681
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na X360?

cos zupelnie z innej beczki czyli jeden z RPG-ow 2010 roku - Risen, gra calkiem spoko, ale grafika to marna
Stary 12-05-2011, 17:16   #1682
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
cos zupelnie z innej beczki czyli jeden z RPG-ow 2010 roku - Risen, gra calkiem spoko, ale grafika to marna
Risen wyszedł w 2009 ;f

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2011, 17:48   #1683
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

deathspank t.o.v. - drugi raz cisne, w koncu sie zmusilem do przejscia raz jeszcze w oczekiwaniu na brinka. mam nadzieje ze wbije w koncu calaka w tym cholerstwie ;f
a i musze jeszcze grac offline bo wczesniej nontoper wyskakiwal blad o braku jakiejs awarii live'a i niezmoznosci zaktualizowania leaderbordow.
Stary 12-05-2011, 21:17   #1684
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
wybacz ale tej grze do Gearsów bardzo daleko. jedyna cecha wspólna to TPS z chowaniem się za zasłonami. trochę mało, by stawiać obie gry obok siebie.
ogólnie Dark Sector uważam za straszny gniot. jedne co ma ciekawego do zaoferowania do pierwszy level w odcieniach szarości - świetny klimat. poza tym gra jest bardzo słaba - odtwórcza, z przeciętną oprawą i klimatem, który ani nie straszy, a nie nie powoduje ciarek na plecach, a chyba takie miał ambicje. odpalając grę nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, ale i tak się zawiodłem - to wystarczy za ocenę tego crapa. jedna z gorszych gier w jakie grałem na X360.
Jak to niektórzy mówią: "Rzecz gustu - powiedział pies, liżąc sobie pod ogonem"
Mnie ta gra się podoba i naprawdę przypomina Gearsów, co prawda grałem tylko w 1. część, ale taki wniosek sam mi się nasunął. Fakt faktem - nie straszy, ale nie wiem czy takie było założenie twórców, bo w obecnych czasach samo wsadzenie kilku zombie do gry nie wywołuje raczej gęsiej skórki. Oprawa jest OK, nawet jak na dziś, nie powala, ale nie odpycha. A mnie pasuje tym bardziej, że rozgrywka oprócz Gearsów przypomina mi właśnie stare dobre Return to Castle Wolfenstein z PC i Xbox oraz inną gierkę z PC - Freedom Fighters, gdzie walczyliśmy amerykańskimmi partyzantami z Sowietami na terenie okupowanych USA.
Poza tym oferuje kilka fajnych rozwiązań łącznie: strzelanie, glavie, walka wręcz, upgrade'y. Inna kwestia: po prostu lubię gry TPP/TPS i FPP/FPS.
Pozdro.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 12:51   #1685
SonnyTRK
Nowy
SonnyTRK Może być tylko lepiej

SonnyTRK's Avatar

Reputacja: -24

Lista Osiągnięć

A ja na zmianę męczę GTA IV i Crysis 2...
SonnyTRK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 13:33   #1686
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

LEGO Piraci z Karaibów.
W końcu bardzo dobra gra o przygodach Jacka
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 13:38   #1687
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Borderlands, a konkretnie męczę dlc z knoxxxem
Stary 15-05-2011, 14:41   #1688
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Po grze w Ignition tak mi ochota na Dead Space wróciła że wziąłem się za finisz 'dwójeczki' porzuconym po wqrwiającej przeprawie z grupką necromorphów w 6ym rozdziale. Tera poszło już łatwo . Za multi w Blazing Angels 2 trza się też porządnie zabrać i pożyczonego Risena...

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 15:14   #1689
Joker x PL
Początkujący
Joker x PL Może być tylko lepiej

Joker x PL's Avatar

Reputacja: -37

Trzeba Alana Wake'a odznaczyć
Joker x PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 15:17   #1690
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ja teraz zaczynam Tekkena 6.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 19:22   #1691
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Właśnie pogrywam w "Enslaved: Odyssey to the West". Jeśli w zalewie różnego rodzaju strzelanek ktoś z Was szuka dobrej gry przygodowej/platformowej, to szczerze polecam. Gra wygląda prześlicznie, fajni bohaterowie, a i cena niewysoka. Nówkę w folii zakupiłem za niecałe 70 zł.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-05-2011, 21:25   #1692
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ostatnio wiele rzeczy na tapecie, m.in. multi w Singularity i Crysis 2, singiel i multi w Brink oraz multi i zombie w CODBO. z doskoku Shift 2, Mortal Kombat i Pinball FX2. Outland w singlu skończony, pozostało grindowanie miliona dublonów oraz co-op... ale to jak znajdę odpowiedniego partnera/partnerkę.

zasadzałem się po cichutku na LA Noire, ale przy takim natłoku nie dam rady. a przecież za niecałe dwa tygodnie premiera Dirt 3 - must have.
Stary 15-05-2011, 22:24   #1693
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

L.A. Noire, na razie rozwiązałem tylko 4/21 głównych spraw, ale zapowiada się świetnie
Stary 16-05-2011, 19:38   #1694
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

castlevania sotn - zajebista ta gra jest,
na poczatku troche ciezko bylo bo w ogole nie znalem kombinacji klawiszy, nie wiedzialem, ze moge jakies specjalne ruchy wykonywac
wiec 2 godzinki zeszlo na ogarniecie gry
a teraz kurde miazga gra
polecam

no i assassinek 2 w koncu do mnie doszedl

edit
hahaha spoko lamko nie posram sie, ale milo, ze sie o mnie troszczysz - te slowa do autora, ktory mi dal minusa i ktory jest taka lamka, ze nie ma odwagi sie podpisac buziaczki misku

Ostatnio edytowane przez sapinPL : 17-05-2011 o 03:18
sapinPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2011, 12:56   #1695
Hipolos
Nowy
Hipolos Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Sochaczew
Reputacja: 10

Halo Reach - multi.
Dantes Inferno.
Stary 18-05-2011, 21:53   #1696
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

Dzięki awarii PSN i dzięki temu że mój stary Arcade po kuracji sprężarką(thx Przemek już nie wiesza się co 5 minut przeszedłem se Alana Wake,zacząłem Forze 3 i w kolejce czeka Fable 3. Co tu dużo pisać? Alan jest lepszą GRĄ od HR mimo że obie reprezentują gatunek gier "filmowych" to Alan W. jest dla mnie ciekawszy i klimatyczny jak Silent Hill 2. A Forza 3 jak to Forza wciąga jak bagno mimo to że jedynka i tak lepsza...
Pozdrawiam!

Xbox Gamercards
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2011, 22:01   #1697
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

AW według Ciebie ma coś wspólnego z HR ? Ale jaja.
Ja pogrywam od czasu do czasu w Rock Band 3.
Stary 18-05-2011, 22:15   #1698
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

A ja wróciłem do IMO świetnego multi w MW2

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2011, 22:25   #1699
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał OddThomasPL Zobacz post
Dzięki awarii PSN i dzięki temu że mój stary Arcade po kuracji sprężarką(thx Przemek już nie wiesza się co 5 minut przeszedłem se Alana Wake,zacząłem Forze 3 i w kolejce czeka Fable 3. Co tu dużo pisać? Alan jest lepszą GRĄ od HR mimo że obie reprezentują gatunek gier "filmowych" to Alan W. jest dla mnie ciekawszy i klimatyczny jak Silent Hill 2. A Forza 3 jak to Forza wciąga jak bagno mimo to że jedynka i tak lepsza...
Pozdrawiam!
A no nie ma sprawy. Własnie miałem Ci piać jak tam xbox po spotkaniu ze sprężarką. Ale jak działa to dobrze.

Co do tematu, to zagrywam w Dantes Inferno (nie wiedziałem,ze to taka kopia Kratosa!) Oraz ciściemy wieczorami z ziomkami w Fife 10 i jakieś MMA,FNR4, Kinect i inne pierdoły offline,bo niestety neta chyba narazie nie podepne do konsolety.

A, właczyłem jeszcze Quantum Theory, tu skolei odnośnikiem twórców był ewidentnie GoW.
Stary 18-05-2011, 22:29   #1700
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
AW według Ciebie ma coś wspólnego z HR ? Ale jaja.
Ja pogrywam od czasu do czasu w Rock Band 3.
Mają i to sporo Ethan tropi origami killera, Alan tropi porywacza swojej żony w obydwu grach jest podobna narreacja Ethan "myśli na głos" a Alan komentuje swoje poczynania na bieżąco. AW jest podzielony na odcinki a HR podzielony na sekcje/odcinki w których gramy innymi bohaterami. Obie gry każą nam się zastanawiać czy to co się dzieje, dzieje się naprawdę czy może to tylko nocne majaki głównych postaci. Mógłbym tak pisać i pisać ale najlepiej przejść obie gry dogłębnie i się przekonać to ,że jedna ma sterowanie oparte na QTE a druga posiada klasyczne obłożenie pada nie ma nic do rzeczy
No i obie były kreowane przez media na thriller psychologiczny ala "Siedem".

Xbox Gamercards
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania