Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie Dyskusje o komputerowym sprzęcie i programach.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-10-2012, 12:51   #1
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Windows 8 - po premierze

Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że wy siedzące po drugiej stronie monitora eznajomi, znacie się na systemie tak, jak dzivvka na wymianie oleju w silniku, no ale cóż...

Od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem się z niektórymi aplikacjami na tym niby panelu XXII wieku. Nie działa mi sklep, tamto, i to.
Widzę tylko ikonę wczytującą zawartość i tak do usranej śmierci... WTF?

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2012, 13:24   #2
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Windows 8 - po premierze

skoro wiesz ze nikt ci tutaj nie odpowie to po cholere pytasz zamiast poszukac jakiegos forum z nerdami systemowymi?
Stary 30-10-2012, 14:15   #3
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

może w piecu trzeba napalić, bo słyszałem że na tym systemie potrafi potrafi się obraz zamrozić

btw. te ikonki są naprawdę dla debili, już mnie wkurzało że w telefonie mi te kafelki wsadzili zamiast "start", "programy" i możliwości przeglądania katalogów, ale wrzucić to jeszcze w komputer i zrobić windowsowską wersję konsoli jest masakryczne, no cóż, już przyszło nam dożyć takich czasów, gdzie coraz mniej osób pamięta system na jednej dyskietce i wrzucanie trzech plików systemowych na każdą następną z aplikacją, żeby nie trzeba było nimi żonglować... zastanawiam się tylko jak szybko całkiem usuną klasyczny interfejs...
Stary 30-10-2012, 14:42   #4
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
skoro wiesz ze nikt ci tutaj nie odpowie to po cholere pytasz zamiast poszukac jakiegos forum z nerdami systemowymi?
zebys sie glupio pytal, baranie.

Z tymi kafelkami to faktycznie przegięcie dla niektórych, więc się zgodzę. Sam błądziłem po systemie jak slepa lesbijka w rybnym... ale idzie się przyzwyczaić po kilku godzinach, a później to nie czuje się różnicy.. nadal taka 7, tylko bez zwykłego menu. Jest to krok do przodu, ale nie milowy. Nie teraz, no chyba, ze ktoś sobie mizia palcem po tablecie, to wówczas zajebista sprawa, jak na system.

Zresztą, te aplikacje, zintegrowane... to wyglądają chujowo...

Stary 30-10-2012, 16:17   #5
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Przecież można przełączyć na klasyczny GUI.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
Stary 30-10-2012, 18:40   #6
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

do czasu ;]

Sent from my Lumia 800 using Board Express
Stary 31-10-2012, 12:54   #7
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Fox w ustawieniach jest opcja przywrócenia systemu z zachowaniem plików i ustawień użytkownika, moze to Ci pomoże.

Co do 8 to ja jestem zadowolony, fajnie sie śmiga i nawet te kafle nie przeszkadzają, trza tylko im dać szansę i nie skreślać ich z góry. No i szybkość systemu to rewelka, nawet 7 bije w tym aspekcie.
Stary 02-11-2012, 17:36   #8
sylwia.mlotek
Banned
sylwia.mlotek Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Ja tam widziałam tylko na filmach 8 ale jak dla mnie to porażka. Wszystko wygląda jak na telefonie lub tablecie a nie o to chodzi przecież ...
sylwia.mlotek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2012, 19:05   #9
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

No właśnie, widziałaś tylko na filmikach... 8 użytkuję juz prawie tydzień, i z każdym dniem przekonuję się do niej coraz bardziej. Musisz jej dać szansę, te kafelki nie są aż tak złe
Stary 02-11-2012, 19:27   #10
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 

ale przecież to metro, metro to xbox, xbox to ms a ms to złoooo! a na serio, tam niby jest opcja włączneia "normalnego" interfejsu
Stary 02-11-2012, 19:58   #11
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Te Żuber, niedługo to i w Twoim czołgu bedą kafelki.
Stary 17-11-2012, 23:16   #12
ConayR
Znajomy
ConayR Wkroczył na dobrą drogę

ConayR's Avatar

Reputacja: 42

Lista Osiągnięć
Promotor Wyginam śmiało ciało Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 23

Po pierwsze: sprawdź dziennik systemowy (windows+r, wpisz "eventvwr.msc" bez "" i walnij enter). Jeśli w Applicaiton i System (gałąź Windows Logs) jest za dużo informacji - wyczyść je (menu kontekstowe pod prawym klawiszem myszy), odpal aplikację i po nieudanym starcie sprawdź dziennik. Jak odpalasz aplikację metro, czekaj cierpliwie kilkanaście sekund, AFAIR powinieneś wrócić do kafli, jeśli trwa to zbyt długo. Tak czy owak - sprawdź logi. Upewnij się też, że masz sterownik grafiki inny niż Basic (tym razem odpal: hdwwiz.cpl) i że masz rozdziałkę pionową większą lub równą 768px (to pewnie wiesz gdzie sprawdzić).
ConayR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2012, 17:41   #13
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

z tymi aplikacjami rozwiązałem problem tak, że usunąłem wszystkie antywirusy, które same z siebie się instalują. I to one blokowały te wszystkie funkcje. :/

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > PC > Sprzęt i oprogramowanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania