Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-02-2016, 15:21   #8621
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Info o Gierlach z Xbox na PC to dla mnie spoko sprawa, łatwiej mi będzie przejść na PC za jakiś czas

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2016, 20:34   #8622
helganin
Stały bywalec
helganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znająhelganin Wszyscy go tu znają

helganin's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Reputacja: 612

Dzisiaj pojawiła mi się usterka pada irytująca, przycisk RB jak by był włączony bo w menu leci w prawo. Niby pyka normalnie jak i LB ale grać się nie da.
Ile jest gwarancji na pada i gdzie się załatwia wysyłkę?
Kurczę chciałem skończyć FC4 przed FCP a tu lipa :/

Warto brać pada Elite za niecałe 600 czy kupić sobie normalnego?

Microsoft sobie widzę żarty robi z wydawaniem eksów z XO na PC, po Quantum Break chodzą plotki o Forza 6 i Forza Horizon 3
http://www.ppe.pl/news/41825/forza-m...fia-na-pc.html
Jak tylko zapowiedzą Forze na PC oficjalnie mój i pewnie nie tylko xbox leci do sprzedaży bo nie będzie sensu trzymać tej konsoli.

Ostatnio edytowane przez helganin : 15-02-2016 o 21:27
helganin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-02-2016, 21:28   #8623
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Oficjalnie gwarancja na akcesoria jest rok, ale jak zadzwonisz do supportu, to można się dogadać o ile masz jeszcze ważna gwarancję na konsolę.
Stary 15-02-2016, 21:44   #8624
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał helganin Zobacz post
Microsoft sobie widzę żarty robi z wydawaniem eksów z XO na PC, po Quantum Break chodzą plotki o Forza 6 i Forza Horizon 3
http://www.ppe.pl/news/41825/forza-m...fia-na-pc.html
Jak tylko zapowiedzą Forze na PC oficjalnie mój i pewnie nie tylko xbox leci do sprzedaży bo nie będzie sensu trzymać tej konsoli.
Nie rozumiem w ogóle działania MS. Jak taki ruch może zachęcić posiadaczy innych platform do zakupu Łoniaka? Co niektórzy zaraz napiszą, żę im to lotto czy exy będą na Xboxie czy nie. Ciekawy jestem, czy tak samo wam jest bez różnicy, że z czysto biznesowych pobudek, wasze ukochane X-pudełko nie pojawi się w nowej odsłonie.
Stary 15-02-2016, 22:05   #8625
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Rozwikłałem tą zagadkę. W MS zaszły ostatnio poważne decyzje. Xbox już nie jest priorytetem. Nie wiadomo czym jest w tej chwili dla ludzi z MS. Z pewnością skończyło się pompowanie kasy w tą studnie bez dna 3 generacje. Wielu nie chcę widzieć problemu. Konsoli na dobre to na pewno nie wyjdzie. Jedyne co Spencer jeszcze może to oszukiwać was i do ostatniego momentu twierdzić, że dana gra jest exem na One. Na E3 będą same exy, rok później wszystko będzie w 4K na PC za połowę ceny #xboxgohome
Stary 15-02-2016, 22:34   #8626
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Chciałbym zobaczyć to 4k w kompie za cenę konsoli
Stary 15-02-2016, 23:01   #8627
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Rozwikłałem tą zagadkę. W MS zaszły ostatnio poważne decyzje. Xbox już nie jest priorytetem. Nie wiadomo czym jest w tej chwili dla ludzi z MS. Z pewnością skończyło się pompowanie kasy w tą studnie bez dna 3 generacje. Wielu nie chcę widzieć problemu. Konsoli na dobre to na pewno nie wyjdzie. Jedyne co Spencer jeszcze może to oszukiwać was i do ostatniego momentu twierdzić, że dana gra jest exem na One. Na E3 będą same exy, rok później wszystko będzie w 4K na PC za połowę ceny #xboxgohome
Stary 16-02-2016, 02:54   #8628
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2016, 09:33   #8629
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

W życiu nie wrócę do grania na PC.
Jasne - myszka i WSAD moze są dokładniejsze od pada ale... nie chce mi się co chwilę biegać do sklepu i wymieniać części, po to aby potem bawić się ze sterownikami, ustawieniami ... a pójdzie mi czy mi nie pójdzie...
Tu zapłaciłem te 2tys, podłaczyłem to jako domowe centrum rozrywki i działa i będzie działać przez następne parę lat.
Temat 4K mnie bawi coraz bardziej. Macie na to telewizory? Może ktoś ma - kolejny wydatek. I jakie mają przekątne obrazu? 50 cali? Ja się pytam po co? Chcecie florę bakteryjną zobaczyć na skórze głownego bohatera? Poza tym na kompach gra się raczej na monitorach a te przekątne to max 30 cali.
Nie rozumiem bólu dupy odnośnie tych exów. "AAAA mi powiedzieli że ta gra nie wyjdzie i tylko JA - wyznawca jedynej słusznej konsoli - będę ją miał , a tu dupa! Nie bawię się tak!"

Dla mnie ważne jest aby gra była w miarę tania i dobrze działała na konsoli.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2016, 10:37   #8630
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nie mam problemu z tym, że ktoś sobie zagra w te exy na blaszaku. Dobrze dla niego. Ja patrzę w przyszłość, a ta może być dla Xbox'a niefajna. MS to nie jest firma charytatywna. Konsola musi zarabiać na siebie. Jak tego nie robi, to pod dużym znakiem zapytania stoi sens projektu. Odbierając atuty, jakimi są gry ekskluzywne, na pewno nie pomagają.
Stary 16-02-2016, 11:26   #8631
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Ale kasa im sie bedzie zgadzac,w gre zagrasz tylko na W10 i pobierzesz ja tylko i wylacznie z windows store, na zadnych stemach,gogach czy orginach tych gier nie bedzie.
Stary 16-02-2016, 11:43   #8632
naughtydog
Stały bywalec

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Zgadzam się z Tobą, że na grach zarobią. Ale na Xboxie nie. Zrobią z niego po prostu soft dla Windowsa (taki Steam). Sprzęt będzie każdy sobie dostarczał we własnym zakresie.
Stary 16-02-2016, 11:53   #8633
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba upadles na lep chopcze,jak twierdzisz ze nowej konsoli nie zrobia,skoro ta sprzedaje sie lepiej niz x360 w tym samym okresie czasu.Juz widze jak wszyscy sprzedaja xboxy zeby kupic kompa co te gry uciagnie smiech na sali.

Stary 16-02-2016, 12:12   #8634
naughtydog
Stały bywalec

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Na żaden lep chłopcze nie upadałem. Co najwyżej, to Ty upadłeś na łeb, bo nie zrozumiałeś tego co napisałem. Nikt tu nie mówi o sprzedawani czegokolwiek. Chodzi o kupowanie nowego sprzętu. Jeżeli nie będzie różnicy pomiędzy PC, a Xboxem, to wiec, że wiele osób po prostu nowej konsoli nie kupi. No bo po co? Patrzę po prostu w jaką stronę to idzie, a to mi się nie podoba. Wklejanie filmików z YT nic w tym temacie nie zmieni. Tyle.
Stary 16-02-2016, 12:41   #8635
Rashid PL
Wariat

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Roznica przeciez jest konsola kosztuje 1200PLN a pc zeby Quantum Break odpalic w jakosci jak na konsoli kole 3000PLN,nie widzisz roznicy to o czym my tu rozmawiamy ?
Stary 16-02-2016, 12:56   #8636
naughtydog
Stały bywalec

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest to problem wyłącznie jeżeli takiego blaszaka musisz kupić. Jeżeli już masz, to nic nie zachęci Cię do zakupu dodatkowej platformy (konsoli), która oferuje to samo. Pomijam w ogóle kwestie, że gry są tańsze na PC i aby grać online nie opłacasz abonamentu.
Stary 16-02-2016, 13:10   #8637
Rashid PL
Wariat

Rashid PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Zakladajac ze kazdy ma takiego pc to owszem po co kupowac konsole,ale to zalozenie jest bledne bo nie kazdy a nawet wiejszosc ludzi(tak mi sie wydaje)nie ma wykoksowanego pc do gier a konsola jest bardzo dobrym rozwiazaniem bo tansza i mniej klopotow z nia jest.
Stary 16-02-2016, 15:46   #8638
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

kto dzisiaj ma takie kompy? Kto ma desktopy? Dziś ludzie pracują na laptopach i tabletach. I dla nich jest właśnie konsola.
A jak masz takiego kompa to nigdy nie kupisz konsoli. To dwa światy.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-02-2016, 15:53   #8639
naughtydog
Stały bywalec

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

No nie wiem, u mnie ze cztery osoby przeszły na granie na blaszaku, argumentując, to tym, że i tak komputer muszą mieć, więc kupią po prostu lepszy (taki do grania).
Stary 16-02-2016, 16:07   #8640
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

zbędna dyskusja- nie ośmielę się o komentarz-byłoby brutalnie, powiem tylko tyle : lamuchy grające na pc WYPAD bez spinki

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania