Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-10-2018, 09:45   #81
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Red Dead Redemption 2

Ja wczoraj praktycznie nie ruszyłem misji. Jeździłem sobie i polowałem na zwierzęta, łowiłem ryby, zwiedzałem mapę. Coś pięknego. Nie wiem, czy w jakiejkolwiek innej grze tak często zatrzymywałem się, by sobie po prostu popatrzeć na widoki albo posłuchać NPCów. Te losowe zdarzenia też są dobre. Ku Klux Klan chyba najlepszy do tej pory

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Brakuje mi też po otwarciu szafki wciśnięcia jednego klawisze i take all. Trzeba wszystko pojedynczo zbierać. Takie drobnostki, ale mnie osobiście irytują.
Po otwarciu szafki trzymasz X i będzie po kolei zbierał wszystko, jeśli masz miejsce. Zgadzam się jednak, chyba do końca będzie się człowiek uczył sterowania. Cały weekend z grą, a nadal zdarza mi się coś źle wcisnąć. Obok responsywności/poruszania się postaci to chyba największa wada.
Stary 29-10-2018, 12:36   #82
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

fajny ten symulator jazdy na koniu za 290 zł?
Stary 29-10-2018, 12:38   #83
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Gdzie można dorwać najtaniej (chyba że tu nie można pisać o zakupkach, to sorry). Jakieś zniżki gdzieś, specjalne cebulackie patenty? Te 260 zł trochę bolą...
Stary 29-10-2018, 12:41   #84
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Gdzie można dorwać najtaniej (chyba że tu nie można pisać o zakupkach, to sorry). Jakieś zniżki gdzieś, specjalne cebulackie patenty? Te 260 zł trochę bolą...
Najlepiej połączyć z wakacjami i szukać Ryanaira do Buenos Aires.

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2018, 15:15   #85
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja wczoraj praktycznie nie ruszyłem misji. Jeździłem sobie i polowałem na zwierzęta, łowiłem ryby, zwiedzałem mapę. Coś pięknego. Nie wiem, czy w jakiejkolwiek innej grze tak często zatrzymywałem się, by sobie po prostu popatrzeć na widoki albo posłuchać NPCów. Te losowe zdarzenia też są dobre. Ku Klux Klan chyba najlepszy do tej pory

Po otwarciu szafki trzymasz X i będzie po kolei zbierał wszystko, jeśli masz miejsce. Zgadzam się jednak, chyba do końca będzie się człowiek uczył sterowania. Cały weekend z grą, a nadal zdarza mi się coś źle wcisnąć. Obok responsywności/poruszania się postaci to chyba największa wada.
ja też przez weekend pograłem i jaram się tą grą. W fabule jestem w trzecim chapterze, ale nie spieszę się z wątkiem głównym. Chce zrobić grę na 100%. Skupiam się głownie na wszystkim co oferuje mapa. Jest mega dużo rzeczy do zrobienia. Taki far cry czy assasyn od tej pory nie powinny zasługiwać na miano sandboxa.

PS
przed chwileczką miałem taką dziwną sytuację. Podjeżdżam w nocy do rzeźnika żeby sprzedać skóry, oczywiście jest stoi sobie na targu, po wejściu w interakcję nie można sprzedawać tylko czekać do rana na utarg. Ale oczywiście on jest przed nami, znaczy rzeźnik. Ale to tak w ramach ciekawostek
Stary 29-10-2018, 16:32   #86
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Tu tylko do naszego speca gównoofertcik, murinusa. Może ci znajdzie za 259

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2018, 16:55   #87
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Cytat:
Napisał PPWojtek Zobacz post
Tu tylko do naszego speca gównoofertcik, murinusa. Może ci znajdzie za 259
nie nazywaj moich ofercik tak a tak swoja droga to jest za 245 zł w odpowiednim temacie
Cytat:
znalezione za 245 zecicha chyba ze masz lepsza oferte ktora z moja sie mija
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-10-2018, 17:32   #88
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Ja zamówiłem w Karen za 219, a oni że będą mieć w poniedziałek.

Podziękowałem i poszedłem do sklepu za 259zł kupić. 40zł, a weekend stracony
A oni pytają czy warto

To i tak nie stanieję przez najbliższy rok. GTA V długo cenę trzymało, a tu jeszcze online nie odpalili. Brać i na półce trzymać.

Ja tam 10% fabuły, a zajmuje się jakimiś bzdurami.
Stary 29-10-2018, 19:16   #89
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale % przy sejwie nie oznaczają procentowego ukończenia fabuły a ilość % z trybu ukończenia gry na 100% (w menu jest lista rzeczy wymaganych do 100%). U mnie te wartości są takie same, liczba % przy sejwie i liczba % na tej liście.
Stary 29-10-2018, 19:21   #90
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Wartości są dwie- fabuły ile %, ile ogólnie % jak się wejdzie do menu i postępy. A pasek acziwa z ukończeniem 100% idzie swoją drogą
Stary 29-10-2018, 19:29   #91
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

No to ja musiałem coś pominąć, bo widziałem jedynie % przy sejwie i w zakładce ukończenia gry na 100%. U mnie te wartości % są takie same. Wieczorem pogrzebię dokładniej, bo misji fabularnych zrobiłem 11 i na bank nie jest to ponad 30% ukończenia gry, jak mi wskazuje % przy sejwie
Stary 29-10-2018, 20:34   #92
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Zgadza się, procent ukończenia przy sejwie dotyczy całości, nie tylko misji głównych.
Stary 29-10-2018, 23:26   #93
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj fabuły miałem 10%, a ogólnie gry miałem 29%
Stary 30-10-2018, 09:43   #94
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

No ładnie, wygląda na to, że pierwsza transza w sklepach już poszła. Media Markt nie ma, Media Expert już resztki. W Komputroniku brak, w mniejszych sklepach tylko dostawa z magazynu. Nieźle.
Stary 30-10-2018, 18:53   #95
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
No ładnie, wygląda na to, że pierwsza transza w sklepach już poszła. Media Markt nie ma, Media Expert już resztki. W Komputroniku brak, w mniejszych sklepach tylko dostawa z magazynu. Nieźle.
ponoć sprzedali już egzemplarzy za 0,5 miliarda
Stary 30-10-2018, 19:06   #96
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Jak naładować najszybciej sokole oko ? Poza żarciem ?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-10-2018, 19:11   #97
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

zapal fajeczkę lub cygaro

Jeden element gry trochę mnie irytuje, mianowicie. Kiedy wjeżdżamy konno do miasteczka i zahaczymy kogoś lekko, otrzemy sie o dyliżans, szturchniemy to od razu śledztwo, poszukiwanie, bójka itd. Sprowadza się to później do zapłacenia grzywny. Ten system trochę mi przypomina pierwszą mafię gdzie trzeba było jeździć zgodnie z przepisami.

Ostatnio edytowane przez Sawyer1 : 31-10-2018 o 09:09
Sawyer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2018, 15:08   #98
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

Bug z płonącymi wierzchowcami.

Poniżej możecie sprawdzić, co dzieje się przy aktywacji tego błędu. Temat poruszyło na Twitterze sporo graczy jak i redaktor Gamer Network Matt Reynolds.

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2018, 15:09   #99
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

tak . jest to irytujące.

ps. jechałem wczoraj konno wzdłuż torów , i natrafiłem na pusty pociąg. Pojeździłem sobie trochę.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-10-2018, 21:52   #100
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Zacząłem robić hazardowe wyzwania, zostało mi ostatnie, ale przy robieniu trzech wygranych z rzędu w domino myślałem, że skisnę, ze 4h mi zeszło. W końcu mi się udało wygrać z grubasem menelem Pearsonem, ale ledwo co 100 do 95, na trzeciej grze się chyba ze 4 razy wcześniej wyjebałem. Zawsze gówno kamienie mi losowało, nic nie dało się z nimi ugrać.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania