Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-09-2019, 12:52   #41
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Gears 5

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
jest 20 prestiży? lol

ja tam dobije do setki i chyba tyle, zresztą pewnie będę grać dopóki mi się game pass nie skończy, a na miesiąc tylko wziąłem.

w tej chwili złomu mam całe 35 sztuk, a lvl wbity 70, więc bez ultimate to idzie jak krew z nosa, a to jeszcze z tym "wzmocnieniem" jest. btw to wzmocnienie to też trochę śmiechu warte, kiedyś robili mnożniki w weekend i inne promoncje a teraz trzeba za to bulić, no i do tego nie mało :>
a i w końcu dostałem skórkę do postaci, normalnie duma mnie rozpiera eheh

p.s.
dobrze wiedzieć że yusuki ciągle pała miłością do starszych panów

dobre.... , zmieniłem nicka na cześć mojego ukochanego przyjaciela z Portugalii,który niedawno zmarł...
Stary 23-09-2019, 15:47   #42
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Trzeba było kupić Xbox Game Pass Ultimate za 8zł na dwa miesiące, to byś miał grę w wersji Ultimate z darmowym boostem

Ja wiedziałem i kupiłem
Ale grę za jakiś czas i tak trzeba kupić.

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-09-2019, 19:08   #43
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

już wkurwiają mnie te wyzwania związane z ucieczka, chyba nikt tam nie gra bo wiecznie jest "ucieknij x razy", '"rzejdź x etapów w trybie ucieczka" do tego ciągle mnie losuje z jakimiś dzbanami co cie podnieść nie potrafią :v

no i te sire'y które z najbardziej lamerskich przeciwników w 2/3 częściach stały najbardziej irytującymi.
Stary 25-09-2019, 10:03   #44
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Escape zajebisty. Tylko faktycznie jest problem, gdy trafiasz na głąbów w drużynie. Na wyższych poziomach trudności już jednak często ogarniają. Zdecydowanie brakuje jakiegoś samouczka.
Stary 25-09-2019, 12:51   #45
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Samouczka? Podstawa to nie leć na pałę do przodu, nie roździelaj się za bardzo i najważniejsze: zawsze i wszędzie podnoś towarzyszy. Jak zostałem złapany przez sire'a i widziałem że dwa głąby zamiast mnie ratować, biegały obok i zbierały loot który im w końcu nie ucieknie, to po prostu wychodziłem, szczególnie że już byłem dozbrojony tak żeby zaliczyć MVP na koniec :<

A sam tryb jest ok, ale też nic specjalnego. Fajnie że jest ale nie zostanę przy nim długo. Jedyne czego mi brakuje to jakiegoś lepszego sygnału że ktoś pada/jest złapany tak żeby od razu mu się jakimś alarm włączył co należy teraz zrobić.

edit:

te rangi są w gruncie rzeczy bezsensowne, po wyzerowaniu nie ma żadnego "prestiża" czy czegokolwiek co odróżnia gościa który zerował się 10 razy, od tego który dopiero zaczyna grać. mogli chociaż kolorek dać albo coś.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 26-09-2019 o 02:04
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-09-2019, 13:29   #46
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

wrogu gratsy za Rangę Generała
Stary 29-09-2019, 13:39   #47
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

GENERALE CZEKAMY NA ROZKAZY

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2019, 21:33   #48
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

naprawili już singla ? czekam bo notoryczne powtarzanie aktów bo coś się zbugowało zaczeło mnie irytować, co-op to w ogóle komedia postęp zapisuje tylko hostowi w grze sygnowanej rozgywce co-opowej ? hehe multi petarda, hodra ponoć uboższa niż wcześniej nie sprawdzałem bo nie lubie tego trybu, Escape chwile zagrałem i grało się całkiem zacnie, graficznie rozpirdol na moim TV Oled plus Dolby Atmos, najwyższy podziom truności przy loadingach jakie Gears5 posiada raczej nei ma sensu ale to juz wina dzidoskich dysków HDD nież programistów hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 30-09-2019 o 21:37
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2019, 21:50   #49
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Witam wszystkich. Dawno mnie tu nie było ale dosyć tych czułości, mam pytanko. Czemu w multi mam takie quźwa lagi. Co rusz w grze rankingowej łączy mnie z serwerem w USiA i co mecz mam ping 110-150? Cholera mnie jakaś trafi. Europa zachodnia 15-20, wschodnia 40-50 ale nie i tam trafiam do amerykańców
Stary 30-09-2019, 21:51   #50
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja gram na sdd pisimasterrejs!

wrogu robiłeś zapewne te wyzwania zeby range podbijać prawda? zrobiłeś te 100 killi cryo-gunem? jak to najłatwiej zrobić? to gówno zabija chyba tylko powalonych albo młodziki :v

Ostatnio edytowane przez kbrs : 30-09-2019 o 21:53
Stary 30-09-2019, 23:04   #51
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jakiego masz PC'ta kbrs?
Stary 30-09-2019, 23:57   #52
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

na laptoku gram, i7, gf 1050 ti, 8 giga ram, girsy chodzą jak złoto, chociaż sprzęt już zaczyna trochę odstawać, ale ma już ponad 2,5 roku :v
Stary 01-10-2019, 12:13   #53
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Po kolei

@MrPerfect
Kampania powinna już normalnie działać. Chyba ogarnęli wszystko w tej kwestii.

@Grzenio10
Było już okej, ale znowu coś odwalili z łączeniem graczy. Przez dwa ostatnie dni trafiałem do meczów z pingiem 120-150.

@kbrs
Najłatwiej odpalać sobie własne lobby Escape na mapie Descent (tak mi się wydaje). Biegniesz na pałę do safe roomu, gdzie powinien leżeć gdzieś na półce Cryo-gun (jak nie ma to powrót do lobby i od nowa). W tym momencie przez drzwi za Tobą wleci fala pijawek, które od razu giną od zamrażania. Możesz jeszcze polecieć dalej próbować powalić drony wciskając B i robić na nich egzekucje. Zabijają Cię w końcu i powtarzasz wszystko kilka razy. 20 minut i po medalu.

Ostatnio edytowane przez wrog : 01-10-2019 o 12:16
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2019, 15:32   #54
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

No niezupełnie tak to działa, w saferoomie najpierw masz dekontaminację, dopiero później pojawia się cryo gun, więc nie można cofnąć się do fali pijawek. Ewentualnie go wziąć i dalej te które się pojawiają zamrażać, to tak i tak lepsze niż... w sumie nie mam nawet za bardzo alternatywy, w ten sposób w jednej grze udało mi się zrobić 14 killi, wcześniej miałem całe 2 :>

Ogólnie to jedno z bardziej irytujących wyzwań, większość po prostu wpada podczas gry co jest bardzo fajne.

edit:
To był supply room, nie safe room : P
No i wpało gładko i elegancko, zostało mi jedynie wyzwanie z granatami jeśli chodzi o broń.
Mam pytanie co do wyzwań hordy, mianowicie zdobycie 1kk pktów energii, jest na to jakiś sposób? Mam zrobione pozostałe (poza 5k killi ale to niedługo wpadnie) a tutaj nawet do 50% się jeszcze nie zbliżyłem. W pojedynkę to dość żmudne, z innymi jeszcze gorzej, jest jakiś skrót?

Ostatnio edytowane przez kbrs : 01-10-2019 o 18:56
Stary 01-10-2019, 19:22   #55
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Z kasą na hordzie to słyszałem o powtarzaniu 9 fali jako Kait.
Stary 01-10-2019, 23:34   #56
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

meh, nuda i dużo roboty, co ma w ogóle Kait takiego co pomaga w tym? Ona nie ma tylko perka żeby zwiększyć zasięg zbierania energii?

Tak w ogóle dzisiaj grałem z jakimiś randomami hordę, gość grający Delem zrobił wręcz fort z tych wszystkich wież, dział, płotów itd. itp. i co jeszcze zauważyłem że właśnie energii wpadało wyraźnie więcej. Nie wiem co miało na to wpływ, pierwszy raz coś takiego widziałem że co falę to miałem tak ze 2x energii niż zwykle.
Stary 02-10-2019, 10:41   #57
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Kait ma bonus, że wypada więcej energii jeśli jest w pobliżu. A co do meczu, to może robocik był i przetapiał broń?
Stary 03-10-2019, 10:47   #58
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

A był, wiec chyba to robił. Jackiem jeszcze nie grałem to nawet nie wiem co on tam może robić :v

Zacząłem dzisiaj grać więcej na rankingówkach, jezu chryste jakie te tryby są spierdolone. Lagi + zjebane respy i po kilku grach już mnie **** strzela.

Byle zrobić po te 10 wygranych i wracam do hordy/ucieczki :v

edit:

Nie no, to jest niegrywalne, ping ponad 100, biegnę obok ściany i nagle się do niej przyklejam, na środku, i nie mogę się odkleić **** wie czemu. Co za DNO.
Cały czas który miała ta gra nagle prysł, gówno do potęgi.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 03-10-2019 o 15:11
Stary 03-10-2019, 18:10   #59
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

u mnie multi dobrze smiga, mało kiedy widze duży ping hehehe
Stary 03-10-2019, 18:45   #60
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ok gra poszła do kosza, dla mnie to nie powinno wyjść w takiej formie.

W zrecznościąwym trybie było ok, horda/ucieczka jak tylko działała była znośna, czasem też lagowało, ale tam zaś nie jest to takim problemem jak w kontrze gdzie strzelasz się w 90% gry gnasherami i mikrolagi robią różnicę. Wiecznie ping >120 + szukanie gry często ok 5 minut, z czym do ludzi? No i nie raz czy dwa zdarzyło się dołączenie do rozgrywki, już ma się zaczynać i nagle błąd i powrót do menu i zaś 5 min czekania. + Raz mnie w ogóle wywaliło do z pulpitu z jakiegoś powodu. Tyle lat mija, a multi w girsach dalej cierpi na te same problemy.

Dawno mnie żaden tytuł nie wkręcił tak mocno i jednocześnie tak rozczarował.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania