Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Underground

Underground Nieoficjalnie o najpopularniejszej konsoli świata.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-07-2005, 17:16   #1
Miud
Początkujący
Miud Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Domyślnie Problem z dyskiem

Opisze moze swoj przypadek:
Konsola, dysk 160gb, wpadam do kumpla co by podlaczyc wszystko pod jego duzo lepszy od mojego komputer. Misja - pare gier do zrzucenia.
Problemy byly zeby podpiac bezkonfliktowo 3 dyski. Przy kolejnej konfiguracji z podpinaniem dysk od konsoli zaczal wykac, kompa wylaczylismy, obrocilem dysk o 180 stopni nie wyjmujac tasm, odpalilismy kompa ktorystam raz i wszystko ladnie sie wczytalo razem z tymi dyskami.
Przegralem giery, zamykajac WinHiip'a wyskoczyl jakis tam komunikat ze jakas informacja ulegla modyfikacji i program chciach cos tam dodac. Olalem jego prosbe.
Poszedlem do domu, odpalilem wszystko i chwilke pogralem (40 minet). Wylaczylem i po godzinie zapragnalem se odpalic inna, nowo zapisana gre. Problem w tym ze dysk znow zaczal tykac nie pozwalajac na jego odpalenie. Wielokrotnie wyjmowalem go z NA, patrzylem czy wszystko jest na swoim miejscu (piny!) i bylo, przeciscilem go ladnie i nadal kupa. Poszedlem w **** znerwicowany, wrocilem i odpalilem konsole w celu sprawdzenie czy sie jej przypadniem nie polepszylo. Efekt byl zadowalajacy, pogralem 30minutek, wylaczylem konsole.
Dzisiaj odpalilem kontrolnie konsole i czaszki w oczach mi sie pojawily niczym atak sraczki w nieoczekiwanym momencie. Nadal szmata mi tykala ! Wyciagnalem go, przeczyscilem i odpalilem. Tym razem nie tykal wiec usmiechniety zlapalem za pada i moglem obejrzec komunikat stwierdzajacy iz konsola nie ma podpietego dysku lub zle go wykryla. Wyjalem *****, przytulilem i do dziury (od NA) !
Teraz dysk nie tyka ani go konsola nie widzi jasno wyswietlajac wyzej opisany komunikat.
Teraz czekam na nowe pluca od tych fajek i na kumpla co by przyjsc do niego z tym dyskiem i cos popsuc.
Jak ktos mial podobna zajawke jak ja z tym scierwem to bym prosil o malego hint'a.
Stary 02-07-2005, 17:41   #2
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Mój dysk ( też 160 GB) musiał sie formatować po podłączenieu go do kompa
Nic nei nagrałem , bo winhiip mi nie działał, to znmwou go wrzuciłem do konsoli. I wtedy HDA mnie orkzyczał, ze dysk musi byc sformatowany...
Może to jakaś wrodzona wada 160 , ze po podłączeniu do kompa sie krzaczą ?
Stary 02-07-2005, 17:53   #3
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. Takie tykanie to przeważnie oznaka spieprzonego dysku.
. Może kumpel ma komputer obsługujący duże dyski (powyżej 128Gb) a Ty formatując go tego nie zrobiłeś? Póki co, nic innego nie przychodzi mi do głowy ale stawiam, że załatwiliście dysk.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-07-2005, 18:38   #4
Devil_2k
Wariat
Devil_2k Wkrótce będzie sławny

Miasto: Kraków
Reputacja: 92

Lista Osiągnięć
Cztery ściany PlayStation 3 is my Home Dopiero się rozkręcam! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Normalne dyski też tykają (czasami :P - mój seagate tyka raz na kilka h jak nie wyłaczam pc :P ) . Idź z tym dyskiem do serwisu.

Devil_2k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-07-2005, 21:06   #5
Miud
Początkujący

Powiem Wam tak:
wczesniej dysk podpinalem do kompow ktore go wykrywaly jako 120, tym razem sie zdziwilem bo pokazalo go jako 160gb (poszedlem do innego kumpla z nowym athlonem).
Nie wiem, w poniedzialek ide jeszcze do niego i postaram sie cos zrobic, dysk nie upadl ostatnio wiec powinien dzialac.
Najgorsze jest to ze dysk mam z Allego i chba gwarancje wyrzucilem (jeszcze nie szukalem).
Dzieki za wszystkie rady, InSiDe, moze pare questow w MH ?
Stary 02-07-2005, 21:32   #6
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe

. A co pokazywała Twoja konsola? Ile wolnego?

. PS. Grałem w MH prawie od południa. Chwlowo wkurzony na kolejną bandę matołów która daje się zabić Rathanowi wyłaczyłem konsolę.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-07-2005, 18:14   #7
Miud
Początkujący

Problem z dyskiem uciekl szybko, wystarczylo ze mu na talerz wrzucilem zdjecie gawa, chwile jeszcze glosno wyl (pewnie z przerazenia) i smiga.

Tak na powaznie to wystarczylo wykasowac na kompie Predatora Concrete Jungle, podczaj jedynego odpalenia dysku filmiki mi sie na niej ciely i od razu zakumalem o co kaman, usunalem z lekkim bolem i ... po przepieciu "dzampera" smiga jak ... dobrze smiga.

Granie z dysku to naprawde zacna sprawa.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 2 > Underground

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania